Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.

Χριστίνα ελπίζω ο μικρός να είναι καλήτερα σήμερα.

Eμείς πήγαμε Χαλκιδική να δούμε τον μεγάλο μας και περάσαμε τέλεια όλη μέρα στην παραλιά...............

ksdesign και ο μπεμπάκος μας κοιμήθικε 2 φορες μέσα στην θάλλασα και οι γύρο μας γελούσαν μαζί του έμπαινε μες την χαρά και έβγαινε κοιμησμένος.

nik να σας ζήσει και πάντα καλότυχη.

Στέλλα κατάλαβα καλά.................... με το καλό, πολή χάρηκα.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλέ, τι καλά νέα διαβάζουν τα μπιρμπιλωτά ματάκια μου???Στελλίτσα είσαι εγκυούλα????Μπράβο κοπέλα μου, με το καλό να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη!!!Πολύ χάρηκα...

Χριστινιώ μου τι κάνεις???Περαστικά στο γιόκα σου...Ελπίζω να μην ταλαιπωρείται πολύ το καυμενούλι...Να του δώσεις πολλά φιλιά...Ολόκληρο αντράκι θα χει γίνει...

Νικ μου να χαίρεστε το νεοφώτιστο κοριτσάκι σας...Να ναι πάντα καλότυχη, γερή και ευτυχισμένη...Ρέθυμνο θα πάτε ε???Αχ τι μου θυμίζεις...Εκεί πέρασα τα φοιτητικά μου χρόνια και έχω πολλούς φίλους...Θα περάσετε τέλεια με την μπουμπού μαζί!!!

Βίλυ με το καλό να γυρίσεις στη δουλειά και καλές διακοπές να έχετε...Εγώ γυρνάω Σεπτέμβρη και μου φαίνεται κάπως αλλά τι να κάνουμε, θα συνηθίσω...

Νατασσούλα κι εσείς να περάσετε καλά...Τι κάνουν τα παλικαράκια σου????

Ksdesign ξεκινήσατε μπανάκια ε???Ε, αφού έχετε φοβερές παραλίες εκεί πως να μην τις εκμεταλλευτείτε???Που πάτε συνήθως για μπανάκι??

Εμείς μάλλον Κέρκυρα θα πάμε πάλι φέτος και γουστάρω τρελλά!!!!Πέρσι που πήγα ήμουν έγκυος και φέτος θα πάω μαζί με την κορούλα μου...


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ πολύ. Αντε η σειρά σας. Νατάσα δεν το λέω για σένα.... χαχχα

Καλα δεν το πιστευω!!!! Μια βδομαδα ειχα να γραψω και οι εξελιξεις ειναι συγλονιστικες!!!!! Μπραβο Στελλιτσα μου εισαι φοβερη, το πες και το κανες!!!!! Με το καλο :D:D:D. Θελω να μαθω αντιδρασεις απο το αφεντικο (χαχα)!!! Η μικρη ειναι καλα, εκπαιδευεται στο να κοιμαται μονη της :?...

Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας! Τωρα ανυπομονω για τις διακοπες. Φιλια!!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

στελλα μπραβο σου κοριτσακι μου,το ειπες και το εκανες......να προσεχεις τωρα εεεε...

ksdesign αν ερθεις ελουντα περιμενω επικοινωνια να τα πουμε.....

νικ να σου ζησει η νεοφωτιστη.....

κοριτσακια περνουμε αντιβιωση και ειμαστε καλα πηγαμε και σχολειο σημερα αλλα ο μικρος εκανε απεργεια πεινας και δεν εφαγε τπτ ουτε καν νερο δεν ηπιε.....πεισματαρικο παιδι....

φιλακια.........


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

nik να σου ζησει η νεοφωτιστη !

στελλιτσα μου με το καλο οτι καλυτερο σου ευχομαι να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη δεν φανταζεσαι ποσ χαρηκα οταν το εμαθα !!!!!!ποσο εισαι τωρα ? για πες κατι παραπανο πετας ενα νεο και μετα τιποτα :tongue:

χριστινα μ@@@@@λ@κ$$$$$$$$ που εισαι ??????????????:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα. Χτες το βράδυ ο Βασιλακης εφτασε 39 πυρετο. Δεν κοιμηθηκαμε. Ιωση μας ειπε ο γιατρος. Ντεπον και κρυα μπανακια. Παντως τρωει όλο το φαι του. Καταφερα και σταμάτησα τον θηλασμό, σταδιακά μόνη μου. Αν το πιεσω βγάζει αλλά δεν πριζεται. Το ξένο γαλα το πινει μια χαρά. Αν δεν έμενα έγκυος θα το συνέχιζα. Φιλάκια στα μωρά σας και περατικά στα αρρωστούλια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nik να σου ζησει η νεοφωτιστη !

στελλιτσα μου με το καλο οτι καλυτερο σου ευχομαι να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη δεν φανταζεσαι ποσ χαρηκα οταν το εμαθα !!!!!!ποσο εισαι τωρα ? για πες κατι παραπανο πετας ενα νεο και μετα τιποτα :tongue:

χριστινα μ@@@@@λ@κ$$$$$$$$ που εισαι ??????????????:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ευχαριστώ αντε εσύ τώρα. Ειμαι στην 5η εβδομάδα μάλλον. Θα πάω τη άλλη εβδομάδα να δουμε σάκο και να μου πει ακριβώς ο γιατρος. Δεν χω τιποτα συμπτωμα οπως και στην πρώτη. Μονο συχνοουρια... χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Χαθήκαμε κοριτσάκια!!!Πολύ τρέξιμο και με τα της βάφτισης!

Στέλλα τί καλα νέα είναι αυτά??? Με το καλό και το 2ο!!!

Καλέ γιατί στάματησες να θηλάζεις? Μπορεις κάλλιστα και ενόσω είσαι εγκυος!!!

Και περαστικά στον Βασιλάκη!

Τί γίνεται ρε κορίτσια, μονο ο δικός μου δεν εχει αρπαξει ΤΙΠΟΤΑ απο τότε που γεννήθηκε ή ειναι ιδέα μου??? Ολο για αρρωστα ακουω απο την μερα που γεννησα. Μακρυα από μας...

Εμεις βαφτιστήκαμε την Κυριακή και όλα ηταν υπέροχα. Κλαψαμε μονο την ωρα του μπλουμ. Ε και κατα τα αλλα στην αγκαλιά του νονου ήσυχοι ημασταν.Αφού μεχρι εκεινη την ωρα δεν καταλαβαινες αν γινεται βαφτιση!!!:-D

Μεσα στην βδομαδα θα τον παμε για εξετασεις για να δουμε για την αλλεργια του στο γαλα. Επίσης θα του κανουμε και εξετασεις αιματος γενικες. Αυτα!

Ο μικρός μου ολο θελει να περπαταει - τον κραταμε βεβαια γιατι ακομα δεν ισορροπεί - και τρελαινεται! Τρεχει και μας τρεχει και μας! Μας πηρε η κουμπαρα μου δωρο ενα ποδηλατακι που εχει και τιμονι για τον γονιο, και τον βαζω και εχει παλαβωσει ο μικρός! Τσιρίζει απο την χαρα του!!!Τον τρεχω σε ολο το σπιτι και αν παω να τον βγαλω, αρχιζει τα κλαματα! Επίσης παλευει να μπουσουλήσει αλλα μαλλον δεν θα το κανει. Προβλεπω πρωτα να περπαταει. Αναβοσβήνει τους διακοπτες φωτος οπου φτάνει. Καταλαβαίνει πια πολλες λεξεις: Φως, ΕΜΥ, στεφανι, κουνια, λουλουδια, παρκο, βολτα, μπαμπας, γιαγια, γιαμι γιαμι (ετσι του λεω οταν ειναι να φαει) κλπ.

Επίσης εδω και βδομαδες σηκώνεται απο ξαπλωτη θεση καθιστος χωρις πιασιμο!

Αυτα τα νεα μας!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ πολύ. Αντε η σειρά σας. Νατάσα δεν το λέω για σένα.... χαχχα

Γιατί βρε Στέλλα εγώ στο πηγάδι κατούρισα έχουμε χώρο για άλο ένα χιχιχι..........;)

Περαστικά στο μωράκι σου και γρήγορα θα συμφωνήσω με την Τένια μπορείς να θηλάζεις και στην εγκυμοσύνη.

Τένια να σας ζήσει ο μικρούλης, εύχομαι τα καλήτερα.

Κατερίνα τι λέει.....................................


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Νατασουλα αν κανεις κι αλλο κανε κόρη γιατι θα μας φάτε όλες τις νυφες!!!

Δεν θα θηλάσω αλλο γιατι πηρα κατι χαπια προληπτικα. 9 μηνες μια χαρά ειναι. ο 2ο θα το θηλάσω παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΛΛΑΑΑΑΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!

Όλα πήγαν κατ' ευχήν!!!

Μια χαρά! Σου εύχομαι να την απολαύσεις και αυτή την εγκυμοσύνη σου! Να βρεθούμε πριν φύγουμε για διακοπές να τα πούμε και από κοντά! Τι καλά κι άλλο μωράκι! Τέλεια-πολύ χάρηκα!

Νικ και filoudaki όλα καλά με τις βαφτίσεις σας . τώρα διακοπούλες!

Ανυπομωνώ κι εγώ να την πάμε για μπάνιο (στην θάλασσα γιατί στην πισίνα τα πάμε τέλεια-όλο βουτιες είναι!)


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...