Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

περαστικα της Σμουτσακι .

Φιφι μου , εγω ξερω οτι τα αγορακια αργουν να κλοτσησουν σε σχεση με τα κοριτσια .Οποτε περιμενε κανα δυο βδομαδουλες οπως λεει η Δημητρα .

Δημητρα εννοειται οτι οταν ερθεις και εσυ θα βρεθουμε !!!!!

Η μικρη σημερα αν και κοιμηθηκε κατα τις 12 ξυπνησε στις 11 :rolleyes: χαρηκαμε πρωινο :cool: .

Εν το μεταξυ εχει πολυ πλακα , οπου παμε οπου ακουσει μουσικη χορευει , πολυ χαιρομαι που εχει μουσικο αυτι


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ....

τι κανετε???παλι ξενυχτησατε???βρε αμα δεν κατσει η Rose με την marsolan εσεις το παλευετε μεχρι τι 12....εδω μιλαμε για 3 με 4 !!!!!!!!!!!!

μεγαλες ωρες....απορω πως την παλευεται το πρωι!!!!!!!!!!!!!!!

Βανιλιτασα...πεστο ψεματα,χαχα!!

Βασικα αν ξυπνας στις 11 το πρωι και κοιμασαι και καμια 1-1.30 ωρα το απογευμα πως να σε παρει ο υπνος το βραδυ???Ασε που ειναι απο τις λιγες ωρες που μπορω να ασχοληθω με ανεση γιατι ολοι κοιμουνται...

Παντως ομολογουμενως το πολυ μεχρι 3 εχουμε μιλησει...μετα θελω δεν θελω κλεινουν τα ματια γιατι πρεπει να συμπηρωθει το 8ωρο υπνου.

Να πως αντεχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει ρινιτιδα και ελαφρια ωτιτιδα ειπε ο παιδιατρος. γ@μω τα αυτια της πια. απο περσυ τη χτυπησε εκει και ταλαιπωρειται συνεχως

Περαστικα στο Ιλιανακι!!

Σμουτσ..μην το σκεφτεσαι καν....να ειναι καλα το παιδι κι ολα τα αλλα βρισκονται!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

alooooooooooo! ειμαι σε δημιουργικο οιστρο!

σμουτσιδου.. περαστικα στο ιλιανουσκι!

φιφονια! ολα καλα 8α πανε μπεμπαμ αντε με το καλό

φαιρουλα.. εννοεοται πως μετα το τρικυκλο 8α σκασει bmw Μηχανούλα!

υπολοιπες υπάρξεις: φιλααααααααακιααααα τι κανετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου, τρέχω τις τελευταίες μέρες και δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά.

Φίφη μου εγώ τον Αντωνέλο τον κατάλαβα πρώτη φορά όταν ήμουν 20 εβδομάδων μπορεί και λίγο παραπάνω. Δεν ξέρω αν φταίει το ότι ήταν αγόρι ή εγώ άπειρη δεν καταλάβαινα στην αρχή.

Τι κάνετε άλλο κοριτσάκια μου ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα .

Πως παει ? ετοιμαζεσαι για δουλεια?

Ψιλοβαρεθηκα σπιτι με το εξαμηνο , αν και θα μου λειψει αυτο το καθισιο


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι άστα, η κοπέλα που ήταν μαζί μου φεύγει και μπορεί να ξεκινήσω μια εβδομάδα νωρίτερα. τα έχω πάρει άστα θα μου φορτωθεί διπλή δουλειά και φοβάμαι μην μου αλλάξει και το ωράριο.

αλλά δεν θέλω να το σκέφτομαι από τώρα


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπες.. εγω πιστευω οτι σιγα σιγα 8α δειτε..8α σας αρέσει να πηγαινετε στη δουλειά.. στην αρχη το μυαλό σας 7α ειθναι στο μεπμπε αλλά μετά 8α γουσταρετε να ειστε ολη μερα σχεδον με ενηλικες :P


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...