Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

εφυγες καμπαρετζου??θες να κανω εγω τιποτα απο δω???να παρω τηλ παιδιατρο μου να μου βρει ωρλ????πες τι να κανω?

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

καλως το γιατρο για τα κρανια!!!!:mrgreen::mrgreen:

εδω μωρε !!!τσαγκαροδευτερα και στο φορουμ!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

εφυγες καμπαρετζου??θες να κανω εγω τιποτα απο δω???να παρω τηλ παιδιατρο μου να μου βρει ωρλ????πες τι να κανω?

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

καλως την:D

ο αλλαξογιατρος ειναι το μαναρακι που ελεγες?:D:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

εφυγες καμπαρετζου??θες να κανω εγω τιποτα απο δω???να παρω τηλ παιδιατρο μου να μου βρει ωρλ????πες τι να κανω?

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

πιο δυσκολα από ολες τις αποψεις ειναι εκει μεσα.Μολις πας σπιτι ολα θα βγαινουν νερακι, μην σκεφτεσαι τετοια τωρα!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ στην ρομαντζαδα το εχετε ριξει εσεις τωρα τελευταια!!!:tongue::tongue::tongue:

ναι οντως.. οποτε βγαινουμε τα λεμε κιολας, θυμομαστε κ τα παλια κ ισιωνουμε. χρειαζεται κ αυτο... αλλα πηγαμε κουνιες με τα καμαρια. ολοι μας κοιτανε κ γελανε με την οικογενεια Χωραφα, η χριστ. κανει συνεχεια βλακειες...κλασσικα πραγματα.

εφυγες καμπαρετζου??θες να κανω εγω τιποτα απο δω???να παρω τηλ παιδιατρο μου να μου βρει ωρλ????πες τι να κανω?

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

να σκεφτεσαι οτι αυριο τετοια ωρα θα ειστε σπιτι σας. η περδικα στη κουνια κ εσυ στο μπαλκονι...αυτα σκεφτομουν κ εγω, κ την επομενη ετρωγα την ηττα οτι θα κατσουμε κ αλλο μεσα, για να τη παρακολουθησουν. αλλα εσας θα σας βγαλουν...εγγυημενα!

καλως την:D

ο αλλαξογιατρος ειναι το μαναρακι που ελεγες?:D:D

εκει ειχε το νου της η σακαφιορα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ..αυτο ειναι,αλλα εγω για επιστημονικους λογους τον θελω..

ερχεται παιδακι διπλα μου...για να δουμε..

τωρα μες στην νυχτα;;;ω ωραιο ξεβολεμα τωρα...:mrgreen::mrgreen:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι οντως.. οποτε βγαινουμε τα λεμε κιολας, θυμομαστε κ τα παλια κ ισιωνουμε. χρειαζεται κ αυτο... αλλα πηγαμε κουνιες με τα καμαρια. ολοι μας κοιτανε κ γελανε με την οικογενεια Χωραφα, η χριστ. κανει συνεχεια βλακειες...κλασσικα πραγματα.

...

Μπραβο ετσι ετσι!!!

Να σου πω τελικα το φορεμα ποσο το ειχε;;;Σου εκατσε καλα πανω σου;;Θέλω να πω ειναι καλα φορεματα, καλη ποιοτητα κλπ;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα... Αν βάλει η αλέκα φακούς, εμείς δλδ ΤΙ μένει να κάνουμε;;;; Εεεεε;;;;;

Καλή επιτυχία με την εξέταση, κοπέλα... Είναι λιγάκι... άβολη αλλά θα την κάνει σύντομα και θα τελειώνετε!

eyxχαριστω αγγελικη...τελικα ολα καλα πηγαν..αυριο θα κανει την γαστροσκοπηση και βλεπουμε...
θα ρθει και η ελενη 1 τωρα...ουφ, κουραστηκα σημερα...ξεχασα να σας πω ότι σημερα εχω επετειο γαμου μπουχαχα

ΑΛΕΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΙΑ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ:

ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΤΕ!!!!

διαβαζω για λαρυγγιτιδα και τα εχω παιξει...φραζει λεει τους αεραγωγους....

Βρε κοριτσι αφου ξερεις..οσο περισσοτερο διαβαζουμε τοσο αγχωνομαστε....ολα καλα θα ειναι θα το δεις...

μολις κοιμησα κ τον τελευταιο κ τσιμπαμε κατι με λουκ!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...