Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

εγω μενω στγ νεα φιλοθεη....ειναι κομματακι μακρια γμτ! και επισης οι οδηγιτικες μου ικανοτητες με φτανουν μολις μεχρι το χαλανδρι!! ασε που δεν υπαρχει και συγκοινωνια απο εδω... αλλα αν σε φερει ο δρομος προς χαλανδρι , φιλοθεη ή μαρουσι μερια τοτε σιγουρα ενα καφεδακι θα τ πιουμε!

Γελαω πολυ μαζι σου γιαυτα που λες με την οδηγηση...εγω απο την αλλη γουσταρω οδηγηση...δουλευεις τα πρωινα ομως ε?? Αυτην την εβδομαδα μπορει να ανεβω προς τα μερη σου να δω μια φιλη που εχει ενα νεογεννητο και μενει κοντα στο μετρο ...θα σε ενημερωσω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γελαω πολυ μαζι σου γιαυτα που λες με την οδηγηση...εγω απο την αλλη γουσταρω οδηγηση...δουλευεις τα πρωινα ομως ε?? Αυτην την εβδομαδα μπορει να ανεβω προς τα μερη σου να δω μια φιλη που εχει ενα νεογεννητο και μενει κοντα στο μετρο ...θα σε ενημερωσω..

τις πρασκευες δεν δουλευω!!!!!!!! εχω το μειωμενο για τα πομενα 4 χρονια!

Link to comment
Share on other sites

Φιφακι εγω παλι γεννηθηκα στα νοτια , μενω τωρα εδω , αλλα εζησα μερικα χρονια Δαφνη που ειναι της μαμας μου για να ειμαστε κοντα στο σοι της ...μην χεσω ...καλοπαιρναμε με το ομορφοσογο της .

Λοιπον φιφακι εγω οδηγω , οποτε ειναι θα κανονισουμε να ερθω να σε παρω εγω και να παμε για καφε να βρουμε τις αλλες προς στα βορεια προαστεια !!!;)


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα , τωραξαναδιαβασα οτι οδηγεις και εσυ , λαθος καταλαβα χιχιχιιχι

Η νονα κανει

το σετ ρουχων ,λαδοπανα-βαπτιστικα , λαδια , μαρτυρικα (συνηθως τα μαρτυρικα περιλαμβανονται στο κουτι με τα βαπτιστικα ,εμας ετσι ηταν ) λαμπαδα , και εκκλησια .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα μιλησω με τον γιατρο μου σημερα να δω ποτε παω για την αμνιο..αλλο αγχος εκει..και θα σας ενημερωσω. Φιλακια καλη Κυριακη, παω να μαγειρεψω, πειναω συνεχεια...χιχι Φιλακια σε ολα τα πωπουδακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια!!!

τι ωραια που χαλαρωσατε..........μονες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω παλι στην τσιτα!!!αυριο θα τον παμε παλι παιδιατρο γιατι η γκρινια συνεχιζεται και το κλαμα παει συννεφο χωρις προφανες λογο θα ελεγα!!!

πυρετο δεν εκανε αλλα ....γκρινια!!!

παμε για φαγητο βρε να βρεθουμε!!!!αφου το φερακι παιρνει φιφι , η jo μενει κοντα χαλανδρι , το smoytsaki και γω σχετικα κοντα, Mara μας λεει αυριο...και η μπουμπου μας αμα μπορει....ποια αλλη μενη??sorry αν ξεχναω...φυσαλιδακι ελα και συυυυυυυυυυυυυυ.....να παμε σε κανα ιταλικο χαλανδρι???:rolleyes:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα απο χαλανδρι αλλα θα μας κατατοπισετε ...φανταζομαι χιχιχιιχι

αμα παμε μαζι dont worry θα εχουμε μαθει που ειναι, 2 ειμαστε και ξυπνιες εσυ θα οδηγεις , και εγω συνοδηγος με χαρτη κλπ.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ναι, osteria de claudio στο χαλάνδρι να παμε, τελειοοοοο[/QUOT

που ειναι κοντα αυτο smoytsaki???:rolleyes:

εγω μεσα ειμαι ...:!:

κανονιζουμε ωρα και μερα....:?:

fifaki πες μας, ποτε πας για αμνιο??

θελετε τριτη ή τεταρτη???


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα παω αυτην την εβδομαδα, ο γιατρος μου ειναι φιλος μπορω να το κανονισω για πεμπτη η παρασκευη, θα του μιλησω πιο μετα, οποτε εαν πατε τριτη τεταρτη με βολευει γιατι μετα πρεπει να κατσω μεσα 3-4 μερες..

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα παω αυτην την εβδομαδα, ο γιατρος μου ειναι φιλος μπορω να το κανονισω για πεμπτη η παρασκευη, θα του μιλησω πιο μετα, οποτε εαν πατε τριτη τεταρτη με βολευει γιατι μετα πρεπει να κατσω μεσα 3-4 μερες..

ok .....να μιλησουμε αυριο και με μαρα και με φυσαλιδακι...αααα και με γκελυ βρε κοριτσια!!!!!

και το κανονιζουμε αυριο λοιπον!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια,

Περασαμε πραγματι σουπερ χθες, πολυ χαλαρωση χωρις τα μικρα μας, πολυ κους κους και ποτακια αλλα sex and the city, μοιρασαμε και ρολους χαχααααα~

H Marsy μας απιθανο παιδί, γενικως η παρεα ηταν στα κεφια της και ηταν λες και γνωριζομαστε ολες χρονια!

Τα αλλα δυο κοριτσακια μας (Σμουτς και Φαιρυ) τα ηξερα απο κοντα οποτε ηρθε κι εδεσε!!!!

Ειχε πολυ γελιο η τηλεφωνικη καθοδηγηση παρασκευης φρουτοκρεμας και χορτοσουπας, επισης και η επεξηγηση ποιο ειναι το μπροκολο και ποιο το κουνουπίδι!χαχααααα

ΚΑι φυσικα ο Ηρακλης που κοιμηθηκε σερι 3ωρο ετσι???

Οταβ γυρισα μου λεει ο εξυπνακιας ο καλος μου, σειρα σου τωρα εγω εκανα babysitting... ναι ξεσκιστηκε ο καημενος με κοιμισμενο μωρο τρελο babysitting!

Εγω ειμαι μεσα για οπου κανονισουμε...Οδηγω και μεχρι Αλεξανδρουπολη (γνωστη καγκουρινα!!!)

ΠΑντως εμενα το μπαλουξ μου αρεσει με τεκνα η ανευ ειναι τρελα χαλαρό δεν πινεις καφε παρεα με τους διπλανους και εχει και ωραιο φαγητο οσες φορες εχω φαει!!!

Αλλα και Χαλανδρι μεσα, φυσικα θα εχουμε ενα θεματακι στο παρκαρισμα λογω πηξιματος της περιοχης αλλα πιστευω να την παλεψουμε!! Εμενα μου πεφτει κομματακι μακρια αλλα No problem!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Fifaki σε περιμεναμε πραγματι ολο για χρυσα παπουτσια κοιτουσαμε...

Κι εγω μενω κοντα σου συγκεκριμενα στη διπλανη ακριβως περιοχη!!!! Περναω συχνα μεσα απο Δαφνη οταν γυριζω απο Βουλιαγμενης!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...