Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

einai 6kila. trwei ligo 600gr ti mera alla pairnei. pire 240gr se 7 meres tin proigoumeni evdomada kai 180gr se 4 meres afti ti vdomada. tin exw aggalia gia na koimithei gi' afto grafw etsi lalakismena...

Ρε,Αγγελική εσύ είσαι χειρότερη από μένα!!!Προφανώς αυτό που τρώνε τις φτάνει.

Ελένη26,εγώ θα έβαζα συν ένα ζακετάκι από μέσα με αυτά που έιπες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ελενη, βαλε του κ φορμακι, οχι μονο εσωρουχο, γιατι αν μετα πας σε κλειστο χωρο του βγαζεις τη φορμα κ αν θες κρατα κ ενα ζακετακι. η φορμα ειναι για πολυ κρυο κ για εξω. εγω οταν του τη βαζω ειναι σαν ανθρωπακι της michelen!(αν το γραφω σωστα) αλλιως βαλτου φορμακι χοντρο κ μπουφανακι κ οπωσδηποτε σκουφακι.

δαλιδα προχθες γεννησε μια ξαδερφη κ η πρωτη της κορουλα ειναι 14 μηνων! δηλ εμεινε εγκυος μετα απο 5 μηνες κ με καισαρικη τα εκανε κ τα 2. κ η κουμπαρα μου παλι ετσι. δηλ τι κινδυνοι υπαρχουν? κ μενα ετσι μου ειπε ο γιατρος αλλα δε καταλαβα γιατι?

καλε τι βροχη ειναι αυτη?


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

δαλιδα προχθες γεννησε μια ξαδερφη κ η πρωτη της κορουλα ειναι 14 μηνων! δηλ εμεινε εγκυος μετα απο 5 μηνες κ με καισαρικη τα εκανε κ τα 2. κ η κουμπαρα μου παλι ετσι. δηλ τι κινδυνοι υπαρχουν? κ μενα ετσι μου ειπε ο γιατρος αλλα δε καταλαβα γιατι?

Υπάρχει κίνδυνος ας πούμε ο σάκος να αρχίσει να φουσκώνει ακριβώς στην τομή η οποία αν είναι πρόσφατη καταλαβαίνεις τι γίνεται :-(:sad:

Μετά μου είχε μιλήσει για μεγαλύτερη πιθανότητα πρόωρου τοκετού! Δεν θυμάμαι τώρα τι άλλα μου είχε πει! Γιατί να το διακινδυνευσεις;;;; Για να φωνάζουν όοοολοι οι γιατροί κάτι θα ξέρουν!

Πάντως άλλοι λένε 6μήνες, άλλοι 1 χρόνο, άλλοι 2 κλπ...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Akoma aggalia!!!! Koritsia afto to klamma egw lew pws einai nevrologiki ekseliksi!!! Tis perase kai exei olo xares kai panigiria kai omilies einai i prwti fora pou einai ksipnia panw apo 2 wres

μου φαινεται ειναι με τις μερες τους.....και εμενα ετσι ειναι ειδικα ο μπεμπης,την μια μερα γκρινια για ωρες....και την αλλη κοιμαται για ωρες.....δεν ξερω μηπως ειναι η ηλικια???


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μου φαινεται ειναι με τις μερες τους.....και εμενα ετσι ειναι ειδικα ο μπεμπης,την μια μερα γκρινια για ωρες....και την αλλη κοιμαται για ωρες.....δεν ξερω μηπως ειναι η ηλικια???

Μήπως όμως?????Βρε μια σταλιά μωράκια έιναι και αυτά!!Και πιστέψτε με τα ΄δυσκολα δεν έχουν έρθει ακόμη!!!Κάντε υπομονή!!!!

Λοιπόν!!Θέλω γνώμες!!!Εγώ την μπουμπού θα την βαφτίσω ή Σουλτάνα(της μαμάς μου) και θα την φώνάζω Ανα ή Τάνια ή Φωτεινή(του μπαμπά μου)Εγώ ,αν και ξέρω οτι το πρώτο είναι χάλια όνομα,το προτιμώ,γατί έτσι έχουμε βαφτίσει την ανηψιά μου που της έχω τρομερή αδυναμία και την φωνάζουμε Άνα.Όλοι οι οι υπόλοιποι όμως μου λένε οτι όταν μεγαλώσει το παιδί θα με βρίζει για το όνομα που του έδωσα!!!

Εσείς τί λέτε????

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όμως?????Βρε μια σταλιά μωράκια έιναι και αυτά!!Και πιστέψτε με τα ΄δυσκολα δεν έχουν έρθει ακόμη!!!Κάντε υπομονή!!!!

Λοιπόν!!Θέλω γνώμες!!!Εγώ την μπουμπού θα την βαφτίσω ή Σουλτάνα(της μαμάς μου) και θα την φώνάζω Ανα ή Τάνια ή Φωτεινή(του μπαμπά μου)Εγώ ,αν και ξέρω οτι το πρώτο είναι χάλια όνομα,το προτιμώ,γατί έτσι έχουμε βαφτίσει την ανηψιά μου που της έχω τρομερή αδυναμία και την φωνάζουμε Άνα.Όλοι οι οι υπόλοιποι όμως μου λένε οτι όταν μεγαλώσει το παιδί θα με βρίζει για το όνομα που του έδωσα!!!

Εσείς τί λέτε????

Παίζει κ αυτό! Αλλά αφού ήδη την έχετε βγάλει μια φορά γιατί δεν βγάζεις κ τον μπαμπά σου;

Πάντως εγώ θα προτιμούσα να με έβγαζαν Σουλτάνα από ένα πολύ συνηθισμένο, πχ Μαρία, Ελένη....


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που εισαστε βρωμες???καλα αν σας πω τι επαθα...βγαινω απο δικηγορικο γραφειο κοντα στη Σωτηρος στον Πειραια. Στο τηλεφωνο η μανα μου με πρηζει που εχω αργησει (5.30), διπλα ο πατερας μου με πρηζει για ενα χαρτι που θελει να βρω...ο δρομος πλακωστροτος, ψιλοβρεχει, απεναντι ενα ζευγαρακι που ρομανζαρουν....κανω ενα βημα, γλυστραω...παιρνω δθο πλακες στυλ πατιναζ και ΝΤΟΥΥΥΥΠ εσκασα με τη μουρη κατω σερνοντας το δυσμοιρο κορμι μου στο πακοστρωτο ΡΕΖΙΛΙ σας λεω...

Πεσμενη κατβ ακουω απο το κινητο 'αλεκααα? αλεκααα?' η μανα μου, ο πατερας μου με κοιταζε αποχαυνωμενος...το ζευγαρακι ειχα χασει και τη μιλια τους και την ορεξη του... αυτα! Παλαμες, γονατα = off

με τα χιλια ζορια με δωσανε,αλλα εγω τον πηρα..καλε 19 ημουνα που παντρευτηκα...δεν ημουνα ανηλικη,εγκυος ημουναα
:confused::confused:
οχι ειχα περασει νομικη αλλα τα παρατησα,στραβωθηκα κ παντρευτηκα.?
:confused::confused::confused::confused:

Αλέκα ο μπαμπάς καμαρώνει, τον συζυγο πως τον ξεγελάς;;;; Γιατί εμένα έχει γίνει τούρμπο, πότε θα μου κόψει την σύνδεση δεν ξέρω :lol::lol::lol::lol:.

δεν σηκωνω εγω απο αυτα...ειμαι πολυ σκυλα ;)

Μη ρωτας εμενα τις μουστογριες ρωτα που θα μπουν το βραδυ κομματια απο την κουραση..και απο τις 22.00 θα πανε για νανι..ο Νικηφορος εχει βαρεθει να βαζει τη μανα του για υπνο.για τον Αγγελο δε λεω,μαζευει λεπια καθε βραδυ στο σπιτι..

:lol::lol::lol::lol: με εφαγες μαρη βρωμα...με φαγατε και σκοτωθηκα...
Αλεκα τι έγινε σου ηρθαν τα dvd? Η Ελένη τα πήρε.
ελενιτσα μου τα πηραμε, χιλια ευχαριστω. Απλα δεν τα ειδα ακομη...όλη μερα στο νετ...καταλαβαινεις. Κοιτα καλο θα ηταν να μη μεινεις αμεσως εγκυος αλλα αν μεινεις δεν κανεις αμβλωση...ξερω περιπτωσεις αμεσης εγκυμοσυνης και όλα ηταν μια χαρα

Λοιπόν!!Θέλω γνώμες!!!Εγώ την μπουμπού θα την βαφτίσω ή Σουλτάνα(της μαμάς μου) και θα την φώνάζω Ανα ή Τάνια ή Φωτεινή(του μπαμπά μου)Εγώ ,αν και ξέρω οτι το πρώτο είναι χάλια όνομα,το προτιμώ,γατί έτσι έχουμε βαφτίσει την ανηψιά μου που της έχω τρομερή αδυναμία και την φωνάζουμε Άνα.Όλοι οι οι υπόλοιποι όμως μου λένε οτι όταν μεγαλώσει το παιδί θα με βρίζει για το όνομα που του έδωσα!!!

Εσείς τί λέτε????

Σουλτανα??:(...Φωτεινη? ...βρες καποιο ουδετερο βρε....

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όμως?????Βρε μια σταλιά μωράκια έιναι και αυτά!!Και πιστέψτε με τα ΄δυσκολα δεν έχουν έρθει ακόμη!!!Κάντε υπομονή!!!!

Λοιπόν!!Θέλω γνώμες!!!Εγώ την μπουμπού θα την βαφτίσω ή Σουλτάνα(της μαμάς μου) και θα την φώνάζω Ανα ή Τάνια ή Φωτεινή(του μπαμπά μου)Εγώ ,αν και ξέρω οτι το πρώτο είναι χάλια όνομα,το προτιμώ,γατί έτσι έχουμε βαφτίσει την ανηψιά μου που της έχω τρομερή αδυναμία και την φωνάζουμε Άνα.Όλοι οι οι υπόλοιποι όμως μου λένε οτι όταν μεγαλώσει το παιδί θα με βρίζει για το όνομα που του έδωσα!!!

Εσείς τί λέτε????

αχ λυπαμαι που θα το πω αλλα θα σε βριζει....σουλτανα?????γιατι κοπελα μου τι σου εκανε το παιδι???βγαζαν οι παλιοι καποια ονοματα χαλια εμεις γιατι να τα συνεχισουμε?εμενα την πεθερα ανθουλα....ε δεν το βγαζω,τι μου φταιει η μπεμπουλα?καλυτερο ειναι το φωτεινη αν πρεπει ενα απο τα δυο,αλλιως γιατι δεν βγαζεις ενα αλλο να μπει και ενα καινουργιο ονομα στην οικογενεια?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Που εισαστε βρωμες???καλα αν σας πω τι επαθα...βγαινω απο δικηγορικο γραφειο κοντα στη Σωτηρος στον Πειραια. Στο τηλεφωνο η μανα μου με πρηζει που εχω αργησει (5.30), διπλα ο πατερας μου με πρηζει για ενα χαρτι που θελει να βρω...ο δρομος πλακωστροτος, ψιλοβρεχει, απεναντι ενα ζευγαρακι που ρομανζαρουν....κανω ενα βημα, γλυστραω...παιρνω δθο πλακες στυλ πατιναζ και ΝΤΟΥΥΥΥΠ εσκασα με τη μουρη κατω σερνοντας το δυσμοιρο κορμι μου στο πακοστρωτο ΡΕΖΙΛΙ σας λεω...

Πεσμενη κατβ ακουω απο το κινητο 'αλεκααα? αλεκααα?' η μανα μου, ο πατερας μου με κοιταζε αποχαυνωμενος...το ζευγαρακι ειχα χασει και τη μιλια τους και την ορεξη του... αυτα! Παλαμες, γονατα = off

:confused::confused:

:confused::confused:

αμαν βρε αλεκα μου?χτυπησε πολυ?γδαρθηκαν φανταζομαι ε?ελπιζω να μην χτυπησες το προσωπο.περαστικα!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...