Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

ελενη να στε μαζι για παντα ευτυχισμενοι και γεροι!!

μιτσακι ευχομαι το κακο να μην παρει διαστασεις...σας διαβαζω κοριτσια αλλα δεν μπορω να γραφω γιατι ολο με κατι ασχολουμαι και κανω διαλλειματα για να βλεπω τα νεα σας..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ασπα μη τυχων και κανει παραγγελια!!!!!θα σου τραβηξουν τα χρηματα απο την καρτα και μετα θα ταλαιπωρηθεις για να στα επιστρεψουν!!!!!!

και εγω πως και πως περιμενω,ο μπεμπης αρχισε να φοραει τα 0-3 και εχω μονο 3 φορμακια-πιτζαμακια.......πικρα!!!!!ελπιζω να διωρθωθει το θεμα μετα τις γιορτες,αλλιως οπως ειπε και μια κοπελα θα ειμαι εξω απο το μαγαζι στις 15 του μηνα στις 9 η ωρα:lol::lol::lol:ευτυχως εχω αρκετα εσωρουχα!

αμα λυθει θα γραψω εγω εδω να ξερεις.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και μενα χοντρουλα ειναι κ της φαινεται....αλλα κανω υπομονη,ο γιος μου πριν μια βδομαδα εκανε κοιλιακους,να μιλησει δε φιλοτιμιεται αλλα τους κοιλιακους τους εμαθε...χαρη στη μανουλα χαχα

Link to comment
Share on other sites

ασπα μη τυχων και κανει παραγγελια!!!!!θα σου τραβηξουν τα χρηματα απο την καρτα και μετα θα ταλαιπωρηθεις για να στα επιστρεψουν!!!!!!

και εγω πως και πως περιμενω,ο μπεμπης αρχισε να φοραει τα 0-3 και εχω μονο 3 φορμακια-πιτζαμακια.......πικρα!!!!!ελπιζω να διωρθωθει το θεμα μετα τις γιορτες,αλλιως οπως ειπε και μια κοπελα θα ειμαι εξω απο το μαγαζι στις 15 του μηνα στις 9 η ωρα:lol::lol::lol:ευτυχως εχω αρκετα εσωρουχα!

αμα λυθει θα γραψω εγω εδω να ξερεις.

σε ευχαριστω ρε μαιρουλα!!!μα τωρα που το ανακαλυψα να μην μπορω να παραγγειλω???ολο γεμιζω το καλαθι ετσι και καλα για να χαιρομαι..

εγω μαλλον θα παρω μια τριαδα φορμακια πριν τις εκπτωσεις..δεν παλευεται!!

Link to comment
Share on other sites

και μενα χοντρουλα ειναι κ της φαινεται....αλλα κανω υπομονη,ο γιος μου πριν μια βδομαδα εκανε κοιλιακους,να μιλησει δε φιλοτιμιεται αλλα τους κοιλιακους τους εμαθε...χαρη στη μανουλα χαχα

χαχαχαχαχαχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαφοβερος ο ταλιμπανακος!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...