Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Σε ευχαριστω Σοφια μου...

Σε καταλαβαινω...Και εγω εχω τσακωθει με την αισιοδοξια, οπως ειδες, ακομα δεν αρχισα καλα καλα τα σερπαφαρ και πιστευω οτι δεν μου κανουν δουλεια....

Για εσας ομως ολες νοιωθω πολυ αισιοδοξη!!!!

Τωρα που θα πρεπει να αρχισουμε τις επαφες σε λιγες μερες, να δεις τι εχει να γινει, αμα μου αρχισει τα μα και μου!!!! Να εισαι εδω, να εχω καπου να τα πω και να ξερω πως με καταλαβαινουν Α Π Ο Λ Υ Τ Α!!!!...ΔΥΣΤΥΧΩΣ..

Παντως αν τελικα, εξω απο δω υπαρχει κυστουλα, πραγματικα μην στεναχωριεσαι....90% θα φυγει με την περιοδο.....

Φιλακια πολλα

Εδω σε μενα να τα λες που τρωω τις χυλοπιττες τη μια μετα την αλλη και ξερω τι καημος ειναι !!!!Σημερα το βραδυ ειναι 36 ωρες μετα την ενεση (την οποια τον ρωτησα να τη κανω η τσαμπα θα παει )

Αν και πραγματικα στο ευχομαι Βιλλυ μου να μη φτασεις στα επιπεδα τα δικα μου !

Ιγνατια μου περαστικα σου κοριτσακι μου

Μια μια τελικα μου φαινεται εδω οτι περναμε ολες τη γριπη

Δομνινακι μου βγηκε το αποτελεσμα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοφουλα μου καλημερα...

Βρε κοριτσακι μου να σε ρωτησω κατι?

Πως καταλαβε οτι τα ωαρια δεν ειναι καλης ποιοτητας?

Απο τον υπερηχο?

Και παως υποψιαζεται για κυστη?

Δεν ειδε στον υπερηχο?

Εγω οταν εκανα κυστες τις εβρισκε ο γιατρος αμεσως με τον υπερηχο...

Και αν ειναι αυτες που δημιουργουν τα χαπια προκλησης ωορηξιας τοτε αυτες φευγουν συνηθως με την επομενη περιοδο, δεν δινουν αμεσως αντυσυλληπτικα, απλα μεχρι να φυγει δε σε αφηνουν να παρεις άλλα χάπια....

Μηπως κατι δεν καταλαβα εγω?

Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με τις απορίες της Βίλλυ...παρεπιπτόντως μου αρέσουν πολύ τα λόγια αγάπης προς το αντράκι σου..


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα!!

Βγήκε το αποτέλεσμα και είναι 6,83 από 16 που ήταν την προηγούμενη φορά! Γιούπι!!!! Είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια και πολύ καλή μάλιστα.. Την έστειλα με φαξ στο γιατρό και περιμένω να με πάρει για να μου πει εάν τελικά θα πρέπει να κάνουμε τη μαγνητική (εννοείται πως ελπίζω να μας πει ότι δεν χρειάζεται)!!

Συνεχίζουμε την αντιβίωση και τις βιταμίνες μας κανονικότατα και με το πέρας της αντιβίωσης θα περιμένουμε να περάσουν 10 μέρες για να κάνουμε μια επαναληπτική καλλιέργεια, να δούμε το αποτέλεσμα και αν έχει εξαλειφθεί το μικρόβιο θα προχωρήσουμε στην κατάψυξη του σπέρματος μιας και τον Γενάρη θα κάνουμε την επέμβαση.. Προχωράμε κορίτσια...

Βίλλυ και λιονταρίνα μου περικυκλώστε τους από παντού και μην τους αφήσετε να πάρουν ανάσα... Που μου θέλουν και παρακάλια μη χ..ω!

Ιγνατία μου περαστικά σου..

Γιόλα φιλάκια..

Παρασκευούλα περιμένουμε νέα σου!

Οπότε κοριτσάκια όλα καλά...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Να και ένα καλό νέο μέσα στην μαυρίλα μας.

Σας θαυμάζω σαν ζευγάρι γιατί έχετε μπει σε πολύ καλό δρόμο μαζί.

Οπότε σίγουρα θα πετύχετε τον στόχο σας!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα!!

Βγήκε το αποτέλεσμα και είναι 6,83 από 16 που ήταν την προηγούμενη φορά! Γιούπι!!!! Είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια και πολύ καλή μάλιστα.. Την έστειλα με φαξ στο γιατρό και περιμένω να με πάρει για να μου πει εάν τελικά θα πρέπει να κάνουμε τη μαγνητική (εννοείται πως ελπίζω να μας πει ότι δεν χρειάζεται)!!

Συνεχίζουμε την αντιβίωση και τις βιταμίνες μας κανονικότατα και με το πέρας της αντιβίωσης θα περιμένουμε να περάσουν 10 μέρες για να κάνουμε μια επαναληπτική καλλιέργεια, να δούμε το αποτέλεσμα και αν έχει εξαλειφθεί το μικρόβιο θα προχωρήσουμε στην κατάψυξη του σπέρματος μιας και τον Γενάρη θα κάνουμε την επέμβαση.. Προχωράμε κορίτσια...

Βίλλυ και λιονταρίνα μου περικυκλώστε τους από παντού και μην τους αφήσετε να πάρουν ανάσα... Που μου θέλουν και παρακάλια μη χ..ω!

Ιγνατία μου περαστικά σου..

Γιόλα φιλάκια..

Παρασκευούλα περιμένουμε νέα σου!

Οπότε κοριτσάκια όλα καλά...

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!!!

Χάρηκα Α Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Α!!!!!

:P:p:p:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα να πω ?καληνυχτα?εχω χασει τις ωρες .....ειμαι χαλια εχω αρπαξει ενα γερο κρυωμα και ειμαι ΧΑΛΙΑ!!!!!τρεχει η μυτη ,ποναει το κεφαλι μου και εχω 38 και κατι πυρετο !!!σημερα ολη μερα την εβγαλα στο κρεβατι ,,,ασε που με εχει πιασει απο προχθες και νομιζω οτι εχω χασει την ωορρηξια....εχω κατι νευρα στην τσιτα ειμαι!!! για την συναντηση τωρα θελω παρα πολυ να ερθω αλλα εγω ειμαι μακρια βρε κοριτσια μου ειμαι σε Νησι και δεν ειναι και τοσο ευκολες οι μετακηνησεις απο τα Νησια τον χειμωνα...εχω σκασει απο την στεναχωρια που δεν θα μπορεσω να σας δω και απο κοντα,,ισως να τα καταφερω καποια αλλη στιγμη ομως!!φιλια σε ολες πολλα.

Περαστικα κοριτσακι μου!!!

Οποσδηποτε αν σε βγαλει ο δρομος προς τα εδω, θα κανονισουμε συναντηση!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας καλά μου κορίτσια!

Μπήκα λίγο αργά πριν πάω για νανάκια να πω μια καλησπέρα και αύριο θα ξαναμπώ να γράψω πιο αναλυτικά.

Εν συντομία...

Χάρηκα πολύ για τη Δομνίνα μας που η ορμονολογική είναι οκ:D

Εγώ σήμερα είδα δείγματα περιόδου και προβλέπεται να αδιαθετήσω.

Και ανυπομονώ για τη συνάντηση μας ...θα την κανονίσουμε τελικά? ....γράψτε περισσότερα.

Πολλά φιλιά για την ώρα !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερούδια!!!!!!!!!!!!!!

Δομνίνα, μπράβο κοριτσάκι μου, χάρηκα πολύ!

Φουγαράκι είσαι γερή κράση τελικά! Εγώ με τα σερπαφαρ ήμουν σαν ζόμπι στην αρχή και μετά σεληνιαζόμουν !!!!! Τι δόση παίρνεις???

Ιγνατία, ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα...

Yolaki, σαν να μου περιέγραφες την ιστορία της ζωής μου, μία από τα ίδια και εγώ... Και στην δική μου περίπτωση, κάτι που συμβαίνει τώρα στην δουλειά μου δεν μου επιτρέπει να μείνω έγκυος τώρα, αλλά δεν γίνεται να περιμένω άλλο... Πάντα κάτι συνέβαινε και με κράταγε πίσω, αλλά τώρα δεν αντέχω άλλο... μια οι σπουδές, μια τα ταξίδια του άντρα μου, μια η δουλειά... Τώρα παρόλο που δουλεύω σαν σκύλος, η προτεραιότητά μου έχει ήδη τεθεί... Αν τα καταφέρω τον Ιανουάριο, θα πάθουν εγκεφαλικό στη δουλειά.. Λοιπόν βάλε κάποια όρια, κάποιο χρονικό προσδιορισμό... Και μετά αν δεν έχει συμβεί στο μεταξύ το ευχάριστο, η δική μου συμβουλή είναι να προχωρήσεις πιο επιθετικά.. Αλλες κοπέλες τα κατάφεραν, γιατί όχι και εμείς???

φιλιά πολλά......

Link to comment
Share on other sites

Yolaki, σαν να μου περιέγραφες την ιστορία της ζωής μου, μία από τα ίδια και εγώ... Και στην δική μου περίπτωση, κάτι που συμβαίνει τώρα στην δουλειά μου δεν μου επιτρέπει να μείνω έγκυος τώρα, αλλά δεν γίνεται να περιμένω άλλο... Πάντα κάτι συνέβαινε και με κράταγε πίσω, αλλά τώρα δεν αντέχω άλλο... μια οι σπουδές, μια τα ταξίδια του άντρα μου, μια η δουλειά... Τώρα παρόλο που δουλεύω σαν σκύλος, η προτεραιότητά μου έχει ήδη τεθεί... Αν τα καταφέρω τον Ιανουάριο, θα πάθουν εγκεφαλικό στη δουλειά.. Λοιπόν βάλε κάποια όρια, κάποιο χρονικό προσδιορισμό... Και μετά αν δεν έχει συμβεί στο μεταξύ το ευχάριστο, η δική μου συμβουλή είναι να προχωρήσεις πιο επιθετικά.. Αλλες κοπέλες τα κατάφεραν, γιατί όχι και εμείς???

φιλιά πολλά......

Mιλώντας σαν μαμά ήδη σου λέω ότι ΤΙΠΟΤΑ δεν αλλάζει αυτό που έχω ζήσει και ζω με την μικρή μου. Με έκανε καλύτερο άνθρωπο και γιαυτό θέλω τόσο πολύ να το επαναλάβω με άλλο ένα. Αν δεν την είχα ξέροντας τώρα τι ανεπανάληπτο είναι δεν θα έβαζα παρά πάνω καμία θέση σε καμία εταιρία αλλά πρέπει να μπορώ και να ζήσω τα παιδιά μου ειδικά αν είναι 2. Πλέον δεν περιμένουμε από τους άντρες μας μόνο.

Οπότε στην δική σου περίπτωση όντως τα επαγγελματικά εμπόδια πλέον δεν μπορούν να σε σταματήσουν γιατί έχεις δίκιο σήμερα είναι αυτό αύριο είναι το άλλο και το καράβι φεύγει (ο χρόνος που τρέχει εναντίον μας).

Γι αυτό κι εγώ δεν θα το αφήσω παραπάνω από την άνοιξη. Τα Χριστούγεννα κλείνω τα 37!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω αυριο τελειωνω τα σερπαφαρ!!!!

Ποτε περασαν οι μερες????

Παντως απο παρενεργειες ουτε μισή για δειγμα!!!

Τι διαολο???

Τοσο αναισθητη ειμαι?????

Βιλλάκι,

κι εγώ πέρα από 2-3 σπυράκια που έβγαζα στο πηγούνι από την 2-3η μέρα της λήψης δεν είδα ποτέ καμία άλλη σοβαρή παρενέργεια.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...