Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λοιπον θυμαμαι τωρα σκηνικο, στελνουν στο σπιτι ανθοδεσμη στην γιορτη μου, τοτε καψουρα εγω με ενα ομορφοπαιδο, κ η υπογραφη του αποστολεα δυσαναγνωστη.

Παω σε μια φιλη, μου την διαβαζει το αστροπελεκι:για πάντα μαζι γραφει, μου λεει.Γεμιζω χαρα εγω, παω κουναμενη συναμενη, ευχαριστω πολυ του λεω, με κοιταει ο άνθρωπος, παει αυτη σου λεει, ο ερωτας την χαζεψε...

Τελικα αποδειχτηκε πως μου τα εστελνε ενας Αλβανος εξου κ δεν καταλαβαινα τπτ από τα γραμματα...:D:D


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοιμαται...ηρεμησε το περδικακι..ειδε το κρεββατακι του κ κοιμηθηκε..στις 2 θα την ξυπνησω για αντιβιωση..ολα τελεια,μονο φοβαμαι μη βγαλει τη μουμιοποιηση-οικοδομημα απο κεφαλι μεχρι την Πεμπτη..

Θα ηρεμησει τωρα το παιδακι σπιτι της...

Το πειραζει εντονα;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

αφου κοιμηθηκε κ η περδικα, μπορω να παω κ εγω στα διαμερισματα μου..

μη με ξυπνησει καμμια σας! φτιαχτε γαλα οταν ξυπνησουν στις 3, γιατι δεν θα ακουω τπτ. κ πειτε σ'αυτους τους ανοητους με τις μηχανες να πανε απο τον κατω δρομο μη μου τα ξυπνησουν, γιατι θα φτυσουν το γαλα που ηπιαν.

καληνυχτα κοριτσακια..μικρα κ μεγαλουτσικα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θυμαμαι τωρα σκηνικο, στελνουν στο σπιτι ανθοδεσμη στην γιορτη μου, τοτε καψουρα εγω με ενα ομορφοπαιδο, κ η υπογραφη του αποστολεα δυσαναγνωστη.

Παω σε μια φιλη, μου την διαβαζει το αστροπελεκι:για πάντα μαζι γραφει, μου λεει.Γεμιζω χαρα εγω, παω κουναμενη συναμενη, ευχαριστω πολυ του λεω, με κοιταει ο άνθρωπος, παει αυτη σου λεει, ο ερωτας την χαζεψε...

Τελικα αποδειχτηκε πως μου τα εστελνε ενας Αλβανος εξου κ δεν καταλαβαινα τπτ από τα γραμματα...:D:D

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:....

αφου κοιμηθηκε κ η περδικα, μπορω να παω κ εγω στα διαμερισματα μου..

μη με ξυπνησει καμμια σας! φτιαχτε γαλα οταν ξυπνησουν στις 3, γιατι δεν θα ακουω τπτ. κ πειτε σ'αυτους τους ανοητους με τις μηχανες να πανε απο τον κατω δρομο μη μου τα ξυπνησουν, γιατι θα φτυσουν το γαλα που ηπιαν.

καληνυχτα κοριτσακια..μικρα κ μεγαλουτσικα...

Μπο νουι.....θα τα μεταφερουμε...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

αφου κοιμηθηκε κ η περδικα, μπορω να παω κ εγω στα διαμερισματα μου..

μη με ξυπνησει καμμια σας! φτιαχτε γαλα οταν ξυπνησουν στις 3, γιατι δεν θα ακουω τπτ. κ πειτε σ'αυτους τους ανοητους με τις μηχανες να πανε απο τον κατω δρομο μη μου τα ξυπνησουν, γιατι θα φτυσουν το γαλα που ηπιαν.

καληνυχτα κοριτσακια..μικρα κ μεγαλουτσικα...

πριν κοιμηθουν δεν πινουν γαλα;;

καληνυχτα ομορφομανα!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πριν κοιμηθουν δεν πινουν γαλα;;

καληνυχτα ομορφομανα!!

πινουν...αλλα, για σπασιμο κ μονο, ξαναπινουν στις 3 ή μιση ωρα πριν χτυπησει το ξυπνητηρι το πρωι... κ αρχιζει το ντομινο...:mad:


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

δεν το πειραζει η καημενη,,υπαρχουν 2 δυχτακια το ενα παει μεχρι κατω απο το λαιμο κ την πιεζε παρα πολυ..ε την λυπηθηκαν κ της εβαλαν ενα απλο..κ αυτη με το τριψιμο κεφαλιου φοβαμαι μη το βγαλει..αν κ εκανα πατεντα κ της εβαλα λαστιχακι απο τριπουλες σαν κορδονακι καπελου κ δε νομιζω να το βγαλει..παρηγγειλα κ απο φαρμακειο απο τα αλλα..ααα ξεχασαν να μας βγαλουν την πεταλουδα τα αστερια κ το καταλαβα εξω απο το σπιτι...ευτυχως που ειναι κοντα..

Link to comment
Share on other sites

δεν το πειραζει η καημενη,,υπαρχουν 2 δυχτακια το ενα παει μεχρι κατω απο το λαιμο κ την πιεζε παρα πολυ..ε την λυπηθηκαν κ της εβαλαν ενα απλο..κ αυτη με το τριψιμο κεφαλιου φοβαμαι μη το βγαλει..αν κ εκανα πατεντα κ της εβαλα λαστιχακι απο τριπουλες σαν κορδονακι καπελου κ δε νομιζω να το βγαλει..παρηγγειλα κ απο φαρμακειο απο τα αλλα..ααα ξεχασαν να μας βγαλουν την πεταλουδα τα αστερια κ το καταλαβα εξω απο το σπιτι...ευτυχως που ειναι κοντα..

ωχ ταλαιπωρια.

Ξυπνησε τελικα μπεμπονι...εφυγαααα

Καλη συνεχεια!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα δαλιδουλα.....Κιμι ο χρηστος?? ειναι ΟΚ τωρα? τον ειχες δει καθολου αυτες τις ημερες?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου.ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΠΑΝΤΑ!!!!εγω ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ξερετε το γιατι η εξελιξη ειναι ακομα πιο χαλια καθε μερα ολο κ κατι της συμβαινει καμια βελτιωση.ΑΛΛΑ μπηκα για να ξεσκασω κ να μαθω τα νεα σας.ειναι πολλες οι σελιδες γ αυτο διαβασα μονο τα σημερινα κ ενα εχω να πω..ΤΖΙΑ καλως ηλθες στο κλαμπ των ανχωτικων μαναδων!!!!Παιδιατρο θες?????της Αλεκας...αει ειναι κ κοντα.κ εγω αυριο θα παω παιδιατρο 2η φορα σε αυτον κ αν κατι δεν μ αρεσει θα παω στης Αλεκας κ εγω ουφ βαρεθηκα να σκαω θελω να ειμαι σιγουρη γ οτι μου λεει.


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΠΑΝΤΑ!!!!εγω ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ξερετε το γιατι η εξελιξη ειναι ακομα πιο χαλια καθε μερα ολο κ κατι της συμβαινει καμια βελτιωση.ΑΛΛΑ μπηκα για να ξεσκασω κ να μαθω τα νεα σας.ειναι πολλες οι σελιδες γ αυτο διαβασα μονο τα σημερινα κ ενα εχω να πω..ΤΖΙΑ καλως ηλθες στο κλαμπ των ανχωτικων μαναδων!!!!Παιδιατρο θες?????της Αλεκας...αει ειναι κ κοντα.κ εγω αυριο θα παω παιδιατρο 2η φορα σε αυτον κ αν κατι δεν μ αρεσει θα παω στης Αλεκας κ εγω ουφ βαρεθηκα να σκαω θελω να ειμαι σιγουρη γ οτι μου λεει.

ευχομαι το καλυτερο για την κοπελα..κουραγιο σε ολους...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω φευγω σε κανα πενταλεπτο ,γιατι ειμαι κομματια...

ΑΛΕΚΑ μη καθαρισεις τιποτα..κατεβαινουν οι βορειες..τωρα τελειωνουν μεσημεριανο κ μπαινουν.χαλλαρα

:mrgreen::mrgreen:...ετσι και αλλιως δεν καθαριζω εγω μαρη...εχω δηλωσει ανεπροκοπη.....ουτε να γραψω ότι την εκανα τη φασινα δε μπορω.....και εγω θα φυγω σε λιγο..ν απαω να ξεραθω


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι το καλυτερο για την κοπελα..κουραγιο σε ολους...

ολοι το ευχομαστε...λοιπον πειτε καμια μα@@@ γιατι παιδια νομιζω οτι εχω στεναχωριθει τοσο που δεν εχω αλλο ειμαι στο τελευταιο σταδιο.


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...