Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

χοχοχο, η Dr. Dimitra και η βοηθός της, νομίζω έτσι λεγομασταν ε?

φιφακι μου γλυκο αντε να σε γνωρισουμε.

Κοριτσια η μικρη ανεβασε πυρετο σημερα. Με πηραν απο το σταθμο, ελπιζω να τα καταφερω να ερθω στη συναντηση.

περαστικα στην Ιλιανιτσα!τι εχει το γλυκουλινι?ισως κολλησε απο κανενα παιδακι.τα εχουν αυτα οι βρεφικοι-παιδικοι γενικως.

αντε πες μας νεα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ετσι να μου δινεται κουραγιο γιατι εγω την επομενη τριτη ξεκιναω και μου φαινεται βουνο....απο το τι ωρα θα ξυπναω,τι ωρα θα θηλαζω τον μικρο,πως θα τον πηγαινω στους γονεις,τι πραγματα χρειαζεται μαζι του,πως θα τον ξαναπαιρνω.....και το ποσο θα μου λειπει.....

πως θα μπω σε προγραμμα???πως θα τα προλαβαινω ολα????


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

letaki παρε αποφαση οτι θα γινεις χιλια κομματια. Δυστυχώς.

Θα μπεις και σε προγραμμα ομως και τους ρυθμούς σου θα βρεις. απλα μην περιμενεις οτι αυτο θα γινει απο την πρωτη μερα.

Για το θεμα μετακινησης σε γονεις, θα πρεπει να αφησεις καποια πραγματα να υπαρχουν μονιμα κι εκει κι εδω. Ο θηλασμος σιγα σιγα θα μειωθεί στα 2 γευματα αν κρινω απο την ηλικια του μωρου σου. Θα τον θηλαζεις το πρωι πριν φυγεις και οταν ξαναγυρνας πια θα ειστε ελευθεροι να θηλασει οσο θελει.

Το πως θα τον πηγαινεις, τι εννοεις? οτι δεν εχεις τρόπο? ή πως θα διανύεις αυτή την απόσταση με το αυτοκίνητο και ποση ωρα θα σου παιρνει.

Μην ανησυχεις, λύσεις βρίσκονται για όλα, καλή θεληση να υπαρχει.

Το για το ποσο θα σου λειπει, ειναι θεμα ημερων να το ξεπερασεις (αν κρινω απο μενα), μετά απο λίγο καιρο ούτε που τη σκεφτομουν μεσα στο 8ωρο.

Μην ανησυχεις, ολα γινονται


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και αυτο το πρωινο βρε κοριτσια δεν παλευεται , με καλομαθε και η κορη μου που κοιμαται ως τις 10 , θα μου κακοφανει αλλα ναι θελω να γυρισω να ξεφυγω λιγο απο την κλεισουρα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα ......

καλα ξυπνητουριααααααααααααα:tongue::tongue::tongue:

αχ fairaki μου και γω θελω να γυρισω στην δουλεια αλλα σκεφτομαι πολυ το μωρουλι μου μωλε!!!το ξερω η αρχη θα ειναι κομματι δυσκολο αλλα οπως ειπε και η Γιωτα μετα ολα περνουν το δρομο τους!!!

εσενα ποιος θα την κρατησει την μικρη???η θα την πας παιδικο???

rose μου γλυκια....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ - ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!οτι επιθυμεις σου ευχομαι και συντομα και με μια κορουλα.....φιλακια στα μαγουλακια του Αντωνελου!!!;)


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

ροζακι χρονια πολλαααααα φευγω παω για μαθημαοδηγησης να παρω επιτελους το διπλωμα.τοσα χρονια δεν πηγα να κανω μαθηματα γιατι φοβαμαιιιιιιιιιιιιιι:oops::oops::oops::oops:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Rose μου πολυχρονη , σου ευχομαι ευτυχια και υγεια και να εισαι παντα με το χαμογελο .Φιλακια

Καλημερα κοριτσια ...καμια για καφε πρωινο??

Βανιλιτσα μου θα μου την κρατησει η πεθερα μου μενει κοντα στην δουλεια μου .

Εσενα ποιος θα στον κρατησει? πηρες εξαμηνο δεν θυμαμαι?

Δεν μετανιωσα ουτε στιγμη που εμεινα μεσα αν και με κουρασε λιγο , αλλα και μονο που βλεπω την μικρη να εχει διαμορφωσει σχεδον το δικο μου χαρακτηρα και στυλ ΄...λιωνωωωω!!!


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Rose μου πολυχρονη , σου ευχομαι ευτυχια και υγεια και να εισαι παντα με το χαμογελο .Φιλακια

Καλημερα κοριτσια ...καμια για καφε πρωινο??

Βανιλιτσα μου θα μου την κρατησει η πεθερα μου μενει κοντα στην δουλεια μου .

Εσενα ποιος θα στον κρατησει? πηρες εξαμηνο δεν θυμαμαι?

Δεν μετανιωσα ουτε στιγμη που εμεινα μεσα αν και με κουρασε λιγο , αλλα και μονο που βλεπω την μικρη να εχει διαμορφωσει σχεδον το δικο μου χαρακτηρα και στυλ ΄...λιωνωωωω!!!

πες μου ...πες μου φαιρακι δεν ειναι θεεικο αυτο???????????????

να βλεπεις το παιδι να παιρνει γκριματσες και ηχους και στυλ και ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ αυτο που ειπες , απο σενα!!!!

αυτο εμενα με τρελαινει!!!ο τροπος που κοιταω , ο τροπος που χαμογελαω ...ολα μα ολα τα ρουφανε....και τα εξωτερικευουν!!!!!!!!!!!!!

εμενα θα τον κρατησει η μητερα μου...μενουμε διπλα.εχω παρει εξαμηνο κανονικα γυριζω μαρτιο αλλα θα παω φεβρουαριο γιατι γινεται πανικος!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ειναι φοβερο με τα παιδια , η δικια μου απο τις πολλες αγκαλιες και τα φιλια εχει γινει τοσο αγαπησιαρα , ασε δε που λατρευει την μουσικη και την βολτα , εχει γινει πολυ κοινωνικη .Καλα δεν θα συζητησω για το προγραμμα οτι εχει μεσημεριανες και βραδυνες ωρες υπνου αλλα και ωρες φαγητου γιατι τοσο καιρο την ειχα σταθερα σ αυτα .Τελικα αξιζει τι να λεμε τωρα.

Εσυ Βανιλιτσα τι δουλεια κανεις? και εγω αρχες μαρτιου γυρναω.


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalhmera

rozoula mou polyxronh kai panta xamogelasth kai ygihs.. na se xairontai ta agoria soy

εγω εμεινα σπιτι σημερα.. ξυπνησα με νευρα και με 8ολουρα στο μάτι.. ενα "όλοι μου φταινε" τύπου.. αλλα νταξ 8α δουλεψω απο εδω


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γκρινιαξε παιδακι μου οσο θες , εγω σημερα ειμαι σε φαση αφασιας , βαριεμαι τα παντα ,λεω να παω να φτιαξω κανα νυχι να συνελθω χαχαχα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...