Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καληνυχτα ελενακι..παω και εγω...εχω και παιδιατρο αυριο


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλως το...τι κανεις?

ταιζω μπεμπη κ κοιμηζω ταυτοχρονα κ ερχονται κανιβαλακια καθε 5' κ το ξυπνανε.αυτο το βιολι κανα μισαωρο...:rolleyes:

καλως το μας !!!!

εδω χαζολογαμε....σε λιγο παω για νανακια....αμαν πια ολες αργαμιση μπαινετε και σας χανω....

εγω εχω κανα δυωρο ακομα μεχρι να την πεσω!!!

τι επαθε το τζιανονυσταλεωνοπαιδο;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειχα οδοντριατρο σημερα κ καθε φορα μετα, εκτος του οτι φαινομαι σαν να εχω φαει ξυλο, εχω κ τρομερο πονοκεφαλο.

μου ειπε παντως πως θα με τελειωσει πριν την βαπτιση κ θα τα περασει κ με γυαλιστικο για τις φωτογραφιες:lol::lol:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ρθει και η ελενη 1 τωρα...ουφ, κουραστηκα σημερα...ξεχασα να σας πω ότι σημερα εχω επετειο γαμου μπουχαχα
να τα εκατοστησετε!!!!!!!!:P
ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(

ελα ρε???καλα μην αγχωνεσαι//////...ολα καλα θα ναι!!

να ζήσετε!αυριο εχει γενεθλια και ο νυσταλεων μου...

να τον χαιρεσαι 1000 χρονια!!!!

Ο μανώλης μαρη ροχαλιζει και εγω τον παιζω(τον μπεμπη)στους καναπεδες.

Ελα ντε....μα γιατι νοσοκομειο για ψιλου πηδημα?

ιιιιιι ολο υπονοουμενα!!!μανωληηηηηη που εισαι!!!!εσυ κοιμασαι και η τυχη σου δουλευει!!:mrgreen::mrgreen:

Να τον χαιρεσε !!!! Χρονια πολλα να τον βλεπεις να κοιματε !!!!:mrgreen:

Σημερα ειχε ο πατερας μου

Αυτος ο μαης....τουλαχιστον 10 ατομα κοντινα μου.

να τον χαιρεσαι το μπαμπα!!!

αυτο ειναι το θεμα..με ρωτησε για το βηχα...δεν εχει εκτος από σημερα το πρωι πριν ξυπνησει λιγο...μου ειπε οτι μπορει να ειναι λαρρυγγομαλακία...ετσι το ειπε..αποτι καταλαβα ανατομικη ανωμαλία στον λαρυγγα..αυτη δεν ειναι ειδικη..ειπε να το δει ωρλ

ευτυχως που μια παιδιατρος καταλαβε οτι αυτα πρεπει να τα βλεπει ειδικος!

το θεμα ειναι οτι και την προηγουμενη φορα που περασε ιωσούλα εκανε τον συριγμο για 5 μερες περιπου...αυτο δεν της αρεσε..οτι οταν περνα ιωση κανει συριγμο..και μου ειπε να το δει ωρλ..
ρε συ μηπως παιζει???εμενα μια το κανει μια οχι!!!τρελο παιδι μου!!:tongue::tongue:
το σφυριγμα..και τη δυσκολία στην εισπνοη...αχ δεν ξερω...ας τη δει γιατρος να ησυχασω
να τη δει να ησυχασεις μη τρελενεσαι!
τσα!!!!!τι λετε;;
για σενα!!:mrgreen::mrgreen:πηρε το προσκλητηριο ο γιωργος και με πηρε να μου πει ποσο ωραιο ειναι!!!:P
Αντε φευγα........

καληνυχτα !!!!

καθηστε!!!που πατε!!?????/:(
Link to comment
Share on other sites

α αλεκουκο εχουμε επετειο γιαυτο την καναμε ε;;;παντα μαζι κ ευτυχισμενοι σας ευχομαι!!!με γεια κ το φορεμα!

Ασπα στις 29 μαιου εχεις γαμο;;;;

εγραψα απο πανω...οχι δεν εχω!παντρευεται καποιος που ξερω?>???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


;)....που ειναι ο νυσταλεων να τον 'καθησυχασω'?:P

Τι εγινε στον παπακαλιατη?

ti na ginei...πηδηχτηκανε πάλι τα γκομενοαδερφια....βρηκε ο γκομενοαδερφος το τεστ...ρωτησε τη μανα του ..του τα ειπε...πυροβολήθηκε αυτή...παπακαλιατης κλασσικά εικονογραφημενα...παω μπαλκόνι με το αγορι μου να κατσω λιγο...χθες ξενυχτησα εδω πάλι και αμα κάτσω και άλλο στο πισι θα γινω ωτορινολαρυγγολογος

καληνυχτααααααααα


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

ti na ginei...πηδηχτηκανε πάλι τα γκομενοαδερφια....βρηκε ο γκομενοαδερφος το τεστ...ρωτησε τη μανα του ..του τα ειπε...πυροβολήθηκε αυτή...παπακαλιατης κλασσικά εικονογραφημενα...παω μπαλκόνι με το αγορι μου να κατσω λιγο...χθες ξενυχτησα εδω πάλι και αμα κάτσω και άλλο στο πισι θα γινω ωτορινολαρυγγολογος

καληνυχτααααααααα

να τον χαιρεσαι για αυριο τον καλο σου!!!!

κ μην τρελενεσαι, ευχομαι το κοριτσακι σου να μην εχει τπτ...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,

Λιτσακι περαστικά στο μπαμπά σου,

Αλέκα με γεια το φορεμα. Ειμαι σιγουρη ότι θα εντυπωσιάσεις τους πάντες! Περιμενουμε καμια φωτογραφία

Κιμι αντε με το καλό αυριο να βγειτε, να πάει και η περδρικούλα σας στο σπιτακι της,

Ευανθια και Ιωαννα, δεν ξερω τι ακριβως ψαχνετε για ρούχα πάντως ριξτε και μια ματια στο Forel και στα Fidele εχουν ωραια φορεματάκια και σε καλές τιμές.

Αγγελική μια χαρα η μπέμπα. Εμεις την Τεταρτη πάμε παιδιατρο, 7 μηνών η μπουμπου να μας πει . Πάντως και εμενα που τρωει ηδη 1 μήνα δεν μπορω να πω οτι τρωει ευκολα. Πασσαλειευται γινεται κ@λος. Σημερα παραδόξως εφαγε και την φρουτοκρεμα και το μεσημεριανό, αλλά αυτό ειναι σπάνιο φαινόμενο.

Κοριτσια σημερα στον παιδικό σταθμό του Μαρκελλου ειχανε αθλητικούς αγωνες και το μεσημέρι επέστρεψε φορωντας μεταλλιο και κρατώντας ένα βραβειο!!! Το καμαρι μου. Ηρθα πρώτος, μου ειπε. Κατασυγκινήθηκα που τον ειδα.

Το απόγευμα εχουμε δοκιμαστικό στο ωδειο, για την επόμενη ταξη που θα κάνουν αρμόνιο μαζί με τους γονεις. Ειμαι περιεργη να δω αν θα του αρεσει.

Αυτα για την ωρα

μπραβο μαρκελλε. παντα να κανεις περηφανους τους γονεις σου!

καλησπερααααααα!!!

εχω 35 σελιδες να διαβσω απο τη Πεμπτη το μεσημερι που εφυγα!!

Ολα καλα με περδικουλα, ε;;; Αντε, ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Παω να διαβασω!!!!!

γυρισε κοτοπουλο μου? μου ελειψες τατουλα!

θα ρθει και η ελενη 1 τωρα...ουφ, κουραστηκα σημερα...ξεχασα να σας πω ότι σημερα εχω επετειο γαμου μπουχαχα

να τα χιλιασετε!!!!!!!!!!!! να ειστε παντα ενα...

ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(

σταματα ρε συ... καταλαβες πως το ειπα... :? περαστικα..ευχομαι να μην ειναι τπτ σοβαρο..

να ζήσετε!αυριο εχει γενεθλια και ο νυσταλεων μου...

να τον χαιρεσαι! να κανει πολλες ομορφες κορες!:-)

καλα το χεσανε..τεσπα

οχι θελω παιδωρλ....αλλα θα κοιτάξω αν μπορω να την πάω στο ιατρειο του για να μην πηγαινω στο νοσοκομειο και ψωνισουμε καμια ιωση απο εκει...μου τα εχει κανει τσουρεκια ο Νυσταλέων

γιατι? γιατι ΠΑΝΤΑ μας τα κανουν τσουρεκια???????????

καλε που πατε;;;μια φορα κ εγω μπορω πανω απο μισαωρο να κατσω....:(

εδω ειμαι εγω... πες τα σε μενα... οι αλλες κοιμηθηκαν. εγω πηγα Θλοισβο, ξεπαγιασαμε, κ γυρισαμε.

οχι!!πες καλε με π.μ ποιοσ!θα σκασω!!:mrgreen::mrgreen:

τι διακριτικη που εισαι μαρη?


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι εγω... πες τα σε μενα... οι αλλες κοιμηθηκαν. εγω πηγα Θλοισβο, ξεπαγιασαμε, κ γυρισαμε.

τι διακριτικη που εισαι μαρη?

πολύ στην ρομαντζαδα το εχετε ριξει εσεις τωρα τελευταια!!!:tongue::tongue::tongue:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

εφυγες καμπαρετζου??θες να κανω εγω τιποτα απο δω???να παρω τηλ παιδιατρο μου να μου βρει ωρλ????πες τι να κανω?

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...