Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βιλλυ μου τι να σου πω ακριβως δεν ξερω,εκανα ολες εκεινες που μου ειπε η γυναικολογος που πηγα,,δηλαδη αν κανω ωορρηξια ,αν η μητρα ειναι φυσιολογικη,και κατι αναλυσεις αιματος,και διακολπικο υπερηχο ,και σπερματοδιαγραμα,αυτα νομιζω,,πρεπει και κατι αλλο να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια I'm back !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκτός σύνδεσης εδώ και 13 ημέρες και νιώθω σαν να έχω μπει σε κέντρο απεξάρτησης :lol::lol::lol:.

Διάβασα σε γενικές γραμμές τα μηνύματά σας και ανυπομονώ να σας δω...

Κάνω κράτηση στο LA PASTERIA για τις ακόλουθες:

YOLA

ΒΙΛΛΥ

ΔΟΜΝΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜYWISH

MAΡΙΑ

ΝΤΟΛΗ

ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΙΟΛΗ.

Ξέχασα καμμία;

Ισχύει η ώρα 20,30; ρωτάω γιατί θυμάμαι ότι η Βίλλυ τελειώνει τα μαθήματα εκείνη την ώρα.

Όσο για τον τρόπο που θα έρθετε, νομίζω ότι οδηγίες χρειάζονται μόνο η Βίλλυ και η Δομνίνα, που αν θυμάμαι καλά θα έρθουν με το αυτοκίνητο της Δομνίνας μέσω Αττικής Οδού.

Λοιπόν, θα βγείτε στην έξοδο Λεωφόρο Πεντέλης και θα κάνετε δεξιά στο φανάρι (η κατεύθυνση είναι προς Χαλάνδρι). Μετά τα δεύτερα φανάρια είναι στο δεξί σας χέρι στα 100 περίπου μέτρα...

Τips για παρκάρισμα: Μετά τα δεύτερα φανάρια κάνετε δεξιά στο πρώτο (όχι ακριβώς στο φανάρι) και όπως πάει ο δρόμος αριστερά παρκάρετε παράλληλα με την ρεματιά στο πρώτο τετράγωνο...Βρίσκεστε ακριβώς πίσω από το μαγαζί....

Παίρνω τηλ. να κάνω κράτηση, να κλέισω ραντεβού στο κομμωτήριο για να κουρευτώ επιτέλους (τα μαλλιά έχουν φτάσει στη μέση μου) και τα λέμε αργότερα...

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ πολύ γλυκά....

Χαίρομαι που βρίσκομαι πάλι μαζί σας.

Υ.Γ. Παρασκευή, εσένα δεν σε ξέρουμε, αλλά θα σε γνωρίσουμε από το γιο σου...Μαρία εσύ δώσε μας περιγραφή, ή αν θέλεις επειδή μένουμε κοντά να συναντηθούμε να πάμε μαζί.

Aν θέλετε το κάνουμε εννιά. Καλύτερα για μένα γιατί χειρουργείται κάποιος δικός μου εκείνη την μέρα και θα πρέπει να πάω στο νοσοκομείο να τον δω. Θα σας πω από κοντά...


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α!! Ξεχασα να σας πω>>>

Ο γιος μου ειναι παραστατης στη σημαια για την 28η Οκτωβριου!!!!!!!!

Η Δευτερα Γυμνασιου βγαζει 3 παραστατες και ο δικος μου περισυ στην πρωτη Γυμμνασιου τελειωσε δευτερος με

19 και 11/13 και πρωτο ηταν ενα κοριτσακι με 19και 12/13.......

Ειμαι πολυ περηφανη κοριτσια!!!!:P:p:p

Εύγε σας κοριτσάκι μου.. Πάντα τέτοιες χαρές!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

FSH: 10 απο 11.2 την προηγουμενη φορα..

Lh:23 απο 21............

Τι λετε????????????

Νομίζω ότι τα αποτελέσματα είναι καλύτερα από την προηγούμενη φορά.. Είσαι σε καλό δρόμο κοριτσάκι μου!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βιλλυ μου τι να σου πω ακριβως δεν ξερω,εκανα ολες εκεινες που μου ειπε η γυναικολογος που πηγα,,δηλαδη αν κανω ωορρηξια ,αν η μητρα ειναι φυσιολογικη,και κατι αναλυσεις αιματος,και διακολπικο υπερηχο ,και σπερματοδιαγραμα,αυτα νομιζω,,πρεπει και κατι αλλο να κανω?

Καλησπέρα!

Μία σαλπιγγογραφία ίσως; Είναι πολύ σημαντική σαν εξέταση ειδικά αν δεν έχεις΄κανένα παιδάκι ακόμα.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια I'm back !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκτός σύνδεσης εδώ και 13 ημέρες και νιώθω σαν να έχω μπει σε κέντρο απεξάρτησης :lol::lol::lol:.

Διάβασα σε γενικές γραμμές τα μηνύματά σας και ανυπομονώ να σας δω...

Κάνω κράτηση στο LA PASTERIA για τις ακόλουθες:

YOLA

ΒΙΛΛΥ

ΔΟΜΝΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜYWISH

MAΡΙΑ

ΝΤΟΛΗ

ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΙΟΛΗ.

Ξέχασα καμμία;

Ισχύει η ώρα 20,30; ρωτάω γιατί θυμάμαι ότι η Βίλλυ τελειώνει τα μαθήματα εκείνη την ώρα.

Όσο για τον τρόπο που θα έρθετε, νομίζω ότι οδηγίες χρειάζονται μόνο η Βίλλυ και η Δομνίνα, που αν θυμάμαι καλά θα έρθουν με το αυτοκίνητο της Δομνίνας μέσω Αττικής Οδού.

Λοιπόν, θα βγείτε στην έξοδο Λεωφόρο Πεντέλης και θα κάνετε δεξιά στο φανάρι (η κατεύθυνση είναι προς Χαλάνδρι). Μετά τα δεύτερα φανάρια είναι στο δεξί σας χέρι στα 100 περίπου μέτρα...

Τips για παρκάρισμα: Μετά τα δεύτερα φανάρια κάνετε δεξιά στο πρώτο (όχι ακριβώς στο φανάρι) και όπως πάει ο δρόμος αριστερά παρκάρετε παράλληλα με την ρεματιά στο πρώτο τετράγωνο...Βρίσκεστε ακριβώς πίσω από το μαγαζί....

Παίρνω τηλ. να κάνω κράτηση, να κλέισω ραντεβού στο κομμωτήριο για να κουρευτώ επιτέλους (τα μαλλιά έχουν φτάσει στη μέση μου) και τα λέμε αργότερα...

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ πολύ γλυκά....

Χαίρομαι που βρίσκομαι πάλι μαζί σας.

Υ.Γ. Παρασκευή, εσένα δεν σε ξέρουμε, αλλά θα σε γνωρίσουμε από το γιο σου...Μαρία εσύ δώσε μας περιγραφή, ή αν θέλεις επειδή μένουμε κοντά να συναντηθούμε να πάμε μαζί.

Κι εγώ ανυπομονώ να σας δω όλες σας! Νομίζω κι εγώ ότι καλύτερα είναι να το κάνουμε κατά τις 9.

Βίλλυ θα συνεννοηθούμε για να περάσω από κάπου να σε πάρω..

Φιλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

FSH: 10 απο 11.2 την προηγουμενη φορα..

Lh:23 απο 21............

Τι λετε????????????

Το μείωσες!!!

Άρα, έχεις πολλές πιθανότητες όσο συνεχίζει να λειτουργεί ο οργανισμός σου να μείνεις φυσιολογικά.

Την ΑΜΗ την έχεις κάνει που δείχνει το πόσο γερασμένα είναι τα ωάρια και οι ωοθήκες;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βιλλυ μου δεν εχω ξανακανει

Μηπως εχεις καμμια ιδεα ιδιωτικα ποσο στοιχιζουν?

Σοφία μου για τις συγκεκριμένες ορμονολογικές να υπολογίζεις γύρω στα 150 Ευρώ ιδιωτικά εκτός αν έχεις κάποια έκπτωση σε συγκεκριμένο διαγνωστικό κέντρο..

Με το ΙΚΑ μπορεί να τις κάνεις γρήγορα αλλά αποτελέσματα θα πάρεις σε 3 βδομάδες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α!! Ξεχασα να σας πω>>>

Ο γιος μου ειναι παραστατης στη σημαια για την 28η Οκτωβριου!!!!!!!!

Η Δευτερα Γυμνασιου βγαζει 3 παραστατες και ο δικος μου περισυ στην πρωτη Γυμμνασιου τελειωσε δευτερος με

19 και 11/13 και πρωτο ηταν ενα κοριτσακι με 19και 12/13.......

Ειμαι πολυ περηφανη κοριτσια!!!!:P:p:p

Συγχαρητήρια! Μακάρι να γίνει καλή μαθήτρια και η κόρη μου. Και αν πάλι όχι δεν πειράζει, μάθε τέχνη κι αστηνε. Είδαμε και εμείς οι γονείς της που μορφωθήκαμε πώς προκόψαμε....


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΔΟΜΝΙΝΑ μου σ'ευχαριστω.Περιμενω να αδιαθετησω και θα τις κανω και αυτες

Βιλλυ να σου ζησει το παλικαρι σου !!!Παντα τετοια !

Ότι θες εδώ είμαι.. στη διάθεσή σου..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα αποτελέσματα είναι καλύτερα από την προηγούμενη φορά.. Είσαι σε καλό δρόμο κοριτσάκι μου!

Μακαρι Δομνινα μου.....

Ναι, να συνενοηθουμε για την παρασκευη...Εγω σχολαω 8 παρα τεταρτο....Τι ωρα θες να ειμαι ετοιμη????? Εγω μενω στην Ροσινιολ...Παρα πολυ κοντα στον κιφησο!!!!Πες μου που σε βολευει να ειμαι...Το κινητο μου το εχεις απο την αλλη φορα?

Δε θυμαμαι..Να σου το στειλω αν ειναι.

Φιλακια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΟΜΝΙΝΑ μου σ'ευχαριστω.Περιμενω να αδιαθετησω και θα τις κανω και αυτες

Βιλλυ να σου ζησει το παλικαρι σου !!!Παντα τετοια !

Σε ευχαριστω Σοφια μου!!!

Ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα βγει το ονειρο σου αληθινο και καποια στιγμη θα νοιωσεις και εσυ τετοια χαρα....


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια! Μακάρι να γίνει καλή μαθήτρια και η κόρη μου. Και αν πάλι όχι δεν πειράζει, μάθε τέχνη κι αστηνε. Είδαμε και εμείς οι γονείς της που μορφωθήκαμε πώς προκόψαμε....

Αυτο ξαναπες το Yola μου!!!!!!!!!!!

Σου ευχομαι να γινει η μικρη σου ενα υγειεστατο πανεμορφο ευτυχισμενο κοριτσακι και γιατι :-Pοχι, και μια αριστη μαθητρια!!!!!!!!!!!http://parentscafe.gr/images/smilies/icon_razz.gif


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...