Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

τα έχασα φαίρυ μου αν και δεν θα έλεγα γρήγορα σε 6 μήνες ήμουν στα κιλά μου

στην αρχή μόνη μου αλλά από ένα σημείο και μετά είχε σταματήσει η ζυγαριά και έτσι έκανα την διατροφή της αδερφής μου. την βρήκα απόλυτα φυσιολογική χωρίς υπερβολές και έτσι την ακολούθησα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για πες? πως τα πηγες με το σκι?

οσον αφορα τα δικα μας χιονοδρομικά δεν ξερω, δεν τα εχω επισκεφτει και ολα, αλλα ας ειμαι για 4-5 μερες σε ενα χωριο που ειναι μονο για σκι, και σου λεω εγω αν περναω καλα.

ΠΟΡΩΣΗΗΗΗ. ανυπομονω για το επομενο σ/κ

κοίτα είχαμε δάσκαλο γιατί δεν είμαι σε φάση να σπάσω τίποτα

αλλά τρελάθηκα , νομίζω οτι το έχω χαχα με λίγες προσπάθειες ακόμα και θα καταφέρω να κατέβω μια κατηφορίτσα μόνη μου. χαχα

περάσαμε πολύ καλά γιατί ήμασταν ένα γκρούπ φίλων με γκρούπ πήγα

μια φίλη μου το οργάνωσε που δουλεύει σε πρακτορείο.

65 ευρώ το άτομο με πρωινό και βραδινό.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

γενικά δεν είναι ακριβό το μπάνσκο σε πρακτορείο αν πας θα βρεις καλή προσφορά

το πρακτορείο της είναι εδώ στην Θεσσαλονίκη νομίζω έχει ακόμα μια εκδρομή μέσα στο Φεβρουάριο.

Δρομέας λέγεται αν θέλεις σου στέλνω το λινκ να διαβάζεις τι προγράμματα βγάζουν


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως να κανονισουμε μια μαμαδοσυναντηση σε χιονοδρομικο ??? χαχαχαχα χαχα να μαθω και εγω βρε παιδια

Ναι οντως το σωμα σμιλευει με τον καιρο , το βλεπω και εγω σιγα σιγα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

για κανε ενα κοπο ρε κοπελια και στειλτο...

Παντως περαν της πλακας, βλεπω με τον αντρα σου κανετε αρκετα ταξιδακια, και μπραβο σας, να είστε παντα καλα και να ταξιδευετε. Και μπραβο που δεν εχετε κλειστει με το παιδι, αν κι εγω ειμαι της αποψης να την παιρνουμε μαζι μας στα ταξιδια.

Αχ κοριτσια, ειμαι πολυ χαρουμενη (για ασχετο λογο). Στο παρεντς κατι λεγανε για μπομπονιερες, και δειχνανε τις μπομπονιερες που καναμε στην Ιλιανα (τα φορεματακια) απο το site του μαγαζιού που τις ειχαμε παραγγειλει (εχει προφιλ στο facebook) οπου η φωτογραφία που εχει τραβηχτεί και φαίνεται είναι η δική μας παραγγελία (το ξερω με σιγουρια αυτό που σας λεω) ειναι αυτή που σας ειχα βαλει και στο αλμπουμ μας. Και λενε ολες τι ωραιες που ειναι, και ειμαι πολυ συγκινημενη που σχολιαζουν τοσο θετικά και δειχνουν τις μπομπονιερες της Ιλιανας μου. ειμαι πολυ χαζοχαρουμενη?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

σμουτς το έστειλα

ναι έχεις δίκιο και εγώ θέλω να τον έχω μαζί μου αλλά δεν είναι σε ηλικία που μπορεί να έρθει.

αλλά και εγώ αφού ακόμα μπορώ να πάω γιατί να κάτσω?

τα ταξίδια είναι η εκτόνωση μου και όσο έχω χρήματα όσο μπορώ δηλαδή θα ταξιδεύω


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


hallo!

ύστερα από μία απίστευτη Κυριακή στα Καλάβρυτα, μαζευτηκε ο πωπός μας σπίτι και είπα να μπώ πριν την ξαπλάρω την αρίδα να δώ τι κάνετε...βλέπω περάσατε ωραία στο μήτινγκ, ε;;;; ζουλεύω......

Αντε παστακια, ανεβα κι εσυ μια αθηνα για να ξανακανονιστουμε.

κριμα που δεν ηρθατε και οι υπολοιπες, θα περναγαμε ακομα πιο τελεια, αραγμενες στους λευκους καναπεδες και πινοντας τα ποτακια μας (αλα sex and the city που είπε και η μπουμπου).

Μάρτιο είμαι για Σαλόνικα, αλλά και εσάς σας έχω βάλει σκοπό να σας γνωρίσω...σίγουρα θα το κανονίσουμε, γιατί μου είσαστε πολύ συμπαθείς όλες οι κοπέλες....πιστεύω οτι μιλαμε ελεύθερα εδω μέσα....και μου αρέσει αυτό...:-P:-P:-P

ροζ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απλα σε φθονωωωωωω. Τοσα χρονια ολο το λεμε, και τελικα δεν εχουμε αξιωθει να ανεβουμε. Απο σας ειναι και τιποτα η διαδρομή βεβαια, για τους Αθηναιους ειναι μεγαλο ταξίδι.

Αλλα δεν πτοουμαι, την αλλη εβδομαδα θα παω Καλαβρυτα..... ΩΩΩΩμμμμμμ

Έλα ρε σμουτσάκι, σήμερα ήμουν Καλάβρυτος! Δεν ερχεσαι και από Πάτρα να σε γνωρίσω;

έχω απίστευτες αναγούλες θα πάω να την πέσω κορίτσια μου τα λέμε φιλιά

ΚΟΠΕΛΙΑ; ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ = .....ΟΥΑ!....τι είναι αυτά που λές; εξηγήσου!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...