Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε κορίτσια να ρωτησω γτ δε θυμαμαι..υπαρχει καποιο τιπ για την αντιπηκτικη??κ με ποναει παρα πολυ κ δυσκολεύομαι να την καρφωσω..εννοειται ειμαι ηδη μεσα στις μελανιες..με ποναει κ οταν την βγαζω..τις προηγουμενες φορες δεν θυμαμαι να μ ειχε ενοχλησει τοσο..

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Θεανώ,

Καλέ τι μπουλουκάκι είναι αυτο?

Θα χαιρεσε να την ...πασπατευεις....ολη μερα μασαζ και τετοια.

Φυγουρίνι σκέτο!!!!

τρελαινομαι να της φιλαω τα μπουτακια ...ζυμαρακι σκετο!!!!!

Κορίτσια, μαξιλάρι θηλασμού χρησιμοποιεί καμία; Δεν αντέχω άλλο να σηκώνω τόσο βάρος!! Και τα μαξιλάρια δεν βοηθάνε!!

και εγω εχω αλλα μεχρι να το βαλω κ να παρω θεση η μικρη εχει ξεσηκωσε την πολυκατοικια....οποτε αγκαλια!!!!!!!

Πόλεμος γίνεται!!! Ξεκινάμε σχετικά ήρεμα και στο τέλος κουνάει το κεφάλι δεξιά αριστερά τραβάει την θηλή τρέχουν τα γάλατα και στο τέλος τεντώνει τα χέρια με κλειστά μάτια λες και δεν έγινε τίποτα!!! Κυρία!!!!

μα ακριβως τα ιδια κανει και μενα!!!!!!!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

γυρισαααα... ωραια ταινια... εσκασε το χειλακι μου κ λιγο!

σκεφτομουν πριν τη πρωτοχρονια τι δωρο να παρω στον Παυλο. κ μου λεει η αδερφη μου, παρτου μια φουσκωτη κουκλα....αλλα κ αυτη εγκυο θα την αφησει!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

:-P

γυρισαααα... ωραια ταινια... εσκασε το χειλακι μου κ λιγο!

σκεφτομουν πριν τη πρωτοχρονια τι δωρο να παρω στον Παυλο. κ μου λεει η αδερφη μου, παρτου μια φουσκωτη κουκλα....αλλα κ αυτη εγκυο θα την αφησει!

χαχαχα αστον ανθρωπο !!!!δεν χαιρεσε που ειναι καρπερος?:-P:idea:


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

γυρισαααα... ωραια ταινια... εσκασε το χειλακι μου κ λιγο!

σκεφτομουν πριν τη πρωτοχρονια τι δωρο να παρω στον Παυλο. κ μου λεει η αδερφη μου, παρτου μια φουσκωτη κουκλα....αλλα κ αυτη εγκυο θα την αφησει!

:lol::lol::lol:

Παρτου 1 ζευγάρι χεοροπέδες(και καλά για τρέλίτσες) και αν δεις τα σκουρα δεστον και κάντην......


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑΑΑ, ξέχασα: κάνουμε και διάφορους θορύβους!!! Φυσάμε, ξεφυσάμε,σκούζουμε κτλ!

Ετσι ακριβώς....συν οτι πνιγόμαστε ρεβόμαστε και κλ@νουμε.....

Απορω πως τρώνε ετσι!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ελενη εσυ πως το κοιμιζεις το μωρακι σου?

εγω για πρωτη φορα σημερα και μετα απο την ενθαρυνση των κοριτσιων ,την εβαλα μπρουμητα και ακομα κοιματε ........(φυσικα και ανοιξαμε τα ματια μας ,φαγαμε χ$^%$ και παλι νανι)


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπρούμητα απο 40 ημερών και ησύχασα και εγω και αυτο.Πριν ανασκελα η με το πλαι αλλα πεταγωταν- τιναζόταν και ξυπναγε.Και στον Γιαννακη ετσι ειχα κάνει.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχει 2 ώρες που κοιμάται στο κρεβάτι της, πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό, Γιατί μέρα κοιμάται μόνο πάνω μας!! Πόσα τσιρώτα και οδοντογλυφίδες υπολογίζετε ότι χρειάζομαι για να μείνω όλο το βράδυ ξύπνια;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια έχει 2 ώρες που κοιμάται στο κρεβάτι της, πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό, Γιατί μέρα κοιμάται μόνο πάνω μας!! Πόσα τσιρώτα και οδοντογλυφίδες υπολογίζετε ότι χρειάζομαι για να μείνω όλο το βράδυ ξύπνια;;;

ρε Αλεκακι μα ακριβως τα ιδια και εμενα.....παρεα θα κανουμε το βραδυ.


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμάς.

Theano και κοτοπουλάκι κουκλάκια τα μωράκια σας !!! Φτου τους !!!!

Μπαρ? Τί είναι αυτό ??? Έχω να πάω από την παραμονή της ημέρας που γέννησα την Ζέτα δηλαδή τον Μάρτιο θα κλείσω 7 χρόνια. Ά ξέχασα πήγα και μία φορά στην Πάργα πριν 4 χρόνια που είμασταν διακοπές αλλά μαζί με την Ζέτα. Εμείς είμαστε πολύ του σπιτιού και αν βγούμε θα είναι σε ταβερνούλα με φίλους ή σε φιλικά σπίτια μαζί με τα παιδιά μας ή και κανά θέατρο.

Πριν λίγο βάλαμε στο σαλόνι το πάρκο και βάλαμε εκεί την μπέμπα γιατί το μεσημέρι που κοιμήθηκε στο ρηλάξ όπως συνήθως μου φαίνεται ότι πιτσικάρισε το παιδί. Της βάλαμε μέσα και το γυμναστήριο της fischer price και κοιμήθηκε τώρα. Θα το καταργήσω το ρηλάξ, θα την βάζω μόνο λίγο εκεί για να είναι πιο σηκωμένη.

Βρε κορίτσια είμαι ακόμα αδιάθετη αλλά αυτό είναι το λιγότερο γιατί πάντα είχα πολλές μέρες περίοδο (σχεδόν 7 με τα προεόρτια). Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι είχα τρομερό πόνο τόσο που δε μπορούσα να καθήσω τις πρώτες δυο μέρες (ακόμα και για μένα που πάντα πόναγα) και ότι το αίμα ηρθε χωρίς προειδοποίηση (καφέ εκκρίσεις κλπ). Να δούμε τώρα τι κύκλος να μυ δημιουργηθεί. Πριν την Ζέτα είχα 28 μέρες κύκλο, μετά την Ζέτα κάθε 25 μέρες, τώρα ?


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

εχω παρατηρησει οτι σε καθε αλλαγη καιρου η μπεμπα κοιματε.Πχ κοιματε ατελειωτες ωρες οταν βρεχει,η οταν μπουμπουνιζει χωρις να βρεχει.......μηπως ειναι ιδεα μου?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...