Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια μου...εχθες μου εβγαλε την πιστη ο μικρος γιαι ηταν ξυπνιος από τις 5 το απογευμα μεχρι τις 12 το βραδυ με κατι ενδιαμεσα δεκαλεπτα, ίσα ίσα να παω καμια τουαλετα!! Τα νευρα μου χαλια... καταλαβαινετε. Αλλα....

από τις 12 το βραδυ ακομη κοιμαται... χαχα!!! Με δυο ενδιαμεσα μισαωρα που εφαγε...

Επι τελους κοιμηθηκα!! Βεβαια τωρα ξυπνησε ο Αγγελακος μου που και αυτος ευτυχως αργησε να ξυπνησει, αλλα δεν πειραζει!!

Παντως κοριτσακια μου ο μικρουλης ειναι πολυυυυ γκρινιας!!! όχι αστεια....εχθες μουρμουριζε όση ωρα ηταν ξυπνιος μιλαμε....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

Μπράβο Τζιά !!!!!

Εμενα χθες κοιμηθηκε στις 23.30 και ξύπνησε 4.40 !!!!!!

Αφου εφαγε 5 λεπτά και ηταν στην αγκαλια μου σαν αγγελουδάκι ,ρίχνει ενα ρέψιμο και φευγει μια ρουκέτα ψιλοκρεμαστή ΝΑ και σκάει διπλα στο πατωμα.

Το μωρο δεν ξυπνησε αλλα επειδη τον πηραν τα σκαγια επρεπε να τον αλλαξω και ξυπνησε στο άλλαγμα.

Ε' αφου ξυπνησε (σου λεει) δεν κάνω και λίγα σκατουλίνια ?

Εκανε τον ξαναάλλαξα και ευτυχως κοιμηθηκε σε 2 λεπτα στο στηθος , αντιθετα απο μενα που εκανα μια ωρα και το πρωι ημουνα πρησμένη.....

sig.asp?img=ad1


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εμάς η μπέμπα έχει ψιλοστρώσει ένα ωράριο. Θα κοιμηθεί κάπου ανάμεσα 11 έως 2 το βράδυ και θα ξυπνήσει 6-8 το πρωι. Τώρα ελπίζω να το πάμε περισσότερο προς το 11 το βράδυ με 6 το πρωι για να προλαβαίνω και το σχολείο της Ζέτας.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα κοριτσια!

και εμενα ο μπεμπης εχθες αφου τον ταισα καλα κοιμηθηκε κατα τις 2.30 και ξυπνησε στις 8 !!!!!!

η μπεμπα ομως κατα τις 7.....κατι ειναι και αυτο,σηκωθηκε ο αντρας μου για την μπεμπα και εγω για τον μπεμπη και ετσι κοιμηθηκα!!!!

τωρα βεβεια τον ακουω επανω αρχισε να γκρινιαζει,θα μου πεις μετα απο τοσο υπνο τι να κανει το παιδι δεν θα ξυπνησει?:lol:

κοτοπουλακι κανε το ακομα μια φορα με το ξυδι και το νερο και μετα πλυνε το με σαπουναδα,μπορει να ειχε πιο πολλα αλατα και εμενα βγαζει ενα χρωμα καμια φορα αμα το αφησω παραπανω μερες......:lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!!!!!!!!μη νομιζετε εχω ωρα που εχω ξυπνησει αλλα δεν προλαβαινω να πω ουτε τ ον ομα μου~!εν ταχυ θα πω λιγα για μας και αν προλαβω μπαινω μετα!!εμεις χθες πηγαμε μαζι μετο μικρο σε φιλικο σπιτι για φαγητο...ομορφα περασαμε...εγω εχω αδιαθετησει αποι χθες και εγω τρελη αιμοραγια...πολυ πονοκεφαλο...

ο μικρος κ εμενα μουρμουριζει συνεχεια κ μολις τον παρω αγκαλια τελος..εχουμε και κολικους εντονου ς τωρα και ποναει πολυ το καημενο..αλεκα αυτο μετο φαγητο μου το εχει ξεκινησει κ εμενα τωρα..αστα κ παει χαμενο το γαλα..κατα τα αλλα ειδα τα μωρακια ειναι ολα φοβερα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες!!!! πόσα γράψατε πάλι ρε κορίτσια!! κι όχι τίποτα αλλο όταν δεν ξέρω τί γράψατε πριν, νιώθω πως θα είμαι εκτός θέματος κ δεν γράφω μέχρι να σας διαβάσω!!!:(


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!

χθες εγινε θαυμα!!!!η κουκλιτσα μου κομηθηκε απο της 2 το πρωι μεχρι της 8:30!!!!!!!!!!!!!!!ναι ναι καλαδιαβασατε....βεβαια δεν ξερω ποσο θα κρατησει αυτη η μεγαλη χαρα αλλα εγω χαιρομαι...

Και αν αναρωτιεστε αν πεινασε ,φυσικα και αφου κοιματε διπλα μου με το β%$$#^ απέξω εψαχνε η κυρια το εβρισκε ετρωγε οσο ηθελε και μετα εκανε νανι....

κοριτσια οσες θηλαζετε ειναι η καλυτερη μεθοδος.....θα σωθητε!!!!!!!

Παω να διαβασω τα νεα σας και ερχομαι!!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου...εχθες μου εβγαλε την πιστη ο μικρος γιαι ηταν ξυπνιος από τις 5 το απογευμα μεχρι τις 12 το βραδυ με κατι ενδιαμεσα δεκαλεπτα, ίσα ίσα να παω καμια τουαλετα!! Τα νευρα μου χαλια... καταλαβαινετε. Αλλα....

από τις 12 το βραδυ ακομη κοιμαται... χαχα!!! Με δυο ενδιαμεσα μισαωρα που εφαγε...

Επι τελους κοιμηθηκα!! Βεβαια τωρα ξυπνησε ο Αγγελακος μου που και αυτος ευτυχως αργησε να ξυπνησει, αλλα δεν πειραζει!!

Παντως κοριτσακια μου ο μικρουλης ειναι πολυυυυ γκρινιας!!! όχι αστεια....εχθες μουρμουριζε όση ωρα ηταν ξυπνιος μιλαμε....

μου τα κανει κ εμενα αυτα καποιες φορες...αστα και οταν λεω στον αντρα μου οτι ουτε τουαλετα δεν εχω προλαβει να παω δε ν το πιστευει κιολας...και νευριαζω!!:mad:μα καλα δεν το καταλαβαινουν οτι κουραζομαστε και ετσι????:confused:anyway δεν θα κατσω και να σκασω...

εισαι τυχερη που σου κοιμαται ετσι...εμενα παει παλι να μπερδεψει τις ωρες ...

θεανουλα τελεια η μικρη σου χθες!!!!προσπαθησε να την κρατας ξυπνια το πρωι οσο πιο πολυ ,μπορεις για να σου κοιμαται το βραδυ..

Link to comment
Share on other sites

μαριανθη μια κοπελα απο εδω μου ειπε,που ψωνισε περυσι,οτι ενα 30% το κανουν σιγουρα σαν εκπτωση.απο το ολοτελα.......

αλεκα πολυ σωστη!!!!!!!!!!!ετοιμαζομαι και εγω να κανω το ιδιο γιατι ηρθαν γιορτες και ουτε μια ερωτηση αν θελω να με βοηθησει να καθαρισω λιγο το σπιτι......να μην πω τι εκανε ανημερα χριστουγεννων και την κανω εντελως ρεζιλη.......

μην το πεις μάιρη μου μέρες που είναι!!!

δώσε τόπο στην οργή!

Και εγώ αποκλειστικά τον ταιζω αλλά δεν ζητάει παραπάνω από 7-8 φορές μες στην μέρα πλέον, απλά το βράδυ που έχει ησυχία του τι δίνει!!! Θέλει το χαμό που επικρατεί από τους άλλους δύο ολη μέρα για να νανουριστεί!!!

α γειά σου! κ εγώ τα ίδια παθαίνω! αλλά είπαμε, σιγοντάρει το μεγάλο μωρό με το ροχαλητό!!!

κορίτσια τώρα που τα μωρά σας μεγάλωσαν πρέπει σιγά σιγά να τα βάλετε σε ένα πρόγραμμα όσον αφορά στο φαγητό!!! κ εννοώ ότι πρέπει να μεσολαβεί τουλάχιστον ένα 2,5άωρο ανάμεσα στα γεύματα!!! είναι λίγο δύσκολο ειδικά στον αποκλειστικό θηλασμό όμως σύμφωνα με τους παιδίατρους ετσι πρέπει για το στομαχάκι τους! κ αν γίνει αυτό, είναι όλα καλ΄΄υτερα κ με τον ύπνο τους κ η μαμά θα ξέρει ότι για 2,5 ώρες θα έιναι ήσυχη! καλό είναι το βυζί αλλά όχι συνέχεια! για σκεφτείτε τον εαυτό μας να τρώμε όλη μέρα.... (μη σκέφτεστε την περίοδο εγκυμοσύνης), (και της λοχείας), (κ των χριστουγέννων)....κ των γιορτών γενικότερα....

ελπίζω να με καταλάβατε!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πας στον πίνακα ελέγχου, αλμπουμ, δημιουργείς ένα κ ανεβάζεις φωτο. Πρόσεξε μόνο να μην έχουν μεγάλη ανάλυση γιατί δεν τις παίρνει κ θα παιδευεσαι τσάμπα!!!

Εσύ Θεανούλα θα με καταλάβεις! Μόλις έμαθα πως πέθανε η σκύλα του αδερφού μου! Την είχε 8 χρόνια, πλήρως εκπαιδευμένη από τον ίδιο!! Μάλλον έφαγε φόλα σε πλατεία που την πήγε βόλτα. Θρηνεί ρε παιδιά σαν να έχει χάσει παιδί! Τι ήταν αυτό τέτοιες μέρες

αμαν τι ηταν αυτο ρε συ μεσα στις γιορτες?να ειστε μαζι του για να μην τον πιασει καταθλιψη!!!!εγω στην σκεψη και μονο τρελαινομαι......

http://player.play.it/player/aolPlayer.html?v=4.10.2&ur=1&us=1&id=843

κορίτσια εδώ παίζουν νανουρίσματα διασκευών από διάφορους καλλιτέχνες-cure-u2-bob marley κ.ά

Τζια αν σου πω με τι νανουριζετε και ηρεμει η δικια μου θα τρελαθεις......της βαζει ο πατερας της στον υπολογιστη το derti με καψουροτραγουδα και μιλαμε η απολυτη ηρεμια.....λες να γινει μπουζουκιβια?

Κορίτσια καλησπέρα, τώρατην κοίμησα, ελπίζω να μην κάνει όπως χθες που όλο το βράδυ ζοριζόταν και ξυπνούσε!!!

Θεανώ κι εμείς την καλομάθαμε στην αγκαλιά αλλά όταν έκλαιγε γοερά τί να την κάναμε; Να την αφήναμε να σπαράζει;;; Το εμβόλιο το κάνατε εσείς;

Ωχ Αλεκα και μενα ζοριζετε και κλαιει αλλα την βαζω στην αγκαλια μου και την κουναω και ηρεμει.....εκτος αν εχει τρελους πονους οποτε καληνυχτα....την κανω και ασκησεις με τα ποδαρακια ,της βαζω και το λαδακι της weleda που ειναι για τους κολοικους και κατι γινετε....

σιγα να μην αφησω το παιδι να σπαραζει...μια φορα εκλαιγε και δεν την πηρα αγκαλια για 1 δευτερολεπτο και μελανιασε απο το κλαμα.Απο το να μου παθει τιποτα ας κακομαθει.....

Το εμβολιοο παιδιατρος μας ειπε καλυτερα να το κανουμε μετα τις γιορτες...μαλλον για να αποφυγουμε τυχον πυρετους.

καλημέρες!!!! πόσα γράψατε πάλι ρε κορίτσια!! κι όχι τίποτα αλλο όταν δεν ξέρω τί γράψατε πριν, νιώθω πως θα είμαι εκτός θέματος κ δεν γράφω μέχρι να σας διαβάσω!!!:(

ελα βρε ντιβα που χαθηκες...λεω και γω καμια παρασταση θα ανεβαζει παλι.:P:p


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

μου τα κανει κ εμενα αυτα καποιες φορες...αστα και οταν λεω στον αντρα μου οτι ουτε τουαλετα δεν εχω προλαβει να παω δε ν το πιστευει κιολας...και νευριαζω!!:mad:μα καλα δεν το καταλαβαινουν οτι κουραζομαστε και ετσι????

ακριβώς άσπα μου!!! όπως το λες! δεν το καταλαβαίνουν!!!:mad:

επίσης για άλλο παιδάκι που είπες, ναι καλά κατάλαβες πολύ θα το ήθελα αλλά όσο εγώ κ να σιαστώ όταν σαραντήσω το πιθανότερο έίναι να τον βρίσκω κάθε βράδυ με τσίγκινο σώβρακο!!! κ με λουκέτο!!!

κι όσο να πείς ο κρινος μόνο μία ευλόγησε!!!

βέβαια πιστεύω στο άγιο πνεύμα.... :rolleyes:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ!!!! (Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!)

Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει: «

Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου, και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».

Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει:

« Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.

Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: «

Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Aφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου ,με μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε: «Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ!!!! (Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!)

Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει: «

Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου, και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».

Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει:

« Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.

Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: «

Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Aφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου ,με μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε: «Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...