Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Τζιά περιμένουμε νέα σου αύριο και τη Πέμπτη απο το Αλεκάκι..

Θεανούλα τι κάνεις? Όλα καλά κοριτσάκι μου?

Και εγώ Πέμπτη ξημερώματα με βλέπω να επιστρέφω από το γιατρό με τέτοια αναμονή που έχει συνήθως! 9 το βράδυ έχω το doppler και κατα τις 11 θα πάω στο γιατρό. Οπότε καταλαβαίνεις.....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Πέμπτη ξημερώματα με βλέπω να επιστρέφω από το γιατρό με τέτοια αναμονή που έχει συνήθως! 9 το βράδυ έχω το doppler και κατα τις 11 θα πάω στο γιατρό. Οπότε καταλαβαίνεις.....

Κατάλαβα, μεταμεσονύκτιες επισκέψεις, ε?

Τουλάχιστον βρε Τζιά μέχρι τις 20 θα έχω κάποια να τα λέω.. :D :D :D

Ελάχιστες μείναμε..

Link to comment
Share on other sites

και εγώ θα μπαίνω....και απο το μαιευτήριο χαχα!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έλα βρε Ελενίτσα μου... τουλάχιστον εσύ έχεις και κάποιον να ασχολειται με αυτό!!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μετραώ τρεις απώλειες... Μαρλεν, Κίμι και αγγελα.... λέτε να γέννησε καμια????


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τσα!!! γειά σας κούκλες!!

σιγά μη γένναγα, εδώ είμαι καλή μου! ένα πράγμα θα σας πω! το μέγεθος της κοιλιάς μου έιναι τέτοιο που άνοιξε το δέρμα (όπως σας το λέω) κ τώρα δεν είανι φρόνιμο να κάθομαι ούτε καν σε καρέκλα αλλά μόνο ξαπλωτή!!! οπότε μην ακούσω να παραπονιέται καμία γιατί χειρότερη κατάσρταση απ΄αυτό πιστέψτε με δεν παίζει!!! κ μέχρι τις 23 έχουμε καιρό! τί θα κάνω δεν ξέρω!!!:(:(:(

Αχ... ποός ντύνεται τώρα να πάει στην δουλειά?? Και τι φοράει??? Σεντόνι ή κουρτίνα???

χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επίσης, έχω μια απορία, γέννησε καμία φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο? Διαβάζω όσες έχουν γεννήσει και καμία δε πόνεσε ιδιαίτερα και όλα μια χαρά. Εγω που λεω να γεννησω χωρις επισκληρίδιο μήπως πρεπει να αρχίσω να αγχώνομαι???

εγώ αν σε ενδιαφέρει γέννησα 2 χωρίς επισκληρίδιο, άλλο κόλλημα κι αυτό!!!! πραγματικά νομίζω είναι κάτι που αποφασίζει κανείς εκείνη την ώρα! βέβαια αν δεν το αποφασίσεις έγκαιρα (πριν τους πολλούς πόνους) μετά δε στην κάνουν!!! μου έιχαν σπάσει τα νερά κ στις 2 πριν αλλά πολλούς πόνους δεν είχα στην αρχή!!!!!! τώρα για το μετά, καλύτερα να το συζητήσουμε μετά τη γέννα!!! όμως υσιαστικά δεν ήρθε ακόμη η ώρα σου!!! έχεις ακόμη μερούλες για να σε πιάσουν πόνοι ή νερά! κ αν έιναι όλα οκ μπορείς να ξεπεράσεις κ τις 40 εβδ αν φοβάσαι τους τεχνητούς, όπως εγώ (τη 2η γέννησα 40 +2)!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ας γκρινιάξω λίγο: όλο το βράδυ είχαμε αγρυπνία, μόνο 2 ωρίτσες κοιμηθήκαμε και τις υπόλοιπες τρώγαμε, αλλάζαμε ή είχαμε λόξυγγα!! Κατά τα άλλα, όλα καλά!!!

ε ας γκρινιάξει κ καμία, όλες μας τα λέτε ρόδινα!!! εγώ θυμάμαι στις αρχές όυτε για πιπί μου δεν προλάβαινα να πάω!!!! δε φημίζομαι βέβαια κ για την οργάνωσή μου!!!!!!

φυσικά.... Παλιά ήμουν στο next top model, μετά στο plus size (16+) και τώρα πάω για το old women top model!!! Α δεν έχω παράπονο....:rolleyes:

:P:p:p

τζια πολύ καλό η φάλαινες και οι γοργόνες!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έλα ρε Μαρλεν.... λέω και εγώ.... λες να γέννησε!!! πάντως παιδιά η Αγγέλα παιζει και να έχει γεννήσει. Ελπίζουμε να μας ενημερώσει. Λοιπον μαρλέν και Eleniep η Γωγούλα δεν θα είναι μαζί μου στο μαιευτήριο... για να δούμε εσέις. Σας το λεω...αν με αφήσετε χωρίς τα κρουασανάκια που μου έχετε τάξει...θα σας σκοτώσω!!!!!

Μαρλεν τι εννοείς άνοιξε η κοιλιά σου??? ραγάδες ή κάτι άλλο??? Τι άλλο με περιμένει την δόλια????


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Μαρλεν.... λέω και εγώ.... λες να γέννησε!!! πάντως παιδιά η Αγγέλα παιζει και να έχει γεννήσει. Ελπίζουμε να μας ενημερώσει. Λοιπον μαρλέν και Eleniep η Γωγούλα δεν θα είναι μαζί μου στο μαιευτήριο... για να δούμε εσέις. Σας το λεω...αν με αφήσετε χωρίς τα κρουασανάκια που μου έχετε τάξει...θα σας σκοτώσω!!!!!

Μαρλεν τι εννοείς άνοιξε η κοιλιά σου??? ραγάδες ή κάτι άλλο??? Τι άλλο με περιμένει την δόλια????

Ρε σύ Αλέκα άσε και καμιά να ειναι μαζί μου!!!

αν και εγώ ακόμη πιστεύω οτι τελικά μαζι θα είμαστε.. ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Πως τα πάνε οι εγκυούλες;;;

Άντε να γεννήσετε και εσείς να αρχίσουμε να συζητούμε για θέματα που καίνε: Προσκλητήρια, μπομπονιέρες, φορέματα, δίαιτες, γυμναστική,γουλιές, λόξυγγες, ύψη, βάρη κ.α..........


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σύ Αλέκα άσε και καμιά να ειναι μαζί μου!!!

αν και εγώ ακόμη πιστεύω οτι τελικά μαζι θα είμαστε.. ;) ;) ;)

αχ μακάρι Γωγούλα!!!! Αλλιώς θα σου φέρω εγώ κρουασανάκια!!!!!

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Πως τα πάνε οι εγκυούλες;;;

Άντε να γεννήσετε και εσείς να αρχίσουμε να συζητούμε για θέματα που καίνε: Προσκλητήρια, μπομπονιέρες, φορέματα, δίαιτες, γυμναστική,γουλιές, λόξυγγες, ύψη, βάρη κ.α..........

Γεια σου Δαλιδούλα.... σήμερα γιορταζει ο γιόκας σου ή κάνω λάθος. Όπως και να χει να τους χαίρεσαι και τους τρεις.

Π΄νατως μανούλες, από τώρα ξεκινηστε να μιλάτε για τα φλέγοντα θέματα!!! Να μπάινουμε στο κλιμα και εμεις!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...