Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλημέρα....

Απείχα για λίγο γιατί με τόσες αργίες λόγω εκλογών και γιορτών, τα σχολεία ως γνωστόν ήταν κλειστά και κάποιος έπρεπε να είναι με τον Μιχάλη...άσε που χάλασε και το laptop και έτσι στο σπίτι δεν έχω υπολογιστή...Και δεν έφταναν αυτά, το κινητό μου ξαφνικά δεν άνοιγε και έπρεπε να το πάω στον ειδικό...Αποκλεισμένη για τα καλά...Δομνινάκι μου, σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και θέλω να σου πω ότι συμφωνώ κι εγώ με την απόφαση που έχετε πάρει..όλα καλά θα πάνε.

Διάβασα τα νέα σας και πραγματικά έχω να πω ότι μάλλον είναι ο μήνας των καθυστερήσεων...Βιλλάκι πολύ σπαστικό όλο αυτό, ελπίζω να έρθει κανονικά αυτή τη φορά. Την προηγούμενη φορά που καθυστέρησε ήταν κυστικό, ε τι στο καλό πάλι κυστικό να είναι; Να σου ευχηθώ επίσης καλό κουράγιο με τα διαβάσματα...όσο για την επιτυχία με τέτοιο αστέρι που έχεις την έχετε σίγουρη:D.

Κι εγώ είμαι στην 34η ημέρα σήμερα με ωορηξία πιθανότατα την 19η, έκανα εχθές ένα τεστ ωραιότατα αρνητικό και τώρα είμαι στην αναμονή....μόλις έρθει η περίοδος επειγόντως meeting με τον γιατρό για να επανεξετάσουμε τα δεδομένα και τις εναλλακτικές που έχω (εκτός από την εξωσωματική γιατί δεν την βλέπω εφικτή, τουλάχιστον άμεσα).

Ιόλη χάρηκα πολύ που εμφανίστηκες ξανά.

Όσο για την συνάντηση, καθημερινές είναι πολύ δύσκολο, αλλά το Σαββατοκύριακο είμαι μέσα...Μόνο να πάρουμε και την άδεια από τον γιατρό και κυρίως από τον μπεμπάκο της Παρασκευής;);).


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα σε ολα τα κοριτσια !!!εγω δεν εχω και πολλα νεα εκτος το οτι ειναι γονιμες μερες μου και προσπαθω.....χθες ειχα και εγω καποια νευρακια με το αντρα μου (λιγα πραγματα !!!δεν τον εδειρα ακομη!!!) γιατι και καλα τον ανχωσα μου ειπε και θελει να χαλαρωσει...ενταξει επιτα του εξηγησα οτι πρεπει να θελει για να κανουμε προσπαθιες μαζι και πρεπει να με βοηθαει και εμενα για να εχουμε το θεμιτο αποτελεσμα ...επιτα οκ καταλαβε και μου ζητησε συγνωμη γιατι στο μεταξη εγω ειχα σπαραξει στο κλαμα..το ειχα παρει πολυ βαρια.τωρα σημερα εχω μια χαλια διαθεση και δεν εχω ορεξη για τιποτα ποσο μαλλον για προσπαθια.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα!

Χαίρομαι ιδιαιτέρως που ξαναβλέπω στην παρεούλα μας την Ιόλη και τη Ντόλη.. Και οι δύο μας είχατε λείψει απίστευτα αλλά είστε συγχωρεμένες διότι οι λόγοι που αναφέρετε και οι δύο στα μηνύματά σας είναι απόλυτα σεβαστοί..

Βιλλάκο μου κάνε λίγο υπομονή ακόμη κοριτσάκι.. Εμένα χωρίς να είναι κυστικό το ωάριο άργησε πάρα πολύ η ωορρηξία με αποτέλεσμα να αδιαθετήσω 15 μέρες αργότερα από την αναμενόμενη ημερομηνία.. Οργανισμός είναι αυτός... με ένα τσαφ αποσυντονίζεται και άντε να τον μαζέψεις μετά..

Ντόλη μου χαίρομαι πάνω απ' όλα που είσαι καλά.. Υπομονή λοιπόν κι εσύ κοριτσάρα και μετά βουρ στο γιατρό.. είμαι σίγουρη ότι θα βρείτε τη λύση που σας ταιριάζει..

Ιόλη μου σε σκεφτόμουν όλο αυτόν τον καιρό.. Σίγουρα με τα προεκλογικά τα είδες όλα... Τουλάχιστον ο κακός εφιάλτης τελείωσε τώρα και σ' έχουμε πάλι κοντά μας.. Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είσαι παρούσα!

Παρασκεούλα, Μελετίνα και Mywish πολλά φιλιά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιγνατία κοριτσάκι μου είμαι ασυγχώρητη που σε ξέχασα..

Περνάς κι εσύ το στάδιο που περάσαμε όλες μας πριν λίγες μέρες... Την άρνηση από μέρους του συζύγου.. Δεν είναι τίποτε.. απλά σου κάνει τα νεύρα κουρέλι για μερικές μέρες και μετά σου έρχεται παρακαλετός για να τον συγχωρέσεις και να γίνουν όλα όπως πριν.. Τελικά δεν μεγαλώνουν ποτέ... Για πάντα παραμένουν παιδιά... Ελπίζω να έρθεις κι εσύ στη συνάντησή μας όταν το κανονίσουμε. Θα χαρούμε πολύ να σε γνωρίσουμε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Σας διαβαζω αλλα δε πολυμιλαω γιατι ειμαι πολυ πεσμενη και δε θελω να σας ριχνω

Τα clomiphaine αυτη τη φορα με εχουν διαλυσει σερνομαι στη κυριολεξια

Απιστευτες ζαλαδες και κλαμματα

Σπερματεγχυση και σαλπιγγογραφια στον επομενο κυκλο τελικα

Αυτο το μηνα μονο με επαφες (λεεεεεεεεεεεεεεεεεεμε τωρα και καλα παλι 1 επαφη θα κυνηγαω με το τουφεκι..........................)

Ιγνατια ποσο σε καταλαβαινω να ξερες ........Τα ιδια τραβαω και γω

Βιλλακι μου οτι και να πεις εχεις δικιο τα νευρα σου εχουν γινει κροσια , δε καταλαβαινω γιατι ταλαιπωρουμαστε ετσι ......

Δομνινακι μου φιλια και σε σενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιονταρίνα μου ορμόνες είναι τα χάπια... οπότε οι φυσιολογικές ορμόνες μας τρελλαίνονται από μόνες τους.. είναι μια δύσκολη φάση.. θα περάσει κορίτσι μου και με το που θα έχεις θετικό αποτέλεσμα όλα θα τα ξεχάσεις αμέσως..

Να σε υπολογίζουμε κι εσένα στην επόμενη συνάντησή μας; Θα χαρούμε πολύ να σε γνωρίσουμε και σένα!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας....

Δομνινα μου, εγω θα μπορω μετα το επομενο Σ/Κ που τελειωνουν τα τριμηνιαια διαγωνισματα....Μακαρι να το κανονισουμε τοτε γιατι πεθαινω να σας ξαναδω!!!

Ιγνατια μου σε καταλαβαινω απολυτα...Ασε τα κλαματα, σουλουπωσου και κανε οτι δε συνεβει ποτε....ξερω οτι σε πνιγει το δικιο σου αλλα ο σκοπος αγιαζει τα μεσα και εσενα τωρα σε συμφερει να κανεις ενα βημα πισω για να μη χασεις μια γονιμη μερα....

Ιολη μου, πολυ χαρηκα που σε ξανα ακουσα!!!! Ελπιζω τωρα να εισαι πιο συχνα κοντα μας!!!

Ντολακι μου γλυκια πρωην συναδελφε χαρηκα που δεν ειχε συμβει κατι κακο, γιατι ανησυχησα λιγο...Θα πατε με κλομιφαινη η εχετε κατι αλλο στο νου?

Μελετινα μου, που εισαι?

Σοφια μου πως αποφασισατε τον αλλο μηνα τελικα και οχι αυτον για σπερματεγχυση?

Τωρα οσον αφορα το κλομιφεν σε ακουω και σκεφτομαι τι με περιμενει οταν αρχισω τα σερπαφαρ.....Στο γιατρο πηγες? Σε ποια μερα εισαι σημερα?

Λοιπον εμενα εχει αρχισει απο το πρωι και κατεβαινει αιμα σιγα σιγα...Ειναι ακομα σκουρο καφε αλλα ειναι συνεχομενο..

Μαλλον θα θεωρησω αυτη σαν 1η μερα του κυκλου, εκτος αν κοψει παλι...Οποτε Σαββατο θα πιω το 1ο σερπαφαρ..Αντε να δουμε...

Αυτα προς το παρον...

Σας φιλω ολες:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Βιλλακι μου να αδιαθετησεις επιτελους να ηρεμησεις !!!

Δομνινακι μου με μεγαλη μου χαρα αν τα καταφερω θελω παρα πολυ να σας γνωρισω .Μενω νοτια αλλα δεν εχω κανενα προβλημα οπου και να κανονισετε αν μπορω θα ερθω.

Βιλλυ μου ειμαι στην 8η μερα του κυκλου και σημερα τελειωνω τα χαπια αυριο παω για 2ο υπερηχο

Δε ξερω αυτη τη φορα με εχουν τσακισει και τωρα ακομα ειμαι σαν μαστουρωμενη ετσι κυκλοφορω απο την Τριτη (3η μερα)!

Αντε ακομα εναν μηνα αν παω τον επομενο για σπερματεγχυση και θα τα σταματησω

Εσυ ομως μπορει να εισαι τυχερη κοριτσι μου και να μη σε επηρεαζουν τοσο πολυ

Δεν ξερω αν θα ειναι εδω ο αντρας μου τις επιμαχες ημερες

Και ετσι και το κανονισω και δεν ειναι θα τρελαθω και θα χω φαει και τις ενεσεις τσαμπα !!!!!

Ασε που δε θελει με τιποτα να κανω και σαλπιγγογραφια !

Ααααα ναι ειχαμε και αυτον τον καβγα....

Αλλα το τελειωσα το θεμα του βαλα χερι και θα την κανω τον επομενο μηνα

Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Λιονταρίνα μου γλυκιά,

Κι εμείς θα χαρούμε πολύ να σε δούμε από κοντά.. Όπως είπα και σε άλλο μήνυμά μου οι ορμόνες μας παίζουν... και εμείς τις φορτώνουμε με επιπλέον ορμόνες.. πως να μην αντιδράσει ο κακομοίρης οργανισμούλης μας...

Δεν μπορεί να σου πει μετά βεβαιότητας ο άνδρας σου πότε θα λείπει; Είναι πραγματικά κρίμα να φορτωθείς εσύ με όλα αυτά τα φάρμακα και εκείνος να λάμπει δια της απουσίας του...

Βιλλάκο μου καλή αρχή κοριτσάρα.. Το άλλο σβκ σε βολεύει;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Βιλλακι μου να αδιαθετησεις επιτελους να ηρεμησεις !!!

Δομνινακι μου με μεγαλη μου χαρα αν τα καταφερω θελω παρα πολυ να σας γνωρισω .Μενω νοτια αλλα δεν εχω κανενα προβλημα οπου και να κανονισετε αν μπορω θα ερθω.

Βιλλυ μου ειμαι στην 8η μερα του κυκλου και σημερα τελειωνω τα χαπια αυριο παω για 2ο υπερηχο

Δε ξερω αυτη τη φορα με εχουν τσακισει και τωρα ακομα ειμαι σαν μαστουρωμενη ετσι κυκλοφορω απο την Τριτη (3η μερα)!

Αντε ακομα εναν μηνα αν παω τον επομενο για σπερματεγχυση και θα τα σταματησω

Εσυ ομως μπορει να εισαι τυχερη κοριτσι μου και να μη σε επηρεαζουν τοσο πολυ

Δεν ξερω αν θα ειναι εδω ο αντρας μου τις επιμαχες ημερες

Και ετσι και το κανονισω και δεν ειναι θα τρελαθω και θα χω φαει και τις ενεσεις τσαμπα !!!!!

Ασε που δε θελει με τιποτα να κανω και σαλπιγγογραφια !

Ααααα ναι ειχαμε και αυτον τον καβγα....

Αλλα το τελειωσα το θεμα του βαλα χερι και θα την κανω τον επομενο μηνα

Αυτα

Σοφια μου εγω μια φορα ειχα παρει σερπαφαρ και δεν ειχα καταλαβει κατι περιεργο εκτος ισως απο λιγο πρηξιμο στην κοιλια αλλά ειχα κανει και μονο ενα αυγο...βεβαια τωρα δε ξερω πως θα αντιδρασει ο οργανισμος μου...

Αμα ειναι να λειπει ο συζυγος καλα εκανες και ανεβαλες την σπερματεγχυση...Την σαλπιγγογραφια γιατι δεν ηθελε να την κανεις?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιονταρίνα μου γλυκιά,

Κι εμείς θα χαρούμε πολύ να σε δούμε από κοντά.. Όπως είπα και σε άλλο μήνυμά μου οι ορμόνες μας παίζουν... και εμείς τις φορτώνουμε με επιπλέον ορμόνες.. πως να μην αντιδράσει ο κακομοίρης οργανισμούλης μας...

Δεν μπορεί να σου πει μετά βεβαιότητας ο άνδρας σου πότε θα λείπει; Είναι πραγματικά κρίμα να φορτωθείς εσύ με όλα αυτά τα φάρμακα και εκείνος να λάμπει δια της απουσίας του...

Βιλλάκο μου καλή αρχή κοριτσάρα.. Το άλλο σβκ σε βολεύει;

Σε ευχαριστω ζουζουνα μου...!!!!

Για την συναντηση θα ξερω σιγουρα στα μεσα της αλλης βδομαδας που θα μας πουνε τι θα γραφει ο μικρος την μεθεπομενη βδομαδα...Αλλα βασικα η φυσικη και η χημεια μεινανε απο τα κύρια μαθηματα οποτε μαλλον θα μπορω...

Η μανουλα σου τι κανει?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας καλά μου κορίτσια!!!

Βίλλυ πες μου ότι αδιαθέτησες? γιατί αυτό είναι μαρτύριο....σκέψου πως δεν έχω καθυστερήσεις και παρόλα αυτα μου φαίνεται μαρτύριο να περιμένω την επόμενη φορά αν θα αδιαθετήσω ή όχι . Ευχομαι αν δεν αδιαθετείς να ναι μόνο για καλό σκοπό.

Όσο για τα Αγγλικά λες να με κάνεις να τα συμπαθήσω? Αυτό θα πει καλή καθηγήτρια.

Καλό διάβασμα με το γιο σου που σίγουρα με τη βοήθεια σου θα πιάσει 20άρια!!

Δομνινα, πιστεύω και γω πως καλό είναι να γίνει η επέμβαση ....νομίζω είναι και επέμβαση ρουτίνας (πρέπει την ίδια μέρα να βγαίνεις και από το νοσοκομείο) εγώ βρίσκω θετικό πως ο άντρας σου έχει ήδη ένα παιδί και αυτό σημαίνει πως δεν ήταν εκ γεννετής έτσι το σπέρμα....πιθανόν λόγω κιρσοκήλης να επηρεάστηκε...και με τη θεραπεία της όλα να βελτιωθούν. Εύχομαι όλα να πάνε καλά !!

Φιλιά σε όλες!!!!

Λιονταρίνα, ο άντρας σου γιατί δε θέλει καλέ να κάνεις τη σαλπιγγογραφία? μάλλον θα άκουσε πως είπε ο γιατρός ότι δεν είναι αναγκαίο και το δεσε σκοινί κορδόνι? Πάντως ειλικρινά για να χει νόημα η σπερματέγχυση χρειάζονται ανοιχτές σάλπιγγες και καλό είναι να υπάρχει αυτή η εξέταση....που εμείς σου ευχόμαστε να ναι όλα καλά !

Ιγνατία , αυτοί οι άντρες και όχι μόνο ο δικός σου νιώθουν σαν να πρέπει να κάνουν κάτι επειδή είναι οι γόνιμες μέρες μας και ότι τους βάζουμε σε πρόγραμμα.....αλλά δεν είναι έτσι....γιατί αν δεν έχουμε και επαφές στις γόνιμες δε θα κάνουμε και παιδιά......μη στεναχωριέσαι και κλαίς γιατί χαλιέσαι και μετά χάνεις και τις επόμενες μέρες......τουλάχιστον στο τέλος το καταλαβε ...να του πεις να μην ξαναεπαναληφθεί αυτό....κομμένες οι αντιρρήσεις χαχαχα

Παρακευή, Ντόλη, mywish, ιόλη,yola,εύχομαι να καταφέρουμε να συναντηθούμε κάποια στιγμή...είμαστε αρκετές και κομματάκι δύσκολο να συντονιστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια!!! Καλέ τι υπέροχη μέρα είναι αυτή??? Τι κρίμα που θα την περάσω στους 4 τοίχους του γραφείου....

Φουγαράκι να περιμένεις να δεις αίμα για να αρχίσεις να μετράς μέρες περιόδου, τι έγινε, σου'ρθε???

Δομνινάκι χαίρομαι πολύ που αποφασίσατε για την επέμβαση, καλή επιτυχία!!!! Να μας γράψεις για τη μαμά σου πως πάει...

Εγώ μία από τα ίδια, αναμονή... Ρε κορίτσια, ένα εργαστήριο που συζητάγαμε για εξετάσεις σπέρματος, που βρίσκεται??? Το ξέχασα... Στους Αμπελόκηπους νομίζω??? Αυτή τη φορά θα κάνω το γιατρό και θα στείλω μόνη μου τον άντρα μου για σπερμοδιάγραμμα και καλλιέργεια... Τι διάλο, τους μοιαζει νταβραντωμένος και δεν τον βάζουν να εξεταστεί????????????????

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου

Η βοηθος του άντρα μου στο γραφειο που εχει κανει εξωσωματικη πιο παλια του χε πει οτι ηταν οτι χειροτερο εχει ζησει στη ζωη της οτι πεθανε στον πονο κλπ

Και επειδη ολα τα αλλα ειναι καλα θεωρει οτι εκει σιγουρα δεν εχω θεμα και αρα ''δε πειραζουμε τις σαλπιγγες''.......

Δε καταλαβαινει οτι ειναι η μονη εξεταση που δειχνει αν οι σαλπιγγες ειναι οκ...

Τελος παντων το ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ τον αλλο μηνα θα γινει

Link to comment
Share on other sites

Πολλές και όμορφες καλημέρες!

Mywish όντως η μέρα είναι υπέροχη και είναι όντως κρίμα να είμαστε υποχρεωμένες να την περάσουμε μέσα στους 4 τοίχους ενός γραφείου. Τι να κάνουμε όμως που οι γονείς μας δεν είναι εφοπλιστές και έτσι είμαστε αναγκασμένες να το κάνουμε; υπομονή και σε 30 χρόνια που θα βγούμε στη σύνταξη θα έχουμε όλο το χρόνο δικό μας για βόλτες και καφέδες.. (λέω και καμιά μαλακία για να περνάει η ώρα)..

Το εργαστήριο που λες ονομάζεται ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ και βρίσκεται Λεωφ. Κηφισίας 31, 4ος όροφος, Αμπελόκηποι (δίπλα στο ξενοδοχείο President) και τηλ.: 210-6452172.

Μελετίνα μου κι εγώ ειλικρινά ελπίζω να δούμε επιτέλους αποτέλεσμα με την επέμβαση..

Βιλλάκο νομίζω ότι η επόμενη Κυριακή θα ναι μια χαρά για να πιούμε όλες μαζί καφεδάκι..

Που θα πάει, θα γελάσει και μας το χειλάκι..

Όσον αφορά στη μητέρα μου (και θέλω εδώ να ευχαριστήσω όλα τα κοριτσάκια που ρωτάτε) στις 24 του μήνα θα κάνουμε αξονική να δούμε πως έχει αντιδράσει ο οργανισμός της και 1 Δεκέμβρη μπαίνουμε πάλι νοσοκομείο..

Είναι μακρύς ο δρόμος αλλά αντέχουμε ακόμη..

Φιλιά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...