Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

γεια σας θεες!!!τι κανετε???ακομα την περιμενω την κουκλα την κοκκινη και μου εχει σπασει τα νευρα!!!εστειλα σε οσες εχουν facebook τον λογαριασμο μου!!θα χαρω να σας δω!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποιος παίρνει vibramicyne? Είναι αντιβιωτικό με μυκητιοκτόνο δράση.. κάποιος έχει μύκητες... ποιος να' ναι.... όποιος και να ναι να την πάρει ανελλιπώς...

Όλο κοπλιμέντα διαβάζω ότι ανταλλάσσετε.. Για να σας φύγει η απορία εγώ πάντως είμαι κοκκινομάλλα (όχι φυσική... βαμμένη)....

ΕΔΩ,ΕΔΩ ΤΟ VIBRAMICIN!!!ΠΑΡΟΝ!!!!!καλε δομνινακι...εχει τα μυρια οσα ο δολιος,αλλα μυκητες δεν εχει!!λες να του το δινουν προληπτικα μεχρι την εμβρυομεταφορα να μην κολλησει τιποτες κ παει στραφι το σπερμα κ η διαδικασια?τι να πω...θα ρωτησω την κοπελια στο κεντρο που της εχω θαρρος....αλλα να μην ξερεις ακριβως?δεν εισαι η δομνινα που αγαπησα παλια!!!:mrgreen::mrgreen:

που λες,βαμμενη εσυ κοκκινομαλλα,εννοειται βαμμενη κ εγω ξανθια..κ η συμπεθερα μου βαμμενη πρεπει να ειναι..το μονο φυσικο 100% ατοφιο,μεσογειακο προιον...ειναι η λαρα κυριες κ κυριοι!!!!!!αυτο το αγριο θυλικο!!!:mrgreen:

α ρε λαρα,με εμπνεεις τι να κανω?εγω περιμενω να ερθει κοριτσια,απο μερα σε μερα κ ξεκιναω..κανονισα κ ποιες μερες να ερθουν η μαμα μου με την αδερφουλα μου την μια να με ντεντεψουν...ολα καλα..ο καλος μου ξινησε λιγο..λεει μηπως σε αγχωσουν,μηπως να το περασουμε οι δυο μας ηρεμοι κλπ..καλα,δεν λεει κ ψεμματα..η μαμα μου ειναι ψυχραιμη,δυνατη,αλλα καπως κουραστικη!!!!βεβαια η μαμα ειναι μαμα ετσι,κ οπως κ να ειναι το πραμα,δεν την αλλαζω με κανεναν στον κοσμο..δεν ειναι τυχαιο οτι μολις ξυπνησα απο την ναρκωση μετα την λαπαροσκοπιση αυτην ζητησα.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!(το μηνυμα της ημερας ηταν μια προσφορα της kriskris Α.Ε.)....


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

babitsiaki μου ομορφο κ γλυκο,μακαρι κοπελα μου να του κανεις του αντρουλη ενα τετοιο δωρο στην επετειο σας!!θα το παρει λιγες μερες αργοτερα βεβαια,αλλα...εκει θα κολλησουμε τωρα???ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ!!τωρα οσο για την περιοδο μεσα στις διακοπες..σιγα μου σου χαλασει μια τοσο ασυμαντη λεπτομερεια τις διακοπες..χα!!κ τα ταμπον τι δουλεια κανουν τοτε???:roll:


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα σαααααααααααααςςςς!!!!!

Μικρολού σου έστειλα αίτημα φιλίας...είμαι αυτή από χίλια μακριά στη φωτογραφία:D! Καλέ συμπεθερά ξανθιά είμαι...απλά τα ανοίγω περισσότερο με ανταύγειες....Κοκκινομάλα το Δομνινάκι ε; Καλέ είμαστε μια ποικιλία εδώ μέσα!!!!:D

Ελπίζω να είστε όλες καλά...Δομνινάκι 30 και απόψε!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

που λες,βαμμενη εσυ κοκκινομαλλα,εννοειται βαμμενη κ εγω ξανθια..κ η συμπεθερα μου βαμμενη πρεπει να ειναι..το μονο φυσικο 100% ατοφιο,μεσογειακο προιον...ειναι η λαρα κυριες κ κυριοι!!!!!!αυτο το αγριο θυλικο!!!:mrgreen:

.

Ε καλά, μετα από αυτό πως να μην μου πάει η μέρα ΤΕΛΕΙΑ?????? :-D:grin::-D (Βεβαια, αν δεις όλες τις φωτο, εχω υπάρξει και ξανθιά αλλά κατεληξα στο φυσικό μου....)


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σαααααααααααααςςςς!!!!!

Μικρολού σου έστειλα αίτημα φιλίας...είμαι αυτή από χίλια μακριά στη φωτογραφία:D! Καλέ συμπεθερά ξανθιά είμαι...απλά τα ανοίγω περισσότερο με ανταύγειες....Κοκκινομάλα το Δομνινάκι ε; Καλέ είμαστε μια ποικιλία εδώ μέσα!!!!:D

Ελπίζω να είστε όλες καλά...Δομνινάκι 30 και απόψε!!!!:D

καλε συμπεθερα,που να καταλαβω η ερμη αφου για να σε δω θελω μεγενθυντικο φακο?????ωραια,κι επειδη δεν το διευκρινησαμε,επειδη εσυ θα κανεις αγορι κι εγω κοριτσι,πολυ θελω εναν ξανθο γαμπρο και πανω απολα ΚΥΠΡΙΟ!!!!!!αλλα καλε θα μου παρει την κορη μακρια......:evil:


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου, και η μικρολού μας είναι μια ΘΕΑ!!!!! Φρέσκο κ δροσερό λουλουδάκι, σαν το ονομα της! Σωστα αυτοαποκαλουμαστε θεες λοιπόν! Τυχαίο; δε νομιζω!

Μικρολού, κ εσυ ακόμα περιμένεις την σεξυ εεε;;; Τα δυο μας μειναμε... μας ξέχασε...

Μομεντακι πώς πάει το τρύπημα;;; Καλα, με τόσες ενεσεις στο τέλος θα μας γίνει και εθισμός.. χαχαχαχα!!!

Κριςκρις, αντε κοριτσακι μου να αδιαθετησεις να ξεκινησεις κ εσυ και θα δεις που όταν αρχίσει η διαδικασία θα χαλαρώσεις λιγακι (λεμε κ καμια βλακεια να περναει η ωρα!)

Δομνινακιιιιιι!!! Περνάνε οι μέρες!!!! Οπως λέει κ το γνωστό ασμα: ."...κ η αντιστροφη μέτρηση εχει αρχίσειιιιι..."

Elena, που πήγες καλέ εσύ;;; Όλα καλά;

Καλημέρα babitsiaki!!!!!!

Ελπίζω να μην ξεχασα καμια θεα..... γιατι εχω και μια ταση :-)


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλε συμπεθερα,που να καταλαβω η ερμη αφου για να σε δω θελω μεγενθυντικο φακο?????ωραια,κι επειδη δεν το διευκρινησαμε,επειδη εσυ θα κανεις αγορι κι εγω κοριτσι,πολυ θελω εναν ξανθο γαμπρο και πανω απολα ΚΥΠΡΙΟ!!!!!!αλλα καλε θα μου παρει την κορη μακρια......:evil:

A πα πα!!!! Συμπεθερά πρέπει να διευκρινήσουμε πως το ξανθό θα το πετύχουμε πιο πιθανόν αλλά ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΙ!Εγώ κορίτσι εσύ γιο!!!! Ε?:tongue:


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες μου, και η μικρολού μας είναι μια ΘΕΑ!!!!! Φρέσκο κ δροσερό λουλουδάκι, σαν το ονομα της! Σωστα αυτοαποκαλουμαστε θεες λοιπόν! Τυχαίο; δε νομιζω!

Μικρολού, κ εσυ ακόμα περιμένεις την σεξυ εεε;;; Τα δυο μας μειναμε... μας ξέχασε...

Μομεντακι πώς πάει το τρύπημα;;; Καλα, με τόσες ενεσεις στο τέλος θα μας γίνει και εθισμός.. χαχαχαχα!!!

Κριςκρις, αντε κοριτσακι μου να αδιαθετησεις να ξεκινησεις κ εσυ και θα δεις που όταν αρχίσει η διαδικασία θα χαλαρώσεις λιγακι (λεμε κ καμια βλακεια να περναει η ωρα!)

Δομνινακιιιιιι!!! Περνάνε οι μέρες!!!! Οπως λέει κ το γνωστό ασμα: ."...κ η αντιστροφη μέτρηση εχει αρχίσειιιιι..."

Elena, που πήγες καλέ εσύ;;; Όλα καλά;

Καλημέρα babitsiaki!!!!!!

Ελπίζω να μην ξεχασα καμια θεα..... γιατι εχω και μια ταση :-)

Καλέ τι να πω για το τρύπημα; Μπορείτε να με λέτε και πρεζάκια άνετα!!! Οπως επίσης μπορεί να με λέτε και συντριβάνι αφού μέχρι το τέλος της διαδικασίας ούτε νερό δεν θα μπορώ να πιω γιατί θα...βγαίνει από τις τρύπες λέμεεεεεεεεεεεεε!!!!! Για την ώρα όλα καλά...3 τρυπούλες έκανα όλες κι όλες...σήμερα πάω για την 4η....Μέχρι να ολοκληρωθεί το έργο, το μνημείο, το θεικά τρυπημένο κορμί έχουμε ακομα....:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΙΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΟΥΝ;;;;:D:D:D:D

Μην ξύνεις πληγές κι εσύ τωρα... χαχαχαχαχα!!! Και η κρισκρις περιμένει, και η μικρολου από μέρα σε μέρα και το babitsiaki και εγώ.... κοσμος και κοσμάκης!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα!

Kriskris μου ζητώ ειλικρινά ταπεινά και γονατιστή συγνώμη επειδή δεν γνωρίζω ακριβώς γιατί παίρνει ο καλός σου vibramycin... Θα φροντίσω να μην επαναληφθεί και την επόμενη φορά θα γνωρίζω ακριβώς την απάντηση σε ότι με ρωτήσεις... Το υπόσχομαι..

Να' ναι καλά και η δική μου η μανούλα που μου έκανε τις ενέσεις την πρώτη φορά αλλά και τώρα στη δεύτερη προσπάθεια αυτή θα επιστρατεύσω! Η δική μου θα μπορούσε κάλλιστα να είναι χειρούργος με τόσες γνώσεις που έχει γύρω από την ιατρική αλλά δυστυχώς η γιαγιά μου τα χρόνια εκείνα (μη νομίζετε ότι μιλάω για πολύ πίσω.. για το 1971 μιλάω) την απέτρεψε.. Εγώ κάποια στιγμή που έβγαινα από το χειρουργείο αναφωνώ "Δεν θέλω ένεση, όχι ένεση"... έχω φοβία από μικρή.. τι να κάνω..

Εγώ περιμένω την άλλη Τετάρτη κορίτσια... και ναι! 30 και σήμερα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...