Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

δεν μπορεις να κανεις κ πολλα. κακα κανει ή ζοριζεται? μασαζ, ξεστα πανακια, να τον κρατας μπρουμυτα...αυτα τι αλλο.

εγω του δινω το almiron pepti και ειναι ενταξει με αυτο (εμεις εχουμε παθει ντουβρουντζα γιατι εχει 20 ευρω τα 450γρ)

να ρωτησεις τον παιδιατρο αν ειναι να αλλαξεις γαλα παντως.

εκτος που αφησα το θαυμα μου, που τρως λουκανικα κ απορεις γιατι εχει πονακια το μωρο, αλλα το αφηνω ασχολιαστο αυτο...να σου πω οτι 12/1 εχω ραντεβου στο Αγλ. Κυριακου με τον μπεμπακο να παρουμε διαγνωση απο δ/ντη νοσοκομειου για να μας τα γραφει το ΙΚΑ. Θεωρειται θεραπευτικο γαλα. Θα σου πω τα νεα μας οταν γυρισουμε...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ελα βρε ομορφακια!!!που χαθηκες και μας ανυσηχησες???βρε περιοδος σου ρθε??καλη χρονια κοπελα μου!

Αυτα για τα γαλατα ειναι νεα κολπα...παλια λενε οι παλιες ελεγαν οι παιδιατροι οτι θα αλλαζεις γαλα και θα το κρατας καμια βδομαδα και λιγο ακομα να δεις ποιο ταιριαζει στο παιδι..αν υπαρχει προβλημα φυσικα..αλλιως καμια αλλαγη..και εγω τρια γαλατα του αλλαξα και τωρα ειμαστε μια χαρα..τι να κανω???αφου το παιδι ειχε δυσκοιλιοτητα και με κανενα απο τα αλλα δεν εκανε κακα???με αυτο εκανε απο την πρωτη μερα που ηπιε το παιδι!σωθηκα!!!

με εχει ξεχασει η περιοδος... εκλεισα ραντεβου με τον δρ. 5/1. λεω..μη παιρνω τεστ τωρα, γιατι απο το αγχος μου πρεπει να παρω 5 για να το σιγουρεψω. ας παμε με τη τεχνολογια να ξεστραβωθουμε!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

καλοοοο καλοοοοο!!!!:P:p

βρε φιλεναδα κ εγω ορθια καθησα...μη γινουμε και ρεζιλι!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

το επαιζες κ ανετη... η κλασσικη μπαροβια μανα! σε φανταζομαι στη μπαρα!!!

αααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ουρλιαχτο) θελω να βγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

μονη μου μιλαω.. αλλα δεν πειραζει... σας ξερω τι βρωμοκοριτσα ειστε. μολις παω για φαι θα κανετε ντου!

ειρηνη, welcome to the club!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι ταιζω.....και διαβαζω


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολλες καλημερες!!!!

οχι οχι δεν ξυπνησαμε τωρα,απλα τωρα ηρεμησαμε...Πολυ γρινια ρε παιδια,οι κολοικοι μας ψοφησαν,και δεν τρωω τιοποτα η γυναικα...κανω και για σκιαχτρο τωρα...52 κιλα εμεινα.......................Αλεκα μην μουρμουριζεις σε ακουω........

κοτοπουλακι...ειναι κουκλαρα.Α εσενα μοιαζει........

και γω θελω να βγωωωωωωωωωωω ,,,,να παω σε καμια ταβερνουλα,να πιω καμια ρετσινουλα αχ αχ

ομορφακια ησουν συνεχεια στο μυαλο μου,δεν σε πηρα τηλ ια να μην ενοχλησω.....

Μαιη κ ευη το εχω πει ξανα ειστε αξιες συγχαρητηριων.........απορω πως τα καταφερνετε!!!!μπραβο!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

πολλες καλημερες!!!!

οχι οχι δεν ξυπνησαμε τωρα,απλα τωρα ηρεμησαμε...Πολυ γρινια ρε παιδια,οι κολοικοι μας ψοφησαν,και δεν τρωω τιοποτα η γυναικα...κανω και για σκιαχτρο τωρα...52 κιλα εμεινα.......................Αλεκα μην μουρμουριζεις σε ακουω........

κοτοπουλακι...ειναι κουκλαρα.Α εσενα μοιαζει........

και γω θελω να βγωωωωωωωωωωω ,,,,να παω σε καμια ταβερνουλα,να πιω καμια ρετσινουλα αχ αχ

ομορφακια ησουν συνεχεια στο μυαλο μου,δεν σε πηρα τηλ ια να μην ενοχλησω.....

Μαιη κ ευη το εχω πει ξανα ειστε αξιες συγχαρητηριων.........απορω πως τα καταφερνετε!!!!μπραβο!!!

λουλουδακι μου, μην ανησυχεις. το ξερω οτι δεν γνωριζομαστε, αλλα ολες σκεφτομαστε η μια την αλλη στα δυσκολα της καθεμιας!

τωρα η χριστ. παιρνει αντιβιωση κ ειναι χαρουμενη κ τεμπελα, ως συνηθως!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια η μπεμπα μ τα πονακια που εχει ηρεμει μονο αν την εχω μπρουμητα στην αγκαλια μου.Αν την βαλω να κοιμηθει ετσι πειραζει?ο παιδιατρος μας ειπε μονο πλαγια αλλα δεν κοιματε γυρναει σαν σβουρα και κλαιει.τι ν κανω?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

θεανω να την βαλεις μπρουμυτα... αν γυριζει το κεφαλι της δεν πειραζει εμενα ατεσι κοιμαται


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ομορφακια μου ειναι ο γιος μου στο άλλο κομπιουτερ που εχει μσν και δεν με αφηνει....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θεανω... οπως εχω ξαναγραψει, ειδικα ο νικηφορος ειχε παρα πολλους κολικους, κ μονο μπρουμυτα ηρεμουσε κ κοιμοταν κ αυτος κ εμεις! τον τυλιγα γυρω γυρω με κουβερτουλα αγκαλιας, κ ναρκωνοταν απο τη ζεστη. ωρες υπνου μιλαμε...

κ η χριστ. μπρουμυτα κοιμοταν.

ο μπεμπης που δεν εχει θεμα ομως με αυτα, τον βαζω στο πλαι κ ειναι οκ.


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποτε τα προσεχουμε στον υπνο,για το προβλημα του αιφνιδιου.......

να την κοιμιζω ετσι λετε?

φοβαμαι ρε γ$#^%#$

υποτιθεται ότι το πρωτο διμηνο ειναι πιο ρισκο...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...