Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ουφφφφ.....σιδερωσα αποστειρωσα κ να μαι....

Αλεκακι μια χαρα μπεμπαρο εχεις κ με μεγαλα προσοντα:P:PΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!

ΤΖΙΑ κ σενα η μπεμπα μια χαρα...οσο για το αλλο θεμα η πλειοψηφια μεχρι στιγμης νικαει απ οτι ειδες...δεν ειναι τιποτα...εγω θα ελεγα να ξεκινησεις σιγα σιγα...πχ με μηλο πορτοκαλι για αρχη κ λιγες κουταλιτσες το απογευμα κρεμουλα!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ε ρε ξυλο που θελουνε..το θεμα ειναι οτι τσακωνόμαστε με νυσταλέων γιατι εγω δε θελω να της δωσω ολα μαζι τα φρουτα και με κραζει και μου λεει οτι κανω τον γιατρο...και οτι οτι με συμφερει κρατάω κλπ κλπ...αχχχχχχχχχχχχχχχ

συγνωμη αλλα μεχρι να εμπιστευτεις καποιον αυτο εγω το βρισκω λογικο....ετσι πες του...ακομη και στο γιατρο μου σημερα που του ειπα αν ειναι Οκ το κεφαλακι μου λεει 'δεν με εμπιστευεσαι?' (του ειπα ότι αυτα που μου ειπε συμφωνουσαν με το διαδικτυο) και του ειπα ότι ως τωρα ειναι σουπερ ..αλλα αν σαλεψει?... να μην εχω και μια καβαντζα??:cool:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφ.....σιδερωσα αποστειρωσα κ να μαι....

Αλεκακι μια χαρα μπεμπαρο εχεις κ με μεγαλα προσοντα:P:PΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!

ΤΖΙΑ κ σενα η μπεμπα μια χαρα...οσο για το αλλο θεμα η πλειοψηφια μεχρι στιγμης νικαει απ οτι ειδες...δεν ειναι τιποτα...εγω θα ελεγα να ξεκινησεις σιγα σιγα...πχ με μηλο πορτοκαλι για αρχη κ λιγες κουταλιτσες το απογευμα κρεμουλα!

κανονικα μαρη.....μεγαλα προσοντα ειχε πει κατι η μαριανθη :D:tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μαρη να ενημερωθω..να προετοιμαστώ..ποτε να ψαξω ..αφου τις ξεκινήσει...μη με παρεξηγειτε..σημερα εχω νευρα...από την ψυχολογική ταλαιπωρία...
λογικο ρε φιλεναδα να εχεις αγχωθει...μα σε τρελανε σορυ κ ολας!Εχει δικιο η Αλεκα...

PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λογικο ρε φιλεναδα να εχεις αγχωθει...μα σε τρελανε σορυ κ ολας!Εχει δικιο η Αλεκα...

ετσι σουταρα την πρωτη παιδατρο που μαλιστα μου ειχε συστησει και ο γυναικολογος μου,...και την ειχε και μια ξαδερφη μου....λεω εγω ειμαι που ειμαι τρελη...αν γινομαι δυο οι τρελες παει το μπεμπε;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μαρη να ενημερωθω..να προετοιμαστώ..ποτε να ψαξω ..αφου τις ξεκινήσει...μη με παρεξηγειτε..σημερα εχω νευρα...από την ψυχολογική ταλαιπωρία...

καλα κανεις βρε,ηρεμησε παντως δεν κανει καλο ουτε σε σενα ουτε στην Γεωργια σου.κ ολα να τα βαλεις μην φανταστεις πως θα τρωει ποσοτητες στην αρχη.2-3 κουτ. το πολυ.


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως κ μενα μου βγαζε γουλιτσες με το γαλα κ απο τοτε που αρχισε να τρωει σταματησαν..

ασχετο αλλα εχω χασει 5 κιλα οεοεοεοεοεοεοεο:P

μπραβο κοριτσακι...και εγω ειμαι 83......


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

παντως κ μενα μου βγαζε γουλιτσες με το γαλα κ απο τοτε που αρχισε να τρωει σταματησαν..

ασχετο αλλα εχω χασει 5 κιλα οεοεοεοεοεοεοεο:P

μπραβο ρε Μιτσακι, ευχομαι να τα χασεις ολα συντομα!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ετσι σουταρα την πρωτη παιδατρο που μαλιστα μου ειχε συστησει και ο γυναικολογος μου,...και την ειχε και μια ξαδερφη μου....λεω εγω ειμαι που ειμαι τρελη...αν γινομαι δυο οι τρελες παει το μπεμπε;)

Ετσι ειναι...κ γω παω τρελαμενη τοτε που μου εκανε το γουρουνακι κ με κοιταζε με μισο ματι ο παιδιατρος...πως δεν μου εριξε κανα φασκελο...με καθησυχαζει ρε παιδι μου αμεσως...εντωμεταξυ ειναι κοντος,με μουστακι,αδυνατος σαν παλιος ρεμπετης ενα πραμα,περπαταει κ μαγκικα...το μπεγλερι του λειπει κ το γνωστο πακετακι:tongue::tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσακι...και εγω ειμαι 83......

πςςςς θεα!!!εγω ξεκινησα τη διαιτα 99 κιλα ειμαι 94 κ ημουν 113 οταν πηγα να γεννησω κ εχασα 7...αχ να ημουν κ εγω 83 θα ηταν το ιδανικο μου!!!!ευγε Αλεκακι!!!

μπραβο ρε Μιτσακι, ευχομαι να τα χασεις ολα συντομα!!

ευχαριστω κοριτσακι μου!!!προσπαθω!!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι...κ γω παω τρελαμενη τοτε που μου εκανε το γουρουνακι κ με κοιταζε με μισο ματι ο παιδιατρος...πως δεν μου εριξε κανα φασκελο...με καθησυχαζει ρε παιδι μου αμεσως...εντωμεταξυ ειναι κοντος,με μουστακι,αδυνατος σαν παλιος ρεμπετης ενα πραμα,περπαταει κ μαγκικα...το μπεγλερι του λειπει κ το γνωστο πακετακι:tongue::tongue:

ναι ρε συ πρεπει να σε ηρεμουν καπως αν σε βλεπουν τρελαμενη, οχι το αντιθετο.....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι...κ γω παω τρελαμενη τοτε που μου εκανε το γουρουνακι κ με κοιταζε με μισο ματι ο παιδιατρος...πως δεν μου εριξε κανα φασκελο...με καθησυχαζει ρε παιδι μου αμεσως...εντωμεταξυ ειναι κοντος,με μουστακι,αδυνατος σαν παλιος ρεμπετης ενα πραμα,περπαταει κ μαγκικα...το μπεγλερι του λειπει κ το γνωστο πακετακι:tongue::tongue:

μαρη γφια διαγνωσα πας η για να σου πει κανα τραγουδι? :tongue:...ειναι σημαντικο να σε καθησυχαζει ο γιατρος....εκτος αν εισαι στην κοσμαρα σου που ισως εκει χρειαζεσαι καποιον να σε αφυπνισει.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

πςςςς θεα!!!εγω ξεκινησα τη διαιτα 99 κιλα ειμαι 94 κ ημουν 113 οταν πηγα να γεννησω κ εχασα 7...αχ να ημουν κ εγω 83 θα ηταν το ιδανικο μου!!!!ευγε Αλεκακι!!!!!

εσυ λες ευγε σε εμενα, εγω στη τζια...τι ωραιο νουμερο το 74 :rolleyes::-):-).....Εγω εφτασα 112 στην εγκυμοσυνη....το 70 ειναι καλο...όχι ότι θα ειμαι κορμαρα αλλα θα ειμαι πολυ καλη...όπως αρμοζει στην ηλικια και στις δυο εγκυμοσυνες;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...