Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Angot said:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Είναι απόλυτα φυσιολογικό, οι ορμόνες δημιουργούν πολλές άκυρες σκέψεις! Και παίζει κ ρόλο το άγχος. Μην ανησυχείς, όλες τα περάσαμε. Όλα θα πάνε καλά!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Dalida εμεις όταν ειχαμε χασει το σκυλο μας (εννοω πεθανει) τα μαζεψαμε και πηγαμε στο εξοχικο. Ξερεις τι κλαμα??? Ούτε στη γιαγια μου ετσι... (αληθεια το λεω).

Μαρλεν.... ωραιος ο Μπατμαν...κάπως ετσι ειμαστε και εμεις. Αν και σημερα έχει γεννεθλια ο βρωμογερακος μου (38) και του κανω πολλες γλυκες!

Λοιπόν... εγω με το μπρουμυτα εχω ηρεμησει λιγο. Τα πονακια περνουν και ξυπναει κανονικα στο 3ωρο ή 4ωρο. Βεβαια οι γιατροι λενε ότι δεν κανει αλλα και τον Αγγελο μετα από ενα σημειο έτσι τον έβαζα Το παιδι στο μπρουμυτα αφενος γυριζει πελυρα το κεφαλακι του, αφετερου στηριζεται στα χερακια του και σηκωνει το μισο κορμο του μαζι με το κεφαλι. Και ρωταω τις παλιες μανουλες πιο πολυ... τι μπορει να παθει εφ΄όσον κανει αυτες τις κινησεις???

Γιατι αν μεινουμε στο ανασκελα θα περασει το τριμηνο και αν δεν ειμαι στο δαφνι, θα βρω και εγω την ησυχια μου.

Ασπα εμενα ο αντρουλης μου στο πρωτο παιδι δεν έκανε τίποτα!!!! αλλα όταν λεμε τιποτα το εννοουμε. Τωρα που αναγκαστηκε να μεινει και αυτος για ενα μηνα μαζι μου μεσα, λεχωνα και ο Νικος, και που μοιρασαμε το ωραριο με το που ερχεται από την δουλεια τρεχει να πλυνει χερια, αλλαξει ρουχα και ερχεται ετοιμοπόλεμος ν αξεκουραστω και εγω λιγο. Γιατι και εγω η δολια παω στην δουλεια. Οκ 3-4 ωρες το πολυ αλλα λιγο ειναι? χοντρη γυναικα?

Σημερα το μωρουλι μου ειναι ησυχο και κοιμαται, τρωει καλα. για να δουμε το βραδυ τι θα γινει.... επιφυλασσομαι!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ΩΡΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ!!!! (Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!)

Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει: «

Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου, και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».

Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει:

« Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.

Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: «

Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Aφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου ,με μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε: «Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Aν στην θεση της μπυρας βαλεις μικυ μαους μιλας για τον αντρα μου:rolleyes::lol:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Τζια αν σου πω με τι νανουριζετε και ηρεμει η δικια μου θα τρελαθεις......της βαζει ο πατερας της στον υπολογιστη το derti με καψουροτραγουδα και μιλαμε η απολυτη ηρεμια.....λες να γινει μπουζουκιβια?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και σημερα έχει γεννεθλια ο βρωμογερακος μου (38) και του κανω πολλες γλυκες!

Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!Αντε βρε και στα δικά μου!!!!!!!

να τον χαίρεσαι κιολας τον αντρούλη σου!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!Αντε βρε και στα δικά μου!!!!!!!

να τον χαίρεσαι κιολας τον αντρούλη σου!

:lol::lol::lol:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρλεν.... ωραιος ο Μπατμαν...κάπως ετσι ειμαστε και εμεις. Αν και σημερα έχει γεννεθλια ο βρωμογερακος μου (38) και του κανω πολλες γλυκες!

Λοιπόν... εγω με το μπρουμυτα εχω ηρεμησει λιγο. Γιατι αν μεινουμε στο ανασκελα θα περασει το τριμηνο και αν δεν ειμαι στο δαφνι, θα βρω και εγω την ησυχια μου.

Πολύχρονος ,να τον χαίρεσε!!!

Δεν μου λές πιάνουν οι γλύκες η τζίφος? Γιατι εμένα τπτ....αφου χθές του είπα ''δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά εγώ την πρωτοχρονιά θέλω να κάνουμε Ανάσταση''.........

Εγω τον βαζω μπρούμητα απο όταν σαραντησε.Ανασκελα η με το πλαι πεταγώταν και ολο γυρναγε μεχρι που ξυπνουσε ....ενα πρωι που ηταν ηρεμος τον κοιταξα και ειχε γυρισει μπρουμυτα(απο πλαι που τον ειχα) και απο τοτε τον βαζω ετσι και ηρεμισε το μωρακι.

Για Δαφνή εχω κρατησει θέση αν θες θα μεσολαβήσω και για σένα.......δουλευει εκει μια γνωστη μου.

Επεξεργάστηκαν by eleni1

Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ελεος!!!!!!

τοσες δουλειες ειχα...περα δωθε.. να τρεχω στα νοσοκομεια, στους γιατρους, εσας δεν σας νοιαζει τπτ!!!!!!!

πηραν φωτια τα πληκτρολογια εδω περα!

την μια ωρα να διαβαζω την εχω σιγουρη...για να δουμε... θα κανω πρωτοχρονια στο κομπιουτερ?


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω αυτη τη φορά να καταφερω να γραψω δυο σειρες. Για να διαβασω τα νεα σας δεν προλαβαίνω. Ελπίζω να περασατε όμορφα τα Χριστούγεννα.

Εμας τα νεα μας είναι ότι κάναμε το πρωτο μας εμβόλιο. Από μπούκωμα η μπέμπα έχει ακόμα αλλα΄είναι λίγο καλύτερα. Βαρος έχει 3800. Γενικά δεν τρωει παρα πολύ. Ο μαρκελλος στην ηλικία της ετρωγε 180 - 200ml και η μπέμπα ειναι στα 120. O γιατρος πάντως τη βρηκε καλή. Εχουμε βγει και δυο μικρες βολτίτσες με το καρότσι και ελπίζω ο καιρός να συνεχίσει να είναι καλός και τις επόμενες ημέρες μήπως και καταφερουμε να βγαινουμε περισσότερο - θα έχει και άδεια ο μπαμπάς μας.

Κι εμας η μπεμπα έχει αρχισει να κοιμάται καλύτερα. Κοιμάται σίγουρα ένα 5ωρο την ημέρα, απλά δεν τυχαίνει πάντα να είναι το βραδυ. Αλλά έχουμε καιρό.

Aleca να τον χαιρεσαι!!!!

Aspa η πρώτη αλλά και η δευτερη περιοδος έχει όντως πολύ αίμα. Να το ξερετε κι εσεις οι πρωτότοκες για να μην πανικοβληθείτε.

Με το νεο έτος θα πάω να κάνω και τεστ παπ και καμπύλη ζαχαρου.

Τωρα έχω ανοίξει παρτιδες με οδοντίατρο και έχω και συνεχεια...

Αυτα για την ωρα..

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω αυτη τη φορά να καταφερω να γραψω δυο σειρες. Για να διαβασω τα νεα σας δεν προλαβαίνω. Ελπίζω να περασατε όμορφα τα Χριστούγεννα.

Εμας τα νεα μας είναι ότι κάναμε το πρωτο μας εμβόλιο. Από μπούκωμα η μπέμπα έχει ακόμα αλλα΄είναι λίγο καλύτερα. Βαρος έχει 3800. Γενικά δεν τρωει παρα πολύ. Ο μαρκελλος στην ηλικία της ετρωγε 180 - 200ml και η μπέμπα ειναι στα 120. O γιατρος πάντως τη βρηκε καλή. Εχουμε βγει και δυο μικρες βολτίτσες με το καρότσι και ελπίζω ο καιρός να συνεχίσει να είναι καλός και τις επόμενες ημέρες μήπως και καταφερουμε να βγαινουμε περισσότερο - θα έχει και άδεια ο μπαμπάς μας.

Κι εμας η μπεμπα έχει αρχισει να κοιμάται καλύτερα. Κοιμάται σίγουρα ένα 5ωρο την ημέρα, απλά δεν τυχαίνει πάντα να είναι το βραδυ. Αλλά έχουμε καιρό.

Aleca να τον χαιρεσαι!!!!

Aspa η πρώτη αλλά και η δευτερη περιοδος έχει όντως πολύ αίμα. Να το ξερετε κι εσεις οι πρωτότοκες για να μην πανικοβληθείτε.

Με το νεο έτος θα πάω να κάνω και τεστ παπ και καμπύλη ζαχαρου.

Τωρα έχω ανοίξει παρτιδες με οδοντίατρο και έχω και συνεχεια...

Αυτα για την ωρα..

markellos απο την στιγμη που περνει βαρος μη φοβασαι!!!και εμενα ο μπεμπης ειναι στα 4100 και πινει και αυτος 135(τοσο βγαινει με το γαλα)και εχθες του εδωσα μια φορα 165.

η μπεμπα ομως......την ξαναξεκινησα το τριωρο απο σημερα γιατι δεν λεει να παρει βαρος......


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελενη1 αμα εχεις και καμια γνωστη εδω στην σταυρουπολη,κανε κανενα τηλ.το κοβω εγω θα σαλταρω σε λιγο....εχω να βγω απο τις 25 που γυρνουσαμε απο την μαμα μου.......περιμενα να πουν θα ερθουμε να δουμε τα παιδια να παρω και εγω τον αντρα μου να παμε καμια βολτα,αλλα τιποτα αυτη...........και σημερα αφου της ειπα το πρωι οτι δεν θα παμε εκει για παραμονη ουτε και ανημερα με δικαιολογια οτι τα μωρα γκρινιαζουν πολυ και θα ειναι ταλαιπωρια(ψεματα με επιασε ο εγωισμος μου)με ξαναπηρε τηλ.και μου λεει θελεις να ερθουμε το απογευμα να κρατησουμε τα μωρα να πας καμια βολτα με τον αρη????ειπα και εγω οχι θελω να κανω μπανιο:mad:

γινομαι πολυ μουλαρα αμα με πιασει,δε πα να με παρακαλας!!!!!

ουφ!αυτα τα ειπα και ξεθημανα....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Α' ρε Μαιρούλα αν είναι να έρχονται με το ζόρι και με μισή καρδια καλητερα να μην ερχονται καθολου.

Ετσι και εγω τα παιρνω στο κρανίο και γινομαστε κ/λος........

Βρε ούστ.....

Επεξεργάστηκαν by eleni1

Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Τα λέω εν τάχει γιατί φευγουμε για γιατρό!!!

Κοιμηθήκαμε 2 - 7 και 8 -10.30!!!! Ξεκουράστηκα λίγο!!!

Αλεκάκι να τον χαίρεσαι τον σύζυγο!! Πολύχρονος!!

Λοιπόν ο αδερφός μου δεν του έφτανε η απώλεια έκανε κ μία μακακία! Πήγε κ έβρισε τον φύλακα της πλατείας γιατί τους είχε προειδοποιήσει πως θα βάλει φόλες και του έκαναν μήνυση κ ο φύλακας κ ο διαμερισματ. σύμβουλος κ ο δήμος πως το έβγαζε αντικανονικά βόλτα χωρίς λουρί, φίμωτρο κ τα ρέστα!!!

Υπάρχει τίποτα που μπορεί να κάνει να το αντιπαρέλθει;;;; Γνωρίζει καμμία φιλοζωικές οργανώσεις κ τηλέφωνα;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

θελω μια χαρη, να ξερω κ εγω τι να κανω... γραψτε ολες, ποτε γεννησατε κ ποτε σας ηρθε περιοδος. δεν θυμαμαι απο τα αλλα παιδια, κ θελω να ξερω αν θα παρω τεστ ή οχι...

επισης να σας πω οτι το ΙΚΑ τα εμβολια απο το 2009 νομιζω τα γραφει κ ειναι δωρεαν.

θυμαμαι οτι η χριστ. ηταν μωρο οταν εγινε αυτο, αλλα τα ακριβα τα ειχαμε πληρωσει, κ μετα λεω στον φαρμακοποιο, αργησε το ΙΚΑ...τι να τα κανουμε τωρα που γιναν δωρεαν? ο Θεος ειχε αλλα σχεδια για μας...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...