Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Σήμερα βαφτίζεται η πικουλινομπουμπου!


arma

Recommended Posts

Ήρθε και η σειρά της μπουμπούκας μας να βαπτιστεί!

Φιλαράκια μου πικουλινάκια μου με το καλό!

Να είναι καλοφωτισμένο το κοριτσάκι σας και να είναι παντα γερή και ευτυχισμένη!

Να χαίρεστε την υπέροχη οικογένεια που έχετε δημιουργήσει και όλες σας οι μέρες να είναι γεμάτες χαρές!

Εύχομαι η σημερινή αυτή υπέροχη μερά να είναι ΤΕΛΕΙΑ!

Σας αγαπάμε πολύ!

''Αρμοοικογένεια''!:-D

695043yxcddsuqya.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κωνσταντινα μου καλοφωτιστη η κορουλα σου!

Να τη χαιρεστε, να είναι πάντα γερή κ ευτυχισμένη στη ζωή της! Και εσεις να ειστε παντα καλα να καμαρωνετε τα υπεροχα παιδάκια σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζησει η μπουμπου πικουλινα μου!!!

Να ειναι παντα γερη και δυνατη να την καμαρωνουν ο μπαμπας , η μαμα και ο μεγαλος αδελφος της!!!Με το καλο το καινουργιο ονομα ...

Και μπορει ο καιρος να μην ειναι συμμαχος αλλα ευχομαι να περασετε τελεια!!!περιμενουμε φωτο ε !!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

γερη και παντα ευτυχισμενη να ειναι η μπουμπου που σημερα θα βαφτιστει και θα εχει και ονοματακι!

καλοφωτισμενη να ειναι πικουλινα!να την χαιροσαστε!

φιλια πολλα!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Το 1ο δεύτερο μωρό της μαρέας μας σε λίγο βαφτίζεται! Οι ευχές όλων μας να τη συνοδεύουν σε όλη της τη ζωή και όλοι οι δικοί της άνθρωποι να τη καμαρώνουν χαμογελαστή πάντα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να χαίρεστε τη νεοφώτιστη. Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη και να σας εκπλήσσει πάντα ευχάριστα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεστε το κοριτσακι σας.να σας ζησει η νεοφωτιστη.

γερη να ειναι και να την καμαρωνετε.

αντε και ενα ακομα...ε???καλη μου πικουλινα?


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...