Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8Α ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΩ... ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΧΤΕΣ ΝΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΨΟΦΟΛΟΓΑΓΑ ΑΠΟ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ... ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΑΠΛΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΕ.. ΑΜΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΤΑΙΩ? ΕΛΕΟΣ! ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλε η dimitra θα βγειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....καλε και τα παιδια?????????????

καλο μαθημα Δημητρουλι!!!!!!!!

χαχαχαχα τα κρατησε ο αντρας μου!επιτελους εμεινα ΜΟΝΗ ΜΟΥ για 1 ωρα.δηλαδη τι μονη μου ο δασκαλος ειναι πολυ σπασικλας:twisted::twisted::twisted: τωρα παλι σπιτι με τις γκρινιες.ειδικα ο μικρος εχει ξεφυγει τελειως:twisted: θα το πνιξω σας λεω.εδω κ 1 μηνα περιπου γκρινιαζει ολη μερα ΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.τον λογο δε το ξερεις απλα γυρναει απο δωματιο σε δωματιο κ κλαιει.μια θελει να παιξει με την καινουρια καμερα.την αλλη θελει να παιξει με το λαπτοπ.την αλλη θελει να αλλαξω 70 φορες μπαταριες σε ενα αυτοκινητακι.γενικα θελει πραγματα που δε γινονται με τιποτα.ενα θα σας πω για τα τερατα μου.πηρα καινουρια τραπεζαρια πριν 2 μηνες.σκουρο καφε χρωμα ΤΕΛΕΙΑ.και πριν μια ωρα εκει που ταιζα τη μπεμπα ακουω ''κρατς κρατς κρατς'' τι σκατα ειναι λεω.σηκωνομαι κ τι να δω.πηραν στυλους και χαραξανε ΟΛΟ το τραπεζι απο πανω ως κατω μα ΟΛΟ.εγινα τουρμπο:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ποιος ειδε τον χαρο κ δε φοβηθηκε:evil::evil::evil::evil: ακομα κλαινε απο εκεινη την ωρα.ουτε που με νοιαζει πλεον μου εχουν σπασει τα νευρα:evil: πριν 3 μηνες βαψαμε παλι ολο το σπιτι κ παλι γεματο ζωγραφιες ειναι.πηγε κ ζωγραφισε κ στο κρεβατι της κιολας η αλλη.καλα που κρατηθηκα κ δε πηρα ακομα καινουριο σαλονι.θα μου το γ....:evil::evil::evil:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ:evil::evil::evil::evil: 700ευρω τραπεζαρια 2 μηνων που την ειδα στην ελλαδα στα 1300.εδω ειναι πιο φθηνα.ΠΑΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δημητρα μην σκας.. σκεψου οτι εσενα την τραπεζαρια σου τουλαχιστον στην κατεστρεψαν παιδακια που ΔΕΝ εχουν συναισθηση του τι σημαινει τραπεζαρια μπλα μπλα μπλα.. εμενα που την τραπεζαρια την καταστρεφει αργα και σταθερα ο αντρας μου επειδη ΕΠΙΜΕΝΕΙ να απιθωνει εκει πανω το κρανος της μηχανης του? τι να πω?

ουφφφ ουφφφ ουφφφφ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

οχου τωρα διαβασα ολο το ποστ σου.. ελα ρε μαναρακι μου μην σκας τωρα για βλακειες.. επιπλα ειναι να πανε να γαμη8ουνε στην τελικη.. ελα μην τα μαλώνεις για 5 καρεκλες και δυο κρεβατια.. σε νιώθω αλλά άραξε κ εσυ πουλάκι μου... πράγματα ειναι να πανε στο διαολο σητν τελικη


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ειχα τραπεζομαντηλο αλλα το τραβηξανε.

μαρα ξερεις τι ειναι?δεν ειναι να πεις εγινε μια φορα αντε 2 αντε 3!!!γινεται συνεχεια!!!σχεδον καθε μερα θα σπασουν κατι η θα βαψουν πανω σε κατι.επισης ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ πανω απο 10 φορες θα μαλωσουν.πριν κανενα τεταρτο πηγε ο αλεξ κ πατησε πανω στο κεφαλι του μωρου!!ευτυχως ημουν διπλα κ τον τραβηξα αποτομα αλλα επεσε κατω κ αρχισε το κλαμα!!πειτε μου τι να κανω τα εχω παιξει τελειως.για να σας δωσω ενα γενικο πλανο.η ραφαελα ειναι αυτη που εχεις τις ιδεες κ ο αλεξ τις υλοποιει!!!

πχ ραφαελα... '' παμε να βαψουμε στον τοιχο΄΄΄τρεχει ο αλλος κ κανει τον τοιχο Μ@@νι κ η αλλη απο διπλα βαφει αλλα στα μουλωχτα!!!!χτες ο αλεξ κοπανισε την ραφαελα στο κεφαλι με ενα πιανακι.αυτη του εδωσε μια σφαλιαρα κ στο τελος κλαιγανε κ τα 2 μαζι.θα παρω λεξοτανιλ λεμε


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

den 8a pareis tipota kalo moy.. Προσπαθω να μπω στη θεση σου και να σε καταναοησω αλλα οκ..ειμαι εξω απο τον χορό και θα πω πολλά τραγουδια.. μηπως να τα εστελνεσ σε κανεναν παιδικο εστω για λιγες ώρες για να ηρεμεις κ εσυ λιγο? ισως με τα αλλα παιδακια να γουσταρουν κ εκεινα πιο πολυ.. ισως και να βαριουνται καθε μερα παρεαουλα.. τι να πω


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


den 8a pareis tipota kalo moy.. Προσπαθω να μπω στη θεση σου και να σε καταναοησω αλλα οκ..ειμαι εξω απο τον χορό και θα πω πολλά τραγουδια.. μηπως να τα εστελνεσ σε κανεναν παιδικο εστω για λιγες ώρες για να ηρεμεις κ εσυ λιγο? ισως με τα αλλα παιδακια να γουσταρουν κ εκεινα πιο πολυ.. ισως και να βαριουνται καθε μερα παρεαουλα.. τι να πω

η ραφαελα παει παιδικο απο 2.5 ετων απλα σημερα; δε πηγε ουτε αυριο θα παει γιατι ειναι με γριπη.τον αλεξ τον εστειλα τον αυγουστο του 2010 πηγε ενα μηνα αλλα εκλαιγε με τις ωρες.στις πρωτες 15 μερες ηταν μια χαρα μετα αρχισε τα οργανα γιατι τον χτυπησαν 2 παιδια(πολυ ασχημα) κ επι ενα μηνα εκλαιγε κ χτυπιοταν κ οι δασκαλες με εμμεσο τροπο μου ειπαν οτι δε γινεται αλλο κ να παει του χρονου(δηλαδη σε 7 μηνες απο τωρα) μου ειπαν δηλαδη ''δε σταματαει με τιποτα κ τα παιδια εχουν κλειστα τα αυτια τους ολη μερα'' οποτε πηγαινα να τον παρω τον εβρισκα η να κλαιει στην αγκαλια καποιας δασκαλας κ να ειναι μουσκεμα στον ιδρωτα η να καθεται μονος (ενω ολα τα αλλα παιδια ηταν μαζεμενα αλλου) σε ενα καρεκλακι να κοιταει το κενο κ μολιε με εβλεπε ετρεχε πανω μου με τρομο σα να λεει ''μη με ξαναφησεις εδω!!!΄΄ κ τελικα τον σταματησα.

η ραφαελα παει 9 το πρωι με 3 το μεσημερι


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

οιμεεεεεεεε αυτο λεω κ γωωωωω!!!ευτυχως η μπεμπα ειναι το πιο ησυχο μωρο εβερ!!!με λυπηθηκε ο θεουλης!!!χτες κοιμοταν απο τις 4 το μεσημερι μεχρι τις 11 το βραδυ σερι.την ταιζα ενω κοιμοταν γιατι δε ξυπνουσε.στις 11 το βραδυ που ξυπνησε εφαγε παλι κ ξανακοιμηθηκε μετα απο 1 ωρα στις 12 το βραδυ δηλαδη κ ξυπνησε στις 11.30 το πρωι!συνολο δηλαδη σχεδον 20 ωρες σερι με 1 ωρα διαλειμμα.ολες αυτες τις ωρες εκτος απο μια φορα ετρωγε ενω κοιμοταν.κ τωρα παλι κοιμαται ουτε 2 ωρες δεν ειχε που ξυπνησε.

ευτυχωωωως γιατι αν ηταν μεσα στην γκρινια κ στους κολικους τοτε οντως δε τα γλυτωνα τα λεξοτανιλ.μονο αυτη δε περασε κολικους.ο αλεξ κ η ραφαελα μεχρι 3 μηνων ειχαν κολικους κ κοιμομουν απο 1 εως 3 ωρες το 24ωρο!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

koritsi σορυ που στο λεω ετσι στεγνα αλλά χρειαζεσαι βοήθεια.. χτες κιόλας! κατσε να σκεφτουμε τι μπορει να γινει..μαμα? πε8ερα? νταντα για ορισμενες ωρες?

α δε χρειαζεται να λες σορρυ το ξερω αυτο!μαμα=ελλαδα πεθερα=ελλαδα(καλυτερα:twisted:) αδερφος= ελλαδα κ γενικα ολοι ειναι ελλαδα:rolleyes: μονο μια θεια εχω εδω(πρωτη ξαδερφη του μπαμπα μου)αλλα δουλευει καθημερινες απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 4 το απογευμα κ μετα παει σε αλλη δουλεια απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 8 το βραδυ!! και ΣΚ δουλευει παλι 5-6 ωρες οποτε δε παιζει.

οσο για νταντα:rolleyes: ναι το εχω ψαξει ΑΛΛΑ.εδω οι τιμες δεν ειναι οπως στην ελλαδα.αν θελω σοβαρη νταντα παει γυρω στα 20 ευρω η ωρα.αλλιως με 10 ευρω την ωρα εχει 16χρονα και 17χρονα.τα οποια τι να τα κανω?να προσεχω κ αυτα?απαπαπα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...