Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

αδιαθετησα σημερα αντι για αυριο...θα παρω το κεντρο κ θα σας ενημερωσω για τα νεα...γενικα αρχιζω να μετραω μερες τωρα..με την ελπιδα να μην αδιαθετω τους επομενους μηνες..καλημερα
Νησακι μου τελεια!!!!!η τελευταια περιοδος ειναι καλε!!!!!θα το δεις!!! bye bye πες της υποδεχομαι μωρακια σε λιγες μερες!! καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!φουλ αγχωμενη με ολα ειμαι!!!!!ενας κομπος στο στομαχι!!!μαλλον το αλλο Σαββατο εμβρυομεταφορα των ζουζουνιων μου!!ανυπομονω!!!φιλακια πολλα!!!!!
Μπράβο νησάκι μου! Να είναι η τελευταία περίοδος σου εύχομαι! Κι εγω σήμερα αδιαθέτησα! Περίμενα την Δευτέρα αλλά ήρθε σήμερα!

Lollipop με το καλό εύχομαι να τα δεχθείς!

ζω για την ημερα που δεν θα αγοραζω σερβιετες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λοιπον με πηρε ο γιατρος...απο αυριο ηπαρινες και σικλακουρκαι απο τεταρτη την κορτιζονη...το Σαββατο θα παω για υπερηχο και αν ολα ειναι καλα θα δουμε ποτε η ωορυξια να προχωρησουμε....βημα βημα τα βλεπω τα πραγματα

νησακι ολα κατ' ευχη να πανε!!!!!!!!! μπραβο κοριτσι μου και το σαββατο βημα βημα..... χαλαρα........τα χεις ετοιμα τα αυγουλακια..... σου ευχομαι να γινει το πιο τελειο ξεπαγωμα και να προχωρησουν και τα δυο.....

ανελ και σε σενα!!!!!!!!!! καλο μηνα με ενα αγωνιστικο ωαριο που θα νικησει ολες τις αντιξοοτητες.......

γλυφιτσουρακι μην αγχωνεσαι........ γλυκεια μου........ σε παρακαλω βαθειες ανασες και πολλες μικρες εκπνοες.....βημα βημα να γινει η ωοληψια πρωτα ε;....... σου ειπε ο ντοκ? δηλ. ισχυει για δευτερα?

ερχεται το δευτερο παιδακι σου

εννοειται κοριτσια μου οτι χαιρετατε τις σερβετες για τουλαχιστον 9 μηνες και αν θηλαστε κι αλλο.......μ' αρεεεεεσει!!!!! θελω και εγω........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια....το πρωτο σικλακουρ ειναι γεγονος...!!!!!!!τι συγκινηση θεε μου!!!!λοιπον το απογευμα εχω και το πρωτο τρυπημα ηπαρινης...(ειπα να σπασω τις συγκινησεις μη μου πεσουν ολες μαζι)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μκυ καλημερες γλυκεεεεες!!!!!!:D

Εχω λαβει πολυ αγαπη αυτες τις ημερες ,πολυ θετικη ενεργεια και αυτο μου δινει απιστευτη δυναμη!!!!!!

Ειδικα οταν διδεται απλοχερα απο ανθρωπους που δε με γνωριζουν!!!!Αξιοθαυμαστο,και σορρυ νησακι μου,το ευχαριστω θα το ξαναπω;)

Νησακι μου καληηηηη αρχη!!!!!!;)τεεεεεεελειαααααα!!!!!:D

Γλυφιτζουρακι ντον πανικ:tongue:ολα υπο ελεγχο!!!!Μεγαλη μερα η αυριανη,θα πανε ολα υπεροχα!!!!:D

Ειρακι ολα υπεροχα με την εμβρυομεταφορα ε?????

Μαρτη μου,Ανελ μου,Μαγισσουλα μου, Βεσπακι μου,τι κανετε κοριτσακια μου?

Ξεχναω καποιο κοριτσακι????

Εμεις περιμενουμε να αδιαθετησουμε!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

αντε λογω καλης μου διαθεσης σ αφηνω να πεις χαχαχαχα λοιπον αυτο με τις ημ ληξεως ρωτησα και το φαρμακοποιο μου και ισχυει...βαζουν επιτηδες 2 -3 μηνες πριν την κανονικη ημερομ ληξεως..ειναι πολλα τα λεφτα για τις φαρμακευτικες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή αρχή νησάκι!!!! Αλήθεια ποιό νησί είσαι? Αννούλα γειά σου!!! Ανυπομονείς ε?

Ανελ μου καλησπερα κοριτσι μου!!!!

Θα κανω νεα ευχη για εσενα,δηλαδη την ιδια που ξερεις αναδιατυπωμενη!!!!!

Και αυτο το μηνα με ενα -δυο οσα επιθυμεις γλυκο/α ωαριο/α κοριτσακι μου!!!!:D

Νιωθω σαν τους φανατικους ταξιδευτες που ακομα και αν εχουν παει στο ιδιο μερος,με το ιδιο μεσο,εχουν δει τα ιδια τοπια κλπ κλπ παρολαυτα το ταξιδι ειναι παντα διαφορετικο,ξεχωριστο!!!!!!

Ειναι αναμεικτα τα συναισθηματα αυτη τη φορα!!!!;)

Οοοοοομως οπως εχουμε ξαναπει,με το χαμογελο στα χειλη παν οι φανταροι μας μπροστα!!!!!!:tongue:

Μιας νικης προηγειτε ενας υπεροχος αγωνας!!!!!!

Υπο αυτη την εννοια,ειμαι ετοιμη ως μελλουσα μανουλα να δωσω τον αγωνα μου και ως ζευγαρι τον αγωνας μας!!!!!;)

Στις ομορφιες μας Ανελακι μου!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Δυστυχώς εγώ σταμάτησα την διαδικασία λόγω ανωμαλίας κύκλου... Σε 20 μέρες αν πάνε όλα καλά θα δούμε! Δεν πειράζει έχει ο Θεός!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας γλυκιες μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Δυστυχώς εγώ σταμάτησα την διαδικασία λόγω ανωμαλίας κύκλου... Σε 20 μέρες αν πάνε όλα καλά θα δούμε! Δεν πειράζει έχει ο Θεός!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας γλυκιες μου!

Τι ανωμαλία είχες δηλαδη;;;;; Οτι και να ειναι , τον επομενο μηνα θα παει καλυτερα!!!!! Υπομονη έως τοτε!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι εγινε Γλυφιτζουρακι μου,τι ανωμαλια?

Δεν ειναι μακρια κοριτσι μου οι 20 μερουλες,να πανε ολα καλα!!!!μη μου απογοητευεσαι σε παρακαλω ,ναι?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε Γλυφιτζουρακι μου,τι ανωμαλια?

Δεν ειναι μακρια κοριτσι μου οι 20 μερουλες,να πανε ολα καλα!!!!μη μου απογοητευεσαι σε παρακαλω ,ναι?

Πέσανε ξαφνικά οι ορμόνες!! Και σταμάτησε να αναπτύσσεται το ενδομητριο και το ωαριο...λόγω εβεσης που έκανα για να μην κάνω ωορηξια! Τώρα παίρνω αντισυλληπτικα για να έρθουμε σε μια ισορροπία και όταν αδιαθετησω πάλι από την αρχή! Σας ευχαριστώ γλυκιες μου!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια....το πρωτο σικλακουρ ειναι γεγονος...!!!!!!!τι συγκινηση θεε μου!!!!λοιπον το απογευμα εχω και το πρωτο τρυπημα ηπαρινης...(ειπα να σπασω τις συγκινησεις μη μου πεσουν ολες μαζι)

καλή επιτυχία νησάκι σε όοοοοοολα τα βήματα......... σήμερα (14/9) κάνεις τελικά ωοληψία????

Καλησπέρα κορίτσια! Δυστυχώς εγώ σταμάτησα την διαδικασία λόγω ανωμαλίας κύκλου... Σε 20 μέρες αν πάνε όλα καλά θα δούμε! Δεν πειράζει έχει ο Θεός!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας γλυκιες μου!
Πέσανε ξαφνικά οι ορμόνες!! Και σταμάτησε να αναπτύσσεται το ενδομητριο και το ωαριο...λόγω εβεσης που έκανα για να μην κάνω ωορηξια! Τώρα παίρνω αντισυλληπτικα για να έρθουμε σε μια ισορροπία και όταν αδιαθετησω πάλι από την αρχή! Σας ευχαριστώ γλυκιες μου!!

λολιποπακι μου ειμαστε μαζί σου...... ξεκουράσου.... χαλάρωσε..... κάθε εμπόδιο για καλό..... οκ "σε πιάνω" σου την έσπασε...... μην το βάζεις κάτω..... το άλφα και το ωμέγα είναι οι ορμόνες μας κοριτσάκι..... εσύ να σαι γερή ορμονικά και ψυχικά και θα συνεχίσουμε μαζί τον αγώνα μας..... για ένα γερο μωράκι.......


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πέσανε ξαφνικά οι ορμόνες!! Και σταμάτησε να αναπτύσσεται το ενδομητριο και το ωαριο...λόγω εβεσης που έκανα για να μην κάνω ωορηξια! Τώρα παίρνω αντισυλληπτικα για να έρθουμε σε μια ισορροπία και όταν αδιαθετησω πάλι από την αρχή! Σας ευχαριστώ γλυκιες μου!!

Καλημερα. Με τις cetrotide γινεται καμια φορα αλλα μπορει και να μην ηταν καλος ο κυκλος. Καθε εμποδιο για καλο. Ο επομενος μηνας δεν ειναι μακρια. Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...