Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αντε βρε γωγουλα ανακαλυψες τετοια γιορτη??? Δεν το ξερα... Γιορταζω 23/8 συμφωνα με το καθολικο ημ/γιο, βλεπεις καθολικη η γιαγιακα μου και το χαμε καθιερωσει ετσι... Ευχαριστω για τις ευχες παντως και ανταποδιδω!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

λετε βρε κοριτσια? γιατι ολοι λενε το γνωστο περπατα γιατι αλλιως δε θα γεννησεις και εχω τυψεις που δεν παω για περπατημα... μιλαμε λεω οτι δε μπορω και με κοιτανε με ενα υφος!!!!!!!!!!!! αλλα με πεθαινει η μεση μου, με τραβαει η κοιλια, εχω και το γοφο που με ποναει... χουφταλο κανονικο δηλαδη!!! και τα κιλα ανεβηκαν δυστυχως... αφου δελεαζομαι να κατεβω εστω στα μαγαζια να περπατησω, ξερετε τη μανια μου για ψωνια, αλλα και παλι δεν αντεχω...

τελος παντων!!!!!!!!!!! αυριο γενναει η φιλεναδα μου και μετα τη πεμπτη εχουμε νστ, οποτε θα μαι στη κλινικη καμποση ωρα, λετε να της μυρισει της μπουμπους????? χαχαχαχαχα

Πατριωτάκι ακόμα να αριβάρει η πριγκήπισσά σου; :)

Μην αγχώνεσαι κοριτσάρα μου...εγώ δεν περπάτησα ούτε 100 μέτρα στην εγκυμοσύνη (καθότι βαριόμουν τρελλά, είχε και ζέστη...) αλλά ο μπέμπης γεννήθηκε πανεύκολα μέσα σε 5.5 ώρες!

Με το καλό βουρλισμένο μου! Πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Πατριωτάκι ακόμα να αριβάρει η πριγκήπισσά σου; :)

Μην αγχώνεσαι κοριτσάρα μου...εγώ δεν περπάτησα ούτε 100 μέτρα στην εγκυμοσύνη (καθότι βαριόμουν τρελλά, είχε και ζέστη...) αλλά ο μπέμπης γεννήθηκε πανεύκολα μέσα σε 5.5 ώρες!

Με το καλό βουρλισμένο μου! Πολλά φιλιά!

Μαρακι ακομα! Θα με σκασει, εχει βολευτει η ατιμουλα και δε λεει να βγει!!!!!!!!!!!! Αλλα που θα παει 8 μερες μας εμειναν....

TNX που με θυμηθηκες!!!!!!!!! Καλα κουκλι ο μικρος σου!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

eleni1....24/01 - 04/11....αγορακι (2o)....ΜΗΤΕΡΑ Να σου ζήσει!!!! 20.10.09

ΜARIANTHI611.....26/01 - 01/11.......αγορακι Να σου ζήσει!!!!!! 27.10.09

EYANTHIA..27/01 - 03/11...αγορακι....ΑΘΗΝΑ....ΕΛΕΝΑ..Να σου ζήσει!!!! 4.11.09

georgiailias..........27/01 - 14/11.......αγορακι

γωγω21.............28/01 - 05/11.......αγορακι...... ΧΑΝΙΑ... ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΠΑΚΗ

xenia81..............28/01 - 04/11.......κοριτσακι....Να σου ζήσει 26.10.09

zoan..................31/01 - 06/11

kalliopaki...30/01 - 10/11...κοριτσακι...ΘΕΣ/ΝΙΚΗ....Να σου ζήσει !!!

kamelia.........30/01 - 07/11....κοριτσάκι....ΙΑΣΩ ....Να σου ζήσει 26.09.09

sabrina...............31/01 - 06/11........αγορακι....Να σου ζήσει!!! 2.11.09

riana......01/02 - 07/11.......κοριτσακι....ΜΗΤΕΡΑ (2ο)..Να σου ζήσει !!! 1.11.09

eleni26...01/02 - 07/11.......αγορακι....ΕΛΕΝΑ....Να σου ζήσει!!! 7.11.09

goofy.................02/02 - 10/11 (2ο)....εγώ..λέω αγοράκι, εκείνο σταυρώνει τα πόδια και δεν μας αφήνει να δούμε....ΙΑΣΩ ή ΕΛΕΝΑ

casin..................03/02 - 10/11.......κοριτσάκι

theano1980.........03/02 - 12/11 (1ο)...κοριτσάκι. Νοσοκομειο Αλεξανδρούπολης... να σου ζήσει! 28.10.09

dalida........04/02 - 11/11.......αγοράκι (3ο).........ΠΓΝΠ...Να σου ζήσει! 29.10.09

msxbz............................15/11.......αγορακι.....MHTEPA

niania..................05/02 - 11/11.......αγοράκι....ΛΗΤΩ

eyagelia...............05/02 - 12/11 ......????....ΜΗΤΕΡΑ (2ο)

kimi.....................06/02 - 13/11.......κοριτσακι....ΙΑΣΩ (2ο)

Rodia...................06/02 - 13/11.......κοριτσακι.....ΜΗΤΕΡΑ

minoui..................06/02 - 13/11

GEORGI................07/02 - 14/11........???+???............ΙΑΣΩ

pikoulinaki.............07/02 - 15/11 (2o)

chicken..07/02 - 14/11..κοριτσάκι ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ..Να σου ζήσει 28.10.09

omorfakia....08/02 - 15/11...αγορακι....AΛΕΞΑΝΔΡΑ (3ο)..Να σου ζήσει 2.11.09

Thessalonikia-Mother...08/02-15/11....αγοράκι 3ο......ΙΑΣΩ

ΖΩΗ ΚΑΝ..............10/02 - 17/11.......κοριτσακι(1ο)........ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

elen07.................10/02 - 17/11 (2o)

olibia...........................- 18/11

odi......................11/02 - 19/11.......αγορακι

irida85.................12/02 - 20/11.......κοριτσακι.....ΚΕΡΚΥΡΑ

Spiroulina.............12/02 - 13/11.......κοριτσακι (2ο) ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

jtse........12/02 - 22/11 .....κοριτσάκι (2o) ΕΛΕΝΑ...Να σου ζήσει!!!!!27.10.09

Aggela32..............13/02 - 20/11......κοριτσάκι...ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

mary1..................13/02 - 21/11......κοριτσακι.......ΙΑΣΩ (3o)

Αspa..13/02 - 20/11...αγορακι 1ο.....ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ...7.11.09 Να σου ζήσει!!!!

Mac69......................... - 21/11

marlen................ 16/02 - 23/11......κοριτσι (3ο)πρώτα ο θεός.....ιασω

ΒΑΣΩΚΑΙΧΑΡΗΣ.....16/02 - 23/11

nina1980..............17/02 - 29/11......αγορακι

antigonii...............17/02 - 27/11 (2o)

annoula79....17/02 - 24/11...κοριτσάκι+κοριτσάκι...ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ...Να σου ζήσουν!! 2.11.09

mary77....17/02 - 24/11....κοριτσακι +αγορακι...ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ.....Να σου ζήσουν!! 5.11.09

Ρούλα37...............18/02 - 25/11

irka....18/02 - 25/11...αγορακι.....ΜΗΤΕΡΑ...Να σου ζήσει!!! 09.1109

eirtap...................18/02 - 25/11......αγορακι....ΓΕΝΕΣΙΣ (2ο)

elenie...................18/02-25/11.......αγορακι....ΙΑΣΩ (1ο)

αγορομανα............20/02 - 27/11......αγορακι (2ο)

markellos.......20/02 - 27/11....κοριτσακι...ΜΗΤΕΡΑ (2ο) ΝΑ ΣΟΥ ΖΉΣΕΙ 21.10.2009

mitsaki...21/02 - 29/11..αγορακι...ΜΗΤΕΡΑ...Να σου ζήσει!!! .9.11.09

ΕΥΗ Γ....23/02 - 30/11...αγορακι+κοριτσακι...ΘΕΣ/ΝΙΚΗ....μαλλον ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ...Να σου ζήσουν!! 2.11.09

boymama..............23/02 - 30/11.....αγορακι....MHTEPA

gioulies.................24/02 - 30/11.......κοριτσάκι........ΙΑΣΩ

tzia......................26/02 - 3/12........ κοριτσάκι........ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ή ΛΗΤΩ

rica......................27/02 - 4/12

aleca....................01/03 - 23/11....αγοράκι (2ο).........ΙΑΣΩ

εσεις κοιμαστε κι εγω ανακαλυπτω γεννητουρια!!!!! δε ξερω αν τη θυμαστε, αλλα ειναι παλιο μελος και εμπαινε αρκετα παλια....

η sabrina ηταν μια απο μας του νοεμβρη και γεννησε με ΦΤ χωρις καν επισκληριδιο ενα αγορακι.... (κρατηθειτε) 4 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! στις 2/11/2009 αχ το εγραψα μονο και μονο για να παιρνουμε θαρρος κι εμεις τα καημενα!!!!!!!!!!!!!!! να σου ζησει κουκλα μου!!!!!!!! παντα καλοτυχος!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω ακομα εδω ειμαι...δεν παει αλλο.Σημερα ειχα τρομερες καουρες.Αν δε γεννησω μεχρι Πεμπτη παμε Παρασκευη με τεχνητους πονους..δεν παλευεται η κοιλια μου λεμε....

Ασπα κ Ευη μια χαρα τα μωρουλινια,αντε κ στα δικα μαςςς.Ιριδα υπομονηηηη

Α και εγω χωρις επισκληρηδιο γεννησα τον ταλιμπανακο μου 3750 γομαρακι.Κ την αδερφουλα του εκει την κοβουμε....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα γλυκές μου!!!!!! Παράπονα για τον ύπνο φαντάζομαι δεν κάνουμε πια...και επίσης δεν θα κάνουμε για κανένα εξάμηνο μετά τη γέννα!! Για τα κιλά επίσης δεν κάνουμε γιατί όποια έτρωγε καλά να πάθει! Οπότε είμαι μια χαρά!!!

Ίριδα μπράβο που βρήκες τη νέα μανούλα. Άντε ντε... να συμπληρώνουμε τη λίστα μας! Τις διώξαμε τις κοπέλες με την πολυλογία μας. Αχ αχ... μια έβδομάδα έμεινε! Αύριο επιβεβαιώνω αλλά δε νομίζω πιο αργά. Δεν έχει χώρο ο κυριούλης, μετά βίας κουνιέται. Εγώ έκανα ό,τι μπορούσα για να του κάνω ευρύχωρο σπιτάκι...

Αυτά... κάνω και καμιά δόυλίτσα στο γραφείο που είμαι αλλά ευτυχώς δεν έχει και πολλά!! Εχθές έφυγα 1.30 το μεσημέρι.. χαχα!! Τώρα ήρθα κατά τις 9, βλέπω να φεύγω πάλι κατά τις 13.00!! Για να δούμε


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, το μαγαζί άνοιξε!

Που είναι όμως οι πελάτες??????

Εγώ σήμερα ψιλοδουλεύω από το σπίτι και λέω αργότερα να πάω καμια βόλτα jumbo και mothercare.

Kαλά χτες ήρθε ένας πιτσιρικάς στο σπίτι- ζωγράφος και καλά- που κάνει graffiti για να του δείξω τι θέλω να φτιάξω στο παιδικό δωμάτιο. Εγώ έχω επιλέξει μια εικόνα από την αλίκη στη χώρα των θαυμάτων. Μου φτιάχνει λοιπόν προσχέδια από την αλίκη στη χώρα του LSD. Τελείως jazz μιλάμε-ο άντρας μου κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό!!!!

Αnyway μίλησα και με έναν ακόμα λιγότερο ψιχεδελικό και περιμένω....

Τα δικά σας νέα?


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδιαααααα!!!!!!!! Και ειμαι ακομη εδωωωωωωωωωωω

Κιμι κι εσυ εδωωωωωωωωω?????? Τα σκασμενα τι μας κανουν.....

Αν και να σας πω μ'αρεσει η κοιλιτσα μου δεν ταλαιπωρουμαι ιδιαιτερα, ενταξει μονο οτι ειμαι αργοκινητο καραβι, αλλα θελω πολυ να δω τι φατσουλα θα χει η μπουμπου και πως θα τα βγαλουμε περα μαζι της!!!!!!!!!!!

Αλεκακι οντως εχουν εξαφανιστει πολλα κοριτσια και σιγουρα καποια εχουν γεννησει ηδη, αλλα τωρα και με την αλλαγη του φορουμ δυσκολο να μας βρουν... Για να δουμε...


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

τζια έχω τηλέφωνο κοπέλας που μου έκανε σχέδιο στον τοίχο (ζωγραφιά) από φωτο που της είχα δώσει και το έκανε καρμπόν μιλάμε. Αν το θες, να στο στείλω πμ. Μου είχε κοστίσει πριν 3 χρόνια 600 ευρώ με τα χρώματα δικά μου και ήταν πε΄ριπου 1.5 μέτρο Χ 2 μέτρα.

Ελένη εγώ την Κίμι περιμένω από στιγμή σε στιγμή.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Αλεκακι οντως εχουν εξαφανιστει πολλα κοριτσια και σιγουρα καποια εχουν γεννησει ηδη, αλλα τωρα και με την αλλαγη του φορουμ δυσκολο να μας βρουν... Για να δουμε...

Μπα όποια θέλει βρίσκει. Εγώ έκανα search κάποια ονόματα που υπάρχουν στη λίστα και δεν είναι γραμμένα πια! Αλλά άσε να γεννήσουμε όλες όσες μιλάμε και μετά στη νέα λίστα θα μπούμε όσες είμαστε στο καφε.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τζια έχω τηλέφωνο κοπέλας που μου έκανε σχέδιο στον τοίχο (ζωγραφιά) από φωτο που της είχα δώσει και το έκανε καρμπόν μιλάμε. Αν το θες, να στο στείλω πμ. Μου είχε κοστίσει πριν 3 χρόνια 600 ευρώ με τα χρώματα δικά μου και ήταν πε΄ριπου 1.5 μέτρο Χ 2 μέτρα.

Ελένη εγώ την Κίμι περιμένω από στιγμή σε στιγμή.

Τώρα διάβαζα τα χτεσινά κ να σου πώ το σκέφτηκα κ γώ.Λες να κοιμάται αφού ήταν ξύπνια μέχρι αργά.Για να δούμε...


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites

ναι η κιμι ειναι "επικινδυνη" χεχεχε

να σας πω τι αλλα γεννητουρια περιμενουμε???????? ποιες μειναμε???????

καλα λες αλεκακι, θα φτιαξουμε μετα τη λιστα....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...