Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαριανθη μια κοπελα απο εδω μου ειπε,που ψωνισε περυσι,οτι ενα 30% το κανουν σιγουρα σαν εκπτωση.απο το ολοτελα.......

αλεκα πολυ σωστη!!!!!!!!!!!ετοιμαζομαι και εγω να κανω το ιδιο γιατι ηρθαν γιορτες και ουτε μια ερωτηση αν θελω να με βοηθησει να καθαρισω λιγο το σπιτι......να μην πω τι εκανε ανημερα χριστουγεννων και την κανω εντελως ρεζιλη.......


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι παιδι μου...μας έπρηζαν όλα τα χρόνια 'να μας κανουν ανθρωπους' και τωρα ξεχασαν τι μας ελεγαν...

Εγω πάντως κοριτσια στο μοδερ του Πειραια βρηκα πολλα σε προσφορες... Αφου τα συγκρινα με Αγγλια γιατι μενει εκει και η νονα του αγγελου και ηταν μια η αλλη


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα ξεχασα...γεννηθηκαμε 47 εκατοστα και 3100 και μεσα σε 2 μηνες πηγαμε 59 εκατοστα και 5100 :)

Τζια μου μολις εδραιωθει με το καλο ο θηλασμος θα κοιμασαι περισσοτερο...trust me...τρωμε κατα τις 9 κοιμομαστε μεχρι τις 02:15 καμμια φορα και 03:15 τρωμε ξαναξυπναμε στις 07:00 ξανατρωμε και κοιμομαστε μεχρι τις 09:00 με 10:00 το πρωι!!!!

Αχ ρε Μαριανθάκι μόνο το δικό σου μωράκι που θηλάζει κάνει τετοια ωράρια! Α, και της Ελένης νομίζω!!! Γιατί όλα τα υπόλοιπα μια λόξα την έχουν με την νύχτα!!!!

ωχ κοριτσακια μου ο μικρος σημερα το απογευμα ειχε μιαν απίστευτη γκρινια...μαλλον κολικους ειχε...πολυ στεναχωρηθηκα, ελπιζω να μην καθιερωθουν!!! Μαιρουλα, καλα λεει η Τζια, μην αγχωνεσαι. Μαριανθη μια χαρα η αναπτυξη του μπεμπουλη σου ε? Μου ειχε πει ο παιδιατρος ότι τα μωρα πρεπει να διπλασιαζζουν το βαρος τους στο εξαμηνο και να το τριπλασιαζουν στο χρονο... όταν πιανεις αυτες τις αλλαγες, το μωρο ειναι μια χαρα. Βεβαια τα μεγαλα μωρακια πολυ συχνα τις ξεπερνουν. Α, και τον πρωτο χρονο να παρους 25 πόντους.

Εγω σημερα τον ζυγισα ήταν 5500 και κατι που δεν θυμαμαι το κατι. Μου κανει εντυπωση που εχει ακριβως το ιδιο βαρος με τον Αγγελο... και όταν γεννηθηκαν και τωρα.

Τι δικα μου τα κιλακια μειωθηκαν κατα 20! Τι καλα!

Ελενιτσα, πότε θα παντρευτεις?? με το καλο!

Καλά ο μπεμπούκος σου με τον δικό μου έχουν ίδιες διαστάσεις αλλά εμένα είναι 20 μέρες μεγαλύτερος! Φτου φτου ανάπτυξη!

Είδες τα κιλά, σιγά σιγά σε βαριούνται κ φευγουν!!!

Μόνο εγώ βάζω ρε γαμ>>>.η μου!!! Αλλά έχω ξεκάνει τους κουραμπιέδες!! Γενικώς δεν τους πολυτρώω, αλλά έφτιαξα κάποιους που έδειξε ο Παρλιάρος κ βγήκαν σούπερ.... αχαχβαχ

Λοιπόν αποφάσισα να κερδίσω το τζόκερ.

Ξεκινάτε να μου στελνετε πμ τις διευθηνσεις σας για να σας στειλω ταχυδρομικες επιταγες!!!!

Και εγώ που δεν έχω παίξει ποτέ μου έλεγα να παίξω Πρωτοχρονιάτικο!!!! Θα σου κάνω βουντού να σου πάρω την τύχη....:lol:

μαριανθη μια κοπελα απο εδω μου ειπε,που ψωνισε περυσι,οτι ενα 30% το κανουν σιγουρα σαν εκπτωση.απο το ολοτελα.......

αλεκα πολυ σωστη!!!!!!!!!!!ετοιμαζομαι και εγω να κανω το ιδιο γιατι ηρθαν γιορτες και ουτε μια ερωτηση αν θελω να με βοηθησει να καθαρισω λιγο το σπιτι......να μην πω τι εκανε ανημερα χριστουγεννων και την κανω εντελως ρεζιλη.......

50% κάνουν όταν έχουν τελειώσει τα καλά!!! Πάντως να έχετε υπόψιν πως σε φανελάκια, φορμάκια,εσώρουχα κ.α. δεν υπάρχει έκπτωση. Οι εκπτώσεις σε αυτά τα μαγαζιά αφορά τα ρούχα εξόδου περισσότερο!!

Καλές εκπτώσεις έως κ 80% κάνουν τα Prenatal και Adams Kids αλλά είναι όποιος προλάβει!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλεκάκι το έντυσες τελικά Αγιοβασιλάκι που το πήγες στον παπά;;;;

Εμείς αυριο θα πάμε για εμβόλιο!!!

Ο μεγάλος έχει αμυγδαλίτιδα τελικά κ πήρε αντιβίωση, ελπίζω να μην μπλέξουμε τα μπούτια μας με τις αρρώστιες εδω μέσα!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Μαριανθάκι μόνο το δικό σου μωράκι που θηλάζει κάνει τετοια ωράρια! Α, και της Ελένης νομίζω!!! Γιατί όλα τα υπόλοιπα μια λόξα την έχουν με την νύχτα!!!!

Καλά ο μπεμπούκος σου με τον δικό μου έχουν ίδιες διαστάσεις αλλά εμένα είναι 20 μέρες μεγαλύτερος! Φτου φτου ανάπτυξη!

Είδες τα κιλά, σιγά σιγά σε βαριούνται κ φευγουν!!!

Μόνο εγώ βάζω ρε γαμ>>>.η μου!!! Αλλά έχω ξεκάνει τους κουραμπιέδες!! Γενικώς δεν τους πολυτρώω, αλλά έφτιαξα κάποιους που έδειξε ο Παρλιάρος κ βγήκαν σούπερ.... αχαχβαχ

Και εγώ που δεν έχω παίξει ποτέ μου έλεγα να παίξω Πρωτοχρονιάτικο!!!! Θα σου κάνω βουντού να σου πάρω την τύχη....:lol:

50% κάνουν όταν έχουν τελειώσει τα καλά!!! Πάντως να έχετε υπόψιν πως σε φανελάκια, φορμάκια,εσώρουχα κ.α. δεν υπάρχει έκπτωση. Οι εκπτώσεις σε αυτά τα μαγαζιά αφορά τα ρούχα εξόδου περισσότερο!!

Καλές εκπτώσεις έως κ 80% κάνουν τα Prenatal και Adams Kids αλλά είναι όποιος προλάβει!!!

ναι μου το ειπε η κοπελα για τα φορμακια....

αληθεια τα πρεναταλ ποτε ξεκινανε το 80%???περυσι αργησα να το μαθω και προλαβα μονο 3 φορμακια για τον μπεμπη.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα περα ως περα!!!!!!

βρε κοριτσια η μπεμπα μας κοιματε στην αγκαλια μου ηρεμα ηρεμα κ οταν την βαζω στο καλαθακι της ξυπνα κ κλαιει...

μηπως την σκατοεμαθα?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου θεανουλα,ημουν ετοιμη να γραψω οτι θα σαλταρω......εχω τον μπεμπη στην αγκαλια μου στα ποδια και την μπεμπα στην αγκαλια μου στα χερια.............και κλαινε...........

και το λαπτοπ διπλα και γραφω με το ενα δαχτυλο....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μου το ειπε η κοπελα για τα φορμακια....

αληθεια τα πρεναταλ ποτε ξεκινανε το 80%???περυσι αργησα να το μαθω και προλαβα μονο 3 φορμακια για τον μπεμπη.

Και εγώ κάθε φορά λέω θα πάω τις πρώτες μέρες να προλάβω αλλά αργώ να το πάρω είδηση! Νομίζω άμεσα πάντως, στην αρχή 50% κ μετά 80%.

Παρακολούθα κ το ποστ στο παρεντς που λέει για να χτυπήσουμε την ακρίβεια μπορεί να το αναφέρουν!!

καλησπερα περα ως περα!!!!!!

βρε κοριτσια η μπεμπα μας κοιματε στην αγκαλια μου ηρεμα ηρεμα κ οταν την βαζω στο καλαθακι της ξυπνα κ κλαιει...

μηπως την σκατοεμαθα?

Θεανούλα μάλλον έμαθε αγκαλίτσες!!!

Εμένα ένα περίεργο πράγμα, σε τέτοια πρίζα μπαίνει κάθε βράδυ στις 11.30 και πάμε κατω, κλάμα, αγκαλιά μέχρι τις 2, 3, 4 ανάλογα!!! Τι βιολί κ τούτο;;;; Απλά εμένα πρέπει να έχει σε μικρό βαθμό ΓΟΠ!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο μπεμπούκος σου με τον δικό μου έχουν ίδιες διαστάσεις αλλά εμένα είναι 20 μέρες μεγαλύτερος! Φτου φτου ανάπτυξη!

Είδες τα κιλά, σιγά σιγά σε βαριούνται κ φευγουν!!!

Μόνο εγώ βάζω ρε γαμ>>>.η μου!!! Αλλά έχω ξεκάνει τους κουραμπιέδες!! Γενικώς δεν τους πολυτρώω, αλλά έφτιαξα κάποιους που έδειξε ο Παρλιάρος κ βγήκαν σούπερ.... αχαχβαχ!

καλα να ειναι μωρε τα παιδακια μας και να μεγαλωνουν με υγεια. Τα κιλα βαριουνται τη γκρινια μου...:P
Αλεκάκι το έντυσες τελικά Αγιοβασιλάκι που το πήγες στον παπά;;;;Εμείς αυριο θα πάμε για εμβόλιο!!!

Ο μεγάλος έχει αμυγδαλίτιδα τελικά κ πήρε αντιβίωση, ελπίζω να μην μπλέξουμε τα μπούτια μας με τις αρρώστιες εδω μέσα!!!

Αχ.. περαστικα. Δαλιδα μου δεν τον εντυσα... βαρεθηκα με αυτα και με αυτα. Θα τον ντυσω ρεβεγιον να βγαλουμε και καμια φωτο

καλησπερα περα ως περα!!!!!!

βρε κοριτσια η μπεμπα μας κοιματε στην αγκαλια μου ηρεμα ηρεμα κ οταν την βαζω στο καλαθακι της ξυπνα κ κλαιει...

μηπως την σκατοεμαθα?

και εγω επισης.

ξερετε τι εχω παθει εδω και καποιες ημερες?? Ο μικρός τρωει μικρα γευματα ανα διωρο αντε 2.5 ωρες. Τι θα κανω?? Τον πιεζω να φαει παραπανω... τιποτα, ξεραινεται. προσπαθω να τον παω στο τριωρο, ουρλιαζει... αχ βαχ! Πειτε καποιο τρόπο...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ τι θα κανω ?πιπιλαει το στηθος 10 λεπτα ταχα τρωει.και τωρα παλι πειναει κ κλαιει...παιδια εφτασε τα 6100 τι θα το κανω το γιουβαρλακι?ωχ συαγερμος ....ερχομαι να σας απαντησω σε λιγακι........


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξερετε τι εχω παθει εδω και καποιες ημερες?? Ο μικρός τρωει μικρα γευματα ανα διωρο αντε 2.5 ωρες. Τι θα κανω?? Τον πιεζω να φαει παραπανω... τιποτα, ξεραινεται. προσπαθω να τον παω στο τριωρο, ουρλιαζει... αχ βαχ! Πειτε καποιο τρόπο...

να τον ξυπνας οταν τον περνει ο υπνος,ετσι κανω τον πειραζω στο λαιμο στο αφτι και ξυπναει.

δηλαδη ρε κοριτσια ειναι φυσιολογικο αυτο που κανει η μπεμπα μου?που γκρινιαζει-κλαιει οταν ειναι ξυπνια?δεν ξερουμε πως να την ηρεμησουμε...εχθες το βραδυ εφερε τον μπαμπα της στα ορια!!!!!!!!!!!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάθε φορά λέω θα πάω τις πρώτες μέρες να προλάβω αλλά αργώ να το πάρω είδηση! Νομίζω άμεσα πάντως, στην αρχή 50% κ μετά 80%.

Παρακολούθα κ το ποστ στο παρεντς που λέει για να χτυπήσουμε την ακρίβεια μπορεί να το αναφέρ

ναι το διαβαζω αυτο το ποστ!!!θα παω και απο εκει μια βολτα,ευτυχως εχω κοντα μου ενα εμπορικο που εχει εκει υποκαταστημα.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου θεανουλα,ημουν ετοιμη να γραψω οτι θα σαλταρω......εχω τον μπεμπη στην αγκαλια μου στα ποδια και την μπεμπα στην αγκαλια μου στα χερια.............και κλαινε...........

και το λαπτοπ διπλα και γραφω με το ενα δαχτυλο....

ωχ σε καταλαβαινω απολυτα ...εχεις και 2 .και γω τρελαινομαι με το ενα...ΑΞΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

Θεανούλα μάλλον έμαθε αγκαλίτσες!!!

Εμένα ένα περίεργο πράγμα, σε τέτοια πρίζα μπαίνει κάθε βράδυ στις 11.30 και πάμε κατω, κλάμα, αγκαλιά μέχρι τις 2, 3, 4 ανάλογα!!! Τι βιολί κ τούτο;;;; Απλά εμένα πρέπει να έχειο σε μικρό βαθμό ΓΟΠ!

αχ δαλιδα μου εκτος απο την αγκαλια,επειδη την θηλαζω αποκλειστικα και περνα και κολοικους οοοοολοοοοοοοοο το βραδυ την εχουμε στο κρεββατι μας,με το β@$$# εξω για να τρωει οποτε θελει....οποτςε καταλαβαινεις τι ζω..........

περαστικα σας!!!

καλα να ειναι μωρε τα παιδακια μας και να μεγαλωνουν με υγεια. Τα κιλα βαριουνται τη γκρινια μου...:P

Αχ.. περαστικα. Δαλιδα μου δεν τον εντυσα... βαρεθηκα με αυτα και με αυτα. Θα τον ντυσω ρεβεγιον να βγαλουμε και καμια φωτο

και εγω επισης.

ξερετε τι εχω παθει εδω και καποιες ημερες?? Ο μικρός τρωει μικρα γευματα ανα διωρο αντε 2.5 ωρες. Τι θα κανω?? Τον πιεζω να φαει παραπανω... τιποτα, ξεραινεται. προσπαθω να τον παω στο τριωρο, ουρλιαζει... αχ βαχ! Πειτε καποιο τρόπο...

καλε τι το ζοριζεις το παιδι?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...