Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαρη γφια διαγνωσα πας η για να σου πει κανα τραγουδι? :tongue:...ειναι σημαντικο να σε καθησυχαζει ο γιατρος....εκτος αν εισαι στην κοσμαρα σου που ισως εκει χρειαζεσαι καποιον να σε αφυπνισει.....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:ελιωσα τον φανταστηκα στο παλκο με μικροφωνο''με αεροπλααααανα κ βαποοοριααα''


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλά η δικιά μου είναι η μοναδική που δεν έχει βγάλει δόντι μέχρι στιγμής ?

Ζουζου welcome back

Κίμι μου σιδερένια η περδικούλα μας !!!

οχι βεβαια... ο δικος μου δεν εχει ουτε τη καλη προθεση να βγαλει...ουτε φουσκωμα στα ουλα, ουτε τπτ. νομιζει θα μεινει για παντα βρεφος!

γυρίσαμε..σας ποστάρω αυτο που εγραψα σε ενα τοπικ στο παρεντς γι ανα μην τα ξαναγράφω...

Το ιστορικό μας εχει ως εξης:

στον 3ο μήνα διαγνώστηκε με υπέρηχο, μετριου βαθμού παλλινδρόμηση.

Τωρα ειναι 5 μηνών και 3 εβδομάδων, θηλάζει αποκλειστικά και δεν εχουμε εισάγει στερεες τροφες ακόμα.

Από τον 4ο μήνα και ενώ η τακτική που ακολουθήσαμε ήταν μικρά και συχνά γεύματα χωρις κάποια άλλη φαρμακευτική αγωγή και ενώ παραμένουμε σταθερά στην 50η καμπύλη ανάπτυξης, οι γουλιες ειχαν σχεδον εξαφανιστει.

Τις τελευταιες 4 ημερες ομως κανει πάλι γουλίτσες και αυτον τον συριγμο.

Ο ΩΡΛ που την ειδε σημερα και χωρις να ξερει το ιστορικο του παιδιού με ρωτησε αν κανει γουλιες....είδε ερεθισμένο το κάτω μερος του λάρυγγα-δε θυμαμαι τον ιατρικο ορο-και μου ειπε οτι λογω της παλλινδρόμησης ερεθίζεται με αποτέλεσμα να κλεινει λίγο την αναπνευστική οδό...συνέστησε σιροπι επαντορεν και επανεξέταση σε ενα μήνα...

εδω ομως αρχιζω κ μπερδευομαι....

η παιδίατρος μου εγραψε το επαντορεν αλλα πριν μου δωσει το χαρτι μου ειπε να ρωτησει ενα λεπτο τη γαστρεντερολογο....η γαστρεντερολογος ειπε οτι πρεπει να σιγουρευτουμε για ΓΟΠ γιατι ο υπερηχος δεν ειναι εξεταση εκλογης...και συνέστησε μια εξεταση -πάλι δε θυμαμαι πως την είπε-κατα την οποια το παιδί μενει 24 ωρες στο νοσοκομειο και μετρουν με σωληνάκι το πεχα του στομαχου για να διαγνωσουν τη ΓΟΠ.

εννοειται πως το παιδί δεν το άφησα..η παιδίατρος με εκανε να νιωσω οτι ρισκάρω τη ζωη του παιδιού μου..αποφάσισα να πάρω και τη γνωμη άλλου παιδάτρου και μετα να αποφασίσω.

τι λετε???

κ αλλου...

Εννοω πως σας συμπεριφερεται...δλδ ο δικος μου εδω και 3 περιπου βδομαδες θελει να τον εχω συνεχεια αγκαλια αλλιως κλαιει γοερα,στο ριλαξ ή στο καρεκλακι καθεται ελαχιστα ενω στη μαμα μου εχει τελειως αλλη συμπεριφορα..καθεται πιο πολυ η μαμα μου κανει δουλειες ενω εμενα δεν με αφηνει σε χλωρο κλαρι...μολις κοιμηθει στισ 9 τοτε βαζω μπρος να μαγειρεψω σιδερωσω κανω το σπιτι κτλ...επισης παω να τον αλλαξω και κλαιει, με μαλωνει, χτυπαει (προφανως δεν το κανει επιτηδες) γενικα εχω δει τεραστια αλλαγη...σαν να μεγαλωσε αποτομα ενα πραγμα...διεκδικει εντονα την προσοχη και την αγκαλια συνεχεια...σκεφτηκα το αγχος της εγκαταλειψης και ηθελα να μου πειτε τι κανουν και τα δικα σας μηπως μεγαλωνω τον επομενο Οσαμα...μην μου πειτε να τον αφησω να κλαιει δεν θελω...ειναι κατι φυσιολογικο...???Δευτερομανουλες???Χτες ξυπνησε στις 2 ,τον θηλαζα και μου εδινε το χερι του στο στομα μου για να το φιλησω...με κοιτουσε,χαμογελουσε και συγχρονως χασμουριοταν...

τα κανουν αυτα τα σκατουλια...κ εμενα παει να μου τραβηξει τα μαγουλα.

Χμμμ απο ο,τι βλεπω ολα σε ταλιμπανακια εξελισσονται...οποτε φυσιολογικο ειναι...

Μερικες φορες μου καρφωνεται η ιδεα οτι επειδη ολο το πρωι ειναι με την μανα μου και τον αγαπαει παρα πολυ και καθεται σουζα οτι την αγαπαει πιο πολυ απο μενα... :(

μην εισαι χαζοοο... εγω θα το σκεφτομουν οτι επειδη δεν ειναι η μαμα του, την υπακουει περισσοτερο.

αχ μ'αρεσει που τους λες με τα ονοματα τους!!!εγω δεν μπορω να συνηθισω να τα φωναζω με τα δικα τους....

ουτε εγω τον μπεμπακο!

κ εν τω μεταξυ, στα 2 πρωτα, την ημερα της βαφτισης τους, το γυριζα. τα φωναζα με το ονομα τους..για να δουμε...θα το τηρησω?

Κοριτσαρες τι μου κάνετε?

Τζια η άποψη μου ειναι να πάρεις και δευτερη γνωμη από καποιο συστημενο - ισως - γιατρο. Να μην ταλαιπωρειται άδικα το μωρακι.

Μαριανθη η αλλαγη της συμπεριφορας στα μωρακια ειναι φυσιολογική και μάλιστα δεινχει και τη νοητική τους αναπτυξη. Εμας η μπέμπα ειναι πολύ ησυχη - πάντα συγκρινόμενη με το Μαρκελλο- μαλλον εχει αδυναμία στο μπαμπά της αλλά γενικά ειναι μωρακι που χαμογελάει σε όποιον της δωσει λίγη σημασια. Δεν ζηταει πολλά.... Βλέπει το Μαρκ..γελάει, τη μαλώνει ...γελάει.. γενικά ειναι καλόβολο μωρακι. Της αρεσει η μουσική, τα τραγούδια, να την κοιτας στα ματια και να της μιλάς.. Παντως ειναι αρκετα πιο παραμελημένη σε σχεση με τον Μαρκελλο στην ιδια ηλικία..

κ εγω τα βλεπω αυτα, γιατι η διαφορα με τον νικηφ. ειναι πολυ καλη.. ο μπεμπακος παναγια μπροστα στον νικηφ., στη χριστ. γελαει, τον εμπνεει κιολας ο Ρορυ που λεει κ ο πατερας της. σημερα εκλαιγε ολο το μεσημερι, γιατι ειδε καποιον σε ενα μηχανακι με κρανος, κ δεν της μιλησε, κ θεωρουσε οτι ειναι ο μπαμπας της. χα, σε πιασαμε του λεω!!

ΤΖΙΑ μου κατα τη γνωμη μου καλα εκανες κ δεν το αφησες το παιδι στο νοσοκομειο...εχω την εντυπωση οτι ο ΩΡΛ ειχε δικιο...φυσικα σε τρωει ομως..παρε δευτερη γνωμη...οσο για τον γιατρο θυμασαι που λεγαμε οτι οσο καλο γιατρο κ να εχουμε για τα παιδακια μας δεν μπορουμε να συστησουμε...αυτο ειναι καθαρα δικη σου κριση....παντως δεν νομιζω να ειναι κατι τραγικο αναγωγες εχουν ολα τα παιδακια σχεδον κ ειναι φυσικο να ερεθιζεται ο λαιμος...

ΜΑΡΙΑΝΘΗ οσον αφορα την συμπεριφορα του μπομπιδιου...θα κατσει στο ρηλαξακι του οση ωρα χρειαστει να κανω τις δουλειες μου κ θα παιξει με τα παιχνιδια του,αν τον δω οτι κουραστηκε θα τον βαλω στην κουνια του κ εκει θα χαζεψει με τα κρεμαστα παιχνιδακια κ παλι θα κατσει μονος του...πολλες φορες μαλιστα τον πετυχαινω να τον εχει παρει κ ο υπνος...του αρεσει η μουσικη κ να του τραγουδαω...γουσταρει τρελα να εχει 100 ατομα πανω απ το κεφαλι του κ κανει παιχνιδια με ολους...δεν εχει κανενα προβλημα οποιος κ να τον ταισει ακομα κ ενας αγνωστος...ειναι γενικα αυτονομος δηλαδη μπορει να μου γκρινιαξει γιατι δεν θελει αγκαλιες κ φιλια παρα μονο την ησυχια του:P Την ιδια συμπεριφορα εχει κ οταν τον αφηνω στους γονεις μου...του αρεσει πααααραπολυ να κανει τουμπες στο κρεβατι στην κουνια του στην αλαξιερα(εκει μου αλλαζει τα φωτα)τρελαινεται για το μπανιο κ ειδικα να του ριχνω νερο με το πιστολακι στο κεφαλι...εχει αρκετο καιρο τωρα που μου πιανει το προσωπο κ τρελαινομαι!!αλλα οταν ειναι να τον αλλαξω μου βγαζει την πιστη...γυρναει μπρουμυτα εχει ξεσκισει το καλαθακι του,τρωει τα παμπερς κ γενικα δινω μαχη:Pεχτες το βραδυ εδωσε ρεσιταλ γκρινιας ομως!!!τι να εφταιγε αραγε?

σε σενα παντως εχει να κανει με το γεγονος οτι δουλευεις Μαριανθακι κ σε διεκδικει!

το πιστευω οτι το παιδι ψυχολογει καλυτερα τη μανα του, ειδικα σε αυτη την ηλικια. για τη περιπτωση που λεω στο πριβε, νιωθω οτι το παιδι, εισπραττει ολη τη μουρλα της μανας του, κ δεν μπορει να ηρεμησει.. λεω εγω τωρα, ειδικος δεν ειμαι..εκ πειρας παντα...

λοιπον πήγαμε και σε άλλο γιατρο (ουτε αυτος μου γεμισε το μάτι...) και μας είπε αν μην κάνουμε τπτ, ούτε εξέταση ούτε σιρόπι..απλά να ξεκινησουμε τις στερεες.

Και επειδή μάλλον δεν εγινα κατανοητη...δεν ειμαι πια τοσο σαϊκο να ανησυχώ για τη ΓΟΠ....ανησυχούσα γιατι μου ελεγε η άλλη η βλαμμενη οτι αν δεν ειναι τελικά από τη ΓΟΠ και ειναι κατι αλλο που δεν ξερει τι..το παιδί μπορει να μου μεινει στον τοπο γιατι δε θα μπορει να παρει αναπνοη....πειτε μου πια δεν θα ανησυχούσε αν ακουγε κατι τετοιο...

ο κυριουλης σήμερα που με ρωτησε 3 φορες τι μαρκα γαλα πινει το παιδί μου μου εδωσε πρόγραμμα στερεων..διαφερει φυσικά απολα που εχω διαβασει εδω μεχρι τωρα

εγω το λεω προγραμμα γιουλ μπανα-τα πάντα ολα

ξεκιναμε με ολα τα φρουτα (και πορτοκάλι για 4 μερες-μετα βαζουμε κρεμα βανιλια αλλες 4 μερες και μετα βαζουμε ολα τα λαχανικά (και λεμονι) και κρεας μαζί....αυτά

οπως καταλάβατε ειμαι σε αναζήτηση παιδίατρου...κατα τα άλλα η τζουμπρου ειναι 66 εκ και 7500...

και η βενιαμιν του καφε ξεκινάει ωσονούπω στερεες....

να ευχηθώ και στην περδικούλα σιδερένια και να πω οτι μου αρεσε πολύ το τραγουδάκι που της αφιέρωσε η βικυ!

πηγαινε στης Αλεκας. οφου........ δεν σου λεω καν στον δικο μου.. εγω συμφωνω γιατι απο το τηλ. που τον ειχα παρει τοτε με τη χριστ. κ ενδιαφερθηκε Κυριακη βραδυ, κ με ρωταγε διαφορα, κ ειχε λυσσαξει να θυμηθει τι ειναι το pfapa, κ οτι αλλιως λεγεται Μαρσαλ, κ το ηξερε.. κ απο το τηλ. ανελαβε ευθυνη κ ειπε "αμυγδαλεκτομη στο δευτερολεπτο, κ μη φοβασαι τπτ". ο δικος μου, με κοιταγε κ στα ματια λες κ θα αποφασιζα εγω, παρολο που το διεγνωσε νωρις, μας μιλησε για αυτο, κατεβασε τα βιβλια του, κτλ


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρος μου εχει εναμονο ελαττωμα...χαιρεται όταν εχει κατι ενα παιδακι ωστε να μπορει να το διαγνωσει και να το λυσει. Όταν ειναι ολα ΟΚ σα να ψιλοβαριεται χαχα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

το πιστευω οτι το παιδι ψυχολογει καλυτερα τη μανα του, ειδικα σε αυτη την ηλικια. για τη περιπτωση που λεω στο πριβε, νιωθω οτι το παιδι, εισπραττει ολη τη μουρλα της μανας του, κ δεν μπορει να ηρεμησει.. λεω εγω τωρα, ειδικος δεν ειμαι..εκ πειρας παντα...

Εννοειται επειδη δεν εχουν τις αμυνες τις δικες μας εχουν αυξημενη αντιληψη "ενεργειας". Ετσι το λεω εγω, θετικης ή αρνητικης.

Βαλε σε ενα μωρο να το παρει αγκαλια μια νηπιαγωγος κ ενας μεθυσμενος.Στον μεθυσμενο θα κλαψει στο δευτερολεπτο.Στην νηπιαγωγο παιζει....χιχιχι


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεεεεε, εσας τρωνε τα ποδια τους;;;

Εμας γιατι το κανει;;; ακονιζει τα νυχια ή τα ουλα;;;;

Τζια, κι εμεις πλακωνομαστε, επιμενει ο Γιωργος εδω και 20 μερες να βαλουμε κρεας γιατι αυτη ειναι αχορταγη αλλα εγω ακολουθω το προγραμμα της γιατρου που ειπε ενα ενα τα λαχανικα!! οπως καταλαβαινετε σε κανενα τριμηνο θα μπουν τα κρεατα!! Μηπως ειναι ψυχολογικο και δε θελω να της δωσω να δοκιμασει κοτοπουλο;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται επειδη δεν εχουν τις αμυνες τις δικες μας εχουν αυξημενη αντιληψη "ενεργειας". Ετσι το λεω εγω, θετικης ή αρνητικης.Βαλε σε ενα μωρο να το παρει αγκαλια μια νηπιαγωγος κ ενας μεθυσμενος.Στον μεθυσμενο θα κλαψει στο δευτερολεπτο.Στην νηπιαγωγο παιζει....χιχιχι

;);););)

Καλεεεεεε, εσας τρωνε τα ποδια τους;;;

Εμας γιατι το κανει;;; ακονιζει τα νυχια ή τα ουλα;;;;

Τζια, κι εμεις πλακωνομαστε, επιμενει ο Γιωργος εδω και 20 μερες να βαλουμε κρεας γιατι αυτη ειναι αχορταγη αλλα εγω ακολουθω το προγραμμα της γιατρου που ειπε ενα ενα τα λαχανικα!! οπως καταλαβαινετε σε κανενα τριμηνο θα μπουν τα κρεατα!! Μηπως ειναι ψυχολογικο και δε θελω να της δωσω να δοκιμασει κοτοπουλο;;;;

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μας ελλειψες το ξερεις??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεε, εσας τρωνε τα ποδια τους;;;

Εμας γιατι το κανει;;; ακονιζει τα νυχια ή τα ουλα;;;;

Τζια, κι εμεις πλακωνομαστε, επιμενει ο Γιωργος εδω και 20 μερες να βαλουμε κρεας γιατι αυτη ειναι αχορταγη αλλα εγω ακολουθω το προγραμμα της γιατρου που ειπε ενα ενα τα λαχανικα!! οπως καταλαβαινετε σε κανενα τριμηνο θα μπουν τα κρεατα!! Μηπως ειναι ψυχολογικο και δε θελω να της δωσω να δοκιμασει κοτοπουλο;;;;

Αυτο το ειχα απορια μιας κ εχω μια ψιλοαπωλεια.Με μοσχαρι δεν αρχιζουμε κ μετα κοτοπουλο;;Τι σου εχει πει εσενα;;

Ασχετο, Αλέκα ο Αγγελος τρωει αυγα;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεε, εσας τρωνε τα ποδια τους;;;

Εμας γιατι το κανει;;; ακονιζει τα νυχια ή τα ουλα;;;;

Τζια, κι εμεις πλακωνομαστε, επιμενει ο Γιωργος εδω και 20 μερες να βαλουμε κρεας γιατι αυτη ειναι αχορταγη αλλα εγω ακολουθω το προγραμμα της γιατρου που ειπε ενα ενα τα λαχανικα!! οπως καταλαβαινετε σε κανενα τριμηνο θα μπουν τα κρεατα!! Μηπως ειναι ψυχολογικο και δε θελω να της δωσω να δοκιμασει κοτοπουλο;;;;

αηδια σκετη:tongue::tongue:πιπιλαει το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου του....


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

σημερα να μου μιλάτε με το σεις και με το σας...ΕΝΤΑΞΕΙ???ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ.....

Μιτσάκι μπράβο για τα κιλά...

ομορφάκια τι κι αλλου μαρή...αποκλειστικότητα θελεις????μιλάω και με μαμαδες που εχουνε ΓΟΠ και θηλάζουν...ομοιοπαθούσες δηλαδή...οφου.....

σιδερωνω παραλληλα..με επιασε η προκοπη


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλλο κ αυτο παλι σημερα.

κλαιει η χριστ., ξυπναει κ ο μπεμπακος.

ξανακοιμαται η χριστ. δεν κοιμαται ο μπεμπακος...

τι θα κανω?

κ σημερα ειναι η ιδανικη μερα να μου τα κανουν αυτα...σε λιγο δεν θα λειτουργω ΚΑΘΟΛΟΥ!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεε, εσας τρωνε τα ποδια τους;;;

Εμας γιατι το κανει;;; ακονιζει τα νυχια ή τα ουλα;;;;

Τζια, κι εμεις πλακωνομαστε, επιμενει ο Γιωργος εδω και 20 μερες να βαλουμε κρεας γιατι αυτη ειναι αχορταγη αλλα εγω ακολουθω το προγραμμα της γιατρου που ειπε ενα ενα τα λαχανικα!! οπως καταλαβαινετε σε κανενα τριμηνο θα μπουν τα κρεατα!! Μηπως ειναι ψυχολογικο και δε θελω να της δωσω να δοκιμασει κοτοπουλο;;;;

ελα μαρη στον κυριούλη που πηγα σημερα..κρεας από την αρχή με ολα τα λαχανικά..πως δε μου ειπε σπρινγκ ρολλς λαχανικών με κεμπαπ δεν ξερω...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ειχα απορια μιας κ εχω μια ψιλοαπωλεια.Με μοσχαρι δεν αρχιζουμε κ μετα κοτοπουλο;;Τι σου εχει πει εσενα;;

Ασχετο, Αλέκα ο Αγγελος τρωει αυγα;;

εμενα μου εχει πει εναλλαξ κοτοπουλο με μοσχαρι...ο Αγγελος καλο μου τρωει τα παντα, και εσενα αμα πειναει...εχει παρει απο τη μανουλα...όχι σαν τον αλλον τον τσιλιβιθρα:P

αηδια σκετη:tongue::tongue:πιπιλαει το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου του....

παλι καλα..ενας ανιψιος μου όταν χρονισα εμπαινε κατω απο τα τραπεζια για να μας δαγκωνει τα δαχτυλα:roll:

αλλο κ αυτο παλι σημερα.

κλαιει η χριστ., ξυπναει κ ο μπεμπακος.

ξανακοιμαται η χριστ. δεν κοιμαται ο μπεμπακος...

τι θα κανω?

κ σημερα ειναι η ιδανικη μερα να μου τα κανουν αυτα...σε λιγο δεν θα λειτουργω ΚΑΘΟΛΟΥ!

σε θελουν αουτ οφ ορντερ:D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

αλλο κ αυτο παλι σημερα.

κλαιει η χριστ., ξυπναει κ ο μπεμπακος.

ξανακοιμαται η χριστ. δεν κοιμαται ο μπεμπακος...

τι θα κανω?

κ σημερα ειναι η ιδανικη μερα να μου τα κανουν αυτα...σε λιγο δεν θα λειτουργω ΚΑΘΟΛΟΥ!

ομορφακια σου χρωσταω φωτος...αυριο..στο μαιλ..θεου θελοντος...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...