Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

εχεισ τα δικια σου κοπέλα μου... αλλα προσαθω να σκεφτώ κάτι για να μπορεισ και εσυ να ισιωνεις λιγο κάποιες ώρες μέσα στη μέρα

ειναι και η ηλικια τους τώρα που δεν ξερεις τι να πρωτοκάνεις... φιλαράκια δεν εχουν ισως να τα πασ μια ωρα να παιξουν όλα μαζί?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βασικα να σου πω μαρα μου δεν εχω κ πολλες επαφες με ελληνες εδω αν κ ειμαστε πανω απο 2000 ελληνες.βασικα οι περισσοτεροι ειναι χωριατες του τυπου ''θα σε κουτσομπολεψω σε ολο την αποδημο ελληνισμο!!"' κ δε γουσταρω.στις αρχες την πατουσα ελεγα κατι κ σε 2 μερες το ξερανε κ οι 3 ελληνικες καφετεριες μαζι με τους ελληνες πελατες τους:rolleyes: ξερω μια που καναμε παλια παρεα αλλα την εκοψα γιατι καπνιζει παρα πολυ.μιλαμε για πανω απο 3 πακετα τη μερα.ντουμανιαζε κ το σπιτι μου παρολο που καπνιζε εξω δε ξερω ρε συ μια μποχα βρωμουσε οταν ερχοταν νικοτινη!!!στο σπιτι της δε παω γιατι εκει καπνιζουν μεσα απο 3 πακετα αυτη κ 2-3 ο αντρας της.εχουν κ 2 παιδια ηλικιας 6 κ 3 ετων κ αυτη ειναι κ εγκυος 6 μηνων στο 3ο παιδι κ καπνιζει σαν αραπης 50-60 τσιγαρα την ημερα.

οποτε δε γουσταρω.

οσο για τις ''κολλητες'' τα εμαθες σε προηγουμενα ποστ που τα λεγαμε.αυτη που ελεγα εχει ενα γιο 5 ετων ειναι μαζι με την ραφαελα δηλαδη 3 μηνες πιο μικρος.απο νεογεννητα μαζι κ πηγαινουν κ στον παιδικο μαζι.οκ τα παιδια κανουν παρεα δε με πειραζει αυτο δε μπορω κ δε θελω να απαγορευσω την ραφαελα να κανει παρεα με τοπαιδι επειδη η μανα του ειναι χαρχαλω!:rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

χααχχαχαχαχααχαχ μορε μητσακο κανε παρεα και με καμια γερμανιδα ξερω κ γω? να παιρνετε τα ζουζουνια σασ και να πινετε κανα ροφημα να τρωτε κανα στρουντελ να περναει η μερα και να εκτονωνονται τα παιδια...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ax βρε δημητρα..... κουραγιο... τι αλλο να σου πω.

δημητρα τον Μαιο λεμε να ανεβουμε Μοναχο με τη μικρή. Τι λες παίζει να βρεθούμε ή είστε πολύυυυυ μακριά?

Η Ιλιάνα ξεκινησε αντιβιωση σημερα, αλλα δεν εχεικαθολου πυρετο απο χτες, οποτε μαλλον μας βλεπω οκ για τη συναντηση. Μαρσυ σου στελνω με πμ το κινητο μου.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε ιλιανακι απυρετο οεο!

χτες βγαλαμε και τριτο δοντι..στα κατω δοντια.. κανονικα ηταν να βγουνε τα πανω αλλα η πουκι επελεξε τα κατω.. ετσι εχουμε τα δυο μπροστινα και ενα πλαινο...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου πέρασα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις ευχές σας

πραγματικά σε αυτή τη φάση χαίρομαι που είστε δίπλα μου

γίνομαι 30 και πρώτα γενέθλια με τον αντώνη

αλήθεια πώς το ξεπεράσατε το υπαρξιακό εσείς που περάσατε τα 30 ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

βασικα υπαρξιακο στα 30 σε πιανει αν

- δεν εχεις ακομη στρωμενη δουλεια

-δεν εχεισ μια σχεση ψιλοστα8ερη

αν εχεις ολα τα παραπανω το πολυ πολυ να σε πιασει κανα κουλο τυπου "εγω ποτε θα γινω μανα". συνηθως η υπαρξιλα βαράει τις εντελώς single και αν δεν ειναι ανεμελες τοτε βαραει λιγο...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα άρε Μάρα, εγώ το προσπαθώ στο ήρεμο

αλλά ρε γαμ....το είναι ένα ζόρι η αλλαγή δεκαετίας

κανενα ζορι.. εισαι νεο ωραια μανουλα και ευτυχης.. να εισαι ευγνώμων για αυτα που εχεις... όλα τα άλλα ειναι απλές σαπουνοφουσκες ;)


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααα τελεια Σμουτς μου , περαστικουλια στην μικρουλα σου .

Ροζ μου εγω ποτε δεν επαθα υπαρξιακο , αντιθετως μ αρεσαν τοσο πολυ τα 30 που κολησα σ αυτη την ηλικια χαχαχαχαχα

ααααααα ΔΗΜΗΤΡΑ που μενεις Γερμανια ? μαλλον θα παμε Αμβουργο τελος του φλεβαρη , εισαι κοντα????


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα φαίρυ εγώ θα προτιμούσα να κολλήσω στα 28

είναι μια καλή ηλικία άσε που αρχές των 28 έμεινα έγκυος και τέλη γέννησα.

οπότε για μένα ήταν η καλύτερη χρονιά


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...