Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Α!! Ξεχασα να σας πω>>>

Ο γιος μου ειναι παραστατης στη σημαια για την 28η Οκτωβριου!!!!!!!!

Η Δευτερα Γυμνασιου βγαζει 3 παραστατες και ο δικος μου περισυ στην πρωτη Γυμμνασιου τελειωσε δευτερος με

19 και 11/13 και πρωτο ηταν ενα κοριτσακι με 19και 12/13.......

Ειμαι πολυ περηφανη κοριτσια!!!!:P:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια χαρα κοριτσια ,ελπιζω ολες να ειστε οσο καλυτερα μπορειτε..και εγω ειμαι σκεπτικη με το θεμα της εξωσωματικης και δεν ξερω τι να κανω...το παλευω μεσα μου,38 ειμαι πλεον και δεν ειμαι μανουλα ,κατι πρεπει να κανω για αυτο,ειμαι συνεχως σε μια αναμονη πως θα ερθει το μωρακι μου με τον φυσιολογικο τροπο ,αλλα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Yola ακριβως τα ιδια ???Μα ακριβως??

Εγω το λεω παντρεμενος με τη δουλεια σου εισαι και γω ειμαι η ερωμενη σου δεν εξηγειται αλλιως δηλαδη ...Ελεος !!

Σοφια μου καλημερα!!!!

Πως εισαι σημερα?

Αν δε κανω λαθος εισαι 14 μερες απο την πρεγκνυλ σημερα, αρα 12 ή 13 μετα την ωορηξια......


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα κοριτσια ,ελπιζω ολες να ειστε οσο καλυτερα μπορειτε..και εγω ειμαι σκεπτικη με το θεμα της εξωσωματικης και δεν ξερω τι να κανω...το παλευω μεσα μου,38 ειμαι πλεον και δεν ειμαι μανουλα ,κατι πρεπει να κανω για αυτο,ειμαι συνεχως σε μια αναμονη πως θα ερθει το μωρακι μου με τον φυσιολογικο τροπο ,αλλα τιποτα...

Γεια σου Ιγνατια, καλως ηρθες.....

Ποσο καιρο προσπαθειτε?

Εχετε καποιο προβλημα?

Πως σκεφτηκες την εξωσωματικη?

Εχεις μιλησει με καποιο γιατρο?

Οπως καταλαβες εγω ειμαι ο "ανακριτης" της παρεας :P:pχι,χι


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σας. ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!γεια και σε εσενα ανακρητη μου !!!!πριν περιπου εναμυσι χρονο εκανα τον προγεννετικο τσεκαπ και ηταν ολα μια χαρα ,επισης και το σπερματοδιαγραμα του αντρα μου,δεν εχω κανει καποιες αλλες πιο συγκεκριμενες εξετασεις...απλα το αφησα το θεμα μηπως και εξελιχθει απο μονο του και μεινω τελικα εγκυος...αλλα τιποτα ακομη,εχετε κατι αλλο να μου συστησετε κοριτσια?θελω την γνωμη σας.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσακια μου

14 μερα σημερα απο την ενεση εκανα το πρωι Clear Blue και εφαγα το αρνητικο μου ...

Αυταααααααααα......

Θα ερθει η καταραμενη θα κανω τις ορμονολογικες να δω πως ειναι και ισως σκεφτομαι και τη σαλπιγγογραφια

Εχω την αναγκη να πω οτι απο τη πλευρα μου τα εχω τσεκαρει ολα

Αλλα δε μπορω να προσπαθω μονη μου ρε γαμωτο και ετσι νιωθω

Δε θα του ξασναπω τιποτα ουτε για γονιμες ουτε για επαφες ουτε για τιποτα Με κουρασε !!!

Το πρωι τον κοιταζα (εννοειται πως ουτε καν με εχει ρωτησει αν εστω αδιαθετησα)και μου ρχοταν να του φερω το τραπεζακι στο κεφαλι

Link to comment
Share on other sites

Βιλλυ μου ποια ημερα τις εκανες εσυ τις ορμονολογικες?2 η 3η δε γινονται?

Καλημερα Σοφια μου....

Λυπαμαι για το αρνητικο τεστ....

Ναι, οι ορμονολογικες γινονται 2η ή 3η μερα του κυκλου...Εγω τις εκανα 2η μερα αυτη την φορα.....

Ειναι πρωτη φορα που θα τις κανεις?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σας. ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!γεια και σε εσενα ανακρητη μου !!!!πριν περιπου εναμυσι χρονο εκανα τον προγεννετικο τσεκαπ και ηταν ολα μια χαρα ,επισης και το σπερματοδιαγραμα του αντρα μου,δεν εχω κανει καποιες αλλες πιο συγκεκριμενες εξετασεις...απλα το αφησα το θεμα μηπως και εξελιχθει απο μονο του και μεινω τελικα εγκυος...αλλα τιποτα ακομη,εχετε κατι αλλο να μου συστησετε κοριτσια?θελω την γνωμη σας.ευχαριστω.

Ιγνατια μου οταν λες προγεννετικο ελεγχο τι εννοεις?

Ποιες εξετασεις εκανες?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια I'm back !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκτός σύνδεσης εδώ και 13 ημέρες και νιώθω σαν να έχω μπει σε κέντρο απεξάρτησης :lol::lol::lol:.

Διάβασα σε γενικές γραμμές τα μηνύματά σας και ανυπομονώ να σας δω...

Κάνω κράτηση στο LA PASTERIA για τις ακόλουθες:

YOLA

ΒΙΛΛΥ

ΔΟΜΝΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜYWISH

MAΡΙΑ

ΝΤΟΛΗ

ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΙΟΛΗ.

Ξέχασα καμμία;

Ισχύει η ώρα 20,30; ρωτάω γιατί θυμάμαι ότι η Βίλλυ τελειώνει τα μαθήματα εκείνη την ώρα.

Όσο για τον τρόπο που θα έρθετε, νομίζω ότι οδηγίες χρειάζονται μόνο η Βίλλυ και η Δομνίνα, που αν θυμάμαι καλά θα έρθουν με το αυτοκίνητο της Δομνίνας μέσω Αττικής Οδού.

Λοιπόν, θα βγείτε στην έξοδο Λεωφόρο Πεντέλης και θα κάνετε δεξιά στο φανάρι (η κατεύθυνση είναι προς Χαλάνδρι). Μετά τα δεύτερα φανάρια είναι στο δεξί σας χέρι στα 100 περίπου μέτρα...

Τips για παρκάρισμα: Μετά τα δεύτερα φανάρια κάνετε δεξιά στο πρώτο (όχι ακριβώς στο φανάρι) και όπως πάει ο δρόμος αριστερά παρκάρετε παράλληλα με την ρεματιά στο πρώτο τετράγωνο...Βρίσκεστε ακριβώς πίσω από το μαγαζί....

Παίρνω τηλ. να κάνω κράτηση, να κλέισω ραντεβού στο κομμωτήριο για να κουρευτώ επιτέλους (τα μαλλιά έχουν φτάσει στη μέση μου) και τα λέμε αργότερα...

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ πολύ γλυκά....

Χαίρομαι που βρίσκομαι πάλι μαζί σας.

Υ.Γ. Παρασκευή, εσένα δεν σε ξέρουμε, αλλά θα σε γνωρίσουμε από το γιο σου...Μαρία εσύ δώσε μας περιγραφή, ή αν θέλεις επειδή μένουμε κοντά να συναντηθούμε να πάμε μαζί.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βιλλυ μου δεν εχω ξανακανει

Μηπως εχεις καμμια ιδεα ιδιωτικα ποσο στοιχιζουν?

Επειδη εγω τις κανω μετο βιβλιαριο του δημοσιου δε πληρωνω και δεν ξερω.

Ισως ξερει καποιο αλλο κοριτσακι εδω να μας βοηθησει...

Δεν εχεις καποια ασφαλεια?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...