Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Theano να σου ζησει το μωρακι σου και καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Ευτυχως κοριτσια και τα δικα σας μωρα κανουν τοσα πολλα κακα γιατι και εγω ειχα αρχισει να ανυσηχω μεχρι καΙ 7 φορες της αλλαξα χεσ...νη πανα μεχρι που ανησυχισα μην εχει κατι.

Εχω πει στην μαμα και την πεθερα οταν ερχονται σπιτι αντι να μας φερνουν οτι δηποτε αλλο να φερνουν και κανενα παμπερς :-)

παλι καλα που μας στελνουν και εκπτωτικα κουπονια οι εταιρειες........

mariazante μια απο τα ιδια ,μια διαφορετικη φωνουλα να βγαλει που λεει ο λογος ψαχνω το γιατι και το πως και το επειδη και παει λεγωντας.....

Επεξεργάστηκαν by joannakip
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

επειδη ειναι πολυ ησυχη η δικια μου,αν μεινει λιγο παραπανω ξυπνια η αν αρχισει να κουναει

πολυ τα χερια και τα ποδια,πανικοβαλλομαι.λεω σαν χαζη...τι εχει το παιδι μου;;;;;

στην αρχη πιναμε το novalac.μετα απο καμια 25 μερες,επειδη εβγαζε γουλιες το αλλαξαμε και πινουμε aptamilαλλα μας κανει μαλλον διαρροιες...αν ειναι διαρροια αυτο.κανει κακακια καθε φορα που θα φαει και ειναι αρκετα μαλακα.μοιαζουν με φαβα,με μουσταρδα....καπως ετσι τελος παντων.μας ειπε η παιδιατρος να περιμενουμε μεχρι την τεταρτη και αν συνεχισει να κανει συνεχεια να αλλαξουμε γαλα και να παρουμε το nan ar.....θα δειξει.....παντως δεν ποναει γιατι δεν κλαιει ουτε καν γκρινιαζει.αυταααααα.......

θεανω καλως ηρθες στην παρεα μας και να σου ζησει το μωρακι σου


g598zf3jl7y3v3ns.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια

Θεανώ να την χαίρεσαι!

Πωπω πολύ γκρίνια σήμερα ο μικρός μου, δεν ξέρω γιατί, μου πεταξε και μια ρουκετα με το γάλα που ήπιε, γέμισε το πάτωμα...

Τώρα κοιμάται, τί καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μανουλες!!!!

θελω τα φωτα σας!!!!!

Δεν ξερω αν κανενα αλλο μωρακι το κανει αυτο ,αλλα η μπεμπα μας παει μια μια.

κοιματε ενα βραδυ και ειναι ηρεμη και τοεπομενο βραδυ το ματι γαριδα.Αποψε πχ γρινιαζε ...την εβαζα στο στηθος ετρωγε 10 λεπτα και μετα επαιζε με την ρογα.ζοριζοταν να κανει κακα και πριτσ και μονο κοκκινιζε!!!!! τωρα αφου εφαγε ειναι σε Νιρβανα!!!!!!!ειναι φυσιολογικο αυτο?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααα!!!!!!!!!

πηγαμε σημερα στον γιατρο!!ειμαστε 4600 και 58 ποντους πηραμε 3 ποντους!!!ειμαστε πολυ καλα παδια κα αναπτυσομαστε φυσιολογικοτατα!!ντυθηκαμε με ρουχαλακια κανονικα παντελονακι μπλουζακι κτλ!!!γκομενακι τρελο!!!

θα πρεπει να ενημερωσω τις υποψηφιες νυφες οτιειμαστε σκορπιοι με ωροσκοπο σκορπιο!!!!!!!αχχχχχχχ τι εχει να περασει η δολια η μανα!!!!

αυταααααα!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, εμένα έβγαλε σπιράκια στο πρόσωπο, περισσότερο στους κροτάφους, σα σπιθουράκια κ η γιατρός είπε να βάζω 3-4 φορές τη μέρα χαμομίλι κ πρωί-βράδυ μπεταντίν. :-(

Καμία ομοιοπαθούσα;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εμένα έβγαλε σπιράκια στο πρόσωπο, περισσότερο στους κροτάφους, σα σπιθουράκια κ η γιατρός είπε να βάζω 3-4 φορές τη μέρα χαμομίλι κ πρωί-βράδυ μπεταντίν. :-(

Καμία ομοιοπαθούσα;

Μπούλα εμείς 3 ημερών που είχε βγάλει 2-3 σπιθουράκια, η μαία μου είχε πει να του βάζω betadine, την άλλη μέρα εξαφανιζόντουσαν αλλά έβγαζε αλλού αυτό γινόταν για 2 εβδομάδες.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν την ρουκέτα με το γάλα την είχα ακουστά, αλλά για σκατορουκέτα δεν είχα ιδέα....................

Είμαστε όλοι μάζι στο κρεβάτι, ο Στέλιος παίζει με τα παιδιά και εγώ αλλάζω το μωρό, με το που πιάνω τα ποδαράκια του και τα σηκώνω για να τον σκουπίσω μου πέτάει μια ρούκέτα κάτσε καλά ο Στέλιος έμεινε παγωτό και ο μεγάλος έφυγε τρέχοντας.

Δεν σχολιάζω για το πώς είμουν εγω. :(


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...