Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Στο φαρμακείο να ρωτάς για τα δωράκια.

Σαλια θα αρχισουν σιγα σιγα να εχουν όλα γιατι προετοιμάζονται για δοντάκια!!!

Οσο πιο πολλά σάλια τοσο λιγότερος πόνος.:wink:

ο στρατος εχει σαλια εδω κ 2 χρονια τωρα!χορτασα να τον αλλαζω σαλιαρες κ μπλουζες!!!!κ εψει λιγες μερες που εβγλε τον κατω δεξια κυνοδοντα κ φαινονται κ οι αλλοι 3!!!!!καταλαβαινεις γκρινια!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

μπραβο ευακι μου, αντε να μπεις σε μια σειρα και εσυ. Μμμ εγω δεν προσεξα κατι ιδιαιτερο όταν τον εβαλα σε κραβατι...έβαζα μεγαλα μαξιλαρια κατω μην πεσει (δεν του ειχα βαλει καγκελο για να μαθαινει κι όλας), και μετα τιποτα... ξυπναγε ποτε με φωναζε, πότε ερχοταν στο κρεβατι... μετα του εβαλα τηλεοραση στο δωματιο και ξυπναει και απλα την ανοιγει. Σημασια δε μου δινει!!!!

Ξερω δεν πρεπει να βλεπουν πολυ τηλ αλλα αυτος απο τον καιρο που την εβαλα στο δωματιο δεν βλεπει σχεδον καθολου, την εχει ανοιχτη σαν παρεα ας πουμε και παιζει με τα παιχνιδια του. Μετα όλη την ωρα πηγαινοερχεται στο σαλονι. αυτα καναμε εμεις.... αν νομιζις ότι θα βγει στο μπαλκονι,μ προσεχε να κλειδωνεις.

Ρα παιδια... λετε τα μπαρ να μην εχουν πια σκαμπω???:rolleyes:

αλεκα μου εμεις βαλαμε προστατευτικο επεμενε ο λουκας!!!!!κλειδωνω την εξωπορτα αν κ δεν φτανει το πομολο ακομη..ουτε τα πομολα των μπαλκονοπορτων...θα φανειι..

οσο για τα μπαρ οταν θα ξαναπαω εγω για ποτο φανταζομαι θα εχουμε περασει σε πιο επιστημονικης φαντασιας θεσεις ισως να αιωρουμαστε κιολας ενα πραγμα οπως στο διαστημα που δεν υπαρχει βαρυτητα!!!!!!αυττο με συμφερει κιολας δε θα χρειαζεται να χασω κιλα!!!!!!!!!!!!!:)


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ο στρατος εχει σαλια εδω κ 2 χρονια τωρα!χορτασα να τον αλλαζω σαλιαρες κ μπλουζες!!!!κ εψει λιγες μερες που εβγλε τον κατω δεξια κυνοδοντα κ φαινονται κ οι αλλοι 3!!!!!καταλαβαινεις γκρινια!

Αυτά και οι τραπεζίτες ηταν τα πιο δυσκολα δοντια και για τον Γιάννη...κουραγιο μάνα!:-)


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Καλέ εγώ εχω να παω σε μπάρ -μπάρ πριν κάνω τον Γιάννη.

Ειχα και μια ''φιλη'' (ο θεος να την κανει)που βγαίναμε μετά ''την εκανε με ελαφρα''(και καταλαβα την αξια της φιλίας) και εκτοτε είμαι εκτός θέματος σε οτι εχει να κανει με νυχτερινη διασκεδαση μιας και το στεφανι μου ειναι πολυ σπιτογατος.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενη1 ευχαριστω!

ευη ευχαριστω και εσενα να της πω της κοπελας να ξερει τι θα κανει.

αχ μακαρη να μην ποναει πολυ γιατι ο μπεμπακος εχει πολλα σαλια,αρκετα τραβηξε με τους κολικους ο καημενος.

αληθεια απο τον αλλο μην δεν ξεκινανε να βγαινουν?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ εγώ εχω να παω σε μπάρ -μπάρ πριν κάνω τον Γιάννη.

Ειχα και μια ''φιλη'' (ο θεος να την κανει)που βγαίναμε μετά ''την εκανε με ελαφρα''(και καταλαβα την αξια της φιλίας) και εκτοτε είμαι εκτός θέματος σε οτι εχει να κανει με νυχτερινη διασκεδαση μιας και το στεφανι μου ειναι πολυ σπιτογατος.

παρομοιως κι ο δικος μου!αν ειναι να βγουμε πιο πολυ σε κανενα κουτουκακι-ταβερνειο θελει να πηγαινουμε...γιατι λεει να δινω τα ωραια μου λεφτακια στους μαλ...ες και να μην πινω το δικο μου μπουκαλι??γιατι ειναι και λατρης του ουισκι παρακαλω...κι ετσι η λιτσα εβαλε τα ωραια της κιλακια τα τελευταια 10 χρονια που ειμαστε μαζι κι εκεινος ειναι στυλακι...

ο ζαχαριας κι η χοντρη ενα πραγμα!!!!!!!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

παρομοιως κι ο δικος μου!αν ειναι να βγουμε πιο πολυ σε κανενα κουτουκακι-ταβερνειο θελει να πηγαινουμε...γιατι λεει να δινω τα ωραια μου λεφτακια στους μαλ...ες και να μην πινω το δικο μου μπουκαλι??γιατι ειναι και λατρης του ουισκι παρακαλω...κι ετσι η λιτσα εβαλε τα ωραια της κιλακια τα τελευταια 10 χρονια που ειμαστε μαζι κι εκεινος ειναι στυλακι...

ο ζαχαριας κι η χοντρη ενα πραγμα!!!!!!!!!!

α ρε λιτσα!!!ιδιοι ειναι!!!!!!!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α ρε λιτσα!!!ιδιοι ειναι!!!!!!!!!!

τι να τους κανουμε μαρακι μου???εχε χαρη που τους αγαπαμε!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμας ημασταν πολυ του εξω όταν γνωριστηκαμε...Ο νικος ειχε ενα μαγαζι ελληναδικο στο Λιβερπουλ και με προσελαβε δημοσιες σχεσεις χαχα!!!! Κοινως κραχτη!!! Τωρα επρεπε να με ειχε να δουμε τι θα του΄φερνα!! Ημαστα και μικρα παιδια τοτε.

Τα μπαρ και τα μπουζουκια δεν με ενδιαφερουν τα εχω βαρεθει αλλα κανα ρεμπεταδικο, κανα φαγαδικο με μουσκικουλα μου'λειψε και εμενα...Μετα τον Αγγελο αντε νε'χω βγει 5-6 φορες, άντε τωρα μεχρι να ξεπεταχτει και αυτο...ουου... θα 'χω αδυνατισει τουλαχιστον.

Εμεναο Νικολακης ειναι ντεμι... σπιτογατος μεν αλλα θελει και το εξω του. πχ αν πηγαιναμε καπου μια φορα το διμηνο - τριμηνο θα ηταν σουπερ!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι εδω..... κοντευεω να σκασω από το φαι και σημερα έχω κοιμηθει πολλεεεες ωρες. Ο Νικολακης μου ειδε το 'σαικωμενο' ματι μου και ανελαβε δραση....

και εχεις κ ενα ματι αδερφακι μου.........


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

και εχεις κ ενα ματι αδερφακι μου.........

που ειδσαι μαρη??? συνηλθες???:tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...