Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

ναι ρε συ φίφη άνοιξε ένα λογαριασμό να μας δεις και να σε δούμε

καλά εμείς έχουμε μεγαλώσει τόοοσσο πολύ που δεν θα το πιστεύεις


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοιτα ειμαι η ασχετου με την τεχνολογια ασε που δεν συμφωνω καθολου με την ιδεα του φεισ...αλλα για πρακτικους και μονο λογους θα βαλω τον ανδρα η την αδελφη μου να μου ανοιξουνε λογαριασμο...και πρεπει να με μαθουνε πως θα βαλω και φωτο...μου φαινεται βουνο αλλα θα το κανω γιατι θα μου φανει χρησιμο και στην λοχια

Link to comment
Share on other sites

ναι έχεις δίκιο και εγώ έτσι ήμουν εντελώς κατά με το facebook αλλά λίγο το ένα λίγο το άλλο άνοιξα και έβαλα και φωτό

αλλά το μωρό το βλέπουν μόνο τα κορίτσια από εδώ και 1-2 φίλες μου που έχουν γεννήσει και αυτές

δεν θα σου είναι δύσκολο μην στεναχωριέσαι θα τα καταφέρεις και να δεις που θα σου αρέσει στο τέλος


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες ..

Σημερα πηγα ελτα , ροζ μου ρε συ υπεροχες οι δημιουργιες σου ανυπομονω να τα φορεσω .

Νιου μαμμυ εχασες που δεν ηρθες , και κυριως εχασες τις υπεροχες μαργαριτες!!!

φιφι μου , αμα σε δω και σου δωσω μια μεγαλη αγκαλια, μην με παρεξηγησεις !!!!


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalhemraaaaaaaaaaaa Μεσα στην ολη μουντρουχιαση που με έχει πιάσει με το αυριανο ραντεβου εμα8α και ενα καταπληκτικο νεο.. η αγαπημενη μου κουμπαρα που 8α βαφτισει την πουκι, συναδελφοσ 652 χρονια, ο άνθρωπος μου εν ολιγοις εκανε τεστακι και ειναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρα ακομη και το νεο με την κουμπαρα θα επρεπε να σε ξεκολησει απο το κλ..μο σου και να δεις οτι ακομη και το συμπαν συνωμοτει για το καλο της πουκης...στηνεται η μελλοντικη συμορια βρε στα χναρια των μαμαδων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...