Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Υπάρχει κίνδυνος ας πούμε ο σάκος να αρχίσει να φουσκώνει ακριβώς στην τομή η οποία αν είναι πρόσφατη καταλαβαίνεις τι γίνεται :-(:sad:

Μετά μου είχε μιλήσει για μεγαλύτερη πιθανότητα πρόωρου τοκετού! Δεν θυμάμαι τώρα τι άλλα μου είχε πει! Γιατί να το διακινδυνευσεις;;;; Για να φωνάζουν όοοολοι οι γιατροί κάτι θα ξέρουν!

Πάντως άλλοι λένε 6μήνες, άλλοι 1 χρόνο, άλλοι 2 κλπ...

αααα,μαλιστα....δεν ηξερα...

Λοιπόν!!Θέλω γνώμες!!!

μια ανιψια μου τη βαφτησαν φωτεινη - ιωαννα κ τη φωναζουν τανια. εμενα μου αρεσει πολυ!

Που εισαστε βρωμες???καλα αν σας πω τι επαθα......

ωχ, πονεσα κ εγω που το διαβαζα....

Λοιπόν θα το γράψω με μεγάλα γράμματα να μην το χασει καμία:

εγω μεσα ειμαι...


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μου καλησπερα!!!

εκανα μια μερα να μπω και παλι βλεπω πολλες σελιδες homework!!!αν μπορεσω θα τις διαβασω..συγχωρεστε με αλλα ειμαι κομματια!!!χθες το απογεμα πηγαμε σε κατι κουμπαρους,αφησςμε τα μωρα στα πεθερικα μου και πηραμε μονο το στρατο..ωραια ηταν..ξεσκασα λιγο!!εστω και για 1,5 ωρα!!ο στρατος εφαγε ολες τις μαλακιες,βρηκε ευκαιρια βλεπετε..πατατακια,γλυκα,ψωμι με κασερι-κιτρινο τυρι;)-απγωτο αυτο το παλιο το θυμαστε το ψευτικο το γλυκακι??ε,ευτο....ξυπνησε το βραδυ κλαιγοντας κατα τις 2,5 οτι πονει η κοιλιτσα του..και χθες παραπονιοταν λιγο...και εκανε και 4φ κακα,κανονικα ηταν...σημερα ξυπνησαμε και μαθαμε οτι η γιαγια του λουκα πεθανε-θεος σχωρεστην-ενω ειχα ξυπνησει 4.30 να ταισω μπεμπη:(-και φυσικα απο κεινη την ωαρ δεν εχω κοιμηθει..παραλληλα ξυπνησε κι ο στρατος 7 και ειχε δεκατα 37,8!!ωχ λεω την κατσαμε...:(

εφυγε ο λουκας να παει στη γιαγια και στην κηδεια,ηρθε μια γειτονισσα να με βοηθησει που θα ελειπε η πεθερα μου και που θα ειχα τον μεγαλο ετσι μεχρι να γυρισει ο λουκας...τελικα κατα τις 12 εκανε 38,5 και του εδωσα αντιπυρετικο και ευτυχως κρατιεται απο κεινη την ωρα!!εκανε το απογεμα 2 φορες διαρροια..και συνεχως βογκαει το μωρο μου!!!ο γιατρος λεει μαλλον γαστρεντεριτιδα και προσοχη μην κολλησουν τα μωρα!!!να δουμε τι νυχτα θα περασουμε...:(:(:(ελπιζω να τη γλιτωσει χωρις αντιβιωση..ευτυχως θα ειναι κι ο λουκας εδω...

ελενη συμπασχω κι εγω μαζι σου..ελπιζω ο γιαννακης να ειναι καλα,δεν διαβασα νεοτερα...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευανθια μου μη στενοχωριεσαι καλε!!!γιατι να παρεξηγηθω!!!!????:P:p:p;)


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου καλησπερα!!!

εκανα μια μερα να μπω και παλι βλεπω πολλες σελιδες homework!!!αν μπορεσω θα τις διαβασω..συγχωρεστε με αλλα ειμαι κομματια!!!χθες το απογεμα πηγαμε σε κατι κουμπαρους,αφησςμε τα μωρα στα πεθερικα μου και πηραμε μονο το στρατο..ωραια ηταν..ξεσκασα λιγο!!εστω και για 1,5 ωρα!!ο στρατος εφαγε ολες τις μαλακιες,βρηκε ευκαιρια βλεπετε..πατατακια,γλυκα,ψωμι με κασερι-κιτρινο τυρι;)-απγωτο αυτο το παλιο το θυμαστε το ψευτικο το γλυκακι??ε,ευτο....ξυπνησε το βραδυ κλαιγοντας κατα τις 2,5 οτι πονει η κοιλιτσα του..και χθες παραπονιοταν λιγο...και εκανε και 4φ κακα,κανονικα ηταν...σημερα ξυπνησαμε και μαθαμε οτι η γιαγια του λουκα πεθανε-θεος σχωρεστην-ενω ειχα ξυπνησει 4.30 να ταισω μπεμπη:(-και φυσικα απο κεινη την ωαρ δεν εχω κοιμηθει..παραλληλα ξυπνησε κι ο στρατος 7 και ειχε δεκατα 37,8!!ωχ λεω την κατσαμε...:(

εφυγε ο λουκας να παει στη γιαγια και στην κηδεια,ηρθε μια γειτονισσα να με βοηθησει που θα ελειπε η πεθερα μου και που θα ειχα τον μεγαλο ετσι μεχρι να γυρισει ο λουκας...τελικα κατα τις 12 εκανε 38,5 και του εδωσα αντιπυρετικο και ευτυχως κρατιεται απο κεινη την ωρα!!εκανε το απογεμα 2 φορες διαρροια..και συνεχως βογκαει το μωρο μου!!!ο γιατρος λεει μαλλον γαστρεντεριτιδα και προσοχη μην κολλησουν τα μωρα!!!να δουμε τι νυχτα θα περασουμε...:(:(:(ελπιζω να τη γλιτωσει χωρις αντιβιωση..ευτυχως θα ειναι κι ο λουκας εδω...

ελενη συμπασχω κι εγω μαζι σου..ελπιζω ο γιαννακης να ειναι καλα,δεν διαβασα νεοτερα...

Ευη μου,θεός χωρέστην την γιαγιάκα/

Από αυτά που λές είναι σίγουρα γαστρεντερίτιδα,γιατί γίνεται χαμός αυτή την εποχή.Και εδώ΄σε όλα τα σχολεία έχει!Προσοχή,όσο μπορε΄΄ις βέβαια στα μπεμπάκια.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον Ελενη πως παει ο Γιαννακης??

παω να ξαναδιαβασω γιατι εχω πολλα ραμματα..

Ο "Θεός να συγχωρέσει" και εμένα!!!Τα ράμματα που λέει για μένα είναι,γιτί την σχολίασα στις φωτο της!!!!!!!!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον Ελενη πως παει ο Γιαννακης??

παω να ξαναδιαβασω γιατι εχω πολλα ραμματα..

Ολη μερα δεν εκανε πυρετο και τωρα εχει ανεβει λιγο 37,5 μου ειπε πως τον ποναγε λιγο το αυτι του ...αλλα δεν ξερω....

Αυριο που θα παω το μωρο για το εμβολιο θα την ρωτησω και αν μου πει θα τον παω,ας ελπισω πως δεν θα ανεβασει πυρετο την νυχτα...


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

000204E4.gif Αχ Αλέκα μου......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κορυφαιο μιλαμε!!!! Καλα ειμαι κοριτσακια μου. Απλα ξεφτιλιστηκα λιγο. Ευη και ελενιτσα περαστικα στα παιδακια σας!!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολη μερα δεν εκανε πυρετο και τωρα εχει ανεβει λιγο 37,5 μου ειπε πως τον ποναγε λιγο το αυτι του ...αλλα δεν ξερω....

Αυριο που θα παω το μωρο για το εμβολιο θα την ρωτησω και αν μου πει θα τον παω,ας ελπισω πως δεν θα ανεβασει πυρετο την νυχτα...

Έχει μύξες?πάντως αν παραπονέθηκε για το αυτί του,ψιλοσίγουρα είναι ωτίτιδα και καλύτερα να τον πάρεις και αυτόν μαζ΄΄ι σου στην γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κορυφαιο μιλαμε!!!! Καλα ειμαι κοριτσακια μου. Απλα ξεφτιλιστηκα λιγο. Ευη και ελενιτσα περαστικα στα παιδακια σας!!!!!

Αλέκα,κάτσε εδώ!!Μην φύγεις!!!Τώρα θα με περιλάβει η Κίμη!Θέλω συμπαράσταση!!Δεν φτάνει το δούλεμα που μου έριξε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει μύξες?πάντως αν παραπονέθηκε για το αυτί του,ψιλοσίγουρα είναι ωτίτιδα και καλύτερα να τον πάρεις και αυτόν μαζ΄΄ι σου στην γιατρό.

Δεν εχει αλλο συμπτωμα .....αυριο ειναι μονο για μωρακια και με ραντεβου γιαυτο θα την ρωτησω πρωτα και αν ειναι της τον παω στο κλεισιμο....

Αν ειναι ωτιτιδα υπαρχει περιπτωση να του περασει απο μονη της?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

yuhuuuuuuuuu!!!

βρε σουρλουλουδες δεν με λυπαστε???πφφφφφφ 8 σελιδες απο το πρωι!!!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ μου περαστικα ρε κοριτσακι μου πονας τωρα??ι μου θυμησες...απο τα πρωτα ραντεβου με τον Αντρεα 16 ετων...εχω φτιαχτει μου εχει φτιαξεθ η θεια μου(κομμωτρια)τα μαλλια μου θεικα λεμε με κατι τσιμπιδακια εχω βαλει τα μινακια μου μανεκενε σκετο!!!Εξω βρεχει καρεκλες κ χτυπαει το κουδουνι!!Ο Αντρεας που ηρθε να παρει!!!!βγαινω εξω τρεχοντας κατεβαινω τα σκαλια 5 -5 κ οπως παω να πεσω στην αγκαλια του τρωω μια σουπα κ πεφτω στον κωλο μου με δυναμη!!αλλου τα τσιμπηδακια αλλου τα μαλλια κ μουσκεμα!!!!ρομπααααααααα!!!κ να εχεις κ την συγκεκριμενη ερωτηση που γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις<<εισαι καλα??>>ναι βρε μια χαρα ενα απλο ακροβατικο σου εκανα ετσι για τσαχπινια!!!:P

ΑΣΠΑ μου σε νιωθω πρεπει να θυμασαι οταν μετακομισαμε περσυ απο Μηλο τετοιο καιρο εδω στο σπιτι μπηκανε την ωρα που κοιμομασταν κ μας πηρανε 400 ευρο κ την πιστωτικη....βεβαια μια χαρα αν σκεφτεις οτι δεν μας πηραξανε!!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...