Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

Λένε πως άμα μάθεις είναι εύκολο να τις κάνεις και μόνη σου αλλά έτσι πράγματα εγώ δεν κάνω....Να κτυπιέμαι μόνη μου ναι...αλλά όχι και να τρυπιέμαι!:tongue: Το χαρτί που μου έδωσαν στο κέντρο έλεγε να τις κάνω 7-10 μ.μ...


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εσενα χαρτακι σου εδωσαν με ολα τα βηματα,ε?συμπεθερα σου δωσαν αντιβιωση για την αντρα?εμενα του εδωσαν μια vibramicine...τι ειναι τουτο?

μια δομνινα χρειαζοταν τωρα!!


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στις θεες!!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάρες μου για τα καλά σας λογακια αλλά κ εσεις δεν πάτε πίσω!!! :wink: Οσον αφορά τα φουσκώματα, οι φωτογραφίες είναι περσινές.... δεν τολμώ να βάλω φετινές (χιχιχιχιχι)....

Βρε μομεντάκι, καλά σου λέει η κρις, βάλε μια κοντινή να σε θαυμάσουμε!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


lara μου εγω δεν είχα φατσοβιβλιο αλλα μονο και μονο για να δω τα μουτράκια σας έκανα μόλις βάλω φωτο θα σας στειλω πμ γιατι τωρα στη δουλεια δεν εχω φωτογραφιες είσαι μια κουκλίτσα!!!!!

κοριτσάκια μου εμένα μου ήρθε σήμερα περίοδος να μόλις τώρα 27 μέρες μετά την πρώτη και πονάω!!!! αυτη τη φορα μπορω να πω οτι ειναι κανονική περιοδος η προϊγουμενη δεν ήταν ετσι καμία σχεση. Να σας πω και ένα μυστικό αν πει κανεις οτι οι 27 μέρες είναι κανονικος κυκλος ωορηξία θα έχω στην επετειο του γάμου μας ΤΡΟΜΕΡΟ ότι ήθελα δηλαδή να κάνω πριν ένα χρόνο ακριβώς ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!

αν πάλι παει στράφη αυτός ο μήνας και έχω περιοδο και τον Αυγουστο 2 κακα θα εχουν συμβει 1ο Δεν θα είμαι εγκυος!!! και 2ο στις μισες διακοπές μου θα εχω περίοδο και στις αλλες μισες νέυρα απο την περίοδο. τέλεια!!!!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα! να' μαι κι εγώ.. έχετε δίκιο που φωνάζετε που δεν έδωσα το παρόν από το πρωί αλλά όλο και κάτι τύχαινε και έπρεπε να βγαίνω συνέχεια.. βλέπετε σας παρακολουθώ από τη δουλειά και όσο να πει κανείς δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να είσαι στην δουλειά και να συνομιλείς και με κόσμο ιντερνετικά..

Ποιος παίρνει vibramicyne? Είναι αντιβιωτικό με μυκητιοκτόνο δράση.. κάποιος έχει μύκητες... ποιος να' ναι.... όποιος και να ναι να την πάρει ανελλιπώς...

Όλο κοπλιμέντα διαβάζω ότι ανταλλάσσετε.. Για να σας φύγει η απορία εγώ πάντως είμαι κοκκινομάλλα (όχι φυσική... βαμμένη)....


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

lara μου εγω δεν είχα φατσοβιβλιο αλλα μονο και μονο για να δω τα μουτράκια σας έκανα μόλις βάλω φωτο θα σας στειλω πμ γιατι τωρα στη δουλεια δεν εχω φωτογραφιες είσαι μια κουκλίτσα!!!!!

κοριτσάκια μου εμένα μου ήρθε σήμερα περίοδος να μόλις τώρα 27 μέρες μετά την πρώτη και πονάω!!!! αυτη τη φορα μπορω να πω οτι ειναι κανονική περιοδος η προϊγουμενη δεν ήταν ετσι καμία σχεση. Να σας πω και ένα μυστικό αν πει κανεις οτι οι 27 μέρες είναι κανονικος κυκλος ωορηξία θα έχω στην επετειο του γάμου μας ΤΡΟΜΕΡΟ ότι ήθελα δηλαδή να κάνω πριν ένα χρόνο ακριβώς ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!

αν πάλι παει στράφη αυτός ο μήνας και έχω περιοδο και τον Αυγουστο 2 κακα θα εχουν συμβει 1ο Δεν θα είμαι εγκυος!!! και 2ο στις μισες διακοπές μου θα εχω περίοδο και στις αλλες μισες νέυρα απο την περίοδο. τέλεια!!!!!!

babitsiaki μου!!!!!! Αντε, τώρα θα κολλήσεις κι εσύ με το facebook κ θα φταιω εγω... :roll:

Αδιαθέτησες εεεε;;;; Εχω αρχίσει και ζηλευω :mrgreen::mrgreen: Ο κύκλος σου πριν τις ενεσεις ηταν πάλι 27 μέρες; ή άλλαξε;

Καλα, αυτό με την ωορρηξία στην επετειο σας φοβερο ετσι;;;; Και γιατί κοπελια μου να πάει στραφι ο μήνας;;; Εεεεεε; Δεν είπαμε θα σκεφτόμαστε μόνο θετικά; Και να μην είναι αυτό το μήνα θα είναι πολυ σύντομα. Μια συνάδελφος που έκανε κι αυτή αρβεκαπ, στον 4ο μήνα το τσάκωσε το μωράκι και τώρα ειναι 3 μηνών έγκυος!!!! Ασε που δεν το ειχε πάρει χαμπαρι κ πήγε στον γιατρό για τσεκ απ κ της λέει: Καλέ, είσαι έγκυος 2 μηνών!!! Επαθε σοκ η κοπέλα! Γι αυτό σου λέω, ολα γίνονται εκει που δεν το περιμένεις...


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τσα! να' μαι κι εγώ.. έχετε δίκιο που φωνάζετε που δεν έδωσα το παρόν από το πρωί αλλά όλο και κάτι τύχαινε και έπρεπε να βγαίνω συνέχεια.. βλέπετε σας παρακολουθώ από τη δουλειά και όσο να πει κανείς δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να είσαι στην δουλειά και να συνομιλείς και με κόσμο ιντερνετικά..

Ποιος παίρνει vibramicyne? Είναι αντιβιωτικό με μυκητιοκτόνο δράση.. κάποιος έχει μύκητες... ποιος να' ναι.... όποιος και να ναι να την πάρει ανελλιπώς...

Όλο κοπλιμέντα διαβάζω ότι ανταλλάσσετε.. Για να σας φύγει η απορία εγώ πάντως είμαι κοκκινομάλλα (όχι φυσική... βαμμένη)....

Αντε καλέ και λέγαμε που πηγε ο επιστημονας της παρεας;

Κοκκινομάλλα εεεεε;;; Πάντως για κάποιο λόγο στο μυαλό μου σε φανταζόμουν με κοκκινα μαλλια, δεν ξέρω γιατί, μου είχε κάτσει! Τυχαίο; Δε νομίζω! :-D:grin::-D


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...