Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι αυτη ειναι η κρεμα

Ιριδα ταλαιπωρηθηκα παρρρααα πολυ με μπιμπερο,για αυτο εχασε γραμμαρια,δεν ειχα κ της εδινα ξενο..αλλα ξαμε μπιμπερο,πιπιλα γαλα.τα παντα ολα,τελικα βρηκα της νουκ αυτο

http://www.nuk.de/produkte/trinksauger/teats_and_bottles.html?lang=en

τωρα πινει κ ειναι πολυ πιο χαρουμενη,εγω Ιριδα τα πιεζα και το μεν δεξι ΤΙΠΟΤΑ,το δε αριστερο απλα εβγαινε μαι σταγονα.αφου εχω 2 μερες να θηλασω κ ακομα δεν τα νοιωθω βαρια..

εμενα μαρακι αμα δε θηλασει αρκετες ωρες το βραδυ γινεται τουμπανο και πλυμμηριζω στο γαλα..... αρα ακομα εχω γαλα.... αλλα οταν θελει συχνα να φαει μεσα στη μερα το παθαινω αυτο, που ρουφαει και δε της βγαζει....

α κι εγω εχω διαφορα μπιμπερο! δεν το σκεφτηκα να τη δοκιμασω με διαφορα... τελος παντων ελπιζω να μη χρειαστω ακομα μπιμπερο... ειδομεν! σας αφηνω να κανω και καμια δουλεια! ολη μερα στο πισι ειμαι σημερα!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αντε το φαγαμε το πρωτο 24ωρο απυρετοι πάμε και για το 2ο! μακαρι να ισχυει αυτο που λετε ότι αν δεν κανει πυρετο στο πρωτο μαλλον δε θα κανει και στα άλλα!

όσο για το άλλο...

ξερω ξερω τους κινδυνους για εγκυμοσυνη και δε τον ξανακανω! αρκει να μη μου χει κατσει ηδη-του πουστη! 10 μηνες προσπαθουσαμε για τον μικρο τωρα θα κατσει στο χαβαλε! βεβαια αν εχεις τυχη διαβαινε που λενε...

βασικα ειχα κανει.... ελλειπη ενημερωση στο ταιρι μου... :rolleyes:..., ειχε μεινει στα πλεονεκτηματα του θηλασμου που του ελεγα τις προαλλες και ξεχασα να του πω ότι υπάρχει ο κινδυνος ανα πασα στιγμη να εχεις πρωτη ωορηξια. οταν του το πα ηταν κατοπιν εορτης....

τελοσπαντων! αφηστε το! το ξεχναω για να μην αγχωνομαι!

εγω κοριτσια απο γαλα ειμαι μια χαρα ευτυχως. αφου το πρωι που εχει ωρες ο μικρος να φαει τρεχουν μονα τους... τον βαζω να φαει κι αν αφησει μια στιγμουλα μετα τις πρωτες γουλιες το στοματακι του, τον καταβρεχει το βυζι σαν συντριβανι! και δωστου τσαντιλα αυτος!

ελπιζω να κρατησει η παραγωγη γιατι πραγματικα βρισκω το θηλασμο μεγαλη ευκολια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω διαβάσει αλλά από που να ξεκινήσω αθεοφοβες μου λετε;;;

Ελένη περαστικά στον πρωτότοκο. Και εγώ έχω το μεσαίο αρρωστούλι αλλά πεθερά δεν παίζει για απομόνωση, χιχιχιχι....

Ασπα ξέχνα τα λεφτά κ να το χαρείς όσο μπορείς που είσαι Αθήνα!!! Να 'ξερες πόσο σε ζηλευω.

Μαρκελλάκι τελεια η προσκληση!!! Ο μάστορας έχει σαιτ να χαζεψουμε;;;;

Αλέκα ο μπαμπάς καμαρώνει, τον συζυγο πως τον ξεγελάς;;;; Γιατί εμένα έχει γίνει τούρμπο, πότε θα μου κόψει την σύνδεση δεν ξέρω :lol::lol::lol::lol:

Ευανθία τον σφουγγαράκη θα τον μάθεις κ εσύ από την καλή κ από την αλλιώτικη που λέει κ η Μαρλέν!!!!

Κίμι κάτω τα χέρια από τα ΚΑΠΗ!:lol::lol::lol: Βρε μακάρι να φτάσουμε κ εμείς τα 80 κ να έχουμε όρεξη για εκδρομές κ πανηγύρια, που με ένα μωρό έχουμε εξαντληθεί!!! Αυτοί τι έχουν περάσει;;;

Μαρλέν θα βρω το ποστ για τις φωτό κ θα το ξαναβάλω!!!

Ιριδάκι σε είδα φευγαλέα στο φεις μπουκ! Τι κουκλίτσα είσαι εσύ βρε;;; Δείχνεις κ για ανήλικο :wink::wink::wink:

Αγγελική κ μένα έτσι κάνει για κανά 10λεπτο πριν κοιμηθεί κ μετά ξερο! Δεν παίρνει πιπίλα όμως εμένα για να νανουριστεί. Εσύ της δίνεις;;

Μέφη τα έβαλες με κοτα;;; Θα σε σκάσει απλά! Είναι κ στέκα η βρωμίτσα, χιχιχιχιχι...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας αφηνω μπας και κανω και κανα σιδερο!

εχουν μαζευτει 2 πλυντηρια δικα μας κι ενα του μωρου κι εγω καθομαι στο φορουμ η γαιδαρα!

Μια από τα ίδια , αλλά είπαμε τώρα ο συζυγος γυμνάζει το κορμί κ εγώ τα δάκτυλα!! Μόλις επιστρέψει θα το παίξω αγχωμένη πως δεν προλαβαίνω να κλ^^%&%ω!!!!:lol::lol::lol:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευανθια αυτη δεν ειναι η κρεμα?http://www.pharmacy4u.gr/product_info.php?products_id=8637

α, εδω την εχει φτηνοτερα! δεν παιζω!

εντωμεταξυ ακομα περιμενω να μου ερθουν οι κρεμες! υποτιθεται οτι θα τις εστελναν σημερα το πρωι...μηπωσ να ακυρωσω?


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΔΑΛΙΔΑ--Κίμι κάτω τα χέρια από τα ΚΑΠΗ! Βρε μακάρι να φτάσουμε κ εμείς τα 80 κ να έχουμε όρεξη για εκδρομές κ πανηγύρια, που με ένα μωρό έχουμε εξαντληθεί!!! Αυτοί τι έχουν περάσει;;;

Μη ρωτας εμενα τις μουστογριες ρωτα που θα μπουν το βραδυ κομματια απο την κουραση..και απο τις 22.00 θα πανε για νανι..ο Νικηφορος εχει βαρεθει να βαζει τη μανα του για υπνο.για τον Αγγελο δε λεω,μαζευει λεπια καθε βραδυ στο σπιτι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μη ρωτας εμενα τις μουστογριες ρωτα που θα μπουν το βραδυ κομματια απο την κουραση..και απο τις 22.00 θα πανε για νανι..ο Νικηφορος εχει βαρεθει να βαζει τη μανα του για υπνο.για τον Αγγελο δε λεω,μαζευει λεπια καθε βραδυ στο σπιτι..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ξανανιώσουν στα 80 τους αυτές αστες....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια βλεπω γεμίσατε πάλι τις σελίδες!!!!! Ο μπέμπης κοιμήθηκε εν τω μεταξύ εγω βαριέμαι να κάνω δουλειές κουράστηκα!! Εχω μια απορία λόγω καισαρικής μου είπε η γιατρός σε ένα χρόνο να κανω αν θελω πάλι παιδάκι δηλαδή πες βρε αδερφε ότι μενω νωρίτερα έγκυος τι γινετε? Καταλαβαίνω ότι πρεπει να θρέψει η τομη αλλα αν τι γίνετε προχωράμε σε άμβλωση μακρια από μας.

Την άλλη Πέμπτη θα τον βγαλω εξω επειδη όμως δεν εχω καροτσι θα τον βαλω στον μάρσιπο οποτε μια βοηθεια τι φοραμε? Εσώρουχο-φορμακι και από πανω φορμα εξοδου? Αυτά η πρεπει να βαλουμε και τιποτε άλλο? Αλεκα τι έγινε σου ηρθαν τα dvd? Η Ελένη τα πήρε.


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις Αγγελικη??πηρε 180γρ βαρος??ή εφαγε σε 4 μερες 180??

ή τρωει 600 τη μερα?ή ειμαι βλαμμενη κ δεν καταλαβα?

einai 6kila. trwei ligo 600gr ti mera alla pairnei. pire 240gr se 7 meres tin proigoumeni evdomada kai 180gr se 4 meres afti ti vdomada. tin exw aggalia gia na koimithei gi' afto grafw etsi lalakismena...


Link to comment
Share on other sites

einai 6kila. trwei ligo 600gr ti mera alla pairnei. pire 240gr se 7 meres tin proigoumeni evdomada kai 180gr se 4 meres afti ti vdomada. tin exw aggalia gia na koimithei gi' afto grafw etsi lalakismena...

Μια χαρα είναι!!!! Εμενα τρωει από 600μλ εως 850 την μερα


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια βλεπω γεμίσατε πάλι τις σελίδες!!!!! Ο μπέμπης κοιμήθηκε εν τω μεταξύ εγω βαριέμαι να κάνω δουλειές κουράστηκα!! Εχω μια απορία λόγω καισαρικής μου είπε η γιατρός σε ένα χρόνο να κανω αν θελω πάλι παιδάκι δηλαδή πες βρε αδερφε ότι μενω νωρίτερα έγκυος τι γινετε? Καταλαβαίνω ότι πρεπει να θρέψει η τομη αλλα αν τι γίνετε προχωράμε σε άμβλωση μακρια από μας.

Την άλλη Πέμπτη θα τον βγαλω εξω επειδη όμως δεν εχω καροτσι θα τον βαλω στον μάρσιπο οποτε μια βοηθεια τι φοραμε? Εσώρουχο-φορμακι και από πανω φορμα εξοδου? Αυτά η πρεπει να βαλουμε και τιποτε άλλο? Αλεκα τι έγινε σου ηρθαν τα dvd? Η Ελένη τα πήρε.

Δεν προχωράς σε άμβλωση αλλά εχει πολλόυς κινδυνους μια εγκυμοσυνη καπάκι από καισαρική! Απλά προσεχε να περασει λιγο ο καιρος!

Οταν το βγαλεις με μαρσιπο μην το ντυσεις βαρια γιατι δεν θα χωράει στον μαρσιπο κ γιατί θα ζεσταθει κ από σενα κ από το μπουφάν σου που θα το ψιλοαγκαλιάζει! Φορεσε του σιγουρα ενα βαμβακερο σκουφακι στο κεφάλι για να μην παγώσει! Αυτά κ καλή σας βολτίτσα!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...