Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω τι να πω που για να βγω θα πρεπει να μου κανουν και τα ρουχα μου???? Αντε καλο καλοκαιρι!

γλυκια μου ποιος σου πε οτι εμενα μου κανουν τα ρουχα μου???κολαν εγκυμοσυνης και αγιος ο θεος!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημέρα,

σημερα γ@%$@κε ο Διας ....απο τις 8 ανοιξα να σας διαβασω και ακομα τζίφος....

Την μια ξυπνησε ο Γιαννης πρωι και δεν επεινε το γαλα την αλλη εκανε εμετο το μωρο(πολυ και στεναχωρηθηκα) μετα να πλυνω τους εμετους κτλ,κτλ....

Θα ηρεμήσουμε αραγε σήμερα?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

σημερα γ@%$@κε ο Διας ....απο τις 8 ανοιξα να σας διαβασω και ακομα τζίφος....

Την μια ξυπνησε ο Γιαννης πρωι και δεν επεινε το γαλα την αλλη εκανε εμετο το μωρο(πολυ και στεναχωρηθηκα) μετα να πλυνω τους εμετους κτλ,κτλ....

Θα ηρεμήσουμε αραγε σήμερα?

τι κεραια εχεις βρε ελενακι!!!ελα ολα σε λιγο θα στρωσουν...τι επαθε καλε το μωρο??

Link to comment
Share on other sites

goodmorning sisters!!! καλο??

Λοιπόν, εγω ειμαι χαρουμενη γιατι φτου φτου, πρωτη μερα ο μικρος το πρωι δεν ειχε πονακια. Αφου ανησυχησα, σηκωθηκα να δω τι εχει!!! Κοιμηθηκα μεχρι τις 9.30 σας λεω. Περιμενω να δω τη συνεχεια.

Ελενακι μη στεναχωριεσαι βρε!!!! Αφου τα κανουτν τα μψωρακια αυτα, δεν τα ξεριες??? Εσυ επειδη ειχε ΓΟΠ ο Γιαννακης εχεις άγχος ε?? Τιποτα δεν θα ειναι τυχαιο. Εμενα ο πρωτος μου εκανε συχνα και δεν ειχε ΓΟΠ. Ο μικρος μου εχει κανει μια φορα και ειναι 1.5 μηνων ακομη. Όλα καλα θα ειναι!!!

Ασπα και εγω με κολαν ειμαι χρυση μου, τι άλλο. Αλλα εγω εινμαι πολυυυυυ χοντρη! Δε θα χωραω στα σκαμπω των μπαρς.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη δεν ξερω τι με περημενει στην συνεχια γραφω εν ταχυ οτι θυμαμε....

Κοτοπουλάκι,

εγω στο πηγάδι κατουρησα? :(θελω να γινουμε φιλενάδες καλέ να δω και εγώ την κουκλάρα σου!!!!:tongue:

Ιριδα-Μαιρη κτλ,

Εγω στον Γιαννη εχω καταναλώσει κούτες frezzyderm και ακόμα του βάζω.Ειναι πολυ καλές ΄(τα ειχα δοκιμάσει ολα πριν καταλήξω).

Στο μωρο βαζω το λαδάκι σε ολο του το σωμα και στον ποπο αντι για κρεμα.

Κρατάω και τα κουτιά γιατι κάθε τόσο βάζει δώρα (πχ με 5 κουτια πετσετες-τσαντες κτλ).

Δαλιδα,

Να γράψεις στην πόρτα ωρες επισκεπτηρίου !!!!

Μην σου πω να μην ανοιγεις κιόλας......:wink:

Ομορφάκια,

εμείς εχουμε το ανάποδο με την πεθερά,δεν μας αφηνει να φύγουμε.....:lol:

Επεξεργάστηκαν by eleni1

Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

goodmorning sisters!!! καλο??

Λοιπόν, εγω ειμαι χαρουμενη γιατι φτου φτου, πρωτη μερα ο μικρος το πρωι δεν ειχε πονακια. Αφου ανησυχησα, σηκωθηκα να δω τι εχει!!! Κοιμηθηκα μεχρι τις 9.30 σας λεω. Περιμενω να δω τη συνεχεια.

Ελενακι μη στεναχωριεσαι βρε!!!! Αφου τα κανουτν τα μψωρακια αυτα, δεν τα ξεριες??? Εσυ επειδη ειχε ΓΟΠ ο Γιαννακης εχεις άγχος ε?? Τιποτα δεν θα ειναι τυχαιο. Εμενα ο πρωτος μου εκανε συχνα και δεν ειχε ΓΟΠ. Ο μικρος μου εχει κανει μια φορα και ειναι 1.5 μηνων ακομη. Όλα καλα θα ειναι!!!

Ασπα και εγω με κολαν ειμαι χρυση μου, τι άλλο. Αλλα εγω εινμαι πολυυυυυ χοντρη! Δε θα χωραω στα σκαμπω των μπαρς.

καλοοοο καλοοοοο!!!!:P:p

βρε φιλεναδα κ εγω ορθια καθησα...μη γινουμε και ρεζιλι!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

aspa μου τι καλα!ηπιες και για; μας τις ανημπορες????!

καλημερα!

σημερα παιδια φτου να μη τα ματιασω τα μωρα μου ειδικα τον μπεμπη κοιμηθηκαν καλα κ ξυπνησαν μονο μια κατα τις3.30 κ μετα 7 ο μπεμπης κ 8.30 η μπεμπα!!!!!!!!!!κοιμηθηκαμε σαν ανθρωποι βρε αδερφε!!!!!!!!!!!

ο μεγαλος πια κοιμαται σε κρεβατι κανονικο κ μολις ξυπνησει τσουπ ανοιγει την πορτα κ βγαινει...για πειτε εσεις που εχετε περασει αυτο το σταδιο τι πρεπει να προσεχω?????


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

goodmorning sisters!!! καλο??

Λοιπόν, εγω ειμαι χαρουμενη γιατι φτου φτου, πρωτη μερα ο μικρος το πρωι δεν ειχε πονακια. Αφου ανησυχησα, σηκωθηκα να δω τι εχει!!! Κοιμηθηκα μεχρι τις 9.30 σας λεω. Περιμενω να δω τη συνεχεια.

Ελενακι μη στεναχωριεσαι βρε!!!! Αφου τα κανουτν τα μψωρακια αυτα, δεν τα ξεριες??? Εσυ επειδη ειχε ΓΟΠ ο Γιαννακης εχεις άγχος ε?? Τιποτα δεν θα ειναι τυχαιο. Εμενα ο πρωτος μου εκανε συχνα και δεν ειχε ΓΟΠ. Ο μικρος μου εχει κανει μια φορα και ειναι 1.5 μηνων ακομη. Όλα καλα θα ειναι!!!

Ασπα και εγω με κολαν ειμαι χρυση μου, τι άλλο. Αλλα εγω εινμαι πολυυυυυ χοντρη! Δε θα χωραω στα σκαμπω των μπαρς.

καλοοοο καλοοοοο!!!!:P:p

βρε φιλεναδα κ εγω ορθια καθησα...μη γινουμε και ρεζιλι!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλέ εχουν τα μπάρ σκαμπο....????

Δεν θυμάμε πως ηταν τοοοότε που πήγαινα....:rolleyes:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

aspa μου τι καλα!ηπιες και για; μας τις ανημπορες????!

καλημερα!

σημερα παιδια φτου να μη τα ματιασω τα μωρα μου ειδικα τον μπεμπη κοιμηθηκαν καλα κ ξυπνησαν μονο μια κατα τις3.30 κ μετα 7 ο μπεμπης κ 8.30 η μπεμπα!!!!!!!!!!κοιμηθηκαμε σαν ανθρωποι βρε αδερφε!!!!!!!!!!!

ο μεγαλος πια κοιμαται σε κρεβατι κανονικο κ μολις ξυπνησει τσουπ ανοιγει την πορτα κ βγαινει...για πειτε εσεις που εχετε περασει αυτο το σταδιο τι πρεπει να προσεχω?????

Εμένα ευτυχώς δεν κατεβαινει απο το κρεβάτι, με φωναζει να πάω.

Την πρωτη φορα που του εβγαλα το κάγκελο κατεβηκε και τον κυνηγησα και δεν ξανακατεβηκε(καλο παιδακι).!:D


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ειπα να μην τον μαλωσω ρε ελενη μου...αλλωστε σε λιγο καιρο δεν θα μπορω δεν θα γινει κ πιο αυτονομος?ειναι καλο παιδακι..ελπιζω να μην αλλαξει στην πορεια!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!

ελενη1 καλα που το ειπες να μην πεταξω τα κουτια,αλλα πες απο που μαθαινεις για τα δωρα?να εχω το νου μου.

δε μου λετε σαλακια πολλα γιατι εχουν?

να ρωτησω κατι για μια φιλη.δεν θυμαμαι γεννησε καμια απο εσας στο λητω?αν οχι πειτε μου εσεις που γεννησατε σε κλινικη και κανατε καισαρικη και εχεται ικα σας εκαναν μια μειωση στην τιμη του δωματιου?ή πηγατε μετα εσεις στο ικα να παρεται τα λεφτα για την καισαρικη?

γιατι εδω σε μια κλινικη ελεγε ας πουμε ο τιμ. κτ.2000 και με ικα 1700 π.χ. γραφω στην τυχη ενα ποσο.ισχυει αυτο και στην αθηνα?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

ελενη1 καλα που το ειπες να μην πεταξω τα κουτια,αλλα πες απο που μαθαινεις για τα δωρα?να εχω το νου μου.

δε μου λετε σαλακια πολλα γιατι εχουν?

να ρωτησω κατι για μια φιλη.δεν θυμαμαι γεννησε καμια απο εσας στο λητω?αν οχι πειτε μου εσεις που γεννησατε σε κλινικη και κανατε καισαρικη και εχεται ικα σας εκαναν μια μειωση στην τιμη του δωματιου?ή πηγατε μετα εσεις στο ικα να παρεται τα λεφτα για την καισαρικη?

γιατι εδω σε μια κλινικη ελεγε ας πουμε ο τιμ. κτ.2000 και με ικα 1700 π.χ. γραφω στην τυχη ενα ποσο.ισχυει αυτο και στην αθηνα?

Στο φαρμακείο να ρωτάς για τα δωράκια.

Σαλια θα αρχισουν σιγα σιγα να εχουν όλα γιατι προετοιμάζονται για δοντάκια!!!

Οσο πιο πολλά σάλια τοσο λιγότερος πόνος.:wink:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

ελενη1 καλα που το ειπες να μην πεταξω τα κουτια,αλλα πες απο που μαθαινεις για τα δωρα?να εχω το νου μου.

δε μου λετε σαλακια πολλα γιατι εχουν?

να ρωτησω κατι για μια φιλη.δεν θυμαμαι γεννησε καμια απο εσας στο λητω?αν οχι πειτε μου εσεις που γεννησατε σε κλινικη και κανατε καισαρικη και εχεται ικα σας εκαναν μια μειωση στην τιμη του δωματιου?ή πηγατε μετα εσεις στο ικα να παρεται τα λεφτα για την καισαρικη?

γιατι εδω σε μια κλινικη ελεγε ας πουμε ο τιμ. κτ.2000 και με ικα 1700 π.χ. γραφω στην τυχη ενα ποσο.ισχυει αυτο και στην αθηνα?

μαιρουλα καλημερα!!το πετυχες..η διαφορα ειναι περιπου 300 ευρω...αν θελεις στο αφαιρουν κατευθειαν αλλιως πας στο βρωμοικα κ παιρνεις πισω τα λεφτα..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

aspa μου τι καλα!ηπιες και για; μας τις ανημπορες????!

καλημερα!

σημερα παιδια φτου να μη τα ματιασω τα μωρα μου ειδικα τον μπεμπη κοιμηθηκαν καλα κ ξυπνησαν μονο μια κατα τις3.30 κ μετα 7 ο μπεμπης κ 8.30 η μπεμπα!!!!!!!!!!κοιμηθηκαμε σαν ανθρωποι βρε αδερφε!!!!!!!!!!!

ο μεγαλος πια κοιμαται σε κρεβατι κανονικο κ μολις ξυπνησει τσουπ ανοιγει την πορτα κ βγαινει...για πειτε εσεις που εχετε περασει αυτο το σταδιο τι πρεπει να προσεχω?????

μπραβο ευακι μου, αντε να μπεις σε μια σειρα και εσυ. Μμμ εγω δεν προσεξα κατι ιδιαιτερο όταν τον εβαλα σε κραβατι...έβαζα μεγαλα μαξιλαρια κατω μην πεσει (δεν του ειχα βαλει καγκελο για να μαθαινει κι όλας), και μετα τιποτα... ξυπναγε ποτε με φωναζε, πότε ερχοταν στο κρεβατι... μετα του εβαλα τηλεοραση στο δωματιο και ξυπναει και απλα την ανοιγει. Σημασια δε μου δινει!!!!

Ξερω δεν πρεπει να βλεπουν πολυ τηλ αλλα αυτος απο τον καιρο που την εβαλα στο δωματιο δεν βλεπει σχεδον καθολου, την εχει ανοιχτη σαν παρεα ας πουμε και παιζει με τα παιχνιδια του. Μετα όλη την ωρα πηγαινοερχεται στο σαλονι. αυτα καναμε εμεις.... αν νομιζις ότι θα βγει στο μπαλκονι,μ προσεχε να κλειδωνεις.

Ρα παιδια... λετε τα μπαρ να μην εχουν πια σκαμπω???:rolleyes:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...