Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα κανειςς,μηπως κρυωσε πουθενα??μηπως βγαινει κανα ξεχασμενο δοντι?

Μεφη που εισαι?νοιωθεις αβολα που ειμαι πολυ μικρη??δεν πειραζει,καλα να παθεις κ εσυ κ οι αλλες οι μουστογριες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλα κανειςς,μηπως κρυωσε πουθενα??μηπως βγαινει κανα ξεχασμενο δοντι?

Μεφη που εισαι?νοιωθεις αβολα που ειμαι πολυ μικρη??δεν πειραζει,καλα να παθεις κ εσυ κ οι αλλες οι μουστογριες..

Εδώ είμαι!!Προσπαθώ να ανεβάσω το αναλυτικό προγραμμα του Νηπιαγωγείου για να στο στείλω,για έχεις να ασχοληθείς με κάτι πιο κοντά στην ηλικία σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα,μαρή,πόσο χρονών παντρεύτηκες????????Ο μπαμπάς σου υπέγραψε στην εκκλησία??????

Link to comment
Share on other sites

Οι παιδίατροι λένε μπουρδες μου φαινεται! Εμένα μου ειχε πει πως χαλάει η ποιοτητα του γαλακτος! Ακουσον ακουσον! Μαριανθηηηηηη;;;;;

Από τα κοριτσακια που θηλάζουν ήρθε σε καμμία περιοδος ή οχι ακόμη;;;;

εμενα δε μου ηρθε ακομα πάντως. κι έκανα και κατι "κουτσουκελες" με τη σιγουρια οτι θηλαζω και τωρα σκεφτομαι μην τυχον και μας προκυψει κανα 2ο μπεμπονι στα καπακια. ξερω οτι ειναι λιγο απιθανο αλλα...αν σου κατσει; παντως κι εσας ακομα περιοδος ε;

αυτο για το γαλα και την ποιοτητα πρωτη φορα το ακουω και μου φαινεται ολιγον...κουλο να πω την αληθεια

για να μαθεις τι πρεπει να κανεις την πρωτη σου φορα ε???εμ σαν πρωτη φορα θα ναι απο τα ραμματα!!!!!!!:tongue::tongue:

πονεμενη ιστορια αυτη με τα ραμματα!... σας συμβαινει εσας; γιατι εγω τα χω βαλει με τη γιατρο μου οτι με παραεραψε και δεν μπορω να το ευχαριστηθω και τετοια! δυο φορες και με το ζορι ρε κοριτσια! και τη δευτερη που ηταν καλυτερα απ την 1η ομολογουμενως ειχα και λιγο αιματακι. ελπιζω την τριτη να γινει το οριστικο ξεπαρθενεμα! που καταντησα στα 31 μου...

παντως απ οσα διαβασα και ξερω απο φιλες οσες θηλαζουν εχουν μια καποια δυσκολια στο σπορ γιατι εχουν ξηροτητα αυξημενη στην περιοχη, ισως φταιει κι αυτο.

ισως βεβαια να φταιν κι οι αραχνες! τοσον καιρο θα χουν κανουν κατι ιστους ασυλληπτους, για ντοκιμαντερ του σκαι.

Μάρλεν εγω τρωω απ όλα! και φασολια και φακες και δεν ειχε προβλημα ο μικρος.

ελενη1 περαστικα στον αγορινακο σου! ως το βραδυ να χει γιανει, που λεγε κι η γιαγια μου

Αγγελικη: και μενα ξυπναει με κατι σπαραγμους κατι φορες και μου σκιζεται η ψυχη! μην αγχωνεσαι! απ οτι καταλαβα συμβαινει σε όλους ανα διαστηματα.

Α!ναι τωρα που το θυμηθηκα: χτες ρωτησα και τον παιδιατρο αν πρεπει να τον ξυπναω τα βραδια όταν κοιμαται συνεχομενα πολλες ωρες για φαϊ! και μου πε: "Γιατι τι σου φταιει το παιδι!αστο να ευχαριστηθει κι οταν ξυπνησει έννοια σου θα φαει! τα μωρα ξερουν τι θελουν και πότε! εμεις δεν ξερουμε και μπερδευουμε τα πραγματα!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με τα χιλια ζορια με δωσανε,αλλα εγω τον πηρα..καλε 19 ημουνα που παντρευτηκα...δεν ημουνα ανηλικη,εγκυος ημουναα

Τϊ να α΄παντήσω τώρα μου λές??Καλά έκανες και έκανες τα πανέμορφα μωράκια σου!!!Τουλάχιστον σπουδάζεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιριδακι μου καταρχας ηρεμησε!!!!!!!!!!! Αν εχεις αγχος το μονο που θα καταφερεις ειναι να σου μειωθει το γαλατακι σου και τοτε σιγουρα η μπουμπου σου θα ταλαιπωρηθει πολυ!!!!!!!!!!!

Αν την ταιζεις πρωτα απο το στηθος που εχει γαλατακι και μετα την βαζεις στο αλλο απλα να πιπιλαει θα επανελθει το γαλατακι σου!!!!!!!!!

το γαλα δεν ειναι πηγη που στερευει....ειναι μηχανησμος που για να λειτουργησει πρεπει να το βαλει μπρος το μωρακι σου!!!!!!!!!!

αχ πολυ μου αρεσε οπως τα ειπες θεανουλι!!!!!! ε θα το παλεψω το αποφασισα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φιλουθκια!!!!!!!

μαριανθη tnx εισαι κορυφηηηηη!!!!!!!!

με τα χιλια ζορια με δωσανε,αλλα εγω τον πηρα..καλε 19 ημουνα που παντρευτηκα...δεν ημουνα ανηλικη,εγκυος ημουναα

κι εγω το ιδιοοοοοοοο αλλα εγκυος δεν ημουνα, μας πηρε 5 χρονακια... ε ειχα και μια σχολη να τελειωσω!!! ευτυχως μου το χε "φυτεψει" η μανα μου, αν δε τελειωσω τη σχολη να μη κανω τπτ!

εμενα δε μου ηρθε ακομα πάντως. κι έκανα και κατι "κουτσουκελες" με τη σιγουρια οτι θηλαζω και τωρα σκεφτομαι μην τυχον και μας προκυψει κανα 2ο μπεμπονι στα καπακια. ξερω οτι ειναι λιγο απιθανο αλλα...αν σου κατσει; παντως κι εσας ακομα περιοδος ε;

μανουλιτα επιζω να μη μεινεις με τη σιγουρια και το 2ο μπεμπινιο στη κοιλια!!! :lol::lol: καλα δε βλεπεις που λεμε οτι οσες θηλαζουν θελει προσοχη στο... σπορ??? τι ενημερωση κανουμε? μπρικια κολλαμε????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ρε Ιριδα τα δικα σου εκατσα κ εγραψα,οτι τα ζω εγω,οικιοποιηθηκα τις εμπειριες σου.32 ειμαι,στα 27 παντρευτηκα,τον γερολαδα μου που ειναι κ 2 χρονια μικροτερος μου...αλλα το μετανοιωσα,μικροτερο επρεπε να παρω...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΩ ΜΩΡΗ ΓΙΑ 22????????????

Ε ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΠΩΠΟΣ ΣΟΥ..32 ειμαι

δε θα στο λεγα αλλα φοβαμαι τις ρουφιανες,ξερουν αυτεςςςς

Μαρή,στις δυο(στην μια που είσαι ΓΚΟΥΡΛΑ(!)) και στην άλλη στα γεννέθλια) φαίνεσαι μικρή.Στην άλλη με τον μεγάλο σου όχι και τόσο!!Απλά,ξέρω και γω τί να πιστέψω????Σιγά μην πέρασες Νομική και να το άφησες!!Τώρα ό,τι και να μου λές δεν σε πιστεύω!!Αν και έισαι μεγάλο μυαλό!!1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...