Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Λοιπόν ο αδερφός μου δεν του έφτανε η απώλεια έκανε κ μία μακακία! Πήγε κ έβρισε τον φύλακα της πλατείας γιατί τους είχε προειδοποιήσει πως θα βάλει φόλες και του έκαναν μήνυση κ ο φύλακας κ ο διαμερισματ. σύμβουλος κ ο δήμος πως το έβγαζε αντικανονικά βόλτα χωρίς λουρί, φίμωτρο κ τα ρέστα!!!

Υπάρχει τίποτα που μπορεί να κάνει να το αντιπαρέλθει;;;; Γνωρίζει καμμία φιλοζωικές οργανώσεις κ τηλέφωνα;;

Γραψε στο Google και θα σου βγάλει πολλες.

Ειναι σύγουρος πως το σκυλι πηγε απο φόλα?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μερσι για τις ευχες του βρωμογερου μου...

Πολύχρονος ,να τον χαίρεσε!!!

Δεν μου λές πιάνουν οι γλύκες η τζίφος? Γιατι εμένα τπτ....αφου χθές του είπα ''δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά εγώ την πρωτοχρονιά θέλω να κάνουμε Ανάσταση''.........Εγω τον βαζω μπρούμητα απο όταν σαραντησε.Ανασκελα η με το πλαι πεταγώταν και ολο γυρναγε μεχρι που ξυπνουσε ....ενα πρωι που ηταν ηρεμος τον κοιταξα και ειχε γυρισει μπρουμυτα(απο πλαι που τον ειχα) και απο τοτε τον βαζω ετσι και ηρεμισε το μωρακι.Για Δαφνή εχω κρατησει θέση αν θες θα μεσολαβήσω και για σένα.......δουλευει εκει μια γνωστη μου.

ειναι αναλογα το χαρακτηρα μωρε... αν ο άλλος ειναι τυφλος... ή ανωμαλος... κατι γινεται!!:P Οπότε Ελενιτσα μου καθιερωνεται το μπρουμυτα και για εμενα. Αφου σημερα μιλαμε ειναι λες και εχω άλλο παιδι, φτου φτου.

Ρε εμεις στο Δαφνι λέχουμε διαρκειας, οικογενειακο!

ελεος!!!!!!

τοσες δουλειες ειχα...περα δωθε.. να τρεχω στα νοσοκομεια, στους γιατρους, εσας δεν σας νοιαζει τπτ!!!!!!!

πηραν φωτια τα πληκτρολογια εδω περα!?

α μαρη! όλες για εσενα ρωτουσαν... όλα καλα??

markellos απο την στιγμη που περνει βαρος μη φοβασαι!!!και εμενα ο μπεμπης ειναι στα 4100 και πινει και αυτος 135(τοσο βγαινει με το γαλα)και εχθες του εδωσα μια φορα 165.

η μπεμπα ομως......την ξαναξεκινησα το τριωρο απο σημερα γιατι δεν λεει να παρει βαρος......

πόσο γεννηθηκε μαιρουλα και πόσο ειναι τωρα?
ελενη1 αμα εχεις και καμια γνωστη εδω στην σταυρουπολη,κανε κανενα τηλ.το κοβω εγω θα σαλταρω σε λιγο....εχω να βγω απο τις 25 που γυρνουσαμε απο την μαμα μου.......περιμενα να πουν θα ερθουμε να δουμε τα παιδια να παρω και εγω τον αντρα μου να παμε καμια βολτα,αλλα τιποτα αυτη...........και σημερα αφου της ειπα το πρωι οτι δεν θα παμε εκει για παραμονη ουτε και ανημερα με δικαιολογια οτι τα μωρα γκρινιαζουν πολυ και θα ειναι ταλαιπωρια(ψεματα με επιασε ο εγωισμος μου)με ξαναπηρε τηλ.και μου λεει θελεις να ερθουμε το απογευμα να κρατησουμε τα μωρα να πας καμια βολτα με τον αρη????ειπα και εγω οχι θελω να κανω μπανιο:mad:

γινομαι πολυ μουλαρα αμα με πιασει,δε πα να με παρακαλας!!!!!

ουφ!αυτα τα ειπα και ξεθημανα....

πες της ναι βρε χαζο... άσε τον εγωισμό να πας καμια βόλτα. Ξεχεσε πρωτα και μετα πες ναι... εγω ετσι κανω!!:rolleyes:
Kαλησπέρα κοριτσάκια!!!!Τα λέω εν τάχει γιατί φευγουμε για γιατρό!!!Κοιμηθήκαμε 2 - 7 και 8 -10.30!!!! Ξεκουράστηκα λίγο!!!Αλεκάκι να τον χαίρεσαι τον σύζυγο!! Πολύχρονος!!

Λοιπόν ο αδερφός μου δεν του έφτανε η απώλεια έκανε κ μία μακακία! Πήγε κ έβρισε τον φύλακα της πλατείας γιατί τους είχε προειδοποιήσει πως θα βάλει φόλες και του έκαναν μήνυση κ ο φύλακας κ ο διαμερισματ. σύμβουλος κ ο δήμος πως το έβγαζε αντικανονικά βόλτα χωρίς λουρί, φίμωτρο κ τα ρέστα!!!

Υπάρχει τίποτα που μπορεί να κάνει να το αντιπαρέλθει;;;; Γνωρίζει καμμία φιλοζωικές οργανώσεις κ τηλέφωνα;;

θα βρω... νομικα όμως δε στεκει. Εφ όσον το σκυλι δεν ειναι ζωντανο να το βγαλει τωρα χωρις φιμωτρο, και να τον πιασουν επ΄αυτοφωρω, δεν στεκει. Εισαστε σιγουροι ότι εγινε μηνυση η απλα σας το ειπαν? Μπλοφα μου φαινεται.... ε ας ασχοληθω και λιγο με την αληθινη ειδικοτητα μου... γιατρος, γιατρος, με πρηξατε:tongue:
θελω μια χαρη, να ξερω κ εγω τι να κανω... γραψτε ολες, ποτε γεννησατε κ ποτε σας ηρθε περιοδος. δεν θυμαμαι απο τα αλλα παιδια, κ θελω να ξερω αν θα παρω τεστ ή οχι...επισης να σας πω οτι το ΙΚΑ τα εμβολια απο το 2009 νομιζω τα γραφει κ ειναι δωρεαν.

..

ε λοιπόν... αν θα κανεις τεταρτο θα στο βαφτισω!! δεσμευομαι και ας ειμαι μετα σαν τον μητσοτακη με τα δεκα βαφτιστηρια...:P Η περιοδος εγω ξερω ότι ερχεται περιπου 40 μερες από τη μερα που θα κοψεις θηλασμο. Παρε τεστ...
Αλεκα να τον χαιρεσαι!!!!!!!!! Να ειναι καλα, κ να χαιρεται την οικογενεια του!!!!

μερσι! να με χαιρεται!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ε λοιπόν... αν θα κανεις τεταρτο θα στο βαφτισω!! δεσμευομαι και ας ειμαι μετα σαν τον μητσοτακη με τα δεκα βαφτιστηρια...:P Η περιοδος εγω ξερω ότι ερχεται περιπου 40 μερες από τη μερα που θα κοψεις θηλασμο. Παρε τεστ...

ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ κωστα μου.......... φωτια στα μπατζακια μαααςςςςς!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλεκα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!

γεννηθηκε 1620 και ειναι 3020......

ευχαριστω... Βρε μαιρουλα μια χαρα ειναι... γεννηθηκε μικρουλα το μωρουλι. Η κορη της ξαδερφης μου γεννηθηκε 2500 και μεχρι το εξαμηνο επαιρνε το πολυ 500 γρ...τρελαθηκε. Εξετασεις, κακο, το παιδι ήταν μια χρα και εγινε και μεγαλη τσαουσο. Αλλα σα σκαρι ειναι αδυνατουλα.
.ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ κωστα μου.......... φωτια στα μπατζακια μαααςςςςς!!!!!!!
Από το μαρικα προτιμω το Κωστας....

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Dalida εμεις όταν ειχαμε χασει το σκυλο μας (εννοω πεθανει) τα μαζεψαμε και πηγαμε στο εξοχικο. Ξερεις τι κλαμα??? Ούτε στη γιαγια μου ετσι... (αληθεια το λεω).

Μαρλεν.... ωραιος ο Μπατμαν...κάπως ετσι ειμαστε και εμεις. Αν και σημερα έχει γεννεθλια ο βρωμογερακος μου (38) και του κανω πολλες γλυκες!

Λοιπόν... εγω με το μπρουμυτα εχω ηρεμησει λιγο. Τα πονακια περνουν και ξυπναει κανονικα στο 3ωρο ή 4ωρο. Βεβαια οι γιατροι λενε ότι δεν κανει αλλα και τον Αγγελο μετα από ενα σημειο έτσι τον έβαζα Το παιδι στο μπρουμυτα αφενος γυριζει πελυρα το κεφαλακι του, αφετερου στηριζεται στα χερακια του και σηκωνει το μισο κορμο του μαζι με το κεφαλι. Και ρωταω τις παλιες μανουλες πιο πολυ... τι μπορει να παθει εφ΄όσον κανει αυτες τις κινησεις???

Γιατι αν μεινουμε στο ανασκελα θα περασει το τριμηνο και αν δεν ειμαι στο δαφνι, θα βρω και εγω την ησυχια μου.

να τον χαίρεσαι καλή μου κι αυτός να χαίρεται εσένα!!!

κ κορίτσια η μάνα μου κ όλες οι παλιές λένε ότι τότε, τα παλιά χρόνια..... έτσι μας έβαζαν..... μπρούμυτα!!! τώρα γιατί άλλαξε το σύστημα δεν ξέρω!!

επίσης τότε μας δίναν το αυγό ολόκληρο απ΄τον 5ο μήνα:confused::confused::confused:!!!

Α' ρε Μαιρούλα αν είναι να έρχονται με το ζόρι και με μισή καρδια καλητερα να μην ερχονται καθολου.

Ετσι και εγω τα παιρνω στο κρανίο και γινομαστε κ/λος........

Βρε ούστ.....

οπότε εγώ να μην παραονιέμαι που είναι κ οι δύο μακριά!!!!;););)

θελω μια χαρη, να ξερω κ εγω τι να κανω... γραψτε ολες, ποτε γεννησατε κ ποτε σας ηρθε περιοδος. δεν θυμαμαι απο τα αλλα παιδια, κ θελω να ξερω αν θα παρω τεστ ή οχι...

ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!! μαρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

αν υποψιαστώ ότι είσαι παλι έγκυος θα σκάσω!!! καλέ πώς σου κατσε ο δικός σου;;;; δεν είσαι μπάτμαν εσύ;;; να μου πεις κ μένα τί να κάνω να τον στριμώξω!!! επίσης αν είναι πάλι αγόρι..... μου το δίνεις;;;:rolleyes:

στην πρώτη εγκυμοσύνη αδιαθέτησα 6 μήνες αφού γέννησα κ στη 2η 3 κ κάτι!!! με αποκλειστικό θηλασμό, παίζει ρόλο!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

[quote name=marlen

ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!! μαρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

αν υποψιαστώ ότι είσαι παλι έγκυος θα σκάσω!!! καλέ πώς σου κατσε ο δικός σου;;;; δεν είσαι μπάτμαν εσύ;;; να μου πεις κ μένα τί να κάνω να τον στριμώξω!!! επίσης αν είναι πάλι αγόρι..... μου το δίνεις;;;:rolleyes:

στην πρώτη εγκυμοσύνη αδιαθέτησα 6 μήνες αφού γέννησα κ στη 2η 3 κ κάτι!!! με αποκλειστικό θηλασμό' date=' παίζει ρόλο!!![/quote]

εγω δεν ειμαι καθολου μπατμαν!!!!!! δεν με βλεπει κ στη κουζινα, γιαυτο δεν με εχει συνδεσει...καταλαβες... εγω λειτουργω στο υπολοιπο σπιτι. στο αλλο θεμα τωρα... θα πεθανω απο την αγωνια μου! ουτε μια ενδειξη δεν εχω... κ δεν θυμαμαι τπτ απο τις αλλες εγκυμοσυνες! κοιτα τωρα περιπτωση. βρε λες?


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

να τον χαίρεσαι καλή μου κι αυτός να χαίρεται εσένα!!!

κ κορίτσια η μάνα μου κ όλες οι παλιές λένε ότι τότε, τα παλιά χρόνια..... έτσι μας έβαζαν..... μπρούμυτα!!! τώρα γιατί άλλαξε το σύστημα δεν ξέρω!!

επίσης τότε μας δίναν το αυγό ολόκληρο απ΄τον 5ο μήνα:confused::confused::confused:!!!ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!! μαρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

αν υποψιαστώ ότι είσαι παλι έγκυος θα σκάσω!!! καλέ πώς σου κατσε ο δικός σου;;;; δεν είσαι μπάτμαν εσύ;;; να μου πεις κ μένα τί να κάνω να τον στριμώξω!!! επίσης αν είναι πάλι αγόρι..... μου το δίνεις;;;:rolleyes:

!

:P:p:p
ε, μια φορα την ομορφια θα την ειχες...οποιο απο τα δυο ονοματα κ να διαλεγες!!!
:lol::lol::lol:

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να θηλασω? εγω παθαινω νευρικο κλονισμο με τον θηλασμο...

ενδειξη περιοδου εννοω...

ρε κοριτσια... πιαστε ενα τσιγαρο!!!!!!!! αγχωθηκα τωρα!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ρε άλέκα πού καταντήσαμε!!!!

εμείς να μιλάμε για νυχτερίδες κ αράχνες καλή μου, κ μερικές άλλες εδώ μέσα, να μην τις χαρακτηρίσω, θέλουν να πάρουν τέστ εγκυμοσύνης!!!

και αναρωτιέμαι... κανένας σεβασμός πια; αν μη τι άλλο, ηλικιακά αν το πάρεις δεν εμπνέουμε κανένα σεβασμό;;;;;;

και ξαναναρωτιέμαι:

σε τί κόσμο τελικά θα φέρουμε τα παιδιά μας, νίκο τσιαμτσίκα;;;;;;;


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε χαζο μηπως σου ηρθε η πρωτη περιοδος και δε πηρες χαμπαρι? μηπως μπερδευτηκες με τα λοχιεα??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ρε άλέκα πού καταντήσαμε!!!!

εμείς να μιλάμε για νυχτερίδες κ αράχνες καλή μου, κ μερικές άλλες εδώ μέσα, να μην τις χαρακτηρίσω, θέλουν να πάρουν τέστ εγκυμοσύνης!!!

και αναρωτιέμαι... κανένας σεβασμός πια; αν μη τι άλλο, ηλικιακά αν το πάρεις δεν εμπνέουμε κανένα σεβασμό;;;;;;

και ξαναναρωτιέμαι:

σε τί κόσμο τελικά θα φέρουμε τα παιδιά μας, νίκο τσιαμτσίκα;;;;;;;

μμμμ δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα εμενα βγαλε με από την ομαδα.... μπηκα στον κακο τον δρομο...;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...