Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Sevoula,

μην το ψάχνεις ...και μόνο που είμαστε εδώ, και ασχολούμαστε τόσο με τα ζουζούνια μας...όλες κουκουβάγιες είμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράαβο!!!!!!!! Πρόοδος η μικρή!!!!!!!

Και μένα μου λέει η πεθερά μου να τον βάλω στο γιογιό, γιατί τα κάνει συγκεκριμένες ώρες...δηλαδή...με την τελευταία κουταλιά που τρώμε...σε 5΄ξεκινάμε να τα κάνουμε κιόλας!!!!!!!!!! Αλλά βαριέμαι να τον βάλω, επειδή είναι ακόμα μικρός!!!!!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

μη βαριέσαι καλή μου. κι εγώ βαριόμουν, ήμουν κουρασμένη και δεν ακολουθούσα τα σημάδια που μου έδινε η μικρή. κι εμείς όταν τρώμε τα κάνουμε. συγκεκριμένα σήμερα στο φρούτο. το διέκοψα και τα κάναμε. βοήθησαν τα easy up.

τί περηφάνια!πήρα τηλέφωνο γιαγιάδες, αδερφή.... τραγουδούσα!

με παρακίνησαν τα κορίτσια του parents με το θέμα "χωρίς πάνες από την αρχή".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας γραφω απο το Ρεθυμνο. Βλεπω οτι εχετε ολες συναρπαστικα νεα, με top τον σακο της Στελλας!! Εμεις εδω περναμε πολυ καλα πλεον, αφου τις δυο πρωτες μερες μεχρι να συνηθισει η μικρη ηταν .....αστα να πανε. Τωρα κανει μπανακια που της αρεσουν πολυ, τρεχει με τη στρατα ( ναι κουβαλησαμε ΚΑΙ αυτην ) εφαγε την πρωτη της τουμπα χθες βραδυ που επεσε απο το κρεβατι μου το δευτερολεπτο που γυρισα την πλατη μου (ευτυχως ημουν διπλα και την προλαβα πριν χτυπησει στα πλακακια) και παραδοξως τρωει σχεδον ολο της το φαγητο!!!!! Α ρε Κρητη με τον αερα σου! Σας φιλω ολες πολυ!!:cool:


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας γραφω απο το Ρεθυμνο. Βλεπω οτι εχετε ολες συναρπαστικα νεα, με top τον σακο της Στελλας!! Εμεις εδω περναμε πολυ καλα πλεον, αφου τις δυο πρωτες μερες μεχρι να συνηθισει η μικρη ηταν .....αστα να πανε. Τωρα κανει μπανακια που της αρεσουν πολυ, τρεχει με τη στρατα ( ναι κουβαλησαμε ΚΑΙ αυτην ) εφαγε την πρωτη της τουμπα χθες βραδυ που επεσε απο το κρεβατι μου το δευτερολεπτο που γυρισα την πλατη μου (ευτυχως ημουν διπλα και την προλαβα πριν χτυπησει στα πλακακια) και παραδοξως τρωει σχεδον ολο της το φαγητο!!!!! Α ρε Κρητη με τον αερα σου! Σας φιλω ολες πολυ!!:cool:

Α τι καλά νέα! Τρωει???? Σας βλέπω μονιμα στην Κρήτη!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σας γραφω απο το Ρεθυμνο. Βλεπω οτι εχετε ολες συναρπαστικα νεα, με top τον σακο της Στελλας!! Εμεις εδω περναμε πολυ καλα πλεον, αφου τις δυο πρωτες μερες μεχρι να συνηθισει η μικρη ηταν .....αστα να πανε. Τωρα κανει μπανακια που της αρεσουν πολυ, τρεχει με τη στρατα ( ναι κουβαλησαμε ΚΑΙ αυτην ) εφαγε την πρωτη της τουμπα χθες βραδυ που επεσε απο το κρεβατι μου το δευτερολεπτο που γυρισα την πλατη μου (ευτυχως ημουν διπλα και την προλαβα πριν χτυπησει στα πλακακια) και παραδοξως τρωει σχεδον ολο της το φαγητο!!!!! Α ρε Κρητη με τον αερα σου! Σας φιλω ολες πολυ!!:cool:

ΝΙΚ,

αν έχετε χρόνο και έρθετε Χανιά, γράψε μου εδώ να συναντηθούμε....αν μπορούμε κι εμείς να τα πούμε από κοντά........

Φιλιά και καλές διακοπές σε όλες...


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Στελλίτσα, Πέμπτη κατεβαίνουμε Αθήνα, να δουν οι γονείς μου την μικρή....Θα κάτσετε πολύ???Εμείς λογικά Τρίτη θα είμαστε πάλι πίσω...Μακάρι να σας προλάβουμε....


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Σεβουλα θα ειμαι Ελάτη στο χωριο του άντρα μου.... Εισαι κοντα? Και εγώ θελω να γνωριστουμε.

Λάρισα είμαι.

ζηλεύω Ελάτη!

αν έρθετε Λάρισα, στείλε μήνυμα.

πάντως να περάσετε τέλεια. στην Ελάτη είναι σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Στελλίτσα, Πέμπτη κατεβαίνουμε Αθήνα, να δουν οι γονείς μου την μικρή....Θα κάτσετε πολύ???Εμείς λογικά Τρίτη θα είμαστε πάλι πίσω...Μακάρι να σας προλάβουμε....

Μετα τις 20 θα επιστρεψουμε. Παρε με τηλέφωνο μολις πατε πάλι Λαρισα.

Link to comment
Share on other sites

Λάρισα είμαι.

ζηλεύω Ελάτη!

αν έρθετε Λάρισα, στείλε μήνυμα.

πάντως να περάσετε τέλεια. στην Ελάτη είναι σίγουρο.

Καλά ειναι για χειμώνα. Καλοκαιρι δεν μου αρέσει. Δεν ξέρω για Λαρισα. Θα ψησω τον άντρα μου,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...