Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ρε Ιριδα τα δικα σου εκατσα κ εγραψα,οτι τα ζω εγω,οικιοποιηθηκα τις εμπειριες σου.32 ειμαι,στα 27 παντρευτηκα,τον γερολαδα μου που ειναι κ 2 χρονια μικροτερος μου...αλλα το μετανοιωσα,μικροτερο επρεπε να παρω...

ελα ρε μαρακιιιιιιιιιιιιι

εγω 19 παντρευτηκα αλλα 24 μισο γεννησα (το μισο σου αρεσε??? :lol::lol::lol::lol::lol:)

παντως σιγα μη φαινεσαι για 30αρα!!!!!!!αληθεια για 25αρα δειχνεις!!!!!!!

μανουλιτα καλου κακου κανε κ μια εγγραφη στο καφε Νοεμβρη-Γεναρη 2010,μη το αφηνεις τελευταια στιγμη..μας πως μπορειτε κ κανετε σεξ??ελεος..

κι εγω απορω μαζι τους!!!!! κι οσο ακουω για ραψιματα και πονο το αναβαλω επ'αοριστον!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ καημενε νικο... τα νευρα του ηδη εχουν αρχισει και τσιτωνουν, αλλα δε βλεπω να ηρεμει συντομα χαχαχα


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπώ κατι πολυλογούδεςςς!!!

Αρχικά να πώ περαστικά στο Γιαννάκη της Ελένης..!!

Να συνεχίσω και να χαιρετίσω τη συμπεθέρα μου που την έχω χασει εντελώς..

Είδα ομως οτι σήμερα εμφανίστηκε επιτελους!!

Και να απαντήσω στην Αλεκα οτι η μπέμπα έ΄φτασε μέχρι 37,5 με το εμβόλιο αλλά μας ειχε αφήσει μια ωραιότατη γκρίνια και μας μείωσε λίγο την όρεξη (καλά αυτό δεν μας πειράζει και πολύ 5600 έφτασε το τρουφάκι μου).. Σχετικά αναίμακτα λοιπόν το περάσαμε.. Έφυγε κι αυτό..

Ααααα έχω να σημειώσω οτι με τη kimi ρίχνω τρελό γέλιο.. Τι όργιο εισαι εσύ μαρή???? :)

Ιριδάκι εσύ όλα καλά?

Αααα να απαντήσω επιτέλους και στην μαριάνθη οτι το μαγαζί με τις μπουμπουνιέρες και τα προσκλητήρια στο Περιστέρι λέγεται "Λενα".. Μπάινοντας μέσα ειναι σαν να μπαίνεις σε κουκλόσπιτο..

Όλο κουτάκια, φιογκάκια, πολύ ωραίο.. Είναι πίσω απο την μπουτίκ του Παναθηναικου, το ενα απο τα 2.. Ενα μικρό μαγαζάκι ειναι.. Αν πάς πες μου..

Επεξεργάστηκαν by gioulies
Link to comment
Share on other sites

γωγουλαααααααααα!!!!!!! καλα η ζουζουνα σου απλα τελεια!!!! τη βλεπω στο φατσαμπουκ

ρε 5600??????? μπραβοοοοοο

εμεις ακομα 5100....!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γωγουλαααααααααα!!!!!!! καλα η ζουζουνα σου απλα τελεια!!!! τη βλεπω στο φατσαμπουκ

ρε 5600??????? μπραβοοοοοο

εμεις ακομα 5100....!!!!!!

Είναι ζωη να χει.. :D:D

Τώρα ξεκινήσαμε τα 5 γευματα 2-3 μέρες για να δούμε αν θα το συνεχίσει.. Ευχαριστούμε και για τα καλά σου λογάκιααα..

Και σενα μια χαρουλα ειναι, μη ξεχνάς οτι της δίνω ξένο γάλα και το ξένο γάλα ειναι πιο παχυντικό (υπάρχουν και εξαιρέσεις οπως η μπουμπούκα της Θεανώς βέβαια:D)..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι έπαθες ρε Ασπουλα σήμερα? Ε μα και συ επρεπε να εισαι πιο πονηρεμένη, στην Αθήνα είσαι.. Έλα, δε πειράζει όμως, μη στεναχωριέσαι..

γωγουλα πολυ καλη η μπουμπου!!!στην πατρα να δεις κλεψιμο!1!!!!αρα δεν ειμαι και πρωταρα!αλλα μια φορα σου τυχαινει!

Link to comment
Share on other sites

Irida μια απο τα ιδια ειχαμε παει 5190 και πεσαμε στα 5050 περιπου κ τα πηρα και σταματησα θηλασμο κ το παιδι ηρεμησε...ολη μερα γκρινιαζε..θηλαζα κ γαλα 0..

μαρακι αυτο φοβαμαι κι εγω...

αλλα ακου τι κανω (και οι εναποπεινασες θηλαζουσες!!!! σα τις χελωνες καρετα καρετα θα ειμαστε :lol::lol::lol::lol:) λοιπον, τη θηλαζω και απο τα 2 και αν δω οτι εχω γαλα και απλα δε θελει αλλο οκ, αν δω ομως γκρινιαζει οτι πειναει κι εγω δεν εχω αλλο ε θα της δωσω μπουκαλι... αν και χτες που της εδινα μπουκαλι απο ανασφαλεια δικη μου δεν το θελε με τιποτα... ελπιζω μονο αν πειναει και δε θελει το μπουκαλι να μη ψοφησει της πεινας για να περιμενει ποτε θα κατεβασω εγω γαλα.... :roll::roll::roll:

Είναι ζωη να χει.. :D:D

Τώρα ξεκινήσαμε τα 5 γευματα 2-3 μέρες για να δούμε αν θα το συνεχίσει.. Ευχαριστούμε και για τα καλά σου λογάκιααα..

Και σενα μια χαρουλα ειναι, μη ξεχνάς οτι της δίνω ξένο γάλα και το ξένο γάλα ειναι πιο παχυντικό (υπάρχουν και εξαιρέσεις οπως η μπουμπούκα της Θεανώς βέβαια:D)..

ξερω ξερω κοπελα μου! μονο της θεανουλας ειναι εξαιρεση! χιχιχι


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

πληντηριο το λεει τωρα η ρουφιανα για να μην τη ματιασω???

ετσι το λεω ξερω οτι κολλησε της γκαντεμως το πληντηριο..

ασε γιατι αμα κανω οτι δεν το ξερω τη βαψαμε εδω μεσα.

Μαιρη μονο εγω δε γελασα με τη φωτο σου,γιατι τα ιδια τραβαω κ εγω..μη ξεχνας του αντρα μου ηταν η ιδεα,αυτη η φωτο που εβαλες ειναι η παρενεργειαα

αστα να πανε.....να δω τι αλλο θα τον κανω......:lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτη ειναι η κρεμα

Ιριδα ταλαιπωρηθηκα παρρρααα πολυ με μπιμπερο,για αυτο εχασε γραμμαρια,δεν ειχα κ της εδινα ξενο..αλλα ξαμε μπιμπερο,πιπιλα γαλα.τα παντα ολα,τελικα βρηκα της νουκ αυτο

http://www.nuk.de/produkte/trinksauger/teats_and_bottles.html?lang=en

τωρα πινει κ ειναι πολυ πιο χαρουμενη,εγω Ιριδα τα πιεζα και το μεν δεξι ΤΙΠΟΤΑ,το δε αριστερο απλα εβγαινε μαι σταγονα.αφου εχω 2 μερες να θηλασω κ ακομα δεν τα νοιωθω βαρια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...