Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      Τα ίδια,πόνοι στη μήτρα και στη μέση..Κρίμα αν δεν προχώρησε το σπορακι πάντως,θα στεναχωρηθω πολύ..

      @Eflenewνα την ακούς την @Angot, είναι η γκουρού των τεστ ❤️

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

επιστρεφω σε λιγο....

λιτσα την γιωτης βανιλια την εφαγε ο μπεμπης..δοκιμασες εσυ???

Για τη μπεμπα δεν μας ειπες......... Την εφαγε? Εγω παντως δεν δοκιμασα σημερα τη νεστλε ημουν εκτος...... Εδωσα τη δοκιμασμενη γιωτης

η μικρη ακομα τραγουδάει.....

ειρηνούλα η κατασκήνωση της ΧΑΝ, οχι ΧΕΝ δεν εχει πισίνες...ειναι πραγματική κατασκήνωση...εχει μια στον Βοϊδομάτη, μια στον Αγιο Νικόλαο στο 2ο πόδι και μια στον αη Γιάννη στο Πήλιο.

ομορφακια η πεθερα σου στου Γκυζη τις εβαλε τις φράουλες?

ΧΕΝ εγραψα? Αν εγραψα ετσι ζηταω συγνωμη δεν ξερω πως τη λενε......

ναι την φαγανε!!!!!!!!!

αη μα ρη να χαθεις μια στο τοσο αργω τοσο εγω...;);)αφου δε με αφηνει ο μπρουταλ!!!!!!!χθες βρηκα ευκαιρια...

Εσυ σωστη απαντησες και για τα δυο μωρα σου......... Ο μπρουταλ χθες ηταν ψοφιος που τον αφησες τοσες ωρες και ξεραθηκε με το που γυρισες ε? Μπουχαχαχαχχαχαχχαχαχα να το ξανακανουμε για να εχεις ησυχια......

αα και ευχαριστουμε για τα σχολιακια στης φωτο!!!!!!!!!!η καθεμια εχει τη χαρη της ετσι δεν ειναι??

Και εσυ θελεις να το ακους ε? Αφου ειπαμε εισαι υπεροχο φατσονι.......

η χριστ. με εχει πρηξει παλι...φουλ ιδρωτας, κοντομανικες πυτζαμες, κ ανοιχτο παραθυρο. τι αλλο πια να κανω? να τη βγαλω στο μπαλκονι???

παω...γιατι ειμαι συνεχεια περα δωθε!

καληνυχτα....

τζια αυριο θα τα διαβασω...

Δεν εχει κρυο ρε ομορφομανα.......... Τα μωρα ζεσταινονται περισσοτερο απο εμας!!!

Παω να ταισω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ειρηνουλα δεν ειπες ΧΕΝ -εγω το διευκρινισα....η ΧΕΝ ειναι πολύ χριστιανοκατάσταση..τεσπα...σημερα οι γονεις μου πηγαν σε ενα γάμο στο λαγκαδα..μεσημερι γινοταν...το γιο του αψιου..ετσι τον ελεγα πιτσιρικα γιατι φτερνιζοταν ολη την ωρα


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ρε κοριτσια δεν ειδα κανενα dvd...... Δεν νομιζω οτι θα μου προσφερουν κατι..... Ουτε και ο αντρας μου τα ειδε.

Και που το ξέρεις εσύ μαρή οτι δεν είδε;;;Σε σένα θα το πεί;;Είσαι και σε κρίσιμη ηλικία,για να μην ξεχνιόμαστε!

Ετσι οπως παει με το ΔΝΤ κτλ....σε λιγα χρονια βλεπω να πηγαινουμε και εμεις κατασκηνωση....θα φυγουμε απο τα σπιτια που δεν θα μπορουμε να τα πληρωσουμε και θα στησουμε αντισκηνα σαν τους τσιγγάνους !!!!

Εγώ είχα δουλέψει στην "Τσαφ-τσούφ" 2 χρόνια σαν Κοινοτάρχισσα και έκανα στα παιδιά καλλιτεχνικά!Τέλεια εμπειρία!Μου φαίνεται θα αρχίσω να πηγαίνω με τα παιδιά να κάνουν και αυτά κανένα μπανάκι και να δουλεύω κίολας να βγάζω κανένα ευρώ τώρα με την κρίση!!Διακοπές πληρωμένες και να με π΄ληρώνουν κιόλας!:tongue::tongue::tongue:

ηρθα για λιγο..ΑΣΠΑ το εχω βαλει να φορτισει...

κουραστηκε το παιδακι μου παρα πολυυυ..ξυπνησε 6 το πρωι κ καταφερα να την κοιμησω 15.30...16.00 ερχεται αντιβιωση κ ξαιρενεται στο κλαμμα...μου λεει νοσοκομα,οσο περνανε οι μερες κουραζεται η φλεβα κ τσουζει πιο πολυ...εκλαψε μεχρι 16.10...

Ελα,ρε,το καημένο το γιαβρί μου.Κουράστηκε η ψυχούλα μας.Κάντε υπομονή μαμά και κόρη.Την Τρίτη θα είστε σπιτάκι σας και θα είναι όλα ένα κακο όνειρο.

βραχιολι????κατι σε φο και σε χρωμα του φορεματος???

Εγώ λέω έναν απλό σταυρό και ενα απλό βραχιόλι στο χέρι,σε λευκόχρυσο και τα δύο,γιατί είναι ήδη εντυπωσιακό το φόρεμα.

Μαρλέν να σας ζήσει και με το όνομα!Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη και να είναι όλες της οι μέρες όμορφες όπως η σημερινή.

Ελένη1,περαστικά σου βρε κορίτσι.Ηρέμησε και λιγο και μην αγχώνεσαι γιατί όλα βγαίνουν στην υγεία μας.

Ελένηε,λυπάμαι πραγματικά και για τα 2 παιδιά αλλά και για σένα με την στεναχώρια που περνάς.Ευχομαι να γίνουν γρήγορα καλά.

Μαριανθούλα,περαστικά στο μπεμπάκι σου.Και μένα από προχθέ τσιμπλάζει το μάτι της και της βάζω σταγόνες αλλά το προλάβαμε στην αρχή.

Αλλα δεν θυμάμαι τίποτα.Εχω ένα κεφάλι καζάνι!Ωραίος ο Μητροπάνος!Λίγο βαρύ βέβαι το πρόγραμμα!Είμαι με 3 ώρες θπνο και σήμερα όλην την ημέρα γυρνούσαμε!

Ομορφάκια,ποιό φόρεμα πήρες τελικά;

Link to comment
Share on other sites

τζια δεν νομιζω οτι ειναι κατι,στην αρχη χαζεψα οταν την ακουσα αλλα σκεφτηκα οτι αμα ειναι κατι θα το κανει και στον υπνο της και την παρακολουθησα και ηταν ησυχη:D

μαθαινουν τα φωνηεντα:D:D:Dεχει 5 λεπτα τωρα που ο μπεμπης φωναζει αααααααααααααααααα

ειρηνη η μπεμπα ειναι παμφαγο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τζια δεν νομιζω οτι ειναι κατι,στην αρχη χαζεψα οταν την ακουσα αλλα σκεφτηκα οτι αμα ειναι κατι θα το κανει και στον υπνο της και την παρακολουθησα και ηταν ησυχη:D

μαθαινουν τα φωνηεντα:D:D:Dεχει 5 λεπτα τωρα που ο μπεμπης φωναζει αααααααααααααααααα

ειρηνη η μπεμπα ειναι παμφαγο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εμενα μου το εκανε και την προηγουμενη φορα που περασε ιωσουλα στα λαιμα της..αλλα δεν μπορω να κανω κατι..ουτως η άλλως τις παλευουν μονα τους αυτες τις ιώσεις(αν ειναι ίωση)...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου μεφη!πως περασαμε στη συμπρωτευουσα...να σου πω? τα προσκλητηρια με ντατσουν τα κουβάλησες??μπουχαχαχα!!!

Ναι καλά,κορόιδευεε εσύ αλλά σου λέω είναι χάλια τα κουτιά και αδικείται το προσκλητήριο!Θα κάνω τα κουτιά του προσκλητηρίου αν προλάβω!

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!!τον σταυρο που φορουσα εχθες τον ειδες?ειναι λευκοχρυσο με μπριγιαν αλλα αλυσιδα στο χερι ειναι ολες σε κιτρινο.....

πως το ξεχασα ρε γμτ......το αφησα τελευταια στιγμη...

να σας πω,τζια για πες και εσυ που ξερεις απο αυτα.

σκεφτηκα παρω μικρους βασιλικους και να τους βαλω μεσα σε αυτα τα κουβαδακια που εχει το τζαμπο τα μικρα,σε ροζ και γαλαζιο και να τα βαλω πανω στα τραπεζια στο μαγαζι και για ομορφια αλλα θα μυριζουν και πολυ ωραια.για πειτε γνωμες?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως την!!!τον σταυρο που φορουσα εχθες τον ειδες?ειναι λευκοχρυσο με μπριγιαν αλλα αλυσιδα στο χερι ειναι ολες σε κιτρινο.....

πως το ξεχασα ρε γμτ......το αφησα τελευταια στιγμη...

να σας πω,τζια για πες και εσυ που ξερεις απο αυτα.

σκεφτηκα παρω μικρους βασιλικους και να τους βαλω μεσα σε αυτα τα κουβαδακια που εχει το τζαμπο τα μικρα,σε ροζ και γαλαζιο και να τα βαλω πανω στα τραπεζια στο μαγαζι και για ομορφια αλλα θα μυριζουν και πολυ ωραια.για πειτε γνωμες?[/QUOT

Πόσο μικρά είναι τα κουβαδάκια;;Γιατί αν είναι πολυ μικρά θα χαθούν ανάμεσα στα πιατα.Αν είναι μεγαλούτσικα όμως θα είναι ωραία!

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!!τον σταυρο που φορουσα εχθες τον ειδες?ειναι λευκοχρυσο με μπριγιαν αλλα αλυσιδα στο χερι ειναι ολες σε κιτρινο.....

πως το ξεχασα ρε γμτ......το αφησα τελευταια στιγμη...

να σας πω,τζια για πες και εσυ που ξερεις απο αυτα.

σκεφτηκα παρω μικρους βασιλικους και να τους βαλω μεσα σε αυτα τα κουβαδακια που εχει το τζαμπο τα μικρα,σε ροζ και γαλαζιο και να τα βαλω πανω στα τραπεζια στο μαγαζι και για ομορφια αλλα θα μυριζουν και πολυ ωραια.για πειτε γνωμες?

πολύ ωραια ιδεα..θα διωχνει και τα κουνουπια (αν ειναι απόγευμα)..αλλα προσοχη...ο βασιλικος θελει πολύ ποτισμα αν τα αγορασεις νωριτερα....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mefh;376252

Πόσο μικρά είναι τα κουβαδάκια;;Γιατί αν είναι πολυ μικρά θα χαθούν ανάμεσα στα πιατα.Αν είναι μεγαλούτσικα όμως θα είναι ωραία!

δεν θυμαμαι υψος' date='ειναι τα μικρα εχει και λιγο μεγαλυτερα,λεω πρωτα να δω τους βασιλικους σε μεγεθος και μετα να παρω τα κουβαδακια.

πολύ ωραια ιδεα..θα διωχνει και τα κουνουπια (αν ειναι απόγευμα)..αλλα προσοχη...ο βασιλικος θελει πολύ ποτισμα αν τα αγορασεις νωριτερα....

καθε μερα ετσι?και θα τα βαλω μεσα το σαββατο αμα ειναι.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...