Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

καλημερούδια!!!!!!!!!!!!!!

Δομνίνα, μπράβο κοριτσάκι μου, χάρηκα πολύ!

Φουγαράκι είσαι γερή κράση τελικά! Εγώ με τα σερπαφαρ ήμουν σαν ζόμπι στην αρχή και μετά σεληνιαζόμουν !!!!! Τι δόση παίρνεις???

Ιγνατία, ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα...

φιλιά πολλά......

Συμφουγαρακι μου καλημερα!!!

Παιρνω 1 χαπι πρωι και 1 βραδυ...

Μαλλον εχει συνηθησει ο οργανισμος απο τα πολλα χαπια που εχω πιει και πινω για την αρθριτιδα, τι να πω?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βιλλάκι,

κι εγώ πέρα από 2-3 σπυράκια που έβγαζα στο πηγούνι από την 2-3η μέρα της λήψης δεν είδα ποτέ καμία άλλη σοβαρή παρενέργεια.

Καλημερα Γιολακι μου γλυκο!!!

Θυμασαι να μου πεις αν σου ειχε παρατεινει καθολου τις μερες της περιοδου?

Εγω ειμαι σημερα στην 8η μερα και ακομα εχω αιμα...Οχι ροη κανονικη, αλλα σε καθε σκουπισμα ( σορρυ κιολας )....

Μου κανει εντυπωση γιατι εμενα μου κραταει 4 μερες το πολυ...

Βρβαια δε ξερω αν εχει να κανει και με το γεγονος οτι καθυστερησε πολυ να ερθει και ειχα και κυστη μαλλον...


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι μου τελεια νεα!!!!!!!!!Επιτελους βρε κοριτσι μου και κατι θετικο !!

Βιλλακι μου πολυ χαρηκα που δεν ειχες παρενεργειες μπραβο !!

Εχθες που ηταν καλη μερα για .... ο αντρας μου κρυολογησε και ειναι χαλια με βηχα και κομαρες

Ετσι οπως καταλαβαινετε περασε ενας κυκλος και με χαπια και ενεση χωρις κανενα απολυτως αποτελεσμα η μαλλον χωρις καμμια απολυτως προσπαθεια

Ουτε μια ....

Ουτε εκλαψα χθες απο τα νευρα μου ουτε τιποτα

Το χω ξαναπει αλλα πραγματικα αρχιζω εντονα και νιωθω οτι καποιος εκει ψηλα απλα δε θελει βρε παιδι μου να μου δωσει ενα παιδακι και μου ριχνει το ενα μετα το αλλο τις δυσκολιες σαν να μου στελνει μηνυμα.....

Χαζο ειναι αυτο θα μου πειτε αλλα ετσι νιωθω ....

Link to comment
Share on other sites

Πολλές και όμορφες καλημέρες..

Ελπίζω να είστε όλες καλά, γερές και δυνατές και σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα νέα από όλες μας..

Κι εγώ οδεύω ταχέως προς τα 37 (31 Μαρτίου), κι εμένα μου έχουν παρουσιαστεί διάφορα εμπόδια τα οποία προκαλούν καθυστερήσεις στην επόμενη προσπάθεια αλλά το πήρα απόφαση. Μανούλα θα γίνω γιατί το θέλω και γιατί πιστεύω ότι έχω πολλή αγάπη να δώσω.. Τα ανηψάκια μου και το βαφτιστήρι μου γεμίζουν την καρδιά μου με όμορφα συναισθήματα αλλά και πάλι ένα μικρό κενό υπάρχει.. Τίποτε δεν συγκρίνεται με την απόκτηση ενός δικού μας παιδιού.. Γι' αυτό αναπροσαρμόζω κι εγώ τις προτεραιότητές μου και κοιτάω μπροστά..

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιονταρίνα μου κοπέλα μου μην σκέφτεσαι έτσι.. εντάξει, υπήρξε αυτό το εμπόδιο και όταν έχεις πάρει και χάπια και έχεις φάει και την ένεση όντως είναι βαρύ να παρέλθει το κρίσιμο χρονικό διάστημα άπρακτο..

Και μένα ο άνδρας μου χθες όλο το βράδυ ξενύχτησε με το στομάχι του.. άνθρωποι είναι κι αυτοί..

Μη στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου κι ούτε αξίζει τον κόπο και το κλάμα. Να είσαι εσύ καλά και υπάρχει χρόνος..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δομνινακι μου τελεια νεα!!!!!!!!!Επιτελους βρε κοριτσι μου και κατι θετικο !!

Βιλλακι μου πολυ χαρηκα που δεν ειχες παρενεργειες μπραβο !!

Εχθες που ηταν καλη μερα για .... ο αντρας μου κρυολογησε και ειναι χαλια με βηχα και κομαρες

Ετσι οπως καταλαβαινετε περασε ενας κυκλος και με χαπια και ενεση χωρις κανενα απολυτως αποτελεσμα η μαλλον χωρις καμμια απολυτως προσπαθεια

Ουτε μια ....

Ουτε εκλαψα χθες απο τα νευρα μου ουτε τιποτα

Το χω ξαναπει αλλα πραγματικα αρχιζω εντονα και νιωθω οτι καποιος εκει ψηλα απλα δε θελει βρε παιδι μου να μου δωσει ενα παιδακι και μου ριχνει το ενα μετα το αλλο τις δυσκολιες σαν να μου στελνει μηνυμα.....

Χαζο ειναι αυτο θα μου πειτε αλλα ετσι νιωθω ....

Αχ βρε Σοφουλα μου, πολυ στεναχωριεμαι να σε ακουω να μιλας ετσι........

Ομως δε λες ουτε σκεφτεσαι κατι, το οποιο δεν εχουμε πει ή σκεφτει λιγο πολυ, ολες μας σε καποια φαση του δυσκολου αυτου δρομου που διασχιζουμε!!!

Το μονο που μπορω ειναι να σου πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα...Στα 5 χρονια που προσπαθουσα να μεινω εγκυος στο γιο μου αυτες ηταν καθημερινες μπορω να σου πω σκεψεις..

Ομως οταν ηρθε, μετα απο 5 ολοκληρα χρονια προσπαθειων εντατικων και καθημερινων, τιποτα δεν ειχε σημασια...Σαν να μην υπηρχαν ποτε στο μυαλο μου!!!

Θα τα καταφερεις κοριτσακι μου....Με τον εναν ή τον αλλο τροπο θα ερθει το μωρακι σου!!!

Ξερω οτι δε σε παρηγορει αυτο αυτη τη στιγμη αλλα να ξερεις πως ειμαστε κοντα σου...


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!

Σήμερα μου ήρθαν τα καφετιά μου.....και αύριο το πολύ μεθαύριο αναμένω την κανονική μου περίοδο.....πολύ συνεπής στα ραντεβού της.....δε με ξεχνάει ποτέ:rolleyes:

Κάναμε ξανά σπερμοδιάγραμμα καλός ο αριθμός και η κινητικότητα ...αλλά μορφολογία 1% φυσιολογική με όριο το 4%..αλλά η βιωσιμότητα των σπερματοζωαρίων μετά από καθαρισμό σε καλλιεργητικό υλικό ήταν ικανοποιητική ως τις 5 ώρες . Στις 21 ώρες υπήρχε το 2% από τα κινητικά.

Άρα το κάθε μέρα επαφές λογικά δε πιάνει....αν σκεφτεί κανείς πως και από

τη στιγμή της εκσπερμάτισης πάλι θέλει κάποιες ώρες το σπερματοζωάριο μέχρι να βρει το ωάριο. Αφού κάναμε και πλάκα με τον άντρα μου θα βάζουμε το ξυπνητήρι κάθε 5 ώρες να ερχόμαστε σε επαφή...κάτι σαν την αντιβίωση ας πούμε .

Πέρα από αυτό είναι πολύ στεναχωρεμένος, εγώ το χω πάρει πιο χαλαρά...δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου...υπάρχουν λύσεις και για μας. Σκέφτομαι να μιλήσω με το γιατρό για σπερματέγχυση και στη δική μας περίπτωση διπλή. Επίσης υπάρχει και η ενδοσαλπιγγική που φτάνουν τα σπερματοζωάρια στη σάλπιγγα και έχει περισσότερη επιτυχία.

Έχω μπερδευτεί και γω τι να επιλέξουμε....και σκεφτόμουνα και για φυσικό κύκλο. Θα κάνουμε μια έρευνα και θα δούμε. Είναι κάποια κοπέλα που έχει κάνει σπερματέγχυση να μου πει? Μήπως η Λιονταρίνα? (αν δεν κάνω λάθος)

Βίλλυ .... πολύ θετικό να μην έχεις παρενέργεις ...τι το καλύτερο!!!

Δομνίνα το ότι είχες 2 φορές ωορρηξία από την ίδια πλευρά δεν είναι περίεργο.....συμβαίνει συχνα. Δεν είναι απαραίτητο πάντα να είναι εναλλάξ ...απλά μέσα στο διάστημα ενός χρόνου συνήθως είναι ισομερής οι φορές..και τυχαίνει πολλές φορές να γίνεται 2 συνεχόμενες φορές από την ίδια πλευρά. Και γω αυτούς τους δύο τελευταίους μήνες που έκανα υπερήχους να δω την ωορρηξία μου και τις δύο φορές έκανα από τη δεξιά μεριά....φυσιολογικό είναι και αυτό.

Ντόλη ναι έχω ενημερωθεί αρκετά για κάποια γυναικολογικά θέματα, έχω σπουδάσει πάνω σ αυτά .....αυτό με έφαγε ...η πολύ μελέτη....να χε και αποτέλεσμα :roll:

Να ανοίξουμε ένα κέντρο πληροφόρησης ? μμμ καλή ιδέα. Θα μ άρεσε πολύ μια τέτοια δουλειά !!!

Λιονταρίνα κρίμα που έχασες τις μέρες αλλά μην το βάζεις κάτω....κάνε σχέδια για τον επόμενο μήνα.

Ιγνατία ...περαστικά σου ...αλήθεια από ποιο νησί είσαι? I love islands!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω ...έχω ρωτήσει πολλούς γυναικολόγους αλλά δεν είχα από όλους την ίδια απάντηση.

Το σπερματοζωάριο σε πόση ώρα βρίσκει το ωάριο δηλ πόση ώρα είναι αυτό το ταξίδι του?

Έχω ακούσει μία ώρα, τρεις ώρες και έξι ώρες . Έχετε ρωτήσει ποτέ το γιατρό σας. Έχω ψάξει και σε βιβλία αλλά δεν το χω βρει πουθενά.

Παρασκευή που είσαι γέννησες? Αν όχι ποια η τελευταία ημερομηνία που σου δωσαν?

Κορίτσια θα κανονίσουμε για την Κυριακή τελικά? ...δεν παίρνω απαντήσεις ....να οργανωθούμε να οργανωθούμε.

Mywish και Υοla εύχομαι να σας δω και σας από κοντα.

Πολλά φιλιά σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!

Σήμερα μου ήρθαν τα καφετιά μου.....και αύριο το πολύ μεθαύριο αναμένω την κανονική μου περίοδο.....πολύ συνεπής στα ραντεβού της.....δε με ξεχνάει ποτέ:rolleyes:

Κάναμε ξανά σπερμοδιάγραμμα καλός ο αριθμός και η κινητικότητα ...αλλά μορφολογία 1% φυσιολογική με όριο το 4%..αλλά η βιωσιμότητα των σπερματοζωαρίων μετά από καθαρισμό σε καλλιεργητικό υλικό ήταν ικανοποιητική ως τις 5 ώρες . Στις 21 ώρες υπήρχε το 2% από τα κινητικά.

Άρα το κάθε μέρα επαφές λογικά δε πιάνει....αν σκεφτεί κανείς πως και από

τη στιγμή της εκσπερμάτισης πάλι θέλει κάποιες ώρες το σπερματοζωάριο μέχρι να βρει το ωάριο. Αφού κάναμε και πλάκα με τον άντρα μου θα βάζουμε το ξυπνητήρι κάθε 5 ώρες να ερχόμαστε σε επαφή...κάτι σαν την αντιβίωση ας πούμε .

Πέρα από αυτό είναι πολύ στεναχωρεμένος, εγώ το χω πάρει πιο χαλαρά...δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου...υπάρχουν λύσεις και για μας. Σκέφτομαι να μιλήσω με το γιατρό για σπερματέγχυση και στη δική μας περίπτωση διπλή. Επίσης υπάρχει και η ενδοσαλπιγγική που φτάνουν τα σπερματοζωάρια στη σάλπιγγα και έχει περισσότερη επιτυχία.

Έχω μπερδευτεί και γω στο τι να επιλέξουμε....και σκεφτόμουνα και για φυσικό κύκλο. Θα κάνουμε μια έρευνα και θα δούμε. Είναι κάποια κοπέλα που έχει κάνει σπερματέγχυση να μου πει? Μήπως η Λιονταρίνα? (αν δεν κάνω λάθος)

Βίλλυ .... πολύ θετικό να μην έχεις παρενέργεις ...τι το καλύτερο!!!

Δομνίνα το ότι είχες 2 φορές ωορρηξία από την ίδια πλευρά δεν είναι περίεργο.....συμβαίνει συχνα. Δεν είναι απαραίτητο πάντα να είναι εναλλάξ ...απλά μέσα στο διάστημα ενός χρόνου συνήθως είναι ισομερής οι φορές..και τυχαίνει πολλές φορές να γίνεται 2 συνεχόμενες φορές από την ίδια πλευρά. Και γω αυτούς τους δύο τελευταίους μήνες που έκανα υπερήχους να δω την ωορρηξία μου και τις δύο φορές έκανα από τη δεξιά μεριά....φυσιολογικό είναι και αυτό.

Ντόλη ναι έχω ενημερωθεί αρκετά για κάποια γυναικολογικά θέματα, έχω σπουδάσει πάνω σ αυτά .....αυτό με έφαγε ...η πολύ μελέτη....να χε και αποτέλεσμα :roll:

Να ανοίξουμε ένα κέντρο πληροφόρησης ? μμμ καλή ιδέα. Θα μ άρεσε πολύ μια τέτοια δουλειά !!!

Λιονταρίνα κρίμα που έχασες τις μέρες αλλά μην το βάζεις κάτω....κάνε σχέδια για τον επόμενο μήνα.

Ιγνατία ...περαστικά σου ...αλήθεια από ποιο νησί είσαι? I love islands!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω ...έχω ρωτήσει πολλούς γυναικολόγους αλλά δεν είχα από όλους την ίδια απάντηση.

Το σπερματοζωάριο σε πόση ώρα βρίσκει το ωάριο δηλ πόση ώρα είναι αυτό το ταξίδι του?

Έχω ακούσει μία ώρα, τρεις ώρες και έξι ώρες . Έχετε ρωτήσει ποτέ το γιατρό σας. Έχω ψάξει και σε βιβλία αλλά δεν το χω βρει πουθενά.

Παρασκευή που είσαι? γέννησες? Αν όχι ποια η τελευταία ημερομηνία που σου δωσαν?

Κορίτσια θα κανονίσουμε για την Κυριακή τελικά? ...δεν παίρνω απαντήσεις ....να οργανωθούμε να οργανωθούμε.

Mywish και Υοla εύχομαι να σας δω και σας από κοντα.

Πολλά φιλιά σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!

Σήμερα μου ήρθαν τα καφετιά μου.....και αύριο το πολύ μεθαύριο αναμένω την κανονική μου περίοδο.....πολύ συνεπής στα ραντεβού της.....δε με ξεχνάει ποτέ:rolleyes:

Κάναμε ξανά σπερμοδιάγραμμα καλός ο αριθμός και η κινητικότητα ...αλλά μορφολογία 1% φυσιολογική με όριο το 4%..αλλά η βιωσιμότητα των σπερματοζωαρίων μετά από καθαρισμό σε καλλιεργητικό υλικό ήταν ικανοποιητική ως τις 5 ώρες . Στις 21 ώρες υπήρχε το 2% από τα κινητικά.

Άρα το κάθε μέρα επαφές λογικά δε πιάνει....αν σκεφτεί κανείς πως και από

τη στιγμή της εκσπερμάτισης πάλι θέλει κάποιες ώρες το σπερματοζωάριο μέχρι να βρει το ωάριο. Αφού κάναμε και πλάκα με τον άντρα μου θα βάζουμε το ξυπνητήρι κάθε 5 ώρες να ερχόμαστε σε επαφή...κάτι σαν την αντιβίωση ας πούμε .

Πέρα από αυτό είναι πολύ στεναχωρεμένος, εγώ το χω πάρει πιο χαλαρά...δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου...υπάρχουν λύσεις και για μας. Σκέφτομαι να μιλήσω με το γιατρό για σπερματέγχυση και στη δική μας περίπτωση διπλή. Επίσης υπάρχει και η ενδοσαλπιγγική που φτάνουν τα σπερματοζωάρια στη σάλπιγγα και έχει περισσότερη επιτυχία.

Έχω μπερδευτεί και γω στο τι να επιλέξουμε....και σκεφτόμουνα και για φυσικό κύκλο. Θα κάνουμε μια έρευνα και θα δούμε. Είναι κάποια κοπέλα που έχει κάνει σπερματέγχυση να μου πει? Μήπως η Λιονταρίνα? (αν δεν κάνω λάθος)

Βίλλυ .... πολύ θετικό να μην έχεις παρενέργεις ...τι το καλύτερο!!!

Δομνίνα το ότι είχες 2 φορές ωορρηξία από την ίδια πλευρά δεν είναι περίεργο.....συμβαίνει συχνα. Δεν είναι απαραίτητο πάντα να είναι εναλλάξ ...απλά μέσα στο διάστημα ενός χρόνου συνήθως είναι ισομερής οι φορές..και τυχαίνει πολλές φορές να γίνεται 2 συνεχόμενες φορές από την ίδια πλευρά. Και γω αυτούς τους δύο τελευταίους μήνες που έκανα υπερήχους να δω την ωορρηξία μου και τις δύο φορές έκανα από τη δεξιά μεριά....φυσιολογικό είναι και αυτό.

Ντόλη ναι έχω ενημερωθεί αρκετά για κάποια γυναικολογικά θέματα, έχω σπουδάσει πάνω σ αυτά .....αυτό με έφαγε ...η πολύ μελέτη....να χε και αποτέλεσμα :roll:

Να ανοίξουμε ένα κέντρο πληροφόρησης ? μμμ καλή ιδέα. Θα μ άρεσε πολύ μια τέτοια δουλειά !!!

Λιονταρίνα κρίμα που έχασες τις μέρες αλλά μην το βάζεις κάτω....κάνε σχέδια για τον επόμενο μήνα.

Ιγνατία ...περαστικά σου ...αλήθεια από ποιο νησί είσαι? I love islands!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω ...έχω ρωτήσει πολλούς γυναικολόγους αλλά δεν είχα από όλους την ίδια απάντηση.

Το σπερματοζωάριο σε πόση ώρα βρίσκει το ωάριο δηλ πόση ώρα είναι αυτό το ταξίδι του?

Έχω ακούσει μία ώρα, τρεις ώρες και έξι ώρες . Έχετε ρωτήσει ποτέ το γιατρό σας. Έχω ψάξει και σε βιβλία αλλά δεν το χω βρει πουθενά.

Παρασκευή που είσαι? γέννησες? Αν όχι ποια η τελευταία ημερομηνία που σου δωσαν?

Κορίτσια θα κανονίσουμε για την Κυριακή τελικά? ...δεν παίρνω απαντήσεις ....να οργανωθούμε να οργανωθούμε.

Mywish και Υοla εύχομαι να σας δω και σας από κοντα.

Πολλά φιλιά σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πήγα να διορθώσω κάτι που έγραψα ...όπως και τόσες άλλες φορές το χω κάνει κανονικά και τώρα μου έβγαλλε πόσες φορές το μηνυμα μου.....αμαν πια ...γέμισα το forum με μένα :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Φουγαράκι, εμένα με τα σερπαφάρ το αντίθετο, μου κοβόταν η περίοδος πιο νωρίς.

Meletina, εγώ έχω κάνει σπερματεγχύσεις, αν θέλεις κάτι μπορώ να σε βοηθήσω.

Δομνίνα & Yola τελικά έχουμε την ίδια ηλικία, δεν ήξερα ότι ήμασταν τόσο κοντά...

Yola μην παρεξηγηθώ, δεν σου έκανα μάθημα, απλώς εννοούσα ότι καμιά φορά περνάει ο καιρός χωρίς να το καταλάβουμε και ξαφνικά συνειδητοποιούμε ότι έχουμε χάσει πολύτιμο χρόνο... όπως έπαθα εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Μελετινα μου οχι δεν εχω κανει.Αυτο τον μηνα θα εκανα αλλά δεν ευδοκιμησε

Πρωτη φορά ακούω για την ενδοσαλπιγγη σπερματεγχυση που ειπες.

Εχει διαφορα στη διαδικασία ?

Αν μπορεις πες μου 2 λογια γιατι απο οτι λες εχει μεγαλυτερες πιθανοτητες

Link to comment
Share on other sites

Μελετινα μου οχι δεν εχω κανει.Αυτο τον μηνα θα εκανα αλλά δεν ευδοκιμησε

Πρωτη φορά ακούω για την ενδοσαλπιγγη σπερματεγχυση που ειπες.

Εχει διαφορα στη διαδικασία ?

Αν μπορεις πες μου 2 λογια γιατι απο οτι λες εχει μεγαλυτερες πιθανοτητες

Σου έστειλα μην και το site που εξηγεί αυτή τη μέθοδο. Ενδιαφέρουσα φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...