Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Koρίτσια, τζίφος, δεν θα μπορέσω να έρθω απόψε. Δεν φτάνει που ξενύχτησα χθες στη δουλειά, θα ξενυχτήσω και σήμερα, και αύριο και μεθαύριο...

Καλά να περάσετε, φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια καλησπέρα κι από μένα.. Κοριτσάκια μου κάνατε πολύ καλό χθες.. Πέρασα φανταστικά... και εσείς είστε υπέροχες.. Να το ξανακάνουμε σύντομα..

Πολλά φιλιά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!! τι νεα??? εμεις ειχαμε εξοδο χθες με τον αντρα μου και κατεβασαμε μερικα ποτακια ....και το κεφαλι μου εχει καρφακια τωρα μεσα...:eek::-o:-o:razz::eek:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα,Κοριτσια και εγω περασα πολυ ωραια την Παρασκευη. Ευχομαι να ξαναγινει συντομα και αυτη τη φορα να μαζευτουμε ολες. Χαρηκα ιδιαιτερα που σας γνωρισα απο κονταΦιλια


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσαροι!

όντως ήταν πολύ ωραία και ακόμα πιο όμορφα που γνωρίσαμε την εγκυούλα της παρέας η οποία είναι κουκλίτσα, καλό παιδί και δεν μπορούσαμε να καταλάβουμε που έχει βάλει τα 16 κιλά που λέει η ζυγαριά....

Παρασκευούλα καλή λευτεριά και θα είμαστε όλες εκεί να δούμε τον γιόκα σου!

Δομνίνα μου καλό κουράγιο στο ιατρικό σας θέμα και επίσης θα είμαστε δίπλα σου όποτε το χρειαστείς.

Βιλλίτσα,σε είδα υγιέστατη και σε πολύ καλή φόρμα. Νομίζω είσαι πιο κοντά στον στόχο σου από ποτέ...

Ντόλη μου ήσουν πολύ ανανεωμένη εξωτερικά και πολύ πιο αισιόδοξη εσωτερικά από την τελευταία φορά.

Σίγουρα θα το ξανακάνουμε σύντομα γιατί αξίζετε όλες!!!!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!! τι νεα??? εμεις ειχαμε εξοδο χθες με τον αντρα μου και κατεβασαμε μερικα ποτακια ....και το κεφαλι μου εχει καρφακια τωρα μεσα...:eek::-o:-o:razz::eek:

Γεια σου Ιγνατια!!!!!!

Το σκυλακι που εχεις στη φωτο, ειναι ιδιο η μικρη μου!!!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια όμορφη βροχερή καλημέρα σε όλες σας...

Είναι απίστευτο το πόσο καλά περνάω κι εγώ όταν βγαίνουμε...το πόσο δικούς μου ανθρώπους σας νιώθω. Άλλωστε, εδώ μέσα έχουμε κάνει τέτοιες καταθέσεις ψυχής, έχουμε πει πράγματα που δεν τα έχουμε μοιραστεί με κανέναν άλλο.

Δεν πρέπει να αφήνουμε να περνάει μήνας μεταξύ δυο συναντήσεων..Ανυπομονώ για την επόμενη!!!

Ιγνατία μου να σε καλωσορίσω κι εγώ στην παρέα μας...Έγώ ήμουν μανιακή καπνίστρια για πολλά χρόνια , από τα 17 μου συγκεκριμένα. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το είχα ελαττώσει στα 5-6 την ημέρα, αλλά δεν είχα καταφέρει να το κόψω εντελώς... Τώρα πια έχω σχεδόν 5 χρόνια από τότε που το έκοψα εντελώς και το έκανα μια κι έξω...Το ήθελα το πρώτο 6 μηνο. Τώρα πλέον δεν μου κάνει καμμία αίσθηση..θέλω να πω ότι ενώ η εγκυμοσύνη μου ήταν το ισχυρότερο κίνητρο, εγώ δεν ήμουν έτοιμη.

Maybe#2 καταλαβαίνω πως νιώθεις, όμως έχεις ήδη έτοιμο υλικό :lol: κι αυτό θα πρέπει να σε κάνει να νιώθεις ότι βρίσκεσαι αρκετά πιο κοντά στο στόχο σου...πόσο είναι τώρα η μπουμπού σου;


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Εμενα μου αρεσει αυτος ο καιρος επιτελους χειμωνιαζει !!

Πηγα Παρασκευη 2η μερα εκανα τις ορμονολογικες και 3η μερα μου ειπε ο γιατρος και ξεκινησα clomiphene για 5 μερες και μετα θα παω να με ξαναδει

Ο αντρας μου με ειδε οτι τα χα παρει στο κρανιο με τη σταση του μιλησαμε και μολις του πα οτι δε θελω να προσπαθω μονη μου αλλαξε σταση αμεσως ...

Τι να πω θα δειξει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Εμενα μου αρεσει αυτος ο καιρος επιτελους χειμωνιαζει !!

Πηγα Παρασκευη 2η μερα εκανα τις ορμονολογικες και 3η μερα μου ειπε ο γιατρος και ξεκινησα clomiphene για 5 μερες και μετα θα παω να με ξαναδει

Ο αντρας μου με ειδε οτι τα χα παρει στο κρανιο με τη σταση του μιλησαμε και μολις του πα οτι δε θελω να προσπαθω μονη μου αλλαξε σταση αμεσως ...

Τι να πω θα δειξει.....

Καλημερα Σοφια μου...

Οι ορμονολογικες σου πως βγηκαν?

Τουλαχιστον μπηκες σς μια σειρα και κανεις οτι μπορεις...

Μακαρι να συνεχισει ο συζυγος με αυτη την αλλαγμενη σταση...Εξηγησε του οτι μιλαμε για 2 το πολυ 3 επαφες τις μερες της πρεγκνυλ....Τον υπολοιπο μηνα θα μπορειτε να εχετε επαφες κατα βουληση.....


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ μου γλυκιά τι κάνεις; άρχισε πάλι να βρέχει και σε σκέφτομαι!

Να σαι καλα ΔΔομνινα μου...

Δυστυχως δεν ειμαι πολυ καλα...Η συνεχομενη υγρασια με εχει τσακισει...Το Σ/Κ την εβγαλα μεσα στο σπιτι με το air-condition στην αφυγρανση σε σημειο που ξεραθηκαν τα χειλη μου και δε μπορουσα να καταπιω απο το λαιμο μου που δεν ειχε σταλα σαλιο.....

Το χειροτερο ειναι πως χθες το βραδυ μεσα στη νυχτα πρηστηκαν τα δαχτυλα μου και σε αυτο που φορουσα το δαχτυλιδι μου κοπηκε το αιμα και μελανιασε και φυσικα δεν εβγαινε με τιποτα...Το σημειο που πρηζεται δεν ειναι μονο το κρεας που μπορεις εστω με το σαπουνι να το κανεις κουτσα στραβα να βγει αλλα και ο κομπος, το κοκαλο στο δαχτυλο και ετσι πρωι πρωι με πηγε ο αντρας μου σε ενα χρυσοχοειο και μου το κοψανε (το δαχτυλιδι, οχι το δαχτυλο;);)) και ξε-μελανιασε το ρημαδι.....

Ελπιζω να το γυρισει σε βοριά συντομα γιατι με τον νοτιά δε θα την βγαλω καθαρη.......


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλυ μου αυριο θα εχω τα αποτελεσματα δε ξερω ακομα και τη Πεμπτη υπερηχος

Γιατι το παθαινεις αυτο με την υγρασια??

Πασχω απο ρευματοειδη αρθριτιδα απο 12 ετων...Ξερεις πως ειναι η υγρασια με τα ρευματικα.....Σα το νερο με το ρευμα!!!!!

Μολις παρεις τα αποτελεσματα γραψε μας....Ειναι η πρωτη φορα που κανεις ορμονολογικο ελεγχο?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...