Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Μπραβο στην κουμπαρααααααααααααααα!!!!!

ΥΓ. κοριτσια θυμαστε που λεγαμε για φιλες...

ηρθε απο σαλονικα μια πολύ "καλη" φιλη και εμεινε ΠΣΚ και δεν πηρε ουτε τηλεφωνο....

ΡΕ ΟΥΣΤ ΟΛΕΣ...βασικα εκκαθαριση τωρα!!! Αντε γιατι πολλες δικαιολογιες εχω βρει ως τωρα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α καλα αυτο με τις φιλες νταξ..κεφαλαιαρα ολοκληρη.. λες και οταν γινομαστε μαναδες ρε παιδι μου ξαφνικα παυουμε να θεωρουμαστε φιλες.. δεν μπορώ να το κατανοησω αυτο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

το πουκιδι εχει βρει νεο χουι τώρα..ρουθουνιζει..σουφρωνει την μυτη της και βγαζει ηχους..τσεκαρα για μυξες..τπτ... μαλλον αντιγραφει το σκυλο??? της ήρθε?? τι να πω


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μπορω να το κατανοησω εγω??

Που ρε συ Μαρα εχεις καταλαβει φανταζομαι οτι δεν ειμαι απο αυτες που ειμαι μονοχνωτη και ολη μερα να λεω για τιν Ηρακλή...Σεβομαι αυτες που δεν ειναι μαμαδες η ειναι single και νοιαζομαι και για τα γκομενικα τους και για τα ρουχα και για μαλλι και για ολα ρε συ!

Ξερεις πως νιωθω σημερα??? ΗΛΙΘΙΑ!

Αντε καθε φορα εγω να γινομαι χαλι να με πατησουν ολοι και στο τελος τετοιες συμπεριφορες...ΟΥΣΤ


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να μην νιωθεις ηλίθια... δεν θα νιωσεις εσυ ασχημα για την μαλακισμενη συμπεριφορα οτν αλλων... νομος αυτος.. εσυ εκανες το καλυτερο που μπορουσες.. ε απο εκει και μετα δνε εχεις καιτ αλλο να κανεις.. σιγα τα λάχανα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΠΕθαινω για πουκι, θεα λεμε!!!!

κατσε γιατι εξερευνφω και το ενδεχομενο της αλεργικης ρινιτιδας :P παει παιδια αυτο ηταν 8α απολολαθω..θα απογινω..παντου βλέπω οτι κατι τρεχει...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

το πως μας βλέπουν οι αλλοι μετα την γεννα ειναι κα8αρα θεμα δικης τους οπτικής.. δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα..καλώς η κακώς η ζωή μας έχει αλλάξει και ναι θα μιλησουμε για μανικιουρ πετικιουρ αλα στη ζωη μας υπαρχει και η αλλεργικη ρινιτιδα πως να το κάνουμε τώρα..οχου πια!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρη τρελή εγινες ιντερνετο δοχτωρας...

Ακου αλλεργικη ρινιτιδα...

και μενα σου φρωνει τη μυτη...λες να αντιγραφει τον Πλουτο?χαχαχαα

οσο για τις φιλες τι να πω ρε συ... i rest my case...προσπαθησα πολυ - τους εδεικξα οτι παρολο που ειμαι μαμα και χωρις βοηθεια ειμαι μεσα σε ολα ...τιποτα!

Ε - αντε γεια που λενε!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

εφτασε.........................

ΦΛΑΠ ΦΛΑΠ ...

αυτες ηταν σφαλιαριτσες μικρες μεν αλλα ικανες να ταρακουνησουν λιγο το μαρουλιδιον που ολο βαζει με το νου του κακα πραγματακια....

θα σε ηρεμουσε αν σου ελεγα οτι το ιδιο κανει και το δικο μου μωρο, οπως ακριβως το περιγραφεις, και μαλιστα για να εχει ενα νοημα η ολη φατσα την εμαθα να το κανει οταν της λεω εγω "κανε μου την αστεια":lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το δευτερο κατορθωμα του μηνα ειναι οτι κανει παλαμακια οταν της λεμε...

αρα εχουμε 2 κατορθωματα...η αστεια φατσα και τα παλαμακια...

:lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για αυριο ολα καλα....θινκ πινκ και εμεις θα σε σκεφτομαστε και θα περιμενουμε τα καλα νεα να το καψουμε ετσι;


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

στην τελικη παιζει και να μην ειναι φιλες..απλά γνωστες εκ των συνθηκών... συναδελφοι κλπ κλπ..παιζουν κ αυτα.. εσυ θεωρεις πχ φιλη σου την κικιτσα αλλα τελικα η κικιτσα δνε ηταν τπτ αλλο παρα με ευχαριστη παρεα για ενα ποτακι μετα το γραφειο...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

εφτασε.........................

ΦΛΑΠ ΦΛΑΠ ...

αυτες ηταν σφαλιαριτσες μικρες μεν αλλα ικανες να ταρακουνησουν λιγο το μαρουλιδιον που ολο βαζει με το νου του κακα πραγματακια....

θα σε ηρεμουσε αν σου ελεγα οτι το ιδιο κανει και το δικο μου μωρο, οπως ακριβως το περιγραφεις, και μαλιστα για να εχει ενα νοημα η ολη φατσα την εμαθα να το κανει οταν της λεω εγω "κανε μου την αστεια":lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το δευτερο κατορθωμα του μηνα ειναι οτι κανει παλαμακια οταν της λεμε...

αρα εχουμε 2 κατορθωματα...η αστεια φατσα και τα παλαμακια...

:lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για αυριο ολα καλα....θινκ πινκ και εμεις θα σε σκεφτομαστε και θα περιμενουμε τα καλα νεα να το καψουμε ετσι;

ξεκινησε πριν απο 10 μερες περιπου να το κανει μονη της.,. στα ξεκουδουνα.. να σουφρώνει τυ μυτη και να ητν ρουφάει μέσα έξω.. με χαρακτηρισιτκο γελιο...ττωρα της λεμε κανε μυτιτσες και το κάνει... 8ενκσ ρε φυσα..νομιζω οτι δεν παω μεν καλα αλλα ευτυχως εχω εσας να με συνεφερετε... και ημουν ΤΟΣΟ ψυχραιμη μάνα ολους αυτους τους μηνες..


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο κανουμε και εμεις σου λεω....ειναι μαλλον χαρακτηριστικο του μηνα που βρισκονται τα μπεμπεκια μας....:cool:

μπουμπου ηθελα να σε ρωτησω...εχεις βαφτισει τον μικρο ηρακλη;


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...