Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αχ τι θα κανω ?πιπιλαει το στηθος 10 λεπτα ταχα τρωει.και τωρα παλι πειναει κ κλαιει...παιδια εφτασε τα 6100 τι θα το κανω το γιουβαρλακι?ωχ συαγερμος ....ερχομαι να σας απαντησω σε λιγακι........

Βρε συ η δικιά σου έχει ξεπεράσει όλα τα μωρά Νοεμβρίου!!!

Έχει γίνει ολόκληρο παιδάκι!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Βρε συ η δικιά σου έχει ξεπεράσει όλα τα μωρά Νοεμβρίου!!!

Έχει γίνει ολόκληρο παιδάκι!!!

καλε δεν μπορω να την σηκωσω τι λες τωρα....εχω κανει τρικεφαλους:P:p:p


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αποκλειστικά τον ταιζω αλλά δεν ζητάει παραπάνω από 7-8 φορές μες στην μέρα πλέον, απλά το βράδυ που έχει ησυχία του τι δίνει!!! Θέλει το χαμό που επικρατεί από τους άλλους δύο ολη μέρα για να νανουριστεί!!!

Φωτό βάλε στο προφίλ σου, δημιουργησε άλμπουμ!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τώρα που είπες για τρικέφαλους, πήγα χθες να κάνω κοιλιάκους και δεν μπορούσα παιδιά, με εμποδίζουν τα σωσιβιάκια δεν σηκώνομαι με τίποτα πνίγομαι!!! Δράμμααααααααααααα!!!!!!! Και δεν έχει και Ονειρούπολη....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τώρα που είπες για τρικέφαλους, πήγα χθες να κάνω κοιλιάκους και δεν μπορούσα παιδιά, με εμποδίζουν τα σωσιβιάκια δεν σηκώνομαι με τίποτα πνίγομαι!!! Δράμμααααααααααααα!!!!!!! Και δεν έχει και Ονειρούπολη....

χαχαχα αρε Δαλιδα:Pκαλε πως θα βαλω φωτο στο αλμπουμ?δεν ξερω πως γινετε...


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πας στον πίνακα ελέγχου, αλμπουμ, δημιουργείς ένα κ ανεβάζεις φωτο. Πρόσεξε μόνο να μην έχουν μεγάλη ανάλυση γιατί δεν τις παίρνει κ θα παιδευεσαι τσάμπα!!!

Εσύ Θεανούλα θα με καταλάβεις! Μόλις έμαθα πως πέθανε η σκύλα του αδερφού μου! Την είχε 8 χρόνια, πλήρως εκπαιδευμένη από τον ίδιο!! Μάλλον έφαγε φόλα σε πλατεία που την πήγε βόλτα. Θρηνεί ρε παιδιά σαν να έχει χάσει παιδί! Τι ήταν αυτό τέτοιες μέρες...

Πάω στον αντρούλη κ στα παιδάκια μου γιατί θα με ξεχεσ()()()ν! Αρκετά το κ$$$$οβάρεσα!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ τι θα κανω ?πιπιλαει το στηθος 10 λεπτα ταχα τρωει.και τωρα παλι πειναει κ κλαιει...παιδια εφτασε τα 6100 τι θα το κανω το γιουβαρλακι?ωχ συαγερμος ....ερχομαι να σας απαντησω σε λιγακι........
πω πω μια γυναικαρα... και ειναι και κοριτσακι... και τρωει μονο βτζακι.. μπραβο!
να τον ξυπνας οταν τον περνει ο υπνος,ετσι κανω τον πειραζω στο λαιμο στο αφτι και ξυπναει.δηλαδη ρε κοριτσια ειναι φυσιολογικο αυτο που κανει η μπεμπα μου?που γκρινιαζει-κλαιει οταν ειναι ξυπνια?δεν ξερουμε πως να την ηρεμησουμε...εχθες το βραδυ εφερε τον μπαμπα της στα ορια!!!!!!!!!!!!!!

αμ δεν ξυπναει αυτο ειναι το προβλημα.... να δεις εγω ποσες φορες ωειμαι στα ορια μου...

ωχ σε καταλαβαινω απολυτα ...εχεις και 2 .και γω τρελαινομαι με το ενα...ΑΞΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

πραγματικα

καλε τι το ζοριζεις το παιδι?

αν δεν το ζορισω θα τρωει 100 καθε 2ωρο...ειναι ζωη αυτη??:-(

καλε δεν μπορω να την σηκωσω τι λες τωρα....εχω κανει τρικεφαλους:P:p:p
εισαι και μια σταλιτσα καυμενουλα μου....:tongue:

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα, τώρατην κοίμησα, ελπίζω να μην κάνει όπως χθες που όλο το βράδυ ζοριζόταν και ξυπνούσε!!!

Να σας ρωτήσω: πήγα να βγάλω τα άλατα του αποστειρωτή με μισο ξίδι και μισό νερό και μου βγαλε ένα σκούρο υγρό και δεν φύγαν τα άλατα, τί έκανα λάθος η άσχετη;;;;

Διάβασα και το σχετικό τόπικ στο πάρεντς αλλά δεν έβγαλα άκρη! Φυσικά τον χρησιμοποιώ μόνο για το μπιμπερό που του βάζω μέσα αυτό το ρόφημα το καρμίνο!

Θεανώ κι εμείς την καλομάθαμε στην αγκαλιά αλλά όταν έκλαιγε γοερά τί να την κάναμε; Να την αφήναμε να σπαράζει;;; Το εμβόλιο το κάνατε εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Δεν κοιμήθηκα καθόλου και όχι εξ'αιτίας του μωρου!!!

Στην αρχή δεν μ' έπιανε ύπνος, μετά το τάϊσα, μετά ζοριζόταν να τα κάνει και κοιμήθηκε πάνω μου, μετά έγινε το στηθος τούμπανο και προσπαθούσα να βγάλω γάλα, μετά ξανακοιμήθηκε πάνω μου και τώρα σηκώθηκα να ετοιμαστώ να την πάμε για εμβόλιο!!! Και κοιμόταν από τις 23.30 μέχρι τις 3.30....τί γκαντεμιά!!!

Ελπίζω να μην κάνει πυρετό από το εμβόλιο!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω: πήγα να βγάλω τα άλατα του αποστειρωτή με μισο ξίδι και μισό νερό και μου βγαλε ένα σκούρο υγρό και δεν φύγαν τα άλατα, τί έκανα λάθος η άσχετη;;;;

Διάβασα και το σχετικό τόπικ στο πάρεντς αλλά δεν έβγαλα άκρη! Φυσικά τον χρησιμοποιώ μόνο για το μπιμπερό που του βάζω μέσα αυτό το ρόφημα το καρμίνο!

Mεσα το βάζεις το καρμινο ?

Στον Γιαννη που του εδινα ροφηματα (βγαζουν χρωμα)τα μπιμπερο του ειχαν γινει μπεζ.

Αντε να μετρηθητε και εσεις να δουμε ποσο μεγαλωσατε!!

Αν είναι να σου κανει πυρετο απο το εμβολιο μετα απο 6 ωρες αλλα σου ευχομαι να μην κάνει.:-)


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...