Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γωγουλα καλα σου ειπε βρε... Ασε να παρει λιγο τα πανω της η μικρουλα! Κριμα αφου ολα ειναι καλα να στη παρει πιο νωρις.... Ελααααααααα στην ουρα θα κολλλησουμε??????? Ας ειναι καλα τα μωρακια μας και θα βρεθειτε μετα με το αλεκακι... και με τις υπολοιπες!

Αχ αντε ωραια νεα και σημερα...

καλο μας βραδυ και καλο ξημερωμα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι κοριτσάκι μου δίκιο έχεις!!! Βρε ας μας πάνε όλα καλά και ας είναι και petit!!! Τι να κάνουμε? Εξάλλου και εγώ δεν είμαι κανα θηρίο για να έχω απαιτήσεις να βγεί δίμετρη και τσουπωτή.. :D :D

Link to comment
Share on other sites

καλώς τα όλα τα κοριτσάκια. Έχετε φιλιά από την Ομορφάκια και την Εύη. Η πρώτη δεν έχει ιντερνετ και η δευτερη δεν έχει πολύ χρόνο όπως καταλαβαίνετε!! Α και από την Ευανθία και την Ελένη26!!!

Όλες είναι καλά και ρωτούν για τις υπόλοιπες. Τους είπα ότι τους δίνω ένα μήνα... όλες εδώ θα ξαναγυρίσουν!!!! χα χα!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσάκι μου δίκιο έχεις!!! Βρε ας μας πάνε όλα καλά και ας είναι και petit!!! Τι να κάνουμε? Εξάλλου και εγώ δεν είμαι κανα θηρίο για να έχω απαιτήσεις να βγεί δίμετρη και τσουπωτή.. :D :D

Βρε δεν χαίρεσαι??? Δες κάτι άλλες δίμετρες και τσουπωτές πωε έγιναν...:confused:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλώς τα όλα τα κοριτσάκια. Έχετε φιλιά από την Ομορφάκια και την Εύη. Η πρώτη δεν έχει ιντερνετ και η δευτερη δεν έχει πολύ χρόνο όπως καταλαβαίνετε!! Α και από την Ευανθία και την Ελένη26!!!

Όλες είναι καλά και ρωτούν για τις υπόλοιπες. Τους είπα ότι τους δίνω ένα μήνα... όλες εδώ θα ξαναγυρίσουν!!!! χα χα!!

Άντε αντε τα κοριτσάκια μας.. Εδώ θα είμαστε και θα τα περιμένουμε.. :cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε δεν χαίρεσαι??? Δες κάτι άλλες δίμετρες και τσουπωτές πωε έγιναν...:confused:

Αλεκάκι θα σε μπουφλίσω.. Σε εξι μήνες σε έχω για τα Next Top Model οπότε μη μου τη λές τώρα.. Σε εξι μήνες θα σε δώ.. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

φυσικά.... Παλιά ήμουν στο next top model, μετά στο plus size (16+) και τώρα πάω για το old women top model!!! Α δεν έχω παράπονο....:rolleyes:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ κανονικά έχω ΠΗΤ 3/12 αλλά θα πάω 20-25/11 για πρόκληση λόγω του διαβήτη. Τελικά αποφάσισα να γεννήσω στο Αρεταίειο

Γιατι θα στο πάρει τοσο νωρίτερα λόγω διαβήτη? Αν τα υγρα και ο πλακούντας ειναι οκ, μπορει να σε πάει και έως τελος..

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα, έξω από ένα γυμναστήριο σε μια μεγάλη πόλη της Γαλλίας, τοποθετήθηκε μια μεγάλη αφίσα με μια νέα, όμορφη, ημίγυμνη και αδύνατη νεαρά με την παρακάτω λεζάντα:

«ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΟΡΓΟΝΑ Ή ΦΑΛΑΙΝΑ;;;;»

Μια κυρία μέσης ηλικίας που δεν είχε παρόμοια φυσικά χαρακτηριστικά με την νεαρή στην αφίσα, απάντησε στη αφίσα του γυμναστηρίου, γραπτώς και δημοσίως με δική της αφίσα λέγοντας τα εξής:

Οι Φάλαινες περιτριγυρίζονται από φίλους (δελφίνια, ιππόκαμπους, θαλάσσιους ελέφαντες, και περίεργους άνθρωπους). Έχουν ενεργή σεξουαλική ζωή, μένουν έγκυοι, και γεννάνε αξιολάτρευτα φαλαινάκια. Περνάνε ωραία παρέα με τα δελφίνια τρώγοντας σαρδέλες και γαρίδες και παίζοντας στις θάλασσες, ταξιδεύοντας σε εξωτικά μέρη όπως την Παταγονία, τα στενά του Bering και τους κοραλλιογενείς υφάλους της Πολυνησίας. Οι Φάλαινες τραγουδούν θαυμάσια, όλη μέρα, και έχουν ηχογραφήσει και CD. Ζούνε ελεύθερα, χωρίς ουσιαστικούς εχθρούς εκτός από τον άνθρωπο, και είναι αγαπητές, σεβαστές και υπό την προστασία πολλών οργανώσεων.

Οι Γοργόνες δεν υπάρχουν! Και εάν υπήρχαν θα κάνανε ουρές έξω από τα γραφεία των ψυχαναλυτών πάσχοντας από κρίση ταυτότητας. Τι είμαι Ψάρι ή Άνθρωπός;

Οι γοργόνες δεν μπορούν να κάνουν σεξ διότι όπως υποστηρίζει η μυθολογία, πεθαίνει όποιος άνδρας τις πλησιάσει και κυρίως μάλλον τους λείπει ο κατάλληλος «εξοπλισμός» για σεξ (με ουρά ψαριού που διαθέτουν κάτω από την μέση). Χωρίς σεξ ,,,, ούτε παιδιά μπορούν να κάνουν και ποίος θα ήθελε να κάνει παρέα με μια κοπέλα που βρόμαγε ψαρίλα;

Με βάση τα παραπάνω η επιλογή μου είναι ξεκάθαρη!!!!

ΝΑΙ !!!!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΑΛΑΙΝΑ!!!

Υ.Σ. Είμαστε σε μια εποχή που τα media καθορίζουν το «ωραίο». Μόνο οι αδύνατοι είναι ωραίοι.. Αλλά εγώ προτιμώ να απολαμβάνω παγωτό με τα παιδιά μου, ένα καλό δείπνο με τον συνομήλικο σύντροφό μου και καφέ με τις συνομηλικες φίλες μου. Όπως περνούν τα χρόνια κερδίζουμε αργά, αργά βάρος, κυρίως διότι μαζεύουμε τόσες πληροφορίες και γεμίζει το κεφάλι μας σοφία. Όταν δεν χωράει άλλη σοφία το κεφάλι μας, διανέμεται φαίνεται η αποθηκευμένη γνώση στο υπόλοιπο σώμα σας. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΑΡΕΣ, Είμαστε υπερβολικά καλλιεργημένες, μορφωμένες, χαριτωμένες και χαρούμενες...

Από σήμερα, όταν θα βλέπω τον κώλο μου στον καθρέφτη, θα σκέφτομαι: «Πω, Πώ τι έξυπνη που είμαι!!!!!»

Πολύ καλό!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

Ας γκρινιάξω λίγο: όλο το βράδυ είχαμε αγρυπνία, μόνο 2 ωρίτσες κοιμηθήκαμε και τις υπόλοιπες τρώγαμε, αλλάζαμε ή είχαμε λόξυγγα!! Κατά τα άλλα, όλα καλά!!!

Κατάρα στο λόξυγγα.....πάνω που τα παίρνει ο ύπνος και εμείς είμαστε ήδη μισοκοιμισμένοι χίκ..χικ..χικ..

και άντε πάλι στο στήθος για να του περάσει και άντε να πιεί λίγο παραπάνω γαλατάκι και ξαφνικά...πρρρρρ...πρρρρ...(πάλι κακά).

Εκείνη την ώρα χαράζει κιόλας και ύπνος μηδέν......


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θα στο πάρει τοσο νωρίτερα λόγω διαβήτη? Αν τα υγρα και ο πλακούντας ειναι οκ, μπορει να σε πάει και έως τελος..

ναι ρε γαμώτο, λόγο διαβήτη, αυριο που θα κάνω το doppler θα ξέρω καλύτερα!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατάρα στο λόξυγγα.....πάνω που τα παίρνει ο ύπνος και εμείς είμαστε ήδη μισοκοιμισμένοι χίκ..χικ..χικ..

και άντε πάλι στο στήθος για να του περάσει και άντε να πιεί λίγο παραπάνω γαλατάκι και ξαφνικά...πρρρρρ...πρρρρ...(πάλι κακά).

Εκείνη την ώρα χαράζει κιόλας και ύπνος μηδέν......

Αχ ποσο μα ποσο σε καταλαβαινω!!!!!βιωνουνε ακριβως τον ιδιο εφιαλτη!!!!!!!

ε μα ελεος αυτος ο γ#$#%ος ο λοξυγγας.Να φυγει να παει αλλου

εγω κοριτσια μια και λεγατε για ριλαξ εχω παρε αυτο http://www.mysweetpeace.co.uk/en/

εχω βγαλει το καθισμα και την εχω στο καναπε

ουπσ κλαιει ερχομεεεεεεεεεεεεε


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

......εγω κοριτσια μια και λεγατε για ριλαξ εχω παρε αυτο http://www.mysweetpeace.co.uk/en/

Ρε συ αυτό μόνο καφέ που δε φτιάχνει. Το είδα και στο mothercare τωρα που έψαξα. Ακριβό αλλά φαίνεται καλό. Εγώ έχω κολλήσει με αυτό. http://www.trikiklo.com/product.php?id=380&c_id=20 Δεν είναι τόσο παιδαγωγικό αλλά μου αρέσει πολύ το στυλ του. Επίσης πολύ ακριβό όμως.


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...