Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Καλημέρα! Μην το υπολογίζεις έτσι, αναφέρομαι στο 9+5 που λες, γιατί δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Μπορεί να πέρασαν και κάποιες μέρες από την ετ μέχρι να εμφυτευθεί το έμβρυο, οπότε να είναι πιο μικρό από όσο υπολογίζεις! Υπομονή και καλά αποτελέσματα!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχα Δαλιδα ποσο με ξερεις...ειναι κ εκεινο το Αλτσχαιμερ που εχω.

Ελενη εγω μπαινω μερα παραμερα θα σε παρω τηλ μολις σιγουρευτω γιαυτο που θελω

Ευανθια αν το μωρακι ειναι σε αναρρωση μην φοβασαι δεν το κολλας.περαστικα

Ναι παιδάκι μου,οτι θες και οταν θες !!!:wink:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αυτο προσπαθω να κανω αλλα τζιφος.Χθες βγηκα εξω για δουλειες κ γυρισα αρον αρον γιτι δεν μπορουσε ο μπαμπας της νατην ηρεμησει.

Ετσι κανουν τα άτιμα.....μην ενδωσεις γιατι θα το χασεις το παιχνιδι,φυγε και αυριο ιδια ωρα.Το πολυ πολυ πες να την κανει καμμια καροτσαδα το τετραγωνο.Θα το κανει 3-4 μερες και μετα τελος.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κανουν τα άτιμα.....μην ενδωσεις γιατι θα το χασεις το παιχνιδι,φυγε και αυριο ιδια ωρα.Το πολυ πολυ πες να την κανει καμμια καροτσαδα το τετραγωνο.Θα το κανει 3-4 μερες και μετα τελος.

θα το δοκιμασω ξανα,ευχαριστω για τις συμβουλες :D:D:D


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ακομα να ερθει.........εχει παει στο Αλλού να δει τα μηχανηματα.....καθε απογευμα παει, μαλλον κανει τιποτα εξτριμ σπορ γιατι ερχεται πτωμα :tongue:

ωωωωω αρχισε κ αυτος;;;;Πολυ παρεα με Αλεκα κανει κ κολλησε από Νικηδες!!!!

Αυτο προσπαθω να κανω αλλα τζιφος.Χθες βγηκα εξω για δουλειες κ γυρισα αρον αρον γιτι δεν μπορουσε ο μπαμπας της νατην ηρεμησει.

Εχει δικιο κ συμφωνω με ολα οσα σου γραφει το Λενιώ!!

Ειναι κ αυτο πανσοφο τελικα!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα μαρη εχεις φαγωθει!εγω κατι τετοιες "αποριες" βαζω τον συζυγο να τις ρωτησει...εχει τον τροπο κ τις γυρναει στο πολυ επιστημονικο...;););)

α και εγω πολυ επιστημονικα τον ρωτησα 'ρε ντοκτορ το πουλι του ειναι ενταξει γιατι του αγγελου νομιζω ηταν πιο μεγαλο?' :tongue::tongue::tongue::tongue:

καλησπερα κοριτσια!

τι κανετε?

εγω χαλια...με πυρετο, λαιμο κ τα λοιπα...ολο το βραδυ τουρτουριζα, το πρωι σηκωθηκα με πυρετο κ ζαλαδα φοβερη, δε πηγα δουλεια κ δε θα παω κ αυριο, ευτυχως ηρθε η μανουλα μου κ με βοηθησε...

ελπιζω μεχρι το σαββατο να ειμαι καλα κ να μην ακυρωσω το ταξιδι μου...

δε πιστευω να κολησω το μικρο ? υποτιθεται οτι αυτος με κολησε κ οτι ειναι στην αναρρωση τωρα, τι λετε?

περαστικα ευανθουλα μου...αν σε κολλησε ο μικρος μη φοβασαι..ευχομαι να κανεις και το ταξιδακι σου

Αλεκα,

Μια χαρα ειναι ο μικρος !!!

Για την μπαλα που παιζει τον ρωτησες το γιατρο?

...πηγαμε εκει και ηταν μια μπουμπου εφτα μηνων....τρελαθηκε ο δικος μου και αρχισε και της τραγουδαγε....απο τη πολυ φασαρια βγηκε ο ντοκτορ εξω...τον πετυχε την ωρα που της εδειχνε τις ποδοσφαιρικες του ικανοτητες....γελαγε ο ντοκ...μπηκα μεσα και του λεω κατσε γιατρουλη μου γιατι εχω και κατι ανησυχιες...και μου λεει για αυτον? με δουλευεις? οποτε χαρηκα και ηρεμησα...:)

Ακομα να ερθει.........εχει παει στο Αλλού να δει τα μηχανηματα.....καθε απογευμα παει, μαλλον κανει τιποτα εξτριμ σπορ γιατι ερχεται πτωμα :tongue:

(δε θελω να σε πληγωσω):tongue::tongue::tongue::tongue:

ωωωωω αρχισε κ αυτος;;;;Πολυ παρεα με Αλεκα κανει κ κολλησε από Νικηδες!!!!!!!

χαχα....μπααααα...αλλοι χαρακτηρες....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Αλεκα σημερα εχεται μηνογενεθεια ε???? αντε να χιλιασει μηνες !!!!

ευχαριστω λενιω..να ειναι καλα όλα τους...αυτο μονο...για να ειμαστε και εμεις καλα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πήγαμε και σε άλλο γιατρο (ουτε αυτος μου γεμισε το μάτι...) και μας είπε αν μην κάνουμε τπτ, ούτε εξέταση ούτε σιρόπι..απλά να ξεκινησουμε τις στερεες.

Και επειδή μάλλον δεν εγινα κατανοητη...δεν ειμαι πια τοσο σαϊκο να ανησυχώ για τη ΓΟΠ....ανησυχούσα γιατι μου ελεγε η άλλη η βλαμμενη οτι αν δεν ειναι τελικά από τη ΓΟΠ και ειναι κατι αλλο που δεν ξερει τι..το παιδί μπορει να μου μεινει στον τοπο γιατι δε θα μπορει να παρει αναπνοη....πειτε μου πια δεν θα ανησυχούσε αν ακουγε κατι τετοιο...

ο κυριουλης σήμερα που με ρωτησε 3 φορες τι μαρκα γαλα πινει το παιδί μου μου εδωσε πρόγραμμα στερεων..διαφερει φυσικά απολα που εχω διαβασει εδω μεχρι τωρα

εγω το λεω προγραμμα γιουλ μπανα-τα πάντα ολα

ξεκιναμε με ολα τα φρουτα (και πορτοκάλι για 4 μερες-μετα βαζουμε κρεμα βανιλια αλλες 4 μερες και μετα βαζουμε ολα τα λαχανικά (και λεμονι) και κρεας μαζί....αυτά

οπως καταλάβατε ειμαι σε αναζήτηση παιδίατρου...κατα τα άλλα η τζουμπρου ειναι 66 εκ και 7500...

και η βενιαμιν του καφε ξεκινάει ωσονούπω στερεες....

να ευχηθώ και στην περδικούλα σιδερένια και να πω οτι μου αρεσε πολύ το τραγουδάκι που της αφιέρωσε η βικυ!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πήγαμε και σε άλλο γιατρο (ουτε αυτος μου γεμισε το μάτι...) και μας είπε αν μην κάνουμε τπτ, ούτε εξέταση ούτε σιρόπι..απλά να ξεκινησουμε τις στερεες.

Και επειδή μάλλον δεν εγινα κατανοητη...δεν ειμαι πια τοσο σαϊκο να ανησυχώ για τη ΓΟΠ....ανησυχούσα γιατι μου ελεγε η άλλη η βλαμμενη οτι αν δεν ειναι τελικά από τη ΓΟΠ και ειναι κατι αλλο που δεν ξερει τι..το παιδί μπορει να μου μεινει στον τοπο γιατι δε θα μπορει να παρει αναπνοη....πειτε μου πια δεν θα ανησυχούσε αν ακουγε κατι τετοιο...

ο κυριουλης σήμερα που με ρωτησε 3 φορες τι μαρκα γαλα πινει το παιδί μου μου εδωσε πρόγραμμα στερεων..διαφερει φυσικά απολα που εχω διαβασει εδω μεχρι τωρα

εγω το λεω προγραμμα γιουλ μπανα-τα πάντα ολα

ξεκιναμε με ολα τα φρουτα (και πορτοκάλι για 4 μερες-μετα βαζουμε κρεμα βανιλια αλλες 4 μερες και μετα βαζουμε ολα τα λαχανικά (και λεμονι) και κρεας μαζί....αυτά

οπως καταλάβατε ειμαι σε αναζήτηση παιδίατρου...κατα τα άλλα η τζουμπρου ειναι 66 εκ και 7500...

και η βενιαμιν του καφε ξεκινάει ωσονούπω στερεες....

να ευχηθώ και στην περδικούλα σιδερένια και να πω οτι μου αρεσε πολύ το τραγουδάκι που της αφιέρωσε η βικυ!

αυτο σημαινει τα παντα ολα;;;

μεχρι τωρα δεν της ειχες βαλει τπτ απο στερεες;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τζια...επειδη εξελισσεσαι και εσυ σε αγχωδη μαμα, να σου πω ότι καλα κανεις και το ψαχνεις...και εγω θα το εψαχνα....αλλα όλα ξεκινανε απο τον παιδιατρο...αν σε αγχωνει αυτος, τελειωσε.

όπως σου ειπα ομως αι όπως σου ειπε και ο ντοκ που πηγες δυο στους τρεις λενε να μην ανησυχεις και να μην κανεις κατι.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

να ευχηθώ και στην περδικούλα σιδερένια και να πω οτι μου αρεσε πολύ το τραγουδάκι που της αφιέρωσε η βικυ!

Να σε στειλω στης αδερφης μου που εχει να δει την ανηψια μου απο εναμιση χρονον και τωρα κοντεβει 4 και πηγε η αδερφη μου και της εδωσε βεβαιωση για τους παιδικους σταθμους οτι ειναι καλα το παιδι σωματικα και ψυχικα :rolleyes:

Απο αναπτυξη μια χαρα εισαστε !!!!!!

με το καλο να αρχισει να τρωει!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Να σε στειλω στης αδερφης μου που εχει να δει την ανηψια μου απο εναμιση χρονον και τωρα κοντεβει 4 και πηγε η αδερφη μου και της εδωσε βεβαιωση για τους παιδικους σταθμους οτι ειναι καλα το παιδι σωματικα και ψυχικα :rolleyes:

Απο αναπτυξη μια χαρα εισαστε !!!!!!

με το καλο να αρχισει να τρωει!!!

ε ρε ξυλο που θελουνε..το θεμα ειναι οτι τσακωνόμαστε με νυσταλέων γιατι εγω δε θελω να της δωσω ολα μαζι τα φρουτα και με κραζει και μου λεει οτι κανω τον γιατρο...και οτι οτι με συμφερει κρατάω κλπ κλπ...αχχχχχχχχχχχχχχχ


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

ε μα τι λεμε......''ωσονούπω ξεκινάμε τις στερεές''..ΟΛΑ ΜΑΖΙ....

Καλε δεν εψαχνες τοσο καιρο τις βιολογικες;;;γιαυτο νομιζα πως εχεις ξεκινησει...

ε ρε ξυλο πυ θελουνε..το θεμα ειναι οτι τσακωνόμαστε με νυσταλέων γιατι εγω δε θελω να της δωσω ολα μαζι τα φρουτα και με κραζει και μου λεει οτι κανω τον γιατρο...και οτι οτι με συμφερει κρατάω κλπ κλπ...αχχχχχχχχχχχχχχχ

εσυ φταις που του τα λες ολα...τα ιδια λαθη κανω κ εγω κ μετα με πρηζει...:mrgreen::mrgreen:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...