Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

πολυ ωραιο το αρτεμις μου αρεσει παρα πολυ...εμεις λεγαμε και αριαδνη αλλα ο πατερας μου λεει οτι η αριαδνη δεν ειχε καλο τελος στη μυθολογια και να μην την βγαλουμε...προληψεις αλλα μαλον Θεοδωρα θα βγει λογω της μαμας αλλα τη μαμα μου τη φωναζουν Λολα γιατι στην Κερκυρα (καταγωγη) τις Θεοδωρες τις λενε "Λολα" ή "Ντορα" η "Ντοριτα" και το "ντοριτα" με ψηνει...δε ξερω...:rolleyes::confused:

Poli wraio to artemis!!!

Zwi na ton akous ton mpampa sou, kserei :wink:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

22 μισο,δε θελω να λεω ψεμματα

:-(:sad::-(

Εδώ είμαι!!Προσπαθώ να ανεβάσω το αναλυτικό προγραμμα του Νηπιαγωγείου για να στο στείλω,για έχεις να ασχοληθείς με κάτι πιο κοντά στην ηλικία σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα,μαρή,πόσο χρονών παντρεύτηκες????????Ο μπαμπάς σου υπέγραψε στην εκκλησία??????

xaxaxaxa!!!!!!!!!!

με τα χιλια ζορια με δωσανε,αλλα εγω τον πηρα..καλε 19 ημουνα που παντρευτηκα...δεν ημουνα ανηλικη,εγκυος ημουναα

α τί καλά!!! αυτό είνια παιδί μου, ή μικρός μικρός παντρέψου...

Μάρλεν εγω τρωω απ όλα! και φασολια και φακες και δεν ειχε προβλημα ο μικρος.

"

μη νομίζεις κ εγώ απ΄όλα έτρωγα στις προηγούμενες!! τώρα δεν ξέρω τί ευαισθησίες είναι αυτές που με πιάσανε!!!

απ΄τις βλακείες που ακούω εδώ μέσα θα το΄παθα!!!!:rolleyes:

ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΩ ΜΩΡΗ ΓΙΑ 22????????????

Ε ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΠΩΠΟΣ ΣΟΥ..32 ειμαι

δε θα στο λεγα αλλα φοβαμαι τις ρουφιανες,ξερουν αυτεςςςς

ουφ!!! ανάσανα!!!

μανουλιτα καλου κακου κανε κ μια εγγραφη στο καφε Νοεμβρη-Γεναρη 2010,μη το αφηνεις τελευταια στιγμη..μας πως μπορειτε κ κανετε σεξ??ελεος..

:lol::lol::lol:

εμενα μαρακι αμα δε θηλασει αρκετες ωρες το βραδυ γινεται τουμπανο και πλυμμηριζω στο γαλα..... αρα ακομα εχω γαλα.... αλλα οταν θελει συχνα να φαει μεσα στη μερα το παθαινω αυτο, που ρουφαει και δε της βγαζει....

α κι εγω εχω διαφορα μπιμπερο! δεν το σκεφτηκα να τη δοκιμασω με διαφορα... τελος παντων ελπιζω να μη χρειαστω ακομα μπιμπερο... ειδομεν! σας αφηνω να κανω και καμια δουλεια! ολη μερα στο πισι ειμαι σημερα!

να μην της δοκιμάσεις μπιμπερό καθόλου!!! αφού σου τρέχουν μαρή!!! κ ν΄ακούς τί σου λένε οι μεγαλύτεροι!!! :rolleyes:

Μια από τα ίδια , αλλά είπαμε τώρα ο συζυγος γυμνάζει το κορμί κ εγώ τα δάκτυλα!! Μόλις επιστρέψει θα το παίξω αγχωμένη πως δεν προλαβαίνω να κλ^^%&%ω!!!!:lol::lol::lol:

χα χα ε΄τσι κάνω κ εγώ!!!

ο Νικηφορος εχει βαρεθει να βαζει τη μανα του για υπνο.για τον Αγγελο δε λεω,μαζευει λεπια καθε βραδυ στο σπιτι..

χα χα χα!!!:lol::lol:

ε ναι τη βάζει το παιδάκι κατά τις δέκα για να είναι ξεκούρσατη στη βραδυν΄΄η βάρδια!!!!;)

γεια σας κοριτσια βλεπω γεμίσατε πάλι τις σελίδες!!!!! Ο μπέμπης κοιμήθηκε εν τω μεταξύ εγω βαριέμαι να κάνω δουλειές κουράστηκα!! Εχω μια απορία λόγω καισαρικής μου είπε η γιατρός σε ένα χρόνο να κανω αν θελω πάλι παιδάκι δηλαδή πες βρε αδερφε ότι μενω νωρίτερα έγκυος τι γινετε? Καταλαβαίνω ότι πρεπει να θρέψει η τομη αλλα αν τι γίνετε προχωράμε σε άμβλωση μακρια από μας.

άει μαρή, αμέσως άμβλωση!!! αν μείνεις ξανά να δοξολογείς κ να ευχαριστείς το μεγαλοδύναμο που στα δίνει απλόχερα!!! είδες άλλες τί τραβάνε!!!! μια φίλη μου 4 χρόνια παντρεμένη κ από μέρα σε μέρα γεννά με καισαρική το 3ο!!! όχι ότι έιναι το ιδανικό για την τομή αλλά τυχαίνει κ τελικά δεν πεθαίνεις!!!

α κ εσείς οι μικρές μη συγχύζετε τις μεγαλύτερες γιατί είμαστε επικίνδυνες!!!:eek:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

mefh dikio exeis, to exw skasei to paidaki eeee????

Δεν το έχεις σκάσει!!Απλώς το τυρρανάς λίγο απότην μεγάλη σου αγάπη και τον ακόμη πιο μεγάλο φόβο σου!!!!!!Άστο και να κλάψει και να γελάσει και να κάνει οτι γουστάρει!!!!!!!

Μαίρη,τέλειο το Άρτεμις.

Ζωή,εγώ παντα πεινάω!!Και στο κρύο και στη ζέστη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Poli wraio to artemis!!!

Zwi na ton akous ton mpampa sou, kserei :wink:

ναι βρε, κι εγω το ξερω αν θα εβγαζα αρχαιο θα την ελεγα αφροδυτη γιατι βγηκε απο την κοιλιτσα μου με καισαρικη και ο γιατρος λεει οτι ειχε σταυρωμενα τα ποδαρακια της και βγηκε με μεγαλη ευκολια σα να το περιμενε και εκλαψε κ αμεσως με το που την βγαλανε σα να ανδυθηκε δηλαδη η αλλιως αθηνα γιατι ειναι πολυ δυναμικη κ εξυπνη...αλλα τωρα που το σκεφτομαι τον πατερα μου τον λεε μιχαλη καλο θα ηταν και το μιχαελα η μικαελα η μικελα...μπα οχι...την πεθερα μου την λενε ειρηνη και παιζει σοβαρα κι αυτο..η μανα μου λεει να βγαλουμε την πεθερα κ η πεθερα να βγαλουμε τη μανα μου...μηπως να βγαλω το ονομα Λουκια που ηταν της γιαγιας μου και το προτεινε η μανα μου..να τη φωναζω λουση...μπα σαν σκυλι ακουγεται...δε ξερω εχω μπερδευτει ασε να αποφασισει ο αντρας......:confused::confused::confused::tongue::tongue:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν θα το γράψω με μεγάλα γράμματα να μην το χασει καμία:

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2 (ΜΗΠΩΣ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ) ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ;;;;;;;;;

ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ...


Link to comment
Share on other sites

Poli wraio to artemis!!!

Zwi na ton akous ton mpampa sou, kserei :wink:

και εγω το αρτεμις απο την θεα του κυνηγιου,δυναμικη!!!ετσι νομιζω οτι μου ταιριαξε απο την αρχη για την μπεμπουλα,ηθελα ενα δυναμικο ονομα:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε, κι εγω το ξερω αν θα εβγαζα αρχαιο θα την ελεγα αφροδυτη γιατι βγηκε απο την κοιλιτσα μου με καισαρικη και ο γιατρος λεει οτι ειχε σταυρωμενα τα ποδαρακια της και βγηκε με μεγαλη ευκολια σα να το περιμενε και εκλαψε κ αμεσως με το που την βγαλανε σα να ανδυθηκε δηλαδη η αλλιως αθηνα γιατι ειναι πολυ δυναμικη κ εξυπνη...αλλα τωρα που το σκεφτομαι τον πατερα μου τον λεε μιχαλη καλο θα ηταν και το μιχαελα η μικαελα η μικελα...μπα οχι...την πεθερα μου την λενε ειρηνη και παιζει σοβαρα κι αυτο..η μανα μου λεει να βγαλουμε την πεθερα κ η πεθερα να βγαλουμε τη μανα μου...μηπως να βγαλω το ονομα Λουκια που ηταν της γιαγιας μου και το προτεινε η μανα μου..να τη φωναζω λουση...μπα σαν σκυλι ακουγεται...δε ξερω εχω μπερδευτει ασε να αποφασισει ο αντρας......:confused::confused::confused::tongue::tongue:

Εμένα μου αρέσουν τα αυστηρά ονόματα. Τι λες για το Αντιγόνη;;;; Το Αθηνά το λατρεύω... Και το Μιχαέλα

Τα εβραϊκά σου λένε κάτι;;;; Το Ρεβέκκα;;;; Το Ρεγγίνα;;;;


Link to comment
Share on other sites

ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ, ΜΕΦΗ και όποια άλλη κοπελίτσα δεν τα καταφέρνει βρήκα κ άλλο:

Κάνεις αντίγραφα τις φωτό που θέλεις να ανεβάσεις. Μετα στα αντίγραφα κάνεις άνοιγμα με πρόγραμμα προβολής εικόνων κ φαξ των windows, πας κάτω δεξιά κ πατάς το κουμπάκι ανάμεσα στην δισκέτα κ στο ερωτηματικό, κ σε βγάζει σε πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας.

Κάπου θα έχει edit ή tools. Το πατάς. Διαλέγεις το resize και βάζεις όπου σου λέει pixel dimension 600 Χ 600 το πολύ για να τις πάρει. Αποθήκευση κ μετά έρχεσαι στο πάρεντς κ τις κάνεις upload!

Marlen το βρήκα!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω το αρτεμις απο την θεα του κυνηγιου,δυναμικη!!!ετσι νομιζω οτι μου ταιριαξε απο την αρχη για την μπεμπουλα,ηθελα ενα δυναμικο ονομα:D

Είναι από τα αγαπημένα μου... Είχε και αυτή μια αυστηρότητα, δεν την είχε δει κανείς γυμνή και ένας που το κανε... τον έφαγε η μαρμάγγα (να το πεις στον πατέρα αυτο, θα χαρεί :wink:)


Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πάω για τσιγάρο και ύπνο... Μη γεμίσετε πάλι 17000000 σελίδες γιατί θα χω αγκαλιές πάλι αύριο με τη Σαββίνα και δεν προκάμω να διαβάσω.

ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ!!!! ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΛΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΞΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!


Link to comment
Share on other sites

Αχ ωραία ηρεμήσατε πάλι! Εκανα την μελέτη μου, είδα τις φωτο κ τώρα πάω για ξεβρώμισμα!!!

Αλέκα πως τα πας;; Συνήλθες από το σοκ;;

Να πάω και γω να πλύνω τα παιδάκια μου και επιστρέφω!Αντε καλέ που είστε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...