Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

ΚΟΠΕΛΙΑ; ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ = .....ΟΥΑ!....τι είναι αυτά που λές; εξηγήσου!

xaxaxaxaxaxa

αναγουλες=ουα!!!

τελειο!με εκανες κ γελασααααα χαχαχα

ρε ροζακι τι γινεται?παιζει κανα ουααααααααααα???????????


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ε, ροζάκι; εεεεεεεεεεεεεε;

Λοιπόν πολύ σκέφτηκα σήμερα, κουρασα τον εγκέφαλο μου...και επειδή σαν "μαύρος" ξυπνάω σε 6 ωρες για δουλειά(την τυχη μου γμ!) σας φιλώ σταυρωτά και πάω για νανυνύτα!

Φιλάκια σε όλες .....

Καληνύχτα!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε? Εγώ δεν μπορεσα να έρθω τελικά Μπάλουξ γιατί προέκυψαν δουλειές σε συνδιασμό με ένα συναχι της μικρής (το 1ο μας) και έτσι πάλι δε σας γνώρισα :(. να δω πότε θα τα καταφέρω. Είμαι λίγο στρεσαρισμένη γιατί η μικρή έχει 5 μέρες να ενεργηθεί και τα έχω παίξει λίγο... Μου είπε η παιδίατρος να σταματήσω το ρυζ'αλευρο και να της δώσω φαριν λακτε!!!Αλλιώς πάμε για κλυσματάκι :( . Τετάρτη κάνουμε και εμβόλιο!!! Όλα μαζί!!!

Φιφάκι χαίρομαι πάρα πολύ που όλα πάνε καλά και θα περιμένω να διαβάσω κι αλλα καλα νέα. Το ίδιο ισχύει και για το Πουκάκι αν και για εκεί δεν ανυσηχώ πολύ αφού δεν είναι πρόβλημα από τη μεριά της Μάρας! Ροζάκι μου τρελάθηκα με τις φώτο σου!!! Αχ πόσο μου έχουν λείψει τα ταξιδάκια...αλλά θα πάω κι εγώ το σκ Ακράτα και Καλάβριτα οπότε κάτι είναι κι αυτό! Φιλάκια σε όλες τις άλλες κοπέλες και στα πωπουδάκια σας.

Α! Παστάκι θα σου έρθω Πάτρα το σκ της Καθαράς Δευτέρας!!! Τι λες να βρεθούμε???


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλη εβδομαδα , τι κανετε?? Σας ενημερωνω οτι την Πεμπτη το απογευμα κανω αμνιο οποτε εαν μπορειτε και κουμπωσει ας συναντηθουμε αυριο η την τεταρτη...αλλιως μετα εγω μπορω απο δευτερα..

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ροζακι μου ,πως εισαι?? το γλυκουλι σου πως ειναι?? ειχες παει μπανσκο εμαθα?? ειναι το 2 χωριο μου εκει!!! οταν ειμουνα μπακουρι και μεσα στην τρελη χαρα και ειχα μαζεψει λεφτα τοτε ειχα την φαινη ιδεα να παρω σπιτι...εχω παει μονο 4 φορες....αντε την επομενη φορα θα σου πω να πας εκει να μεινεις βρε...

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε συ φίφη έκανες τέτοιο πράγμα ? χαχα μπράβο στην αποφασιστικότητα σου

είναι όμορφο χωριό γεμάτο Έλληνες

εμείς είμαστε μια χαρά εσύ πως τα πας


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ειναι περιεργα αυτην την φορα... μετα απο αυτα που περασα προσπαθω να μεινω ψυχραιμη και απλα περιμενω να περασει ο καιρος, το καλο ειναι οτι ολα πανε νορμαλ τωρα εχω την αμνιο και μετα τι να πω...μαλλον θα το πιστεψω!!! εσυ που εχεις και αγορακι εαν ολα πανε καλα θα με κατατοπισεις λιγο ετσι?? αλλα ακομη δεν αρχιζω να σκεφτομαι τετοια σε κανενα 3 μηνο θα σας αρχισω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φυσικά θα σου πω οτι θελήσεις, αν και η φύση ως μαμά θα σε οδηγεί.

όλα καλά θα πάνε και θα το δεις, ήταν γραμμένο το κοριτσάκι σου να πάει στον παράδεισο. όλες είχαμε σοκαριστεί τόσο πολυ τότε και θαυμάζαμε το κουράγιο σου αν και ξέρουμε πόσο πόνεσες

σου αξίζει τώρα και κοίτα να το απολαύσεις άλλωστε το στρες δεν βοηθάει

όλα θα πάνε καλά


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα πονεσα παρα πολυ και ακομη ποναω, τοτε δεν ηθελα να σας τα λεω ουτε τι περασα ουτε πως ενοιωθα γιατι εισασταν εγκυουλες και δεν επρεπε να σας στεναχωρω..ομως εισασταν απο τους λιγους που πραγματικα μου σταθηκατε και γιαυτο δεν σας ξεχασα και σας νοιαζομαι και παντα παρακολουθουσα τα νεα σας εστω και σιωπηλα, γιαυτο και μονο σε αυτο το τοπικ μπορω και γραφω για μενα ειναι μια συνεχεια της ιστοριας καταλαβαινεις?? Στις 13/02 κλεινει ενας χρονος απο τοτε που εχασα το κοριτσακι μου και πραγματικα πιστευω οτι αυτη φροντισε να μην ειμαι μονη μου αυτην την μερα..... Το ξερω οτι πρεπει να σκεφτομαι το καινουγιο μπεμπακι μου και αυτο προσπαθω να ειμαι χαρουμενη και να πιστεψω οτι αυτην την φορα ολα θα πανε καλα...

Link to comment
Share on other sites

φίφη μου κάθε φορά που μιλάμε για το κοριτσάκι σου συγκινούμε πραγματικά

ήμασταν όλες στην ίδια ευαίσθητη φάση εκείνο τον καιρό και σε καταλαβαίναμε περισσότερο από τον καθένα. η ψυχούλα του είναι εκεί ψηλά και σε βλέπει


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα μην μελανχολησουμε τωρα ροζακι μου, ειμαι πεπεισμενη οτι ειναι πολυ καλυτερα ετσι οπως γινανε τα πραγματα..ειναι εγωιστικο το θεμα της θλιψης μου το κοριτσακι μου ειναι μια χαρουλα εκει που ειναι...αντε παμε τωρα για το γιο...γαμωτο δεν τα εχω δει τα μπεμπακια σας αφου σκεφτομαι να ανοιξω προφιλ στο φεισ μονο και μονο για να δω εσας και αυτα...

Αθηναιες κανονιστε να βρεθουμε αυριο η μεθαυριο γιατι μετα θα μεινω μεσα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...