Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

τζια έχω τηλέφωνο κοπέλας που μου έκανε σχέδιο στον τοίχο (ζωγραφιά) από φωτο που της είχα δώσει και το έκανε καρμπόν μιλάμε. Αν το θες, να στο στείλω πμ. Μου είχε κοστίσει πριν 3 χρόνια 600 ευρώ με τα χρώματα δικά μου και ήταν πε΄ριπου 1.5 μέτρο Χ 2 μέτρα.

Αλέκα στείλε μου το όνομα και το τηλέφωνο της, όταν το βρεις!!!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Τι έγινε? Εχουμε κίνηση ε? Σήμερα γεννάει η φιλεναδίτσα μου.. Έχει μπεί απο τις 7 με τεχνητούς και τώρα που μιλάμε έχει διαστολή 5.. Τελειώνει το κοριτσάκι μας!!! Κοριτσάκι Νοεμβρίου ειναι κι αυτό, στείλτε και σε κεινη τη θετική σας ενεργεια κι ας μην έχει μπεί στο forum.. :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!τι κανετε?

ειπαμε και εμεις να ξεκλεψουμε λιγακι χρονο για να δω τι κανετε.

εμεις τρωμε κανουμε κακα,κλαιμε ,α!!! κοιμομαστε και λιγακι.!!!!!

χαλαλι της ομως!!!!και μονο που με κοιταει φτανει.!!!!!!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλέκα στείλε μου το όνομα και το τηλέφωνο της, όταν το βρεις!!!

κατερίνα τη λένε... προσπάθησα να στο στείλω με πμ και δεν γίννετα. Ενώ έχω διαγράψει τα μηνύματα μου, μου λέει ότι είναι γεμάτο. Θα δώ ....θα το φτιάξω.

Καλημέρα... Τι έγινε? Εχουμε κίνηση ε? Σήμερα γεννάει η φιλεναδίτσα μου.. Έχει μπεί απο τις 7 με τεχνητούς και τώρα που μιλάμε έχει διαστολή 5.. Τελειώνει το κοριτσάκι μας!!! Κοριτσάκι Νοεμβρίου ειναι κι αυτό, στείλτε και σε κεινη τη θετική σας ενεργεια κι ας μην έχει μπεί στο forum.. :)

Με το καλό το κοριτσάκι... να πάνε όλα καλά και να αγκαλιάσει ένα υγιέστατο ζουζουνάκι!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

το φόρουμ του πάρεντς πάλι έπεσε!!!! άρα δεν έφταιγαν τα καφε


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν έχουμε γέννες απο τα δικά μας κοριτσάκι λοιπόν, θα σας ανακοινωσω εγώ οτι..... η αγαπημενη μου φιλεναδίτσα γέννησεεεεεεε.. ενα υγιεστατο κοριτσάκι 3650, κουκλάκι.. Μανούλα και μπεμπα ειναι μια χαρά.. το απογευμα λοιπον έχει ΙΑΣΩ..

Αλήθεια είναι καμια απο τις δικές μας στο ΙΑΣΩ να πάω να κάνω καμιά επίσκεψη? :P

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν έχουμε γέννες απο τα δικά μας κοριτσάκι λοιπόν, θα σας ανακοινωσω εγώ οτι..... η αγαπημενη μου φιλεναδίτσα γέννησεεεεεεε.. ενα υγιεστατο κοριτσάκι 3650, κουκλάκι.. Μανούλα και μπεμπα ειναι μια χαρά.. το απογευμα λοιπον έχει ΙΑΣΩ..

Αλήθεια είναι καμια απο τις δικές μας στο ΙΑΣΩ να πάω να κάνω καμιά επίσκεψη? :P

Να της ζήσει μωρέ!!!!!!!!! Κάθε ευτυχία. στο ΜΗΤΕΡΑ είναι οι δικές μας!! Κοντά δεν είναι??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε βέβαια βρε γωγούλα!!! Να μπεις και στο κλίμα ε?? Πονηρούλα!!!! Σε βλέπω εγώ, δεν κρατιέσαι!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ε βέβαια βρε γωγούλα!!! Να μπεις και στο κλίμα ε?? Πονηρούλα!!!! Σε βλέπω εγώ, δεν κρατιέσαι!!!

Άστα Αλεκάκι.. Ας ήταν λίγο μεγαλύτεο το bebekaki μου και θα σου έλεγα εγώω... Σήμερα έχω μπεί για τα καλά στο κλίμα.. :D:D:D

Την άλλη Τετάρτη θα έχουμε εσένα..;) ;)

Link to comment
Share on other sites

κατερίνα τη λένε... προσπάθησα να στο στείλω με πμ και δεν γίννετα. Ενώ έχω διαγράψει τα μηνύματα μου, μου λέει ότι είναι γεμάτο. Θα δώ ....θα το φτιάξω.

Αλέκα, μπορείς να μου το στείλεις mail από το facebook?


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tzia σήμερα έχεις γιατρό?

Ouis ouis!!! Σήμερα προς αύριο!!!!

Να σας πω τι έπαθα τώρα:

Βγήκα να πάω στο jumbo να πάρω κανένα σελτεδάκι που ούτε αυτά είχα προνοήσει να πάρω (πανέτοιμη πως με βλέπεται???) και δυο στενά πιο κάτω πέφτει ένα μηχανάκι πάνω μου (στο αυτοκίνητο εννοείται) και δεν έχει ούτε δίπλωμα ούτε ασφάλεια και τον έκοψα και για χρήστη....

Πήρα απλώς τα στοιχεία του, δεν κάλεσα αστυνομία γιατί θα τον χώναν μέσα, τον λυπήθηκα... Τώρα θα με πληρώσει δε θα με πληρώσει άγνωστο.... Το κακό είναι ότι έγινε ζημιια και στην πόρτα.

Anyway η μπουμπού μου ούτε με τρακάρισμα δεν ξεκουνιέται πάντως-τι προσταγλαδίνες τι περπάτημα-δεν καταλαβαίνει τπτ


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...