Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δυσκολευτηκα να πειστω!!! Μολις εκανα τεστ!!!! Βγηκε θετικο!!!! Το βαζω κ φωτο να το δειτε αλλα νομιζω ειναι ξεκαθαρο! 😀

      Θετικοτατοοο!!!! Μπράβο κορίτσι μου ήμουν σίγουρη !!!!!! Τεράστια χοριακηηηηη τώρα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      • Μου αρέσει 1

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι! Δεν κοροιδεύω για το κάπνισμα γιατί με πονάειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Σήμερα αποφάσίσα να το κόψω κι έχω νεύρα....Να μειωθεί ή να διακοπεί εντελώς λέει στο χαρτί που μου έδωσαν...χμ....Ημουνα στα 4-5 τη μέρα...τι ήθελα να το κοψω εντελώς; τσ τσ τσ!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!

Πικρή αυτή η ιστορία..... Εγω καπνιζω κανονικοτατα (κάνω 15 την ημερα-στριφτα)... Δυο φορές εχω δοκιμάσει να το κόψω..... αλλα τιποτα. Και από νευρα;;;; Ας μην το συζητησω. Μην αρχίσετε να με μαλώνετε τωρα, το ξέρω, δεν κάνω καλά.. :( Τα λέω στον εαυτο μου καθε μερα αλλα μάλλον δε θελει να με ακουσει. Βρε κοριτσια, μπραβο που κάνετε μονο 4-5... Πως το καταφερνετε; Γιατι οσο λέω στον εαυτό μου οτι κάνω μια μικρη θυσία για να ερθει το μπεμπε, τόσο αναποδα μου ερχεται! Λέτε να μη θελω πραγματικά ενα παιδακι και γι'αυτό να αντιδρω ετσι;;; Πωπωωωωω, λογοδιαρροιααααααα.. Σκασε καλε να μιλησει κ κανας αλλος! Αυτο ηταν, σκάω! ΜΠΑΑΑΑΜ!!!!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χμ...και συνεχίζω...επειδή θεωρώ αδιανόητο για μένα να καπνίζω μετά την εμβρυομεταφορά είπα να το σταματήσω εντελώς μια ώρα αρχίτερα για να μην έχω και τα νεύρα της διακοπής τότε...Ξέρω; Προσπαθώ!!!! Ουφ!!!! Αύριο θα είναι καλύτερα από σήμερα και σιγά σιγά θα μου φύγει....Το λέω για να το ακούω!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως δεν πρέπει να καπνίζετε... Αλλά οι γιατροί λένε ότι εάν είστε καπνίστριες δεν θα πρέπει να το κόψετε μαχαίρι αλλά σιγά σιγά για να μην πάθετε στερητικό σύνδρομο.. Εγώ ανήκω στην κατηγορία των "Μη καπνίζοντες" και έτσι αυτό το θέμα τουλάχιστον δεν με απασχολεί...

Μακάρι να έκανε και ο σύζυγος προσπάθεια όχι να το κόψει...απλώς να το ελαττώσει αλλά φωνή βοώντος εν τη ερήμω!!!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πικρή αυτή η ιστορία..... Εγω καπνιζω κανονικοτατα (κάνω 15 την ημερα-στριφτα)... Δυο φορές εχω δοκιμάσει να το κόψω..... αλλα τιποτα. Και από νευρα;;;; Ας μην το συζητησω. Μην αρχίσετε να με μαλώνετε τωρα, το ξέρω, δεν κάνω καλά.. :( Τα λέω στον εαυτο μου καθε μερα αλλα μάλλον δε θελει να με ακουσει. Βρε κοριτσια, μπραβο που κάνετε μονο 4-5... Πως το καταφερνετε; Γιατι οσο λέω στον εαυτό μου οτι κάνω μια μικρη θυσία για να ερθει το μπεμπε, τόσο αναποδα μου ερχεται! Λέτε να μη θελω πραγματικά ενα παιδακι και γι'αυτό να αντιδρω ετσι;;; Πωπωωωωω, λογοδιαρροιααααααα.. Σκασε καλε να μιλησει κ κανας αλλος! Αυτο ηταν, σκάω! ΜΠΑΑΑΑΜ!!!!!!

Κι εγω έτσι σκέφτομαι λάρα μου....και καταλήγω κι εγώ στην σκέψη λες να μην το θέλω πραγματικά; Ω ρε τι στροφές παίρνει το μυαλό μας!!!!Και εκεί με πιάνουν τα ψυχαναγκάστικά και ζήτω που καήκαμε!!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοείται πως δεν πρέπει να καπνίζετε... Αλλά οι γιατροί λένε ότι εάν είστε καπνίστριες δεν θα πρέπει να το κόψετε μαχαίρι αλλά σιγά σιγά για να μην πάθετε στερητικό σύνδρομο.. Εγώ ανήκω στην κατηγορία των "Μη καπνίζοντες" και έτσι αυτό το θέμα τουλάχιστον δεν με απασχολεί...

Μακάρι να έκανε και ο σύζυγος προσπάθεια όχι να το κόψει...απλώς να το ελαττώσει αλλά φωνή βοώντος εν τη ερήμω!!!

Εκ πείρας...δεν κατάφερα καμιά φορά να το μειώσω σιγά σιγά και να το κόψω μετά....Μαχαίρι και μόνο μαχαίρι!!!! Δύσκολες οι πρώτες μέρες αλλά μετά κάτι γίνεται...Προσπαθώ να είμαι έτοιμη χωρίς νεύρα στην εμβρυομεταφορά...δεν ξέρω...αυτό μου κόλλησε τώρα Δομνινάκι!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια φυσικα και θελουμε ολες παιδακι..αλλα κ το καπνισμα μια συνηθεια ειναι,δεν κοβεται κ τοσο ευκολα...αλλωστε εγω τωρα κανω κ την εξης βλακεια..επειδη ειμαι καπως..ξερετε πως,κανω πιο πολλα...ισως ειναι μια διεξοδος στο αγχος..τελοσπαντων εφοσον το λετε κ το ξερουμε ετσι κι αλλιως ολες πολυ καλα,καλο ειναι να το μειωσουμε.κι οσες μπορουν να το κοψουν!εγω παντως με το που αρχισω τις ενεσεις λεω να το μειωσω δραστικα.....δομνινακι μπραβο σου που δεν καπνισεις..λαρακι μπραβο σου,που τουλαχιστον κανεις στριφτο..αλλα μειωσε το λιγακι μωρε.....


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για μπείτε στη σειρά όσες έχετε την ανησυχία για το αν το θέλετε πραγματικά..... Έλα να βλέπω συμμετοχές... Ήρθατε; Ωραία.. και τώρα αρχίζω τα σκαμπίλια.... Τσαφ, τσουφ, πλατς, πλουτς.... Ήρθατε στα ίσα σας; Μπράβο.. τώρα μπορείτε να συνεχίσετε το πρόγραμμά σας ανενόχλητες...

Μομεντάκι κάνε όπως το αισθάνεσαι.. Εσύ ξέρεις πολύ καλύτερα τις αντοχές σου και τον οργανισμό σου...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια φυσικα και θελουμε ολες παιδακι..αλλα κ το καπνισμα μια συνηθεια ειναι,δεν κοβεται κ τοσο ευκολα...αλλωστε εγω τωρα κανω κ την εξης βλακεια..επειδη ειμαι καπως..ξερετε πως,κανω πιο πολλα...ισως ειναι μια διεξοδος στο αγχος..τελοσπαντων εφοσον το λετε κ το ξερουμε ετσι κι αλλιως ολες πολυ καλα,καλο ειναι να το μειωσουμε.κι οσες μπορουν να το κοψουν!εγω παντως με το που αρχισω τις ενεσεις λεω να το μειωσω δραστικα.....δομνινακι μπραβο σου που δεν καπνισεις..λαρακι μπραβο σου,που τουλαχιστον κανεις στριφτο..αλλα μειωσε το λιγακι μωρε.....

Η ισορροπία αποκαταστάθηκε!!!!! Συμφωνώ μαζί σου συμπεθερούλα!!!! :D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Χμ...και συνεχίζω...επειδή θεωρώ αδιανόητο για μένα να καπνίζω μετά την εμβρυομεταφορά είπα να το σταματήσω εντελώς μια ώρα αρχίτερα για να μην έχω και τα νεύρα της διακοπής τότε...Ξέρω; Προσπαθώ!!!! Ουφ!!!! Αύριο θα είναι καλύτερα από σήμερα και σιγά σιγά θα μου φύγει....Το λέω για να το ακούω!!!!:D

Μπράβο κοριτσαρα μου!!!! Το εχεις πάρει ζεστα το θεμα και θα τα καταφέρεις!

Ε λοιπόν, το πήρα απόφαση! Τερμα! Μόλις πέταξα τον καπνό στα σκουπιδια! Αει στο καλο, δε θα με κάνει αυτο ότι θελει! Εχω κ συμπαρασταση τωρα από εσάς! (Ο αντρουλης μου θα την πληρωσει πάλι αλλα τελος παντων...) :-D:-D:-D Πάμε γερά με τσα-μπου-κα!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο κοριτσαρα μου!!!! Το εχεις πάρει ζεστα το θεμα και θα τα καταφέρεις!

Ε λοιπόν, το πήρα απόφαση! Τερμα! Μόλις πέταξα τον καπνό στα σκουπιδια! Αει στο καλο, δε θα με κάνει αυτο ότι θελει! Εχω κ συμπαρασταση τωρα από εσάς! (Ο αντρουλης μου θα την πληρωσει πάλι αλλα τελος παντων...) :-D:-D:-D Πάμε γερά με τσα-μπου-κα!

Καλέ; Σοβαρομιλάς;;;;;;;;;;:D:D:D Ετσι γρήγορα στο τσάκα τσάκα παίρνεις τις αποφάσεις εσύ;;;; Περιττό να σου πω ότι και μένα ο δικός μου θα την πληρώσει...Ο καλός μου όμως το κόβει και αυτός πάντα όποτε το αποφασίσω εγώ...ουφ...και μετά από μήνες οταν αποφασίσω να ξαναρχίζω πάλι τον παρασύρω πάλι και πάλι απ την αρχή...Τον λυπάμαι!!!! Αλλά τα ίδαι κάνω κάθε φορά!!!! Γερά γερά, γερά με τσα μπου κάάάάά!!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!!!!! Συνηθως μου παιρνει πολύ χρονο για να παρω αποφασεις καθως εχω μια ταση να αναλυω τα παντα κ να σκέφτομαι τα θετικά κ τα αρνητικα... Αυτό ομως δεν εχει θετικά οποτε ή τωρα ή ποτέ! Με επιασε κ το πεισμα μου τωρα κ ξερετε τι παει να πει πεισμα αιγοκερου;;;; (Ελπιζω μονο σε κανα 2ωρο να μην αρχισω να ψαχνω τα σκουπιδια! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!!!!! Συνηθως μου παιρνει πολύ χρονο για να παρω αποφασεις καθως εχω μια ταση να αναλυω τα παντα κ να σκέφτομαι τα θετικά κ τα αρνητικα... Αυτό ομως δεν εχει θετικά οποτε ή τωρα ή ποτέ! Με επιασε κ το πεισμα μου τωρα κ ξερετε τι παει να πει πεισμα αιγοκερου;;;; (Ελπιζω μονο σε κανα 2ωρο να μην αρχισω να ψαχνω τα σκουπιδια! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)

Ki o μομέντος αιγόκερος είναι και από πείσμα άλλο τίποτα!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Ki o μομέντος αιγόκερος είναι και από πείσμα άλλο τίποτα!:D

Δεν ξέρω για τους αντρες αλλα οι γυναικες ειναι..... η ξεροκεφαλια σε ολο της το μεγαλειο!!! Εμενα ο λαρος ειναι καρκινακι... ευαισθητουλι και παραπονιαρης!

Κοριτσια, δεν ξέρω αν το καταλαβατε αλλα λειπει σημερα ο Χανιμπαλ (το αφεντικο) κ εχω ξεσαλωσει!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλε τι θεες ειστε εσεις???η ενδομητριωση μας ομορφαινει!!!:D:D:D και γω χθες εγινα ξανθια θα ανεβασω φωτο αυτες τις μερες!!!εχω περασει απο οοολα τα χρωματα και γω!!!:D:D:Dακομα την περιμενω την σεξυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...